Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (69 összesen)
  1. #26
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szerverbeosztás:

    Prekvalifikáció szerint:
    1-17. helyezés - GTR-Masters.hu #1 szerver
    18-25. helyezés - GTR-Masters.hu #2 szerver

    Szerverjelszó: Szervertagok fóruma


    Második szerveren van még hely, aki felkészült és tud vigyázni a többiekre, az jöhet, de ide a topikba írjátok be, hogy jöttek!
    Mindig, de mindig én vagyok a vízválasztó. És mindig a fejem fölött húzzák meg a vonalat.
    .

  2. #27
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Mindig, de mindig én vagyok a vízválasztó. És mindig a fejem fölött húzzák meg a vonalat.
    Én is paráztam előtted. Fél nyolckor bementem javítani még az időmön, sikerült is egy ezredet

  3. #28
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szerverbeosztás:

    Prekvalifikáció szerint:
    1-17. helyezés - GTR-Masters.hu #1 szerver
    18-25. helyezés - GTR-Masters.hu #2 szerver

    Szerverjelszó: Szervertagok fóruma


    Második szerveren van még hely, aki felkészült és tud vigyázni a többiekre, az jöhet, de ide a topikba írjátok be, hogy jöttek!
    Akkor én most A vagy B?

  4. #29
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Mindig, de mindig én vagyok a vízválasztó. És mindig a fejem fölött húzzák meg a vonalat.
    Ez egyébként tényleg így volt HTCM7-ben a vége felé már csak azt figyeltem, hogy Zsolti elé kerüljek és akkor megvan az A szerver
    De lehet én A helyett B-s leszek és akkor mehetsz az A-ra

  5. #30
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez egyébként tényleg így volt HTCM7-ben a vége felé már csak azt figyeltem, hogy Zsolti elé kerüljek és akkor megvan az A szerver
    De lehet én A helyett B-s leszek és akkor mehetsz az A-ra
    Nekem ez a sorsom. De köszi. Most már én is várom a fejleményeket, addig nem merek felmenni szerverre.
    .

  6. #31
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Mindig, de mindig én vagyok a vízválasztó. És mindig a fejem fölött húzzák meg a vonalat.
    Bartha Zsolti,

    Dezső Tomiról elfeledkeztem, így jöhetsz A-ra ha akarsz...

    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor én most A vagy B?
    "B", sorry... nekiálltam kajálni, ilyenkor törlődik a memóriám

  7. #32
    Sziasztok!

    Sajnos nem tudok indulni, behalt a kormányom, pontosabban a tápegysége

  8. #33
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Bartha Zsolti,

    Dezső Tomiról elfeledkeztem, így jöhetsz A-ra ha akarsz...



    "B", sorry... nekiálltam kajálni, ilyenkor törlődik a memóriám
    Semmi gond :-D Jó étvágyat :-)

  9. #34
    10 perc hadakozás után felenged hogy fussak egy magamhoz képest is sz.r qualit, majd mikor átugrik versenyre kirakott mint macskát nagy dolgot végezni. Ilyenkor csak azért nem hajlítom meg a kormányt és a teret mérgemben, mert nincs benne sok gyakorlásom.
    Hajrá Zsolt!

  10. #35
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    nem tom mi történ de előttem ketten hárman eltűntek megjelentek féltem hogy nálam a lag ezáltal fél karikát sem bírtam menni.Szépen kérnék mindenkit aki körülöttem futott szóljon hogy laggoltam e vagy sem mert Szabival amikor néztük fáint volt minden. Az ismétlésben ugyan az volt a szitu előre is köszi.
    Utoljára módosította: Stsunny; 2015. 10. 14. 21:42.

  11. #36
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Mézes Gyulától kell elnézést kérnem. Nem tudom miért, de ritkán megakad a kép és most pont ott T1 féktávján volt 1 akadásom, amire visszajött a kép már keresztbe álltam féktávon. Ez miatt ütöttelek ki oldalról
    Jó meccs lehetett volna ez is.

  12. #37
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Jó futamok voltak, kár hogy Sebestyén Csabival ma nem lehetett bírni. Gratula a kettős győzelemhez! A második futamon Dobri Szabolcs laggolt de nagyon durván úgy hogy 1-2-3-4 ben vonatoztunk centikre egymástól. Hol eltünt hol villogott, nagyon kár érte, mert tök jó csata lehetett volna.

  13. #38
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Üzenetek
    149
    Hegyi Zsolttal jól összeakadtunk R1-ben, köszi a korrekt csatát. Egyszer már előtted voltam, de nem mertem rá zárni az ívre, mert nem tudtam mennyivel vagy mellettem/mögöttem, így nem tudtam megtartani az előnyt. R2-ben mire felértem Rád, alig volt már hátra a versenyből. Épp arra gondoltam, ha lenne még egy kör, akkor talán. Erre volt még egy... Benéztem és lemaradtam az utolsó körre. Na mindegy...
    Egyébként TS-en fent voltam, de nincs mikrofonom, így csak hallom amit mondanak. Ebben az R3E-bne meg nem jöttem rá, hogy kell csetelni. Látom, hogy mások irogatnak, de se csetfal nincs ahol vissza lehet olvasni, se azt nem tudom mit kell nyomni, hogy én is hozzá tudjak szólni (a gázt).

  14. #39
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Mézes Gyulától kell elnézést kérnem. Nem tudom miért, de ritkán megakad a kép és most pont ott T1 féktávján volt 1 akadásom, amire visszajött a kép már keresztbe álltam féktávon. Ez miatt ütöttelek ki oldalról
    Jó meccs lehetett volna ez is.
    Nekem kvalin akadozik be, főleg akkor amikor a célegyensre fordulok, meg ha valaki becsatlakozik éppen. Az egyik gyors köröm féktávján is ez volt. Vajon mi lehet az oka? A netem az jó, talán graf kártya?

  15. #40
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Hegyi Zsolttal jól összeakadtunk R1-ben, köszi a korrekt csatát. Egyszer már előtted voltam, de nem mertem rá zárni az ívre, mert nem tudtam mennyivel vagy mellettem/mögöttem, így nem tudtam megtartani az előnyt. R2-ben mire felértem Rád, alig volt már hátra a versenyből. Épp arra gondoltam, ha lenne még egy kör, akkor talán. Erre volt még egy... Benéztem és lemaradtam az utolsó körre. Na mindegy...
    Egyébként TS-en fent voltam, de nincs mikrofonom, így csak hallom amit mondanak. Ebben az R3E-bne meg nem jöttem rá, hogy kell csetelni. Látom, hogy mások irogatnak, de se csetfal nincs ahol vissza lehet olvasni, se azt nem tudom mit kell nyomni, hogy én is hozzá tudjak szólni (a gázt).
    Én is nagyon élveztem, nem is értettem hogy akkor miért maradtál le. Ezek szerint nem szabálytalankodtam közben, ennek örülök. De nagyon kemény dolog téged körökön keresztül úgy tartani, hogy ne zárjalak sehol ki. Viszont sajnos a második futamon mire utolértél, nagyon elkezdtél laggolni. Nem is mertem az iveken menni, mert egyszerüen nem láttalak, csak villanásokat belőled. Csak a változó idődből és az autód kis jeléből a pályarajzon tudtam hogy valahol ott vagy közvetlenül mögöttem.

    A verseny jó volt, kár hogy csak heten voltunk ezen a szerveren, de ez a hét ember úgy érzem korrekt csatákat vivott egymással.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  16. #41
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem kvalin akadozik be, főleg akkor amikor a célegyensre fordulok, meg ha valaki becsatlakozik éppen. Az egyik gyors köröm féktávján is ez volt. Vajon mi lehet az oka? A netem az jó, talán graf kártya?
    Még az edzésen nekem is volt egy akadásom, estem is le a pályáról miatta. Amikor visszajött a kép, csak annyit láttam, hogy valaki éppen belépett. Gondoltam, lehet véletlen egybeesés, de ha másnál is ekkor van akadozás, talán mégsem az.

  17. #42
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Ez a beakadás érdekes dolog, mert ma a B szerveren ugye velem együtt hét ember lépett be, ebből kb három volt, akinél belépéskor akkorát akadt a szerver, hogy az egyiknél le is futottam a pályáról, két embert egyáltalán nem lehetett észrevenni, csak akkor mikor kiirta hogy bent van, a maradék meg alig akasztotta meg a szervert.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  18. #43
    Mézes Gyula Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 13.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    22
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Mézes Gyulától kell elnézést kérnem. Nem tudom miért, de ritkán megakad a kép és most pont ott T1 féktávján volt 1 akadásom, amire visszajött a kép már keresztbe álltam féktávon. Ez miatt ütöttelek ki oldalról
    Jó meccs lehetett volna ez is.

    Nem gond, de azt nem hiszem, hogy jó csata lett volna, mert a bal elsőm 85%-os volt semmi tapadásom nem volt, szerintem fél kör alatt megelőztél volna.
    Varga Ákostól szeretnék elnézést kérni, hogy a 2. verseny rajtjánál kiütöttem, de volt 1-2 mp-es laggom, elég is volt hogy meglökjelek. Ez a 2. verseny felejtős, ettől rosszabb versenyem még nem volt eddig.

  19. #44
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Köszönöm a Gratulációt, viszonylag sima volt. Izgulnom azért kellett mert...

    Megjegyeznék, hogy nekem mint jó érzésű embernek elég sértő, ha a csapattársak nem tisztelik a pálya határait. FEHÉR csíkkal jelölik aki nem tudná. Nekem is voltak határeseteim ,mert ez egy olyan pálya, nah de nem 1 autónyival szélesítjük a kanyart. És nem minden körben. Meg nem átrobogunk a sikán bukkanóin padlólemezzen.
    Nem óvok mert minek. De azért elég könnyű ugyanazt az időt autózni, ha 1 kanyart kiszélesítünk, 1-2 kanyart meg levágunk.
    Én meg csak pillázok, hogy a tökömbe lehet, hogy 2-3 tizedet kapok a sikánban.
    Aki meg olyan mögött megy, aki így autózik, annak inkább javaslom, hogy tartsa be a szabályokat, aztán a verseny végén inkább óvjon. Mert a "de hát ő is úgy fordult" szitu nem vezet sehova.

    Kár hogy a második versenyen Dobri belaggolt és szét zilálta az élmezőnyt. Jóval szorosabb is lehetett volna.

  20. #45
    Ladányi Péter!

    Nem űrhajókkal versenyzünk, hogy 100 méterről bevágódj és belökj a falba...

  21. #46
    Első gondolat a verseny után - Meg kell tanulnom rajtolni! A második, hogy időmérőkön jobbnak kell lenni. Utolsó helyen bejutottam, éppen hogy, a versenyen meg tudtam autózni az élmezőnnyel.

    R1 - Rajt a meglepően jó 7. helyről, totális beragadás, nagyjából mindenki elmegy... Első és második kanyarban óvatos szlalomverseny, újra 8. hely... Sinka Dani felzárkózott mögém, gondolkodtam, hogy elengedjem-e, de végül úgy döntöttem, mégiscsak verseny van, próbálkozzunk! Magam is meglepődtem, hogy jó negyed órán át sikerült kivédekeznem őt, a hátsó visszafordító előtt nagyon rám esett mindig, a Load Cell-es pedálnak ebben biztosan volt szerepe. Végül 3 körrel a vége előtt egy kis ívről lecsúszás után ott tudott elmenni, egy kis kilincs a kilincsen küzdés volt, de nem kakaskodtam értelmetlenül. Ami meglepett, hogy utána is tudtam tartani a tempót vele, nem nagyon szakadtam le. Végül jócskán Csabi mögött egy négyes bólyban futottunk be. Ez melengette a lelkemet, hogy nem vagyok annyira béna

    R2 - Rajt a 12. helyről (ezúttal is Personal Best idővel, de már csak ennyire volt elég), visszaesés a végére, aztán az első kanyarban kikerültem cirka 5 hadakozó autót, a másodikban meg láttam, hogy Nézsai Gábor éppen elkezd keresztbe állni az előttem lévő quartett előtt, így próbáltam a belső íven füvön elkerülni a várható halomba való csattanást. Szerencsére nem lett a keresztbe állásból nagy karambol, így én is próbáltam visszatenni magam a pályára, csak a rázókő megdobott és éppen Mézes Gyula elé. Kis intermezzo után folytattuk a versenyt, Varga Ákos elhúzott mellettünk, a második körben pedig utolértük Ipolyi Janiék csapatát. A Schumacher S-ben kicsit fékeznem kellett miattuk, ekkor Gyula tolt ki a salakra egy kicsit, de menetünk tovább. Két körrel később az utolsó sikánban volt érdekes szitu, mert Barta Zsolti gyakorlatilag megállt a közepén, Jani mögötte belekoccant, én meg szerencsére simán tudtam kerülni őket, és előzni kettőt. Innentől már csak tartani kellett a 9. helyet, ami megint jobb, mint a rajtpozícióm, a rajtnál beragadás és az első körös visszaesés ellenére. Ezt még ki kell derítenem, hogy miért prekvalon kapok 1-2 másodpercet, amikor a versenyen tudom tartani a lépést az elejével.

  22. #47
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Megjegyeznék, hogy nekem mint jó érzésű embernek elég sértő, ha a csapattársak nem tisztelik a pálya határait. FEHÉR csíkkal jelölik aki nem tudná. Nekem is voltak határeseteim ,mert ez egy olyan pálya, nah de nem 1 autónyival szélesítjük a kanyart. És nem minden körben. Meg nem átrobogunk a sikán bukkanóin padlólemezzen.
    Nem óvok mert minek

    Pedig ha óvsz, akkor meg fogjuk nézni... ha vágott, akkor meg fogjuk büntetni és akkor rádöbben, hogy róla volt szó (most lehet nem is tudja) és többet nem fogja csinálni, vagy azért mert jó érzésű ember, vagy azért mert tart a büntetéstől. Ha óvsz és még bünti is lesz belőle, azt a többik is látni fogják és talán mások is észbe kapnak, hogy érdemes erre is figyelni, és ezzel csökken a vágások száma, nő a színvonal.

    De ha nem csinálsz semmit, akkor nem is fog történni semmi... ezt kéne mindenkinek megérteni.
    Minden versenyző minden körét nem tudjuk végignézni, Ti is kelletek ahhoz, hogy itt minden az elképzelt módon történjen és hog yolyan legyen a bajnokság, amilyet szeretnénk.


    R3E WTCC - Nürburgring: Óvások
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 10. 14. 23:35.

  23. #48
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Nézsai Gábor!

    Mindenek előtt elnézésedet kérem, ha hozzád értem, én hirtelen nem voltam biztos benne, nem volt érzékelhető.
    Sőt még replay-ben sem volt kontakt, ennek ellenére meglehet, hogy valami tüsszentésnyi seggrepacsi megtörtént.
    A 100 méterről csak annyit, hogy én a szokásos féktávra készültem, de valamiért te kb 40 méterrel,
    majdnem 1 táblával hamarabb kezdted a féktávot. Ez is közre játszhatott.
    Sajnálom, hogy igy történt, de ez sajnos benne van.

    A verseny amúgy nem volt rossz, csak még 1 kicsit gyorsulni kéne, és szokni a kopott gumikat.

    Update: Megnéztem újra. Na jó, nem volt 40 méter, de azért jóval hamarabb sikerült megtalálnod a féket.

  24. #49
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Nézsai Gábor!

    Mindenek előtt elnézésedet kérem, ha hozzád értem, én hirtelen nem voltam biztos benne, nem volt érzékelhető.
    Sőt még replay-ben sem volt kontakt, ennek ellenére meglehet, hogy valami tüsszentésnyi seggrepacsi megtörtént.
    A 100 méterről csak annyit, hogy én a szokásos féktávra készültem, de valamiért te kb 40 méterrel,
    majdnem 1 táblával hamarabb kezdted a féktávot. Ez is közre játszhatott.
    Sajnálom, hogy igy történt, de ez sajnos benne van.

    A verseny amúgy nem volt rossz, csak még 1 kicsit gyorsulni kéne, és szokni a kopott gumikat.

    Update: Megnéztem újra. Na jó, nem volt 40 méter, de azért jóval hamarabb sikerült megtalálnod a féket.
    Én a szokásos módon mentem, talán minimális eltérés lehet a körök között. Akkora ütést kaptam, hogy kicsúsztam a pályáról.

  25. #50
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    R1 - Rajt a meglepően jó 7. helyről, totális beragadás, nagyjából mindenki elmegy... Első és második kanyarban óvatos szlalomverseny, újra 8. hely... Sinka Dani felzárkózott mögém, gondolkodtam, hogy elengedjem-e, de végül úgy döntöttem, mégiscsak verseny van, próbálkozzunk! Magam is meglepődtem, hogy jó negyed órán át sikerült kivédekeznem őt, a hátsó visszafordító előtt nagyon rám esett mindig, a Load Cell-es pedálnak ebben biztosan volt szerepe. Végül 3 körrel a vége előtt egy kis ívről lecsúszás után ott tudott elmenni, egy kis kilincs a kilincsen küzdés volt, de nem kakaskodtam értelmetlenül. Ami meglepett, hogy utána is tudtam tartani a tempót vele, nem nagyon szakadtam le. Végül jócskán Csabi mögött egy négyes bólyban futottunk be. Ez melengette a lelkemet, hogy nem vagyok annyira béna
    Összedobtam egy gyors onboard videót a védekezésedről, jó kis csata volt.


Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •