Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (95 összesen)
  1. #26
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Már a tavaszi bajnokságban is elég kesze kusza volt a mezőny a DTM versenyeken és most Sinka Dani és a többiek ismét bebizonyították hogy még nagyobbak a különbségek!
    Nem értem miért ezekre az autókra esett a választás, amikor két másik autónak is nagy volt a támogatottsága. (AC formula/AC Street).
    Ahelyett Molnár Kristóf/Gaál Laci is majdnem 2mp-t kap egy körön..
    Inkább mentünk volna a két másik kategóriával ami még nem volt..!
    Egyáltalán nem cél mindig olyannal menni, ami még nem volt... erre itt egyszer már reagáltam neked: link

  2. #27
    Valószínűleg nagy hülyeséget kérdezek, de ezeket a setupokat valahova be kéne másolni a steam mappába vagy egyszerűen ki kell olvasni az értékeket és beállítani a játékban?

  3. #28
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Ftamás írta Hozzászólás megtekintése
    Valószínűleg nagy hülyeséget kérdezek, de ezeket a setupokat valahova be kéne másolni a steam mappába vagy egyszerűen ki kell olvasni az értékeket és beállítani a játékban?
    Dokumentumok könyvtáradban van egy Assetto Corsa mappa, abban pedig egy setups. Itt kell megkeresni a megfelelő autó, majd pálya mappát és bemásolni.

  4. #29
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Dokumentumok könyvtáradban van egy Assetto Corsa mappa, abban pedig egy setups. Itt kell megkeresni a megfelelő autó, majd pálya mappát és bemásolni.
    Köszi, megvan

  5. #30
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Elindítottam a GTR-Masters.hu#Fun szerverünket 5 perc kvalival 5 körös futammal, hogy lehessen gyakorolni a boxkiállásokat ami bár nem kötelező de a gumik elhasználódása miatt melegen ajánlott lesz. Nézzen rá mindenki aki még nem tette mert eléggé "meglepő" a boxkiállás az eddig megszokott szimekhez képest, és offline nem lehet gyakorolni.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  6. #31
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Tisztelt Szervező bizottság!

    Szeretném tisztelettel megkérdezni, hogy AC Classic DTM futamok csütörtöki megrendezése, köbe van vésve? Lehet, hogy volt, csak én maradtam le róla, de nem emlékszem, hogy szavaztunk volna a versenynapokról. Nekem nem igazán jók a csütörtökök, az Alfás versenyekre is épp, hogy hazaértem, és nem olyan jó be/leülni úgy, hogy épp abban a percben érsz haza.
    Javaslat: Mi lenne ha egyik hét vasárnap lenne GT3 a másik héten vasárnap meg DTM

    Tudom, hogy lesznek olyan emberek akiknek meg a vasárnap nem fog tetszeni, de nem kéne ezt megbeszélni, szavazásra bocsátani.....? .....mint ahogy mindent mást is megpróbálunk megbeszélni nagyon helyesen.....

  7. #32
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt Szervező bizottság!

    Szeretném tisztelettel megkérdezni, hogy AC Classic DTM futamok csütörtöki megrendezése, köbe van vésve? Lehet, hogy volt, csak én maradtam le róla, de nem emlékszem, hogy szavaztunk volna a versenynapokról. Nekem nem igazán jók a csütörtökök, az Alfás versenyekre is épp, hogy hazaértem, és nem olyan jó be/leülni úgy, hogy épp abban a percben érsz haza.
    Javaslat: Mi lenne ha egyik hét vasárnap lenne GT3 a másik héten vasárnap meg DTM

    Tudom, hogy lesznek olyan emberek akiknek meg a vasárnap nem fog tetszeni, de nem kéne ezt megbeszélni, szavazásra bocsátani.....? .....mint ahogy mindent mást is megpróbálunk megbeszélni nagyon helyesen.....
    Szia, nincs minden egyes kérdésről szavazás és nem is szeretjük túlzásba vinni a szavazósdit, mert úgy képtelenség lenne hatékonyan vezényelni a liga életét. Nekünk a háttérben rengeteg dolgot kell összehangolni ahhoz, hogy ésszerűen tudjunk működni, többek között ilyen a versenynaptárunk is, ahol nincs végtelen mozgásterünk, a szóban forgó vasárnapra nem tudnánk AC futamot tenni.

    Szavazást csak a legfontosabb kérdésekről szoktuk kezdeményezi, az is inkább felmérés jelleggel, hogy mi is világosan lássuk az aktuális trendeket. A végső döntés és a felelősség mindig a szervezőségé, természetesen ha a szavazáson egyértelműen kirajzolódik a népakarat, akkor fejet hajunk előtte, de ha zavaros a kép, és túl szorosak az eredmények, akkor mi hozunk döntést keresve az optimális megoldásokat a kérdésekre.

    A csütörtök egyébként nálunk hagyományosan a Historic nap, mert ebben az időpontban futott 9 évig a GT Legends bajnokság, illetve egy korábbi felmérés szerint ez a második legnépszerűbb futamnap a vasárnap után.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 23. 20:07.

  8. #33
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, nincs minden egyes kérdésről szavazás és nem is szeretjük túlzásba vinni a szavazósdit, mert úgy képtelenség lenne hatékonyan vezényelni a liga életét. Nekünk a háttérben rengeteg dolgot kell összehangolni ahhoz, hogy ésszerűen tudjunk működni, többek között ilyen a versenynaptárunk is, ahol nincs végtelen mozgásterünk, a szóban forgó vasárnapra nem tudnánk AC futamot tenni.

    Szavazást csak a legfontosabb kérdésekről szoktuk kezdeményezi, az is inkább felmérés jelleggel, hogy mi is világosan lássuk az aktuális trendeket. A végső döntés és a felelősség mindig a szervezőségé, természetesen ha a szavazáson egyértelműen kirajzolódik a népakarat, akkor fejet hajunk előtte, de ha zavaros a kép, és túl szorosak az eredmények, akkor mi hozunk döntést keresve az optimális megoldásokat a kérdésekre.

    A csütörtök egyébként nálunk hagyományosan a Historic nap, mert ebben az időpontban futott 9 évig a GT Legends bajnokság, illetve egy korábbi felmérés szerint ez a második legnépszerűbb futam nap a vasárnap után.
    értem, és köszönöm a választ.....
    Utoljára módosította: CsG; 2015. 09. 23. 19:27.

  9. #34
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Michelisz Norbi - Alfa Romeo 155 V6 Ti - Hotlap & Setup



    Setup: Letöltés



    Sipos Attila - Mercedes-Benz 190E DTM - Hotlap & Setup



    Setup: letöltés


    Figyelem, a ezek a setupok ballaszt súly nélkül és 100%-os pályatapadáshoz készültek
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 23. 20:01.

  10. #35
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Fontos infók!

    Csütörtök este indul a Masters Classic DTM Bajnokság első futama, ezért szeretném összeszedni a legfontosabb tudnivalókat az indulással kapcsolatban:

    1. A Versenyszabályzatot köteles minden induló ismerni és betartani, különös tekintettel a névhasználatra és a pályán való viselkedésre vonatkozó részekre.
    2. Az éles futamra érvényes szerverjelszó a szervertagok fórumában található meg, ez csak annak kell, aki booking-al szeretne SKIN-t választani a futamra
      FIGYELEM, a futamra csak az booking-olhat, aki adott szerveren szerepel az entry list-ben és TILOS visszavonni a booking-ot, mert akkor nem kerül súly az autóra!
    3. Kiadásra került a hivatalos SkinPack, kérjük mindenki töltse le és másolja a fájlok a megfelelő helyre a leírás szerint
    4. A futamra való nevezés egyénileg a prekvalifikációs oldalon történik csütörtök este 20:00-ig, aki nem nevez és nem zöld a neve, annak nincs biztosított helye a szerveren.
      (aki már nevezett, de mégsem tud jönni, az mindenképpen vonja vissza a nevezését, mert különben mástól veszi el a helyet!)
    5. A pontos szerverbeosztás a futam előtt este 20:00 után kerül ebben a topikban kihirdetésre, a nevezések fényében döntjük el hogy hány szerver fog indul és azok hány fővel. Aki rossz szerverre megy fel, az kizárásra kerül, mert más elől veszi el a helyet.
    6. 19:00-tól elindítom az éles szervereket BELÉPÉS TESZT céljából, mindenki próbáljon meg fellépni a szerverre és mielőbb jelezzétek, ha gond van!
    7. A vágásokra kérjük mindenki ügyeljen a kvalifikáción és a futamon is egyaránt, ezeket bejelentés alapján, vagy szúrópróba szerűen is ellenőrizhetjük. Szabály: 2 kerék teljes terjedelmével mindig a fehér vonalon belül!
    8. Replay: kérjük mindenki mentse le és őrizze meg a replay-t ("LOW", vagy "Medium" minőség kell), hamarosan lesz egy topik, ahová ezeket fel is lehet majd tölteni.
    9. A futamon a boxkiállás nem kötelező, de erősen ajánlott a gumik miatt. A BMW-be pedig a kisebb tank miatt biztosan tankolni is kell.


    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!

    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
      A futam 60 perces lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!

    Rengetegen leszünk a szerveren, nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadósnak a testi épségét és ezzel a versenyét.


    Minden egyéb infó a topik első hozzászólásában!

    Sok sikert mindenkinek a futamra, jó szórakozást és nagyon figyeljetek egymásra!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 23. 21:18.

  11. #36
    Masters szerver nekem szürke a listában, gondolom a hiányzó szervertagság miatt, és nem a játékkal van valami gond.

  12. #37
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Viper írta Hozzászólás megtekintése
    Masters szerver nekem szürke a listában, gondolom a hiányzó szervertagság miatt, és nem a játékkal van valami gond.
    Azért ott még nem tartunk, hogy az Assetto Corsa lobby-ja lekérdezze a Masters adatbázist, hogy van-e érvényes tagságod, vagy sem nálunk.
    Azért szürke a szerver, mert nem olvastad el rendesen a kiírást és nem tetted fel a Ford Sierra-t.

  13. #38
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Tartunk egy belépés tesztet 19:00-tól, elindítjuk az #R1 és #R2 szervereket és aki nevezett a futamra, az bekerül az entry list-be és megnézheti, hogy gond nélkül tud-e csatlakozni a szerverhez.
    Akinek gondja van, az itt jelezze mielőbb, kérlek nem várjátok meg a futamot vele!

    a szervereken a teszt alatt 100 kiló ballaszt súly lesz a kocsikon.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 24. 18:50.

  14. #39
    Beléptem, ment simán. Egy érdekességet látok csak, az én nevem dőlt betűkkel van az Entry list-ben, másoké nem. Nem tudom, ennek van-e jelentősége bármiben?

  15. #40
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Beléptem, ment simán. Egy érdekességet látok csak, az én nevem dőlt betűkkel van az Entry list-ben, másoké nem. Nem tudom, ennek van-e jelentősége bármiben?
    Valószínűleg, hogy tudd, hogy te vagy az!

  16. #41
    Az gáz ha én nem látom az #R2 szervert?

  17. #42
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Ftamás írta Hozzászólás megtekintése
    Az gáz ha én nem látom az #R2 szervert?
    Az nem megy még. 20:00 után összesítem a nevezőket és beröffentem még egy tesztre a szervereket már a végleges felállással, majd 20.45-kor RESTART és mehet a buli!

  18. #43
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    1. Replay: kérjük mindenki mentse le és őrizze meg a replay-t ("LOW", vagy "Medium" minőség kell), hamarosan lesz egy topik, ahová ezeket fel is lehet majd tölteni.
    Hogy kell elmenteni a Replay-t?
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  19. #44
    Ha lehetséges szeretnék indulni az "utolsó" szerver utolsó helyéről. 2:45-ös időm volt de elb*sztam az időt és már nem tudtam nevezni.

  20. #45
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az nem megy még. 20:00 után összesítem a nevezőket és beröffentem még egy tesztre a szervereket már a végleges felállással, majd 20.45-kor RESTART és mehet a buli!
    Mennek a szerverek, próbáljatok fellépni és ellenőrizzétek a súlyokat!
    Ha gond van, jelezzétek itt vagy a TS-en!

    20:45-kor lesz RESTART, utána 5 perc booking.

    A bookingon csak az vehet részt, aki szerepel az entry list-ben és skin-t akar magának választani.
    Aki "cancel booking"-ot nyom, arról lekerül a ballaszt súly és érvénytelen lesz a futama.

  21. #46
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Én is indulnék, ha lehetséges, bár nem látszik már, de 2:40-es időt tudtam menni az alfával, és nem adtam le nevezést . Ha indulhatok, melyik szerveren?
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  22. #47
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Krajcsi Richárd írta Hozzászólás megtekintése
    Ha lehetséges szeretnék indulni az "utolsó" szerver utolsó helyéről. 2:45-ös időm volt de elb*sztam az időt és már nem tudtam nevezni.
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Én is indulnék, ha lehetséges, bár nem látszik már, de 2:40-es időt tudtam menni az alfával, és nem adtam le nevezést . Ha indulhatok, melyik szerveren?
    Az a gáz, hogy ha csak úgy bookingoltok, akkor nem kerül rátok súly.

    Megpróbállak betenni titeket az entry list-be, milyen autóval jönnétek?

  23. #48
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az a gáz, hogy ha csak úgy bookingoltok, akkor nem kerül rátok súly.

    Megpróbállak betenni titeket az entry list-be, milyen autóval jönnétek?
    Köszönöm! Tudom, későn kapcsoltam.
    Én alfával. De nekem megfelel természetesen az utcsó szerver is.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  24. #49

    JELSZÓ

    mi a verseny jelszó?

  25. #50
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm! Tudom, későn kapcsoltam.
    Én alfával. De nekem megfelel természetesen az utcsó szerver is.
    Téged sajnos nem tudlak betenni, nem tetted fel a Rank App-ot és nincsenek meg az adataid az adatbázisban...

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •