Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (113 összesen)
  1. #76
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Megteszem ami tolem tellik, gyakorlok amennyit idom enged.
    Ha ez huszadik helyre eleg akkor arra, ha elsore akkor arra.
    Igyekszem sportszeru lenni, olcson nem adom a borom, ha eselyt latok ra megprobalok elozni.
    Ezek mulnak rajtam , hogy mas mit csi al az nem az en problemam
    Ez is egy vélemény.
    19:1

    Van még valaki, aki szereti, ha a bevásárló kocsi nem megy előre, mert mindenki megelőzi a sorban?
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  2. #77
    Tovabbra is tartom, higy felesleges a fesztivalkeltes, a problema amin elmelkedtek nem letezik.....

  3. #78
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Ez is egy vélemény.
    19:1

    Van még valaki, aki szereti, ha a bevásárló kocsi nem megy előre, mert mindenki megelőzi a sorban?

    Héhé már legalább 20-nál járt a számláló. :P

    Legyen még+1, tehát 21.

  4. #79
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hehe, szélsőséges vélemény egy a qual-t szétcsaló "needforspeed"-estől!

    Egyébként a kommenteket elnézve számomra meglepő, hogy ez ennyire kardinális kérdés lett mindenkinél, mintha mindenki elve 1 vagy 2 tervezett kocsilezúzással, majd javításos box látogatással számolna magának a futamokra... miközben ennek egy rendkívüli és egyben erősen kerülendő - még ESC-cel együtt is - tetemes időveszteséggel járó történésként kéne élnie a fejekben. Tomcy, te nem tudsz pozíciót veszíteni azzal, hogy vki hazavágja a gépet előtted, majd nyom egy ESC-et!

    Félreértés ne essék, én továbbra sem a ESC betiltás ellen érvelek, de ez a fogalom zavar és kettős mérce (na meg indulat) ami itt a téma kapcsán felmerül, számomra egészen elképesztő.


    Ennél szerintem sokkal komolyabb gond, hogy ahogy nézem a versenyek szempontjából sokkal kardinálisabb tervezett normál boxkiállásokat is hamarabb meg lehet úszni az ESC bevetésével, ami pedig egy hatalmas BUG a Kunos részéről...

    most esett le h te tényleg totál nem érted

    utoljára a lényeg: 1.
    induljunk ki abból h nem a teleportálás a normális dolog, legalábbis elég ritkán látok ilyet valódi versenyeken, illetve más játékban ahol nincs ilyen ott magyarázd meg h ezt be kellene abba a játékba is rakni...

    2.
    amiről szó van h mindenki próbálja hiba nélkül lehozni a versenyt...ez nem is olyan egyszerű azért ahogy a valóságban sem...én lehozom a tökéletes futamot , de hát én óvatosan mentem, meg mindenki más...viszont Józsi előttem hibázik bukik vele 30 mp-t a teleportnak hála...így visszjön az 5ik helyre ha normálisan végigdöcög , szereltet stb akkor pedig bukik 90 mp-t amivel visszajönne a 24-ik helyre...
    ebben a pédában az 5 és a 24 hely között -i emberek pozícióját megváltoztatja


    na mindegy

    kettős mérce: lehet nem ebben a témában kéne ezt puffogtatnod vágáskezelés vs esc mindkét helyzetben pontosan ugyanannyi eszközöd van...qualon nem tudod replay alapján ellenőrizni (vágnak is mint a szél az Ascariban ha Monza van porondon ) versenyen pedig óvni lehet , esetleg szúrópróbaszerűen ellenőrizni...

    illetve azt hozzátenném még h szerintem sokkal izgalmasabb lenne a q is ha nem lehetne esc-ni, de ott még egy pár érvet legalább tudnak mondani h milyen hátrányai lennének ha tiltva lenne...levezető körös autók bezavarása, hosszabb qual kéne akkor szerintük stb...

    na de ideje lenne elmondanod h mi a versenyen az esc tiltás hátránya....illetve ami mégfontosabb...mi az előnye az engedélyezésnek? miért is jó ez nekünk és miért nem érvényesül itt a get real elv... (bár már magam se tudom a kommentjeid alapján h lehet tudz valami amit mi nem és tényleg a teleportálás a normális, lehet már a Kunosnak címzett leveledben is az áll majd h dícséred h an végre h lehet esc-zni versenyen , ez hiányzott a GTR-ből is... )

  5. #80
    Fábián Szilárd Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    121
    Azért speciális esetekben lehet ezt használni úgy, hogy előnye is származzon az embernek belőle. Pl. ha meghal a motor a pálya végén, akkor ESC-ezés után amit megtett azt kvázi elbukja. (Csak az AC-ben a motor nagyon sűrűn hal meg...) Mondjuk ez se igazán reális, ha meghalt a motor akkor szerintem DNF az a verseny...
    Általános esetben a pálya közepén nagy baleset szituáció az szerintem, ahol a legtöbb előnyt tudna összeszedni az ESC-eléssel valaki a "végigmegy a pályán ÓVATOSAN oldalra húzó autóval (Spa - Les Combestől ha egy olyan 80 körüli tempóval szar autóval végigmegy az ember, az olyan 2,5-3 perc van szerintem...), beáll boxba mondjuk egy perces javításra" esettel szemben. Gyors számolás: nem ESC: 3,5-4 perc; ESC: kb. 3 perc. Saccolós számításom szerint fél perc az előny, de egy tömegbaleset esetén eléggé elszabadulhatnának az indulatok emiatt szvsz.
    Aki tud győzni, az ESC is tud győzni szerintem - inkább a középmezőnyben tudnám elképzelni hogy ez dönt valamiről is. De értem én hogy nem korrekt dolog ez, én is azt mondom, hogy inkább be kéne tiltani a használatát (és aki ilyet tapasztal, az óvjon - mivel rohadt időigényes átnézni, hogy mindenki korrekt volt-e) - és Stefanoék igazán megcsinálhatnák, hogy ne legyen ez lehetséges (vagy ha mégis, akkor az autónak meg kell javítódnia, ami időbe kerül).

    Utóirat: Én még akár abban is benne lennék, hogy az időmérőn a levezetőkört is le kelljen vezetni. 4 mért kör alatt azért ha formában vagy, össze lehet egy jó kört rakni. Az első pár időmérőn biztosan bajos lenne a feltartás, de előbb-utóbb beleszokna mindenki szerintem - meg próbálna tiszta pályát keresni magának az ember. Viszont ezt ellenőrizni már tényleg lehetetlen, szerveroldalon kéne ezt megoldani...
    Utoljára módosította: Fabian Szilard; 2015. 09. 24. 18:16.

  6. #81
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg magisztibi írta Hozzászólás megtekintése
    Héhé már legalább 20-nál járt a számláló. :P

    Legyen még+1, tehát 21.
    ez inkább 20 + egy nem érdekel...a +1 még kerstetik

    tényleg nevetséges h az első felvetésre amikor szóvá tették h ezen poziciók múlnak, akkor kezdődött az értetlenkedés h dehát nem mindegy h 10-ik vagy 11ik leszel...abból látszik h nem értették, mert az volt az érv h te is esc-zz... azt se értik h valaki hiba nélkül akar végig menni és annak az eredményét is befolyásolja ez (amennyiben egy gyorsabb versenyző hibázik nálam akkor nem mindegy h 30 vagy 90 mp-t bukik a hibájábval...na meg az se mindegy h én a sérült autóval inkább megyek körönként 3 mp-vel lassabb köröket a tervezett boxig, de más egy esc vel megoldaja)

    egy dolog aminek volt értelmei is Szabi válaszai közül , az az h aki jelenleg esc-zik az nem felelős...jelenleg ajánlott...

  7. #82
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Tovabbra is tartom, higy felesleges a fesztivalkeltes, a problema amin elmelkedtek nem letezik.....
    Public szerón ez valóban fesztiválkeltés lenne, itt viszont lehetőség van a szabályok meghatározására, és annak találkoznia kell a TÖBBSÉG igényével. Eddig szerintem így volt.
    A probléma pedig létezik. Tisztán látható.

  8. #83
    No most nem azt mondtam, hogy ez jól van így, felőlem mindenhol be lehet tiltani, nem gond...Igen, még időmérőn is, ha nagy a getrííl, akkor ott se legyen... jó , tudom, minden addig jó míg hátrány nincs belőle ....

    Felőlem be lehet papíron is tiltani, bár nem hiszem, hogy sokan használnák így is .

    Nekem továbbra is az a legnagyobb bajom, hogy nem tudunk két normális rajtot kivitelezni ....Zandvortban tuti nem megyek időmérőt, ott boritékolom a tömeghalált ...
    De igen, ez a téma,hogy papíron ( ! ) lehetséges az esc-et használni, ez a legnagyobb baj a versenyeken ...

  9. #84
    Az elrontott rajtokon, az idétlen 1. kanyaros baleseteken, a lehetetlen előzési kísérleteken nem lehet egy szabálymódosítással segíteni, míg az esc-es sportszerűtlen előnyszerzésen szeintem igen.

  10. #85
    Igen, csak az egyik egy létező súlyos gond a másik meg lehetőség ,ami egyáltalán nem jellemző .
    Nem az a baj, hogy szóba került, nyílván ember nem fogja azt mondani, hogy jó dolog a teleportálgatás, de a probléma az, hogy a többség számára ez fontosabb mint hogy daráló van mint valami publikon .
    Én szívesen cserélnék : ne legyen balhé körülöttem, ne essen-kelljen olyan sok pilóta, az a ritka eset meg aki esc-et használ had használja, megérné nekem

    Van-e itt olyan ember aki rárakna 10 forintot arra, hogy a teleport miatt bukik helyezést és nem baleset miatt ?

    no mindegy, én többet nem tudok hozzátenni a témához, továbbra sem látom ezt akkora gondnak, hogy ennyit kelljen beszélni róla .

  11. #86
    Nem fontosabb egyáltalán, csak Szabi látszólagos ellenállása vitára készteti az embereket (akár 5x leírva ugyanazt, csak más szavakkal ami már nagyon unalmas - nem rád gondolok). Pedig nincs itt valódi ellenállás csak más a priorítás.

    A roncsderbi elkerülésa valóban fontosabb, de erre már 10 éve keresik a megoldást világszerte sikertelenül. De mindig csak idáig jut el a dolog: valaki beírja egy fórumra hogy "nemkéne" meg hogy "nemá" azt kész. Meg különben is, 99%-ban csak azt érdekli aki éppen a broki rosszabbik végén állt...

  12. #87
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    ...továbbra sem látom ezt akkora gondnak, hogy ennyit kelljen beszélni róla .
    Hmm... hat bejegyzésed van a témában.
    Ráadásul nem mondtál konkrétan semmit bennük, azonkívül, hogy szerinted sok a duma.

    A T1-zúzda egy téma, ez az iszképes meg egy másik.
    Tehát, ha az egyiket megtárgyaljuk, az nem jelenti a másik negligálását.

    Eddigi bejegyzések összegzése ezügyben (miszerint ESC használata versenyen):
    - Számottevő mennyiségű érvelés ellene, néhány csodálkozással tarkítva, hogy ez egyáltalán kérdés.
    - Elenyésző számú, ám vehemens kifejtése annak, hogy ez egyáltalán nem fontos. Sőt az a fontos, hogy nem fontos.
    - Nulla érvelés mellette (legalábbis olyan ami helytálló).

  13. #88
    A kvalin azért nincs értelme tiltani az ESC-t, mert az AC jelenleg lehetővé sem teszi, hogy a használata nélkül visszaállj a boxod elé. Tehát hiába hajtasz be a boxutcába, ha nem nyomsz ESC-et, akkor csak végiggurulsz rajta. Vagy rosszul tudom?

  14. #89
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    A kvalin azért nincs értelme tiltani az ESC-t, mert az AC jelenleg lehetővé sem teszi, hogy a használata nélkül visszaállj a boxod elé. Tehát hiába hajtasz be a boxutcába, ha nem nyomsz ESC-et, akkor csak végiggurulsz rajta. Vagy rosszul tudom?
    Jól tudod. Sőt az kval idő letelte után megvárja a legutolsó célvonalon áthaladó autót is (ez lehet ESC-es boxba lépés is.) Tehát itt minden képpen engedni kell, de lehet szabályozni, viszont ellenőrizni nem lehet.

  15. #90
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, csak az egyik egy létező súlyos gond a másik meg lehetőség ,ami egyáltalán nem jellemző .
    Nem az a baj, hogy szóba került, nyílván ember nem fogja azt mondani, hogy jó dolog a teleportálgatás, de a probléma az, hogy a többség számára ez fontosabb mint hogy daráló van mint valami publikon .
    Én szívesen cserélnék : ne legyen balhé körülöttem, ne essen-kelljen olyan sok pilóta, az a ritka eset meg aki esc-et használ had használja, megérné nekem

    Van-e itt olyan ember aki rárakna 10 forintot arra, hogy a teleport miatt bukik helyezést és nem baleset miatt ?

    no mindegy, én többet nem tudok hozzátenni a témához, továbbra sem látom ezt akkora gondnak, hogy ennyit kelljen beszélni róla .
    Mi itt az ESC témát kezdtük el "megbeszélni". Nem kell összemosni egy szintén létező problémával. Amit te mondasz, abból az jön le, hogy nem szükséges szabályba foglalni az ESC tíltását, mert úgysem használná senki, ha meg valaki mégis, az nem számottevő. Sajnos az elmúlt években tapasztaltuk, hogy amit nem tílt a szabályzat, azt ki is fogjuk használni, amiből óriási kavalkád lenne, de nem igazságos versenyzés.

    Lehet beszélni, sőt kell is a T1-es meg első körös balesetekről. Erre én egy dupla súlyozású büntetést tudnék elképzelni. (Csak hát sajnos sokszor a tömegbalesetet okozó emberke is csak ejnye-bejnyét kapott, mert hát nem látta, hogy van melette valaki. A rajtnál sok mindent nem látsz a melletted lévőkből, rájuk számítani kell és ennek megfelelően közlekedni. A másik tényező, hogy nagyon sok új ember van. A GTR-es bajnokságokban már az utolsó években elég ritka volt, hogy probléma adódott a rajtoknál. Megtanúltuk, hogy nem ott dől el a verseny, mert arra ott a következő 90 perc. Most is folyamatosan hangoztatja a VB, de sajnos sok "újoncnak" még nincs akkora gyakorlatta, vagy éppen még nem szokott bele a tömegben való autózásba. Ezt leginkább gyakorlással lehetne megtanúlni, erre indít a VB gyakorló szervert, de sokan fel sem mennek rá, csak az utolsó percig a prekvalt nyomják.

  16. #91
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ez inkább 20 + egy nem érdekel...a +1 még kerstetik

    tényleg nevetséges h az első felvetésre amikor szóvá tették h ezen poziciók múlnak, akkor kezdődött az értetlenkedés h dehát nem mindegy h 10-ik vagy 11ik leszel...abból látszik h nem értették, mert az volt az érv h te is esc-zz... azt se értik h valaki hiba nélkül akar végig menni és annak az eredményét is befolyásolja ez (amennyiben egy gyorsabb versenyző hibázik nálam akkor nem mindegy h 30 vagy 90 mp-t bukik a hibájábval...na meg az se mindegy h én a sérült autóval inkább megyek körönként 3 mp-vel lassabb köröket a tervezett boxig, de más egy esc vel megoldaja)

    egy dolog aminek volt értelmei is Szabi válaszai közül , az az h aki jelenleg esc-zik az nem felelős...jelenleg ajánlott...

    Nem hagyom magam: :P Madarász Krisztián hozzászólásával már meg volt a 20:

    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Igaz most kimaradok még egy darabig a versenyekből, de azért ehhez én is hozzászólnék mert mint kész az építkezésem vissza fogok ülni .
    Nem a Getríílt emlegetitek mindig?? A való életben is nyomsz egy Esc-t és ok minden??? Hagyjuk mááá a f....-ba.
    Végigment pár szezon a Race07-tel és nagyon is jól működött az amit Tomcy Írt. Qualin volt Esc a versenyem nem. Ha lekukáztad a kocsit a versenyen kiálltál a boxba, vagy kiléptél és feladtad. Ennyi!
    20!!

    21!!

  17. #92
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Mi itt az ESC témát kezdtük el "megbeszélni". Nem kell összemosni egy szintén létező problémával. Amit te mondasz, abból az jön le, hogy nem szükséges szabályba foglalni az ESC tíltását, mert úgysem használná senki, ha meg valaki mégis, az nem számottevő. Sajnos az elmúlt években tapasztaltuk, hogy amit nem tílt a szabályzat, azt ki is fogjuk használni, amiből óriási kavalkád lenne, de nem igazságos versenyzés.

    Lehet beszélni, sőt kell is a T1-es meg első körös balesetekről. Erre én egy dupla súlyozású büntetést tudnék elképzelni. (Csak hát sajnos sokszor a tömegbalesetet okozó emberke is csak ejnye-bejnyét kapott, mert hát nem látta, hogy van melette valaki. A rajtnál sok mindent nem látsz a melletted lévőkből, rájuk számítani kell és ennek megfelelően közlekedni. A másik tényező, hogy nagyon sok új ember van. A GTR-es bajnokságokban már az utolsó években elég ritka volt, hogy probléma adódott a rajtoknál. Megtanúltuk, hogy nem ott dől el a verseny, mert arra ott a következő 90 perc. Most is folyamatosan hangoztatja a VB, de sajnos sok "újoncnak" még nincs akkora gyakorlatta, vagy éppen még nem szokott bele a tömegben való autózásba. Ezt leginkább gyakorlással lehetne megtanúlni, erre indít a VB gyakorló szervert, de sokan fel sem mennek rá, csak az utolsó percig a prekvalt nyomják.
    Beláttam én is, nincs gyógyszer a tömegbalesetekre, vagy inkább az odafigyelés megtanítására. Ill. van, egyszerűen nem indulok el amig össze nem szokik a társaság.
    Itt már csak az a félő, hogy mire mindeni megtanulja mi a helyes viselkedés, én felejtem el.
    TT most szembesült a dolgokkal, amivel a teszt futamok elején én. Üdv a klubban.

    A másik dolog, hogy amíg vannak olyan kommentek, hogy őt nem érdekli, hogy 1, vagy 21. lesz, addig jelen lesznek ezek a balesetek is.
    El kell fogadni, hogy aki komolyan versenyez, az megszállott is egyben, akinek fontos, hogy egyelő feltételekkel versenyezzen. Ez mindenhol az életben így van. Betegek vagyunk.
    Aki meg nem az, azt meg persze, hogy nem érdekli a helyezések, az esc, a belesetek, az odafigyelés másokra, stb.
    Óriási nagy bölcsességgel én csak az időt látom a megoldásnak (Szabi ez nem neked szól, te inkább a szabályokra koncentrálj).


    magisztibi: van az több is, csak ők nem tépik a szájukat a fórumba.
    Utoljára módosította: nortsen; 2015. 09. 25. 10:52.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  18. #93
    En mondtam, hogy kulonosebben nem izgat hanyadik vagyok, de egyben biztos lehetsz en balestet sem fogok okozni, se escet nyomkodni, se nem esek kelek a palyan .....

  19. #94
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    En mondtam, hogy kulonosebben nem izgat hanyadik vagyok, de egyben biztos lehetsz en balestet sem fogok okozni, se escet nyomkodni, se nem esek kelek a palyan .....
    Általánosan írtam, ne vedd magadra, nem neked szólt!
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  20. #95
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése

    Van-e itt olyan ember aki rárakna 10 forintot arra, hogy a teleport miatt bukik helyezést és nem baleset miatt ?

    Amint mindeneki beletanul az AC-ba és kevesebb lesz a baleset, úgy egyre inkább előtérbe tud kerülni az ESC-el szerezhető előny, egyre inkább éreztetni tudja majd hatását a leintési sorrendre. Így a későbbiekben még többet lehet majd vele nyerni.

    Akit érdekel a dolog, annak azért nem mindegy.

    Sztem....

  21. #96
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388


    Úgy látom, nem volt szerencsés ezt a kérdés ilyen sokáig nyitva hagyni... őszintén szólva nem gondoltam, hogy ekkora ügy lesz ebből és szerettük volna a DTM-es bajnokság beindításával kapcsolatos teendők befejezése utánra hagyni ezt a kérdést. Viszont akkor már most szeretnék mindenkit megnyugtatni, hogy a feltárt problémák miatt nem lesz ESC használat az AC futamokon!

    Átnéztük a különböző szerver LOG-okat (több féle is van), sajnos erre vonatkozó információt nem találtunk benne. Többen érveltek azzal, hogy vágásokat sem ellenőrizzük teljes körűen és ezért itt sincs szükség rá, ebben részben igazuk is van, de érthető okokból az ilyen tényezők számát minimalizálni szeretnék a bajnokságban, nem pedig még tovább növelni. Jelenleg a Replay-ben van nyoma annak, ha vki ESC-et használt, arról még nem döntöttünk, hogy lesz-e automatikus vizsgálat, vagy csak bejelentés alapján. Sajnos a tapasztaltunk az, hogy a Versenyszabályzatot viszonylag kevesen olvassák el alaposan, épp ezért a szabálytalanságokat a legtöbbször nem szándékosan, hanem tudatlanságból eredően követik el a résztvevők, így valamilyen jellegű ellenőrzésre mindenképpen azért szükség lesz.


    Abban a kérdésben még nem döntöttünk, hogy Qual-on lehessen-e ESC-et használni, ami ugye azzal járna, hogy a levezető kört is kell futni, amit bele kell kalkulálni a benzin mennyiségébe is, ezzel együtt némileg nőne a forgalom a pályán, illetve ha vki tönkreteszi a gépét, akkor nem futhat már újabb mért kört. Összességében sokkal több mindenre kéne figyelni, nem lehetne annyit kockáztatni a gyors körön, nagyobb lenne a tétje a dolgoknak, és nőne a nyomás rajtunk... ezzel még életszerűbb és még realisztikusabb lenne a futamok lebonyolítása. Viszont vannak ezzel gondok is, többek között az ellenőrzés itt még nehézkesebb...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 25. 16:49.

  22. #97
    Esetleg szerver pluginnal nem lehetne elleőrizni?
    Megsasolom mit lehet ezzel kezdeni.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  23. #98
    Zielbauer Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 09. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    30
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Abban a kérdésben még nem döntöttünk, hogy Qual-on lehessen-e ESC-et használni, ami ugye azzal járna, hogy a levezető kört is kell futni, amit bele kell kalkulálni a benzin mennyiségébe is, ezzel együtt némileg nőne a forgalom a pályán, illetve ha vki tönkreteszi a gépét, akkor nem futhat már újabb mért kört. Összességében sokkal több mindenre kéne figyelni, nem lehetne annyit kockáztatni a gyors körön, nagyobb lenne a tétje a dolgoknak, és nőne a nyomás rajtunk... ezzel még életszerűbb és még realisztikusabb lenne a futamok lebonyolítása. Viszont vannak ezzel gondok is, többek között az ellenőrzés itt még nehézkesebb...
    és ha egy nagy qualiba olvadna össze a fp és a qual?
    egyébként ha jól tudom csak race session alatt aktív a pitcrew, vagyis ha valaki böcsületesen visszamegy a boxba, akkor is muszáj lesz esc-et nyomni

  24. #99
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Átnéztük a különböző szerver LOG-okat (több féle is van), sajnos erre vonatkozó információt nem találtunk benne. Jelenleg a Replay-ben van nyoma annak, ha vki ESC-et használt, arról még nem döntöttünk, hogy lesz-e automatikus vizsgálat, vagy csak bejelentés alapján... ...valamilyen jellegű ellenőrzésre mindenképpen azért szükség lesz.
    Az általatok említett KUNOS csomagba bele lehetne fogalmazni, hogy ennek a tiltására opciót kovácsoljanak a programba? Köszi. Üdv
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 25. 19:08.

  25. #100
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg CsabaH írta Hozzászólás megtekintése
    Az általatok említett KUNOS csomagba bele lehetne fogalmazni, hogy ennek a tiltására opciót kovácsoljanak a programba? Köszi. Üdv
    Írtam is, hogy benne van a listánkban. Persze, hogy hajlandók-e megcsinálni, az már más kérdés...

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •