Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (45 összesen)
  1. #1
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    Arrow Masters Classic DTM Bajnokság (AC)

    Indul a MASTERS Classic DTM Bajnokság!



    A vasárnapi GT3-as bajnokságunk mellett a "csütörtöki" hagyományainkat is folytatni szeretnénk, hiszen évekig nyüstöltük ezeken a napokon a "férfiasabb", elektronikával kevésbé agyontömött, korosabb gépeket. Sajnos az eredeti Historic "célcsoport" az Assetto Corsaban még nem az igazi, így csak mintegy 20 évet ugrunk vissza az időben és a '90-es évek DTM masináit eresztjük majd egymásnak. A már ismert "gyári" kocsik mellett lehetőség lesz egy jól kidolgozott mod használatára is.

    A bajnokság 7 egyenként egy órás futamból fog állni, melyből a 6 legjobb egyéni eredmény számít bele végértékelésbe. A bajnokságra mindenki egyetlen autót választhat magának. Ismerve a kategória erőviszonyait, hogy ez a döntés ne okozzon végzetes hátrányt senkinek, a kocsimárkák közötti teljesítménykülönbséget egy a WTCC rendszeréhez hasonló súlyozással fogjuk kompenzálni. Lesz lehetőség egyedi festések használatára, valamint csapatokat alakítani és az egyéni mellett a csapatbajnoki címért is harcba szállni. Ami pedig a pályákat illeti, a könnyebb felkészülés és a bajnokságaink közötti átjárhatóság megkönnyítése érdekében a GT3 Bajnoksággal megegyező pályákon rendezzük a futamokat. A közelgő 1.3-as Assetto Corsa frissítés miatt elővigyázatossági okokból gyári helyszínekkel kezdünk, viszont a bajnokság második felében már a jó minőségű add-on pályáké lesz a főszerep!

    Versenynaptár:
    1. futam: 09.24 - 21:00 - Spa-Francorchamps: az 1. futam topikja
    2. futam: 10.08 - 21:00 - Zandvoort: a 2. futam topikja - Újrarendezés: 2015.12.28
    3. futam: 10.22 - 21:00 - Nürburgring: a 3. futam topikja
    4. futam: 11.05 - 21:00 - Red Bull Ring: a 4. futam topikja
    5. futam: 11.19 - 21:00 - Hockenheim: az 5. futam topikja
    6. futam: 12.03 - 21:00 - Hungaroring: az 6. futam topikja
    7. futam: 12.17 - 21:00 - Donington Park: a 7. futam topikja


    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • Az Assetto Corsa és a Dream Pack eredeti és legfrissebb kiadása, mely beszerezhető és frissíthető a Steam-ről.
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az Assetto Corsa-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Szervertagság, a GTR-Masters által rendezett bajnoki futamokon csak szervertagok vehetnek részt, tagságot itt lehet igényelni, újoncoknak az ára 500 Ft: Szervertagság 2015/2016
    • Masters Rank App használata a legjobb köridők regisztrációjához
    • Érvényes köridő futása a GTR-Masters.hu #Prequal - DTM szerveren. A prekval szerver használata nyílt.
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, valamint a Versenyszabályzat maradéktalan ismerete és betartása!


    Jelentkezés, csapatnevezés: MASTERS Classic DTM Bajnokság - Csapatnevezés (itt lehet csapattársakat keresni!)

    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!


    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 12. 24. 05:26.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  2. #2
    Zielbauer Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 09. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    30
    ez most hivatalosan a 2. őszi bajnokság?
    lesz még más (AC) kiírás, vagy idén már csak GT3 és DTM?
    Utoljára módosította: hombre; 2015. 09. 19. 11:10.

  3. #3
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg hombre írta Hozzászólás megtekintése
    ez most hivatalosan a 2. őszi bajnokság?
    lesz még más (AC) kiírás, vagy idén már csak GT3 és DTM?
    Az előzetes terveink alapján, az 1.3 megjelenése után egy rövidebb 4-5 futamos sorozat még várható.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #4
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    A szerver fut az előzetes súlybeállításokkal, lehet tesztelni és autót választani. Hamarosan a prekval is elérhető lesz.
    A WTCC-hez hasonló súlykompenzációs rendszernek köszönhetőn az autók közti erőviszonyok a bajnokság során folyamatosan alakulni fognak, ezt vegyétek figyelembe a kocsiválasztáskor!


    A Sierra-hoz kiadásra kerül majd még egy Patch, ami korrigálja a fogyasztását.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 19. 15:37.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  5. #5
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Nem enged be a DTM szerver (unavaliable content). Van valami letöltendő tartalom? DLC megvan...
    Ford-ot nem találom
    Utoljára módosította: Bakos Gábor; 2015. 09. 21. 19:33.

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Nem enged be a DTM szerver (unavaliable content). Van valami letöltendő tartalom? DLC megvan...
    Ford-ot nem találom
    Bent van a Ford letöltési linkje a versenyszabályzatban és az első futam kiírásában is.

  7. #7
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Köszönöm, van ilyen...

  8. #8
    Szabolcs Berenyi Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 04. 24.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    9

    Megfontolandó

    Bár sajnos nem tudtam még GTR-Masters bajnokságban indulni, ezzel lehet, hogy próbálkozni fogok!

  9. #9
    Idézet Eredetileg Szabbi97 írta Hozzászólás megtekintése
    Bár sajnos nem tudtam még GTR-Masters bajnokságban indulni, ezzel lehet, hogy próbálkozni fogok!

    Gyere! Jövök én is!

  10. #10
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Kiadásra került a Patch a Ford Sierra-hoz!

    LETÖLTÉS

    Kérjük mindenki törölje ki az előző verziót az ..\assettocorsa\content\cars\ mappából és tegye bele az újat!

  11. #11
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kiadásra került a Patch a Ford Sierra-hoz!

    LETÖLTÉS

    Kérjük mindenki törölje ki az előző verziót az ..\assettocorsa\content\cars\ mappából és tegye bele az újat!
    Kérdésem lenne, hogy ez most akkor az 1.20-as verzió, és csak abban különbözik, hogy más lett a fogyasztása?
    Illetve, hogy az utcaiban is van valami változtatás, és azt is érdemes lecserélnem?
    Vagy netán úgy áll a dolog, hogy az eredetit (vagyis +drift, de legfőképp GrA) szigorúan tilos betennem, csakis ezt és így?

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Kérdésem lenne, hogy ez most akkor az 1.20-as verzió, és csak abban különbözik, hogy más lett a fogyasztása?
    Illetve, hogy az utcaiban is van valami változtatás, és azt is érdemes lecserélnem?
    Vagy netán úgy áll a dolog, hogy az eredetit (vagyis +drift, de legfőképp GrA) szigorúan tilos betennem, csakis ezt és így?
    Ez esetben elég, ha csak a DTM-es verziót mappáját törlöd ki teljesen és azt helyettesíted az általunk kiadottal.
    A többi Ford Sierra verzió (stock, drift, gr. A) nem befolyásolja az általunk használtat (DTM), a "stock" verzió is csak azért maradt bent a csomagban, hogy offline is kiválasztható legyen a gép.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 22. 18:02.

  13. #13
    Sziasztok!

    A négy autó közül melyik a legjobban "kezelhető"? Szeretnék jelentkezni a bajnokságra, de kezdő pilótaként nem akarok kifogni valami "vadállatot".

  14. #14
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Krajcsi Richárd írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A négy autó közül melyik a legjobban "kezelhető"? Szeretnék jelentkezni a bajnokságra, de kezdő pilótaként nem akarok kifogni valami "vadállatot".
    Kezdő AC-sként, nekem az Alfa tűnt legkezelhetőbbnek.

  15. #15
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Nekem a Merci. A BMW nagyon túlkormányzott volt (gyakorlatilag alap beállításokkal), a Merci sokkal stabilabb.
    Viszont a másik kettőt nem próbáltam még!
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

  16. #16
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Kezdő AC-sként, nekem az Alfa tűnt legkezelhetőbbnek.
    Az attól függ, az Alfa valóban stabil, de a négy kerék hajtás miatt kicsit "újra kell tanulni járni" vele, ha eredményes akarsz lenni, mert eléggé máshogy működik.
    Ha van már hátsókerekes tapasztalatod és szereted is az ilyen gépeket, akkor én a Mercit javaslom, nagyon szépen pakolható a segge a kanyarokban, szinte kéri...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 22. 19:35.

  17. #17
    Idézet Eredetileg Krajcsi Richárd írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A négy autó közül melyik a legjobban "kezelhető"? Szeretnék jelentkezni a bajnokságra, de kezdő pilótaként nem akarok kifogni valami "vadállatot".
    Szintén kezdőként végigpróbáltam mind a négyet. Sierra-t hamar felejtettem is. A plusz súlyokat is figyelembe véve valóban a Merci és az Alfa a két legnyugisabb, de a BMW sem vészes. Mivel az előbbi kettő megy a legnagyobb plusz súllyal, annak a jótékony hatása is érződik rajtuk. A Merci talán kicsit lágyabban adja elő, szerintem...

  18. #18
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, kb. erre jutottam én is. Ha körönként vesztek 1-2 másodpercet, az még mindig kevesebb, mint kiállni. Pedig jobb lenne, ha nem ez lenne az egyetlen logikus taktika. Így soft gumikon időmérőzünk üres autókkal, aztán át kell ülni egy agyig tankolt vasba kemény gumikon.
    Növeljük meg itt is a gumikopás mértékét, hogy valós taktikai alternatíva legyen a kiállás?

  19. #19
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Növeljük meg itt is a gumikopás mértékét, hogy valós taktikai alternatíva legyen a kiállás?
    En a Mercivel mentem es igy is 11 kor utan hard gumin mar nagyon csuszott de igy is terveztem hogy kiallok kereket cserelni... Inkabb a futam hosszat novelnem meg mert az utolso korben 3mp-re kozelitettem meg a Csatay Gabort aki nem allt ki. Tehat nekem csak par kor kellett volna hogy beerjen a taktikam. Ahhoz viszont semmi kedvem nem volt hogy a futam feletol vegig drifteljem a kanyarokat.

  20. #20
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Növeljük meg itt is a gumikopás mértékét, hogy valós taktikai alternatíva legyen a kiállás?
    igen

    "Inkabb a futam hosszat novelnem meg mert az utolso korben 3mp-re kozelitettem meg a Csatay Gabort aki nem allt ki."

    neeee, ez igy pont megfelelő időtartam. Ne legyen ez is GT. Amúgy meg erről, az érvről a vizsgaidőszak jut eszembe, hogy bárcsak lenne még egy nap...

  21. #21
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Növeljük meg itt is a gumikopás mértékét, hogy valós taktikai alternatíva legyen a kiállás?
    Hm... azért csak óvatosan. Azért így is megmeneget a kemény is a végére.
    Ha jól emlékszem, talán 96% volt a végén a forddal, és én legalább is úgy tapasztaltam, hogy az talán kímélősebb valamelyest mint a többi.
    (Mondjuk ez ízlés kérdése, de a mercit pl. én kilincsel előre szeretem.)

  22. #22
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Növeljük meg itt is a gumikopás mértékét, hogy valós taktikai alternatíva legyen a kiállás?
    Egyenlőre jól látszik a köridőkből, hogy a hard gumik teli tank az optimális taktika. Valahogy azt kéne megoldani hogy a bmw kibírja tankolás nélkül, vagy a többi autó se bírja ki és akkor mindenkinek muszáj lenne pitelni.
    (Én picit teszteltem a med gumit, ami nem a legjobb választás gyorsabb a hardnál pár tizeddel, de 15 perc után már lassabban lehet vele haladni mint hardal.)

  23. #23
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Egyenlőre jól látszik a köridőkből, hogy a hard gumik teli tank az optimális taktika. Valahogy azt kéne megoldani hogy a bmw kibírja tankolás nélkül, vagy a többi autó se bírja ki és akkor mindenkinek muszáj lenne pitelni.
    (Én picit teszteltem a med gumit, ami nem a legjobb választás gyorsabb a hardnál pár tizeddel, de 15 perc után már lassabban lehet vele haladni mint hardal.)
    Én is kipróbáltam a medium-ot fél tankkal, aztán a hard-ot tele tankkal. Pár tized volt a különbség csak körönként, így egyértelmű volt a választás.

    Ha a gumikopás mértéke meg lenne növelve, a hard is cserére éretté válna fél táv alatt (most 96-97%-osan fejeztem be velük az egész távot), de a medium-al egészen biztosan két kiállás kellene már. Ez mondjuk egy lehetséges megoldás, hogy lehessen játszani a taktikával. Nyilván, aki jobban ki tudja aknázni a puhább gumikban rejlő lehetőségeket, annak talán érdemes volna bevállalni a több kiállást, de ha a medium 15 perc után így is elkopott, félek, ahhoz 3 vagy 4 kiállás is kellene, különben curling-koronggá válik az autó.

  24. #24
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Egyenlőre jól látszik a köridőkből, hogy a hard gumik teli tank az optimális taktika. Valahogy azt kéne megoldani hogy a bmw kibírja tankolás nélkül, vagy a többi autó se bírja ki és akkor mindenkinek muszáj lenne pitelni.
    (Én picit teszteltem a med gumit, ami nem a legjobb választás gyorsabb a hardnál pár tizeddel, de 15 perc után már lassabban lehet vele haladni mint hardal.)
    Dolgozunk rajta Dani. A következő futamon már úgy terveztük állítani, hogy a BMW is végig bírja egy tankkal. Mára ígértem Szabinak az eredményeket, de sajnos még csak most értem haza. Szóval holnap lesz ebből.

    Én is próbáltam a gumikat. A med nekem is kb. a versenytáv harmadánál már jelentősen kopott. A hard viszont jól működött mind gyakorlás, mind verseny alatt (Ford). Ehhez azért hozzátartozik, hogy ésszel kell vezetni, nem szétfékezni, megcsúsztatni. Direkt a Ford-t választottam, mivel ennek a versenyképessége volt jelenleg kérdőjel. Most is azzal fogok menni, hogy 0-s ként mit lehet alkotni.

  25. #25
    Demeter Tamás Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    177
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Növeljük meg itt is a gumikopás mértékét, hogy valós taktikai alternatíva legyen a kiállás?
    Vagy csak simán egy kötelező boxkiállás?
    Ryzen 7 5800X +32GB DDR4@3600MHZ + EVGA RTX3080Ti + Win10

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •