Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (106 összesen)

Téma: AC GT3 - Zandvoort - 10.04

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    34
    Üzenetek
    21.143
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Ekkora egy fos játékot. Semmi baja a 40. körig, majd hirtelen megáll a kép és dobtam a 8. helyemet, ami a taktikám miatt lett volna még jobb is.
    Nem lehet hardver probléma, esetleg túlmelegedés a háttérben?

Hafner László Versenyző
    Város
    Graz
    Életkor
    39
    Üzenetek
    33
    Ezúton kérek elnézést Terhes Csabától amiért eltaláltam az 1-es kanyar "homokozójában".Próbáltam kerülni az ütközést de magatehetetlenül csúsztam beléd,és a homokon már sehogy sem reagált a kormányzásra,se jobbra se ballra.Ezt leszámítva nagyon jó futam volt.Igaz,hogy jojózik a szemem még most is.Olyan laggjaim voltam,hogy az embertelen.

Rosenberger Gábor Versenyző
    Üzenetek
    49
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A legfrisebb verzióval és 355.x nvidia driverrel hajlamos TDR errorokat dobni (fagy a kép, néha visszaáll néha nem), ha fut mellette chrome, skype etc.
    Mindent bezárni, nem alt tabozni közben és úgy stabil, legalábbis saját tapasztalat...

Bakos Gábor Versenyző
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    62
    Üzenetek
    353
    nekem is valahol ott fagyott ki, vadiúj hardver
    visszanáztem, 49.-ben fagyott ki, le sem tudtam állítani a játékot, resetelni kellett.
    Utoljára módosította: Bakos Gábor; 2015. 10. 04. 23:24.

Gaál László Versenyző
    Üzenetek
    337
    A mai teljesítményem:

A rajt egész jól sikerült, kicsit jobban mint Zolinak és Ákosnak. Majdnem be is értem melléjük, de Zoli az utolsó pillanatban visszarántotta elém, így kicsit tempót veszítettem és Gábor bejöhetett elém. Jó tempót mentünk, de aztán a sikánnál sikerült kilöknöm a csapattársamat a 2. körben. Mondhatom nem szándékos volt, ne haragudj! Annál a sikánnál egyébként mindenkivel szenvedtem, annyira másképpen vették a többiek mint én. Mindenki egy fél kocsihosszal hamarabb fékezett, én meg úgy beestem mindig...
    Ezek után jött az igazi balf*szkodás. Olyan helyeken csúsztam ki ahol a gyakorlások alatt egyszer sem. Nem tudom mi volt velem, estem-keltem.
    Mikor már egy perc hátrányom volt, szépen lassan megtaláltam magam, jöttem fel, nyertem a pozíciókat. A végén biztos ami biztos még egyszer falhoz ba**tam a kocsit hogy az ajándékba kapott 3. helyem visszaadhassam Colának. Utána már a kocsi sem ment, maradt a 4. hely.

P1-P2-P3:

Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Város
    Szolnok
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.258
    Tesómnak is most van oda gariban a kártyája hasonló tüneteket produkált csak jóval hamarabb. Nálam kiderült, hogy a hátsó vram feletti venti nem megy a Dual-X hűtésű Sapphire kártyán. A vram túlmelegedett és kifagyott a gép.....
    A király nem Elvis volt...

Horváth Márk Szervertag 2020 Horváth Márk logója
    Város
    Keszthely
    Életkor
    39
    Üzenetek
    680
    Grat mindenkinek aki végigment, ez egy nagyon nehéz pálya szvsz. Rajt jó volt jól eljöttünk minden gond nélkül majd pár körrel később a 6. helyen autókáztam elég sokáig, majd láttam ,hogy a pingem felment 150-re (biztos a vírusírtó frissített) ezért inkább lelassítottam és elengedtem két kocsit.
    Majd szépen a kalapácsfejnél kitettem magam a falba, ezért inkább behúztam a boxba javíttatni.Vége felé Kristófot pusziltam meg hátulról bocsánat érte... Lehetett volna sokkal jobb is,de örülök, letudtuk ezt a pályát.

Kemény Ákos Versenyző kemenyakos logója
    Életkor
    20
    Üzenetek
    685
    Az időmérő egész jó volt, sikerült a 2.helyre kvalifikálni magam.
    Aztán a versenyen a rajtom jól sikerült, feljöttem elsőnek, azt tartottam is. Zoli egész végig 1-1,5mp-en belül volt.
    Aztán az egyik körben hibáztam egy kicsit, Zoli mellém ért, összeértünk, én megpördültem, ő is időt vesztett. Nem tudom pontosan, hogy mi történt, vissza kell hogy nézzem, de úgy gondolom, hogy hagytam elég helyet.
    Egyből bejöttem a boxba, mert sérült az autó, Sinka Dani mögé jöttem vissza, akit egy kicsit nehezen, de megelőztem. Összességében egy jó futam volt, izgalmas csatákkal, de szebb lett volna ha ütközés nélkül csináljuk végig.
    Grt. mindenkinek!

Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Város
    Kisbér
    Életkor
    34
    Üzenetek
    3.616
    Ekkora egy fos pályát, mentem már pár pályán életemben, de ez a legszarabb az tuti.
    Szét gyakoroltam magam, erre esek kelek a versenyen, vagy 5x voltam boxban mert mindig megcsuktam a kocsit.
    Olyan helyeken csúszott meg állt keresztbe ahol és úgy soha.

De komolyan, van annyi jó pálya a világon, erre egy ilyen fost kell betenni a készítőknek alap pályának?
    Az életbe nem akarok többet menni rajta...

Ipolyi János Versenyző
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    170
    Próbáljuk meg "olvasni" is a versenyt, nem csak a köröket számolni.
    Igaz, hogy körhátrányban voltam, de egy ütközés következtében a "kényszertaktika" miatt sokkal jobb gumikon mint az előttem lévő aki nem engedte, hogy visszavegyem a körömet, hanem el kezd velem versenyezni, védeni az íveket. Teljesen feleslegesen nyúztuk egymást körökön keresztűl.

ui: Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy izgalmas csata volt.

Rosenberger Gábor Versenyző
    Üzenetek
    49
    A taktika bevált. 2.40es körrel garantált utsó qualy, majd rajtnál lemaradás, ez után keselyű üzemmódban haladva, kocsit nem törve (egy pördülés csak...), a dögöket megelőzve 9. hely R1. Talán egy versenytempós előzésem volt összesen... Viszont senkit sem törtem össze

Petes László Versenyző Laccoo logója
    Üzenetek
    511
    Ezeket a techbakikat imádom ,senki nem tehet róla de sokat buktam rajta )

https://youtu.be/JwYw-tQQlIo

Antalovits Péter Versenyző
    Város
    Sopron
    Életkor
    36
    Üzenetek
    118
    Nehéz ez a pálya. Rendesen elfáradtam a végére. Grat mindenkinek aki végigment.

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.574
    Na, ez verseny volt!
    Végig hajtanom kellett, mert vagy elöttem, vagy utánam mindig volt valaki. Nem laziithattam. Mondjuk a pálya sem aza laziitós tipus. Szinte ütközés nélkül ment végig a futam. Nagyon komoly, L1 is, tiszta volt mindenki Márk, Mizo, White, köszik a csatákat.
    Gumikat elárulhatjátok hogy ki- miket fogyasztott a futam során, mert nekem két hard gumi is lerongyolódott, és már alig tudtam fordulni velük.
    Amúgymeg jó hosszú volt a verseny, a kikésziitett italom is bepókhálósodott közben
    Grt'

Szerk.: Ja, és miafene volt eza Meki uralom? Két merci, és 1 bmw kivételével csak Mekk... (A szerv)

Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    29
    Üzenetek
    793
    Rég gyakoroltam ennyit egy futamra és rég voltam ennyire ideges. Bármit próbáltam 1.38 alá nem tudtam bemenni, valahogy nem éreztem autó-pálya kombót.
    Qualy:
    6-7. PBt futottam, de semmire se volt elég 7 tized az elejétől

Race:
    Gondoltam ha lassú vagyok akkor megpróbálom az 1 kiállást itt előzni úgyis nehéz. Az elején nehezen vettem fel a tempót de egyre jobban ráéreztem és 39 körök elejét simán futottam hard gumikon megtankolva, nem is erőltetettem nagyon mert nem tudtam meddig fogják bírni a gumik. Szép lassan Ákoson és Colán kívül mindenki kihullott előlem és mire észbe kaptam már ők is mögöttem voltak az eltérő taktika miatt.
    Itt úgy gondoltam hogy előrébb hozom picit a kiállást hogy friss gumikon tudjam tartani a tempót velük. Itt kezdtem el igazán nyomni a gumikat nem kímélve 38.5en belül tudtam körülbelül 10 kört jönni, amivel közeledtem az előttem levőkhöz.
    Itt már tudtam hogy mögém fognak visszaérni, de hiába mert Ákos friss gumikon 1.5 mpvel gyorsabb volt. Pár körig sikerült tartanom, de szépen körbeautózott és be is húzta a győzelmet.

A futammal elégedett vagyok és remélem a többi pályán jobban fogom érezni a mclarent és én is mehetek az elejével.

Oláh Gergely Szervertag 2020
    Üzenetek
    152
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Ekkora egy fos játékot. Semmi baja a 40. körig, majd hirtelen megáll a kép és dobtam a 8. helyemet, ami a taktikám miatt lett volna még jobb is.

Kérdés, nekem is volt ilyen mert kiderült hogy a tetves energia beállítások miatt el ment a HDD alukálni...
    A fagyás után vissza jött a játék?
    Kapcsold ki, nekem bejött!

Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    47
    Üzenetek
    697
    Elég hideg lehetett tegnap este Zandvoortban ha ennyien kifagytunk. Reggel azzal kezdtem, hogy kitakarítottam a gépet. Nem volt benne túl sok por, remélem segített.
    .

Juhász Csaba Versenyző
    Város
    Oroszlány
    Üzenetek
    2
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Kérdés, nekem is volt ilyen mert kiderült hogy a tetves energia beállítások miatt el ment a HDD alukálni...
    A fagyás után vissza jött a játék?
    Kapcsold ki, nekem bejött!
    ha a játék SSD-n van, de a HDD-t leállítja a windows az is okozhat akadást? kb 1mp-t? Tegnap futam alatt 2x jött elő, féktávon és kigyorson.

Terhes Csaba Szervertag 2020
    Város
    Szeged Live For Speed
    Életkor
    38
    Üzenetek
    250
    Idézet Eredetileg haflac írta Hozzászólás megtekintése
    Ezúton kérek elnézést Terhes Csabától amiért eltaláltam az 1-es kanyar "homokozójában".Próbáltam kerülni az ütközést de magatehetetlenül csúsztam beléd,és a homokon már sehogy sem reagált a kormányzásra,se jobbra se ballra.Ezt leszámítva nagyon jó futam volt.Igaz,hogy jojózik a szemem még most is.Olyan laggjaim voltam,hogy az embertelen.
    Igen láttam h nem tudod elkerülni rosszkor voltam rossz helyen, nem kellett volna a homokozóban játszanom utána 1 percig box javítás és fel is adtam nem volt kedvem tesztelni.

Oláh Gergely Szervertag 2020
    Üzenetek
    152
    Idézet Eredetileg 5on1c írta Hozzászólás megtekintése
    ha a játék SSD-n van, de a HDD-t leállítja a windows az is okozhat akadást? kb 1mp-t? Tegnap futam alatt 2x jött elő, féktávon és kigyorson.
    Nem tudom Csabi, nekem a Win7 SSD-n van a játék HDD-n viszont van 16GB ram ezért nekem olyan volt hogy 6-8 mp-ig megfagy utána simán ment tovább. Igaz közben veszítettem vagy 8 helyet...
    Elvileg a te esetesben nem kellene megfagynia kérdés mit keresgél a HDD-n játék közben...

Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Város
    Szolnok
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.258
    R2
    Sehogy nem tudtam csatlakozni az A szerverre de kis idő után rájöttem, hogy a 20. hellyel nem vagyok kívánatos oda mert a 18-cal bezárólag finish.
    Qvalin nem jött az idő, versenyen a rajtot viszonylag jól elkaptam a teletank miatt nem volt meg a tempó meg a med gumira is vigyáztam így kicsit nehézkesen indult. Volt egy-két csatácska, a boxolást sikerült elrontani + benya sem annyi került a gépbe mint kellett volna így el kellett spórolni a végét de nem panaszkodom jól sikerült a végére. Voltak akik hátulról szorosan követtek de köszönöm nekik, hogy időben fékeztek és nem rakták be kvázi lehetetlen helyzetben erőszakosan egy-egy ívbe a gépet. Belenézve a replay-be páran nem úszták meg és le lettek torpedózva. Javaslom aki ilyen bizonytalan mezőnyben offline versenyeket indítson és gyakoroljon bolyban mert igen idegesítő ha valaki rengeteg energiát, időt belefektetve palánkra kerül.... Láttam olyat most, akit a kavicságyban vertek oldalba, mintha a balesetet túlélve a mentőbe menne bele a nyerges Tátra... sakk-matt.
    A király nem Elvis volt...

Juhász Csaba Versenyző
    Város
    Oroszlány
    Üzenetek
    2
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom Csabi, nekem a Win7 SSD-n van a játék HDD-n viszont van 16GB ram ezért nekem olyan volt hogy 6-8 mp-ig megfagy utána simán ment tovább. Igaz közben veszítettem vagy 8 helyet...
    Elvileg a te esetesben nem kellene megfagynia kérdés mit keresgél a HDD-n játék közben...
    kb 1 hetes a win 10, energia gazdálkodásban csak a monitort, illetve alvó állapotot kapcsoltam ki. Nem tudom h mi futhatott még a háttérben. Nekem is van 8GB ram, +4GB r9 270x gpu ezért nem értem miért akad be néha. Laci barátomnak is akad, neki 290x-e van.

Vona Zoltán Versenyző Ted logója
    Életkor
    40
    Üzenetek
    86
    Egy élmény volt ez a futam. Pálla Csaba , Petes László n1 izgivé tettétek a 90 percemet. Csabi brutál hogy jöttél rám egyedül a kigyorsokon tudtam ellépni majd utána eltüntél. Mi volt ott veled? Rég izzadtam ekkorát! (náthámnak jól esett) Gratula a célba érkezőknek!

Tóth Szabolcs Szervertag 2020 GTF_Bika logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Láttam olyat most, akit a kavicságyban vertek oldalba, mintha a balesetet túlélve a mentőbe menne bele a nyerges Tátra... sakk-matt.
    Erről indokolatlanul is csak ez ugrik be
    https://youtu.be/wCXEhf1pYtw?t=23s

Futam, R2.
    Kvali: 19től megpróbáltam futni "A" osztályos időt, mert délelőtt bennem volt, de félóra alatt mért kört nem sikerült végül teljesíteni. Kvali Elsőre dobtam egy PBt, de mindegy. 7. hely.
    Futam: rajt és első pár kör okés, majd Kone Mátyástól kaptam egy benézett féktávot és onnantól csak a káosz jött, miután a sóderágyban megtoltak mégegyszer...szóval egyrészt rájöttem hogy valamiért med gumin vagyok, másrészt pedig 2-3 körönte beforogtam falba. Ez az okozta, hogy körröl körre a sérült, instabil autó még tovább romlott. Tempó arra jó volt, hogy folyamatosan előzések akciók legyenek, de mindig hibáztam és ment fel bennem a méreg. Pitben természetesen a fejlesztői logika azt diktálja hogy ne automatán cseréljen kereket BÁRMIRE, hanem nem cserélünk alapon. Így mentem még egy kört a 89%os, 40 fokos mediumokkal. Egy élmény volt. Majd 2.kiállás után tök utolsó helyre visszaesve friss autóval betettem magam a falba. I->O a tápegységen, NFLnek pedig O->I.

Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.375
    Okom nem nagyon van,hogy beszamolot irjak,de mig varom a villamost,mi massal ussem el az idot!?
    Elso komolyabb koreim tettem meg AC-val, ket ev iR utan iszonyat nem ereztem a dolgot. Cel 40-es ido volt,de szenvedtem,es rongyos 42 ala nem akart az istenert se menni. Maradt az utolso,7 fos szero,meg egy PB kvali,P3.
    Nyugis rajt,majd gondoltam,hogy az elottem levo 2 meki csatajabol akar jol is kijohetek,hat nem igy tortent. Vagy en voltam meresz,vagy a kolega nem figyelt,de rapattintott a falra,nem neztem vissza,ha en voltam a hulye,bocsanat. Majd k.o. autoval egybol kiforogtam,szembol erkezett egy ujabb meki,telibekapott. Box,javitas,de nem ereztem igazinak,folyamatosan a falba tettem,nagy sietsegemben,hogy utolerjem a tobbieket. 8. korben ismet fal,escape,furdes,alvas. Nem erre szamitottam,majd legkozelebb. Villamosra fel!

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •