Találatok: 1 - 19 (19 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    AC - Ballast rendszer teszt

    Kedves Versenyzők!

    Az egyik ősszel induló bajnokságunkban szeretnék kipróbálni a 1.2-es AC verzióval megjelent ballaszt beállítás lehetőséget és szeretnénk egyfajta súlykompenzációs rendszerrel korrigálni az egyes kocsik közti teljesítménybeli eltéréseket. Röviden: a WTCC-hez hasonló rendszer bevezetését tervezzük, ahol az egyes márkák egységesen kapnának plusz ballaszt súlyokat a képességbeli különbségek kiegyensúlyozására.

    Mindehhez tudnunk kell, hogy 10-20-40 kg plusz teher hány tized/század másodperc veszteséget jelent a köridőkben és ebben kérnénk a segítségetek!
    Indítottam 3 db szervert, melyen az egyes autók 0, 20, 40 és 80 kg plusz terhet cipelnek, mindhárom szerveren kellene menni felváltva köröket és rögzíteni az időeredményeket az alábbi táblába:

    AC - Ballast Test

    Szerver - 00 kg: GTR-Masters.hu #Ballast - 00
    Szerver - 20 kg: GTR-Masters.hu #Ballast - 20
    Szerver - 40 kg: GTR-Masters.hu #Ballast - 40
    Szerver - 80 kg: GTR-Masters.hu #Ballast - 80
    Jelszó:
    masters


    Fontos, hogy mindhárom szerverre többször térjetek vissza és teljesen azonos beállításokat használjatok, hogy kiszűrjük a gyakorlásból és a setup-ból eredő köridő eltéréseket.
    Tehát magyarul: nem az a lényeg, hogy minél gyorsabb/ügyesebb legyél, hanem hogy stabil és konzekvens köröket tudjál futni és tisztán kijöjjön a plusz súlyok a köridőre gyakorolt hatása.

    Nem kötelező mindegyik kocsival futni, az is nagy segítség, ha csak az egyiket meghajtod!


    Köszönjük szépen mindenkinek a segítséget, hamarosan indítom a szervereket!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 14. 15:38.

  2. #2
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    a ballaszt pozíciója amúgy áthelyezhető vagy csak nettó a "kasztni" nehezedik?

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Mennek a szerverek, kérlek segítsetek nekünk és hajtástok meg a gépeket!


    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    a ballaszt pozíciója amúgy áthelyezhető vagy csak nettó a "kasztni" nehezedik?
    Erre vonatkozóan nem találtam paramétert se szerver, se kliens oldalon..

  4. #4
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    és szeretnénk egyfajta súlykompenzációs rendszerrel korrigálni az egyes kocsik közti teljesítménybeli eltéréseket
    Én ugyan nagyon háttal állok ehhez, de máshol azt láttam hogy ezzel a mezőnyt próbálják összébb hozni, hogy IZGALMAS versen alakulhasson ki. Így nem a kocsi paraméterei, hanem a pilóta+kocsi teljesítménye (előző versenek helyezése és/vagy legjobb ideje) alapján kap plusz súlyt, hogy kiegyenlítődjön a MEZŐNY.

    Persze ha ez nem cél, akkor nem szóltam

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Én ugyan nagyon háttal állok ehhez, de máshol azt láttam hogy ezzel a mezőnyt próbálják összébb hozni, hogy IZGALMAS versen alakulhasson ki. Így nem a kocsi paraméterei, hanem a pilóta+kocsi teljesítménye (előző versenek helyezése és/vagy legjobb ideje) alapján kap plusz súlyt, hogy kiegyenlítődjön a MEZŐNY.

    Persze ha ez nem cél, akkor nem szóltam
    Más dolog a handycap és más dolog a kompenzáció, más a cél, másra való, más-más szituációkban kell alkalmazni.

    Viszont az közös bennük, hogy mindkettőhöz egyformán fontos tudni, hogy hány kiló hozzávetőleg hány tized hátrányt eredményez.... szóval jelen teszt eredménye mindkét verzióhoz fontos információkat szolgáltat.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 11. 17:56.

  6. #6
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Minden tesztet 2 liter benzinnel tettem, ugyan azzal a beállítással. Az autón állítgattam kicsit, de biztos nem ezek lennének a végső beállítások. Pl. a szárnyakhoz, guminyomáshoz, bump, nem is nyúltam. Amit tudtam és észlelhető, hogy üresen nem gyorsabbak az autók, mint 20 kg terheléssel, sőt a Merci stabilitása, tapadása sokkal rosszabb üresen.

    Az Alfával a 20kg-s terhelésen volt -,15 sec, de a sikánt elrontottam. Ezért szerepel a táblában ahogy. Nem írtam ezredre időket, a trend így is látszik. Az is igaz, hogy tuti változtatnék érzésre az üres és a +20, +40kg-s autó beállításán. Nagyon gyors ez az autó...

    Szabi, ahogy beszéltük kérlek rakd fel a BMW-t és a Ford DTM-t is. Jövő héten megcsinálom azokat is.

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Ok, akkor ne üres tankkal hajtsátok a verdákat, hanem 30-40 liter benyával..

  8. #8
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Na. Ennyit erről
    Mercivel mentem, egymás után 0-20-40kg-al 10-10 kört megszakiitás nélkül. Mediumon, 30literrel, minden alapon. A 40kg-os etap elött egy kávét benyomtam (hátha vmit megmagyaráz).
    0kg-osban a 6. kör, 20 és 40kg-osban 10. kör környékén jött a legjobb idő.
    40kg után, mentem még 4 kört 0kg-val, nemtudtam mire vélni hogy a súlyossal mentem a legjobbat. A 4 körben jött a 12.812-es idő, ami még úgyis elmaradt.

    Amit érzékeltem: Súlyal sokkal nyugisabb a merci. A féktávok sem nőnek igazán. Kigyorsiitás sokkal nyugisabb. Talán könnyebb leesni a kanyarokban, de én ezentúl inkább kérek súlybüntit. Üresen a merci a +4 körben iszonyú ideges volt, falnak csaptam, pfej.
    Talán nem a PB időt kéne nézni, hanem átlagolni.

  9. #9
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    A kávé megmagyaráz bizonyos dolgokat... fokozza a vérkeringést, és javítja a reakciós időt is. De... az tény, hogy a Mercinél sokat számít a + 20kg, ha üres tankkal mész. A féktávok kicsit nőnek, de nem jelentősen, azonban a stabilitás sokkalta jobb. Írtam is korábban, hogy jót tesz neki. Az Alfánál nem érzékelem annyira, de kicsit jobb.

    Szabi, azt kérném Tőled, hogy csinálj kérlek egy +60kg-s szervert is, mind a 4 autóra (nem akarom elölről kezdeni). Köszi

  10. #10
    Üdv!

    Csak pár szó a GT2-GT3-ról és a súlyozásról.

    A GT3 szériát pár éve hozták létre a túl drágának bizonyult GT1 leváltására (amit annyit nyomtunk GTR2-ben) és ezzel egy időben a GT2-őt is megszüntették, ezzel gyakorlatilag a két fő GT húzószériát likvidálták és csak a GT3 maradt -elvileg. Idővel a GT3-at a gyártók nagyon megszerették, mert technikailag sokkal kötetlenebb az elődnél -így jóval olcsóbb is, nem véletlen hogy ennyi különféle márka van jelen. Jelenleg épp a generációváltás közepén vagyunk: új Merci, BMW,Audi, MC Laren a Porsche-k is folyamatosan újulnak..stb. A GT3 egy viszonylag szabad kategória, összehasonlítva a "megszűnt" GT2-vel, ezért lehet a 400+le Porsche-k mellett a majd 600 Le -s autókat is, pl a Merci -ket egyszerre egy futamon látni, mert széria lényege a szent " Balance of Performance", azaz mindegy mit rak össze az adott gyártó , az erőviszonyokat a FIA majd kiegyensúlyozza. És ez elég jól működik is, -a széria eddig hatalmas siker.

    De a GT2 valójában mégsem szűnt meg, csak a FIA számára. Az ACO (a LeMans szervezője + ALMS) továbbra is ezt használja a saját GT kategóriának, csak éppen LMGT- am és pro, nak hívja. Jellemzője hogy majd kétszer annyiba kerül mint a GT3, az technikai előírások sokkal kötöttebbek és bizonyos szempontokból közelebb vannak az utcai autókhoz, mint a GT3-ak . Csak érdekességképp hogy milyen különbségek vannak: pl a GT2-ben a diffúzornál a függőleges lamellák nem megengedettek, -így könnyű is megkülönböztetni hátulról a két kategóriát, - és pl. a tükrök mellett kötelező bennük a hátranéző kamera is. Egy ideje vita tárgyát képezi, legalábbis a téma fórumain, hogy menjenek-e GT3-ak Le Mans ban és a hasonló szériákban a GT2 (LMGT) mellett. Ilyenkor mindig az az ellenérv, hogy az a gyártó aki nem kevés pénzt öl egy LMGT-s autóba (Aston, 'Vette, Viper, Ferka, Porsche...stb) azok nem szeretnék hogy egy kb fele annyiba kerülő pl Audi vagy McLaren alázza őket, -ami érthető is.

    A jövőbeni törekvések szerint a GT3- és az LMGT autókat egyesítik majd egy univerális GT kategóriában.

    De a lényeg: A GT3-as autókat a FIA elvileg már egyenlő szintre hozta. Nem biztos hogy a 4-500 Nm-nek számítani fog az a +20kg. -persze minden deka számít, de itt szerintem nem lesz látványos, gyengébb autóknál talán inkább, pl. az Alfa GTA-nál. Ezt majd a kísérletek eldöntik.

    Amit Kristóf is írt azt már sokan észrevettük, mégpedig hogy több üzemanyaggal, azaz nagyobb tömeggel nyugisabbak az autók
    Utoljára módosította: mikkkka; 2015. 09. 13. 09:43.

  11. #11
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Az a helyzet szerintem, hogy mivel nagyrészt orrmotorosak és a plusz súly valszeg az utastérben helyezik el valszeg ugy hogy minél inkább 50-50% felé menjen a súlyeloszlás így a segge stabilabb lesz ezeknek a kocsiknak.
    Szerintem 100L benyával kellene próbálni ott jobban érezni már a plusz kilókat.
    Race07-be amikor súlybünti volt egyszer kaptam 20kg, de annyira de annyira jó lett a bmw tőle, hogy Colaékat toltam le vele folyamatossa , csak a kigyorsításon, meg az egyenesen nem ment annyira a kocsi, de kanyarban meg féktávon és az egész pályán sokkal jobban viselkedett.

  12. #12
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Tegnap kicsit összekuszáltam a táblázatot.

    Csináltam még teszteket további súlyokkal. A +40kg-s szerverre mentem és a tankban lévő 2literhez hozzáadtam még 20 és 40 litert. Nagyjából úgy látom, hogy az Alfára kb +140kg súly kell ahhoz, hogy a Merci 0-t hozza. Elvileg a BMW még ennél is lassabb, de ez ma holnap kiderül. Majd megnézem. A Ford elvileg gyorsabb a BMW-nél.

    Azért az hozzá tartozik, hogy az Alfával futott körök nem kifejezetten gumitakarékosak hogy finoman fogalmazzak. Ebben a tempóban és stílusban max 2 kör egy gumi - nem több.

    A bajnokságban továbbra is szorgalmazom, hogy ha már minden autót egyforma időre hozunk, akkor egységesen ABS és TC off legyen!

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Csináltam egy 80 kilós szervert is,, itt lehet elérni: GTR-Masters.hu #Ballast - 80
    Illetve a GTR-Master.hu #Fun szerverre feltettem a Ford Sierra DTM-et és a BMW M3 DTM-et is tesztekés céljából 0 kilóval, hogy lássuk mekkora a lemaradásuk a másik 2 géphez képest!

    A táblázat is frissítve lett:
    AC - Ballast Test

    Kérlek segítsetek a tesztelésben és hajtsátok meg őket, köszi!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 14. 11:27.

  14. #14
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    E30- lüresen futottam. Idő a táblázatban. Ford folyamatban...

  15. #15
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    E30- lüresen futottam. Idő a táblázatban. Ford folyamatban...
    Bömbibe is annyi benyát tegyél kérlek, amennyit a többi gépbe is a tesztek során, hogy konzekvensek maradjanak az eredmények.

    Illetve aki most kezd csak neki a tesztnek, az pakoljon légyszi a verdákba 30-40 litert, mert nem a hotlap-os viszonyok érdekelnek minket, köszi!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 14. 15:37.

  16. #16
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Bömbibe is annyi benyát tegyél kérlek, amennyit a többi gépbe is a tesztek során, hogy konzekvensek maradjanak az eredmények.

    Illetve aki most kezd csak neki a tesztnek, az pakoljon légyszi a verdákba 30-40 litert, mert nem a hotlap-os viszonyok érdekelnek minket, köszi!
    Ugyan azt csinálom végig. Persze tudom nem a hot lap érdekel.

  17. #17
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    nem sokat segít rajtunk ez a Ford...kb a Bömbivel pariban van...de sokkal macerásabb vele menni...szóval...ha a BMW se fér meg a alfa/Merci mellett, akokr ez még inkább nem...szerintem...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  18. #18
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Állítani kell rajta. Ezt így nem lehet kijelenteni ahogy mondod és egyébként sem kötelező választani a tervek szerint. Mindegyik autó más karakter. Az Alfa hajlamos leesni az ívről ráadásul tök máshogy kell vezetni, de hihetetlen jól jön ki a kanyarokból, a Mercinek állandóan kitör a segge, de rövidet fékez, a BMW nem akar megállni és sunyin kitör a segge, de ívben nagyon jó, a Ford meg nehéz, de szépen fordul. Mindegyik karaktere változtatható. Kis beállítással teljesen jól kezelhető a Ford, de mindegyik faragható. Ráadásul az AC-ben az állítások hatása tök jól érezhető. Ami ebből a 4 autóból kilóg az az Alfa. Nézd meg az időket amiket futottam. Az Alfára raknék vagy 140-160kg-t, akkor van pariban a többivel!!!

    Bár még nem vagyok kész, de véleményem szerint a BMW és Merci lenne a kiindulás azaz 0kg, bár mások máshogy vezetnek mint én, szívesen megnézném, hogy ki mit tud a Merci-BMW pároshoz alakítani... azaz szerintük is kb. egyformák egy körön.

    A Fordnak adnék 20-40kg-t, az Alfa meg kapna 140-160kg-t.

    Igazából senki nem csinálta rajtam kívül végig (megint) az összehasonlítást, mindenki ment pár kört egyikkel, másikkal azt csá...de két kocsival már senki sem ment. Azaz senki eredménye nem összevethető a másik autóval.

  19. #19
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Azért a 140-160kg az már gumikopásban is jelentős tényező.
    Ha ennyit kell tolni rajta, akkor megfontolandóbb hogy az elejéről kivenni és a Forddal helyettesíteni inkább, ami közelebb van a végéhez.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •