Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 95 (95 összesen)
  1. #76
    Egy R2-őt én is megköszönnék. A sierrának, úgy néz ki, van valami bibije, mert másodszor fagyott ki a boxban. Most szerencsére a végén, de így nem lett ripli.

    Annyit üzennék az elsőkanyaros ideggyengéknek, hogy ennyire érdemes sietni:
    Az egy dolog, hogy a T1-ben kaptam egy popótoszit, de aztán a Lökombban még ki is lettem pöccentve (lehet, hogy én nem figyeltem, még nem láttam vissza).
    Ilyenformán, kb. fél kör hátránnyal, zúzott versenyszemélygépjárművel indultam a mezőny után... 3. lettem.
    És nem, nagyon nem vagyok ufó, még a halvány gyanú is lepereg rólam.
    Szerintem elgondolkodtató.

  2. #77
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Bődületes volt a bimmerek előnye egyenesben és megint túl nagyot gumizódott futam közben a pálya.
    98%-ról kéne indítani és csökkenteni a bmw súlyelőnyét, mondjuk 100/60/30/0 szintre.

    Óriási volt a tempókülönbség a normál 100% és 0kg-hoz viszonyítva is, olyannyira hogy teljesen másképp kellett vezetni úgy..nem ez a cél. Szerintem. 4-5mpet lassultak az autók, ezt max 2-3mp köré azért csak le kéne szorítani, hogy ne más bolygón menjünk mint egyébként.
    Utoljára módosította: Tilus; 2015. 09. 24. 23:09.

  3. #78
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Egy R2-őt én is megköszönnék. A sierrának, úgy néz ki, van valami bibije, mert másodszor fagyott ki a boxban. Most szerencsére a végén, de így nem lett ripli.

    Annyit üzennék az elsőkanyaros ideggyengéknek, hogy ennyire érdemes sietni:
    Az egy dolog, hogy a T1-ben kaptam egy popótoszit, de aztán a Lökombban még ki is lettem pöccentve (lehet, hogy én nem figyeltem, még nem láttam vissza).
    Ilyenformán, kb. fél kör hátránnyal, zúzott versenyszemélygépjárművel indultam a mezőny után... 3. lettem.
    És nem, nagyon nem vagyok ufó, még a halvány gyanú is lepereg rólam.
    Szerintem elgondolkodtató.
    A popótoszi én voltam elnézést érte, nem ideggyengeségből tettem, hanem ámátőr kezdő pilótaságomnak tudható be , ami persze nem mentség.

  4. #79
    Idézet Eredetileg Krajcsi Richárd írta Hozzászólás megtekintése
    A popótoszi én voltam elnézést érte, nem ideggyengeségből tettem, hanem ámátőr kezdő pilótaságomnak tudható be , ami persze nem mentség.
    Ó, el van nézve, hisz a jelek szerint csak gyorsabb lettem tőle .
    Egyébként meg az már csak következmény volt, mivel satuznom kellett az előttem lévő roncstelep miatt.

  5. #80
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    310
    Kérek szépen "AC DTM Bajnokság" replay topicot...
    Asrock 880G Extreme 3 | AMD Phenom II X4 965 (3.4GHz) | Corsair XMS3 8GB (2x4GB) | Sapphire Radeon HD 6950 2GB | Corsair TX650 v2 | Samsung BX2231 | Logitech G27

  6. #81
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    R2
    Hatodik helyről sikerült jól elrajtolnom, második helyig jöttem fel a bal oldalon egyenesen, amikor Mészáros Gábor koccolt meg oldalról (vagy kiforgatták vagy nem hagyott elég helyet, ez a low qaulity replayből nekem nem egyértelmű), de szerencsésen visszaállított a pörgése közben. Aztán az eau rougeban Soos Krisztiánnal mentünk egymás mellett, de itt is szerencsém volt. Meglökte az autó jobb hátulját a felfelé vezető balos íven és nem én pördültem ki. A 270 kg többlet elég stabillá varázsolta az alfát. (Itt jegyezném meg, hogy ez valami irgalmatlanul irreálisan sok súly, benya nélkül is 160kg... szerintem nem get real)
    Mediumon, teletankolva, viszonylag konstans időket autózva 22 körön át második hely.
    Gratulálok Mátyásnak, igen gyors volt!

    replay egyelőre ide:
    https://drive.google.com/file/d/0B-P...ew?usp=sharing

  7. #82
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Bődületes volt a bimmerek előnye egyenesben és megint túl nagyot gumizódott futam közben a pálya.
    98%-ról kéne indítani és csökkenteni a bmw súlyelőnyét, mondjuk 100/60/30/0 szintre.

    Óriási volt a tempókülönbség a normál 100% és 0kg-hoz viszonyítva is, olyannyira hogy teljesen másképp kellett vezetni úgy..nem ez a cél. Szerintem. 4-5mpet lassultak az autók, ezt max 2-3mp köré azért csak le kéne szorítani, hogy ne más bolygón menjünk mint egyébként.
    De ne felejtsük el azt sem, hogy a BMW-vel boxba is menni kell a benya miatt, míg a többivel nem muszáj. S egy box kiállás elég sok mp...

    Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI G700-U20-el

  8. #83
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Replay-eket kérlek ide töltsétek fel, óvásokat meg itt lehet benyújtani, ha vki szabálytalanságot tapasztat a futamon.

  9. #84
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Bődületes volt a bimmerek előnye egyenesben és megint túl nagyot gumizódott futam közben a pálya.
    98%-ról kéne indítani és csökkenteni a bmw súlyelőnyét, mondjuk 100/60/30/0 szintre.
    A következő prekvalon már 98%-ról indul a pálya, ahogy a GT3 Bajnokságban is és a súlyokat is finomítjuk a mostani eredmények alapján és a szezon során is minden futam után felülvizsgálatra fognak kerülni. Kis türelmet kérünk, míg indul a következő prekval...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 25. 11:40.

  10. #85
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Gábor én azt nem értem minek mentél félre? Leprás vagy aki el kell hogy kerüljön mindenkit csak azért mert gyorsabbak??
    Dani be esett jobbról, neked csak egyenesen kellett volna tartani az autót..
    Ezzel többek között az én versenyemet is tönkre vágtad...
    Ha fenn lesz a replay meg mutatom videón hogyan is kellett volna csinálnod, ugyan ez volt a szitu Homoki Csabi/Én és még egy kolléga között, érdekes módon mindenki a pályán maradt és a gyorsabbak előre tudtak menni..

  11. #86
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A következő prekvalon már 98%-ról indul a pálya, ahogy a GT3 Bajnokságban is és a súlyokat is finomítjuk a mostani eredmények alapján és a szezon során is minden futam után felülvizsgálatra fognak kerülni. Kis türelmet kérünk, míg indul a következő prekval...
    Szerintem a Ford Sierra lassabb a többinél, ezért sem használták annyian. Köszi, üdv

  12. #87
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg CsabaH írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a Ford Sierra lassabb a többinél, ezért sem használták annyian. Köszi, üdv
    Most készítem a súlyok újrakalkulációját az eddigiek alapján, ami már biztos, hogy Ford lesz az új 0 kg-os gép.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 25. 19:53.

  13. #88
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Most készítem a súlyok újrakalkulációját az eddigiek alapján, ami már biztos, hogy Ford lesz az új 0 kg-os gép.

  14. #89
    Kőne Mátyás Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 10. 19.
    Város
    Amsterdam
    Üzenetek
    19
    Sziasztok, A második szerveren versenyeztem én voltam az első bejutó a prequali alapján, szerencsére a qualon sikerült első helyezést elérném, és aztűn a futamon egy rajt cél gyözelmet aratni(első gyözelmem), de ehhez az is kellet, hogz nem hogy az első kanyarban már a cél egyenes vége előtt karambol volt, figyelhetnék kicsit jobban, és ajánlom a Helicorsa alkalmazás használatát mindenkinek.

    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    R2
    Gratulálok Mátyásnak, igen gyors volt!
    Köszönömk szépen

  15. #90
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg MatyasKone írta Hozzászólás megtekintése
    ajánlom a Helicorsa alkalmazás használatát mindenkinek.
    Én meg lebeszélnék róla mindenkit: LINK

  16. #91
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Futam eredmények! (nem hivatalos)


    Replay-ek: AC DTM Bajnokság - Replayek (kérjük a replay-eket ide töltsétek fel, köszi! )
    Óvások: AC DTM Bajnokság - Óvások


    ------------------------------
    Következő futamok:

    09.29 - AC FunRace: Toyota GT86 - Zandvoort
    09.30 - R3E WTCC Bajnoskág - Zandvoort
    10.04 - AC GT3 Bajnokság - Spa-Francorchamps

    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 27. 23:52.

  17. #92
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    R2-es szerver - Első éles oldschool DTM-es versenyemen sajna elhajítottam a dobogót figyelmetlenségek miatt, így először lemaradtam Dr. Nagy Gergelytől, aztán a végén Horváth Krisztián ment el mellettem. Azt sajnálom, hogy a negyedik helyről indulva az első hajtűig ketten is belém jöttek, így az autó sem volt százas, meg pár helyet veszítettem. Ettől függetlenül nem volt rossz tapasztalatszerzésnek.
    Jól láttam, hogy más sem állt ki? Mindenki telenyomta a vasat és végigment kerékcsere nélkül? Én bepróbálkoztam egy hard keverékkel és 110 liter naftával, végül is nem volt sokkal lassabb, 2:43-as köröket mentem, amikor nem hibáztam.
    Én a Mercivel úgy terveztem, hogy 11 körre való benzin + soft gumi, 1 kiállás és friss gumi. Rossz döntés volt, hamar rájöttem.
    De a legbosszantóbb az volt, hogy keveset tankoltam (versenydrukk, egyebek), így mégegyszer ki kellett állnom..........
    Nem sokat számít, mivel iszonyatosan rossz köröket mentem. Bár a friss mediumon jól éreztem magam pár körön át.
    Összességében csalódás volt a verseny. Legközelebb teletank+hard gumi
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  18. #93
    Idézet Eredetileg tamasd írta Hozzászólás megtekintése
    Én a Mercivel úgy terveztem, hogy 11 körre való benzin + soft gumi, 1 kiállás és friss gumi. Rossz döntés volt, hamar rájöttem.
    De a legbosszantóbb az volt, hogy keveset tankoltam (versenydrukk, egyebek), így mégegyszer ki kellett állnom..........
    Nem sokat számít, mivel iszonyatosan rossz köröket mentem. Bár a friss mediumon jól éreztem magam pár körön át.
    Összességében csalódás volt a verseny. Legközelebb teletank+hard gumi
    Igen, kb. erre jutottam én is. Ha körönként vesztek 1-2 másodpercet, az még mindig kevesebb, mint kiállni. Pedig jobb lenne, ha nem ez lenne az egyetlen logikus taktika. Így soft gumikon időmérőzünk üres autókkal, aztán át kell ülni egy agyig tankolt vasba kemény gumikon.

  19. #94
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Azért kell kipróbálni, hogy mennyit lassul tele tankkal is. A box be és kiállást is ha leméritek látható, hogy addig kell kinn tartani az autót, ameddig lehetséges. Persze üresen, kopott gumikon már nagyon csúszik, szóval oda kell figyelni (és inkább kicsit lassabban menni), mint eldobni.

  20. #95
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Én végigmentem mediummal teletankolva. Nyilván nem világbajnok időkkel, de magamhoz mérten jó időkkel, állandó 42-43-as, a legjobb is 41,8, utolsó előtti körben 42,6.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •