Találatok: 1 - 9 (9 összesen)
  1. #1

    Question Nézet módosítása

    Olvastam egy pár napja a fórumon, hogy az Aston vezetőülését előrébb lehet hozni ha módosítok egy sort az autó könyvtárába. Nos én ezt megtettem és azóta minden autó ülése előrébb jött hiába visszaállítottam a gyári értéket mégis úgymaradt. Mit lehet tenni mert így kicsit zavaró, hogy Estorilban se láttam a Lister kijelzőjének az alsó felét.? A segítséget előre is köszönöm!!!
    Utoljára módosította: Sándor Tibor; 2006. 01. 11. 01:11.

  2. #2
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: műszaki segítség

    Szerintem állítsd vissza az eredeti fájlt amit módosítottál.

    Ezek a módosítások igazából arról szóltak, hogy aki nem hajlandó elfogadni a kötelező belső nézetet, az "csaló módon" átirogatja magának... Persze ezzel bebukja a szerintem legfontosabb dolgot, magát a MoTeC leolvashatóságát

  3. #3

    Cool Re: Nézet módosítása

    Éppen ez az Ferenc, hogy visszaállítottam és mégis olyan maradt (pl. a Listeré rossz de már a salené jó). Pedig csak a Astonéhoz piszkáltam hozzá. Másik az, hogy a kameranézetek is megváltoztak rosszabbak lettek például a felülnézet olyan, mint ha egy helikopterből közvetítenék a tájat a kocsit nem is lehet látni (komolyan). Semmi kedvem letörölni a játékot és újból felrakni, esetleg ha valaki elküldené a kocsik car mappáit az lehet, hogy megmentene. Nem? Köszönöm!!!!
    e-mail címem: santibi@citromail.hu
    Utoljára módosította: Sándor Tibor; 2006. 01. 11. 01:12.

  4. #4

    Re: műszaki segítség

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Ezek a módosítások igazából arról szóltak, hogy aki nem hajlandó elfogadni a kötelező belső nézetet, az "csaló módon" átirogatja magának... Persze ezzel bebukja a szerintem legfontosabb dolgot, magát a MoTeC leolvashatóságát
    Bocsánat, hogy beleszólok a beszélgetésbe, de a *.CAR file módosítása csak azért került szóba, hogy az Aston igen hátul lévő ülését előrébb lehessen csúsztatni. Ezzel a lehetőséggel persze lehet "visszaélni" is, annak aki a motorházig húzza előre az ülést. Én annak idején csak segítő szándékkal írtam Rezső kérdésére és asszem neki jó is lett.

    Tibor!

    Ezt az apró modosítást én is átírtam egy Aston-nál, de ez nem befolyásolta pl. az F550 üléspozícióját.
    Úgyhogy nem tudom, mit is sikerült átírnod, de legközelebb az eredeti file-t tedd el magadnak egy biztos helyre.
    Egyébként az összes *.CAR file több száz darab is lehet, attól függően kinek mennyi mod és azzal együtt autó van fennt a gépén.

  5. #5

    Re: Nézet módosítása

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta
    Éppen ez az Ferenc, hogy visszaállítottam és mégis olyan maradt (pl. a Listeré rossz de már a salené jó). Pedig csak a Astonéhoz piszkáltam hozzá. Másik az, hogy a kameranézetek is megváltoztak rosszabbak lettek például a felülnézet olyan, mint ha egy helikopterből közvetítenék a tájat a kocsit nem is lehet látni (komolyan). Semmi kedvem letörölni a játékot és újból felrakni, esetleg ha valaki elküldené a kocsik car mappáit az lehet, hogy megmentene. Nem? Köszönöm!!!!
    e-mail címem: santibi@citromail.hu
    Én nagyon szívesen elküldöm, csak írd le pontosan melyikre van szükséged (és GTR-en belül azok hol vannak).

    Most jut eszembe: szerintem ha az eredeti CD-ről csak ezeket a fájlokat bemásolod, akkor is működnie kéne!

  6. #6

    Re: Nézet módosítása

    Idézet Eredetileg Peter Csiki írta
    Én nagyon szívesen elküldöm, csak írd le pontosan melyikre van szükséged (és GTR-en belül azok hol vannak).

    Most jut eszembe: szerintem ha az eredeti CD-ről csak ezeket a fájlokat bemásolod, akkor is működnie kéne!
    Peti, itt arról lehet szó, hogy a default cam nézetet is sikerült átírni, még én írtam le anno valakinek, hogyan kell, de az talán GT legends alá volt. Szerintem küldd el a defviews.cam fájlt, amely a UserDAta könyvtárban található. Ha ez sem segít, akkor passz.....

  7. #7

    Re: Nézet módosítása

    Idézet Eredetileg Superman írta
    Peti, itt arról lehet szó, hogy a default cam nézetet is sikerült átírni, még én írtam le anno valakinek, hogyan kell, de az talán GT legends alá volt. Szerintem küldd el a defviews.cam fájlt, amely a UserDAta könyvtárban található. Ha ez sem segít, akkor passz.....
    OK, elküldöm azt, köszi a segítséget!

  8. #8

    Re: Nézet módosítása

    Felülírtam a fájlt de sajna nem segített.
    Ha letörlöm a GTR-t és újra felrakom akkor a regisztrálás hogyan működik? Ugyanazzal a névvel jelszóval is lehet újból? Előre is köszönöm!!!! Supermannak és Csiki Péternek hálás vagyok a segítőkészségért.

  9. #9

    Re: Nézet módosítása

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta
    Felülírtam a fájlt de sajna nem segített.
    Ha letörlöm a GTR-t és újra felrakom akkor a regisztrálás hogyan működik? Ugyanazzal a névvel jelszóval is lehet újból? Előre is köszönöm!!!! Supermannak és Csiki Péternek hálás vagyok a segítőkészségért.
    Persze, ugyanaz a név és jelszó működni fog!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •