Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 56 (56 összesen)
  1. #51
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Én is láttam, olyat, hogy egy "magánzó" versenyző a Mid-Engine Marlboro Team skinjével ment. Az a szabályok szerint tilos, nemigaz?
    Köszi, hogy figyelsz. Először én is csak néztem, amikor a márkatársat megláttam, de a név meg nem volt egyáltalán ismerős. Most viszont hogy megnéztem a replayt észrevettem, hogy nem ugyanaz a festés, csak kísértetiesen hasonlít Mindenesetre megzavart még közvetlen közelről is

  2. #52
    Idézet Eredetileg csumidex írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, hogy figyelsz. Először én is csak néztem, amikor a márkatársat megláttam, de a név meg nem volt egyáltalán ismerős. Most viszont hogy megnéztem a replayt észrevettem, hogy nem ugyanaz a festés, csak kísértetiesen hasonlít Mindenesetre megzavart még közvetlen közelről is
    Igazad van, elnézést kérek az érintettől a rágalmazásért Engem is megtévesztett az, hogy hátulnézetből majdnem azonos a két autó festése! Szemüveget kellene csináltatnom?

  3. #53
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Igazad van, elnézést kérek az érintettől a rágalmazásért Engem is megtévesztett az, hogy hátulnézetből majdnem azonos a két autó festése! Szemüveget kellene csináltatnom?
    Nem hiszem, hogy a szemeddel van a baj Nekem lézerjavított, szóval jobban látok, mint az átlag, de így is csak akkor tűnt fel, amikor a csapattárs mondta, hogy csak majdnem, de nem, aztán megnéztem replayen és valóban más a skin

  4. #54
    Idézet Eredetileg csumidex írta Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem, hogy a szemeddel van a baj Nekem lézerjavított, szóval jobban látok, mint az átlag, de így is csak akkor tűnt fel, amikor a csapattárs mondta, hogy csak majdnem, de nem, aztán megnéztem replayen és valóban más a skin
    Nekem is lézerjavított, ennek ellenére nem látok túl jól sajnos

  5. #55

    Jelentkezés

    Sziasztok! Lehet még jelentkezni? Ha igen akkor szeretnék, láttam van egy kiadó hely Heritage Racing-hez oda szívesen belépnék Nissan-nal

  6. #56
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Molnár Miklós írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Lehet még jelentkezni? Ha igen akkor szeretnék, láttam van egy kiadó hely Heritage Racing-hez oda szívesen belépnék Nissan-nal
    Igen, a részvételhez szükséges dolgokat itt találod, a csapatba való csatlakozást meg a csapatagokkal kell megbeszélned, írj nekik bátran privátot!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •