Oldal: 5 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (217 összesen)
  1. #101
    Ok, koszonom !

  2. #102
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    3 verziót találtunk, azok közül a Spielberg néven futó tűnik a legigényesebbnek, viszont 10-20%-kal több FPS eszik a gyáriaknál: LINK

    Még teszteljük, nézzétek meg Ti is, ha találkoztok hibával, vagy tudtok jobbat, akkor szóljatok!
    Én nem ezt próbáltam, ez jónak tűnik.

  3. #103
    Lassan itt az idő, hogy más autóba üljek, kipróbáltam BMW-t, Lambot...Hát atyaisten ! )
    A Nissan se egy HC szimes most az új gumival de ezek SZŐRNYŰEK !

    Remélem addig jön valami javítás ...

  4. #104
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    3 verziót találtunk, azok közül a Spielberg néven futó tűnik a legigényesebbnek, viszont 10-20%-kal több FPS eszik a gyáriaknál: LINK

    Még teszteljük, nézzétek meg Ti is, ha találkoztok hibával, vagy tudtok jobbat, akkor szóljatok!
    Ez annyira optimizálatlan, hogy nekem konkrétan diavetítés volt helyenként. Egyedül, offlány. Reméltem, hogy egy másikról van szó, mert ez - mondhatni - túl szép.
    Az is igaz, hogy 1.3-al nem próbáltam még. Mindjárt megteszem, oszt úgy folytatom a sírást.

  5. #105
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Ez annyira optimizálatlan, hogy nekem konkrétan diavetítés volt helyenként. Egyedül, offlány. Reméltem, hogy egy másikról van szó, mert ez - mondhatni - túl szép.
    Az is igaz, hogy 1.3-al nem próbáltam még. Mindjárt megteszem, oszt úgy folytatom a sírást.
    Én a special effektek nélkül teszteltem 15 db AI-val, és Spa-hoz képest 10-20%-kal volt kevesebb FPS-em az első kanyarokban, az szerintem még bőven vállalható.

  6. #106
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én a special effektek nélkül teszteltem 15 db AI-val, és Spa-hoz képest 10-20%-kal volt kevesebb FPS-em az első kanyarokban, az szerintem még bőven vállalható.
    Na, hát végülis egyedül autózva csak annyi probléma, hogy pont bemegy 60fps alá, és azt a vsync nemszeresse.
    23 ellenféllel már valóban nem észrevehető a különbség, mondjuk Spa-hoz képest. Minimum részletességen nem nagyon megy ez sem 30 alá.
    Ölég szép pálya egyébként, csak az aszfalt kicsit túl simának tűnik. Bár österreichische bau, oszt lehet, hogy ilyen.

  7. #107
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    pont bemegy 60fps alá, és azt a vsync nemszeresse.
    Kapcsold ki, az amúgy is növeli az dispaly lag-ot.

  8. #108
    Hafner László Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 10. 05.
    Város
    Graz
    Üzenetek
    33
    Egy aprócska kis kérdés.Mikortól lesz szerver az aktuális pályával?

  9. #109
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg haflac írta Hozzászólás megtekintése
    Egy aprócska kis kérdés.Mikortól lesz szerver az aktuális pályával?
    Prequal a ma esti FunRace után lesz, ahova gyertek minél többen, hogy jó alaposan le tudjuk tesztelni a pályát!

    AC FunRace: BMW M4 - Red Bull Ring - 10.20

  10. #110
    Hafner László Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 10. 05.
    Város
    Graz
    Üzenetek
    33
    Nekem sajnos minden hétköznapra eső futamot ki kell hagynom a munkám miatt.

  11. #111
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg haflac írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem sajnos minden hétköznapra eső futamot ki kell hagynom a munkám miatt.
    Akkor próbálgasd a pályát offline vagy a fun szerveren amikor tudod és írd meg, ha bármi gubancot tapasztalsz..
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 10. 20. 11:58.

  12. #112
    Hafner László Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 10. 05.
    Város
    Graz
    Üzenetek
    33
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor próbálgasd a pályát offline vagy a fun szerveren amikor tudod és írd meg ha bármi gubancot tapasztalsz..
    Tegnap már mentem rajta offline a GT3-as Nissan-al.Nem tapasztaltam fps gondokat full grafikán.Nagyon jól néz ki a pálya,amitől én kb 70km-re lakom a valóságban.

  13. #113
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    A Red Bull Ring-en milyen autók közül lehet választani a bajnoki futamon?

  14. #114
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    A Red Bull Ring-en milyen autók közül lehet választani a bajnoki futamon?
    Az Audi és a SCG003 biztosan bejön a képbe, a Lambó pedig jelen állás szerint csak plusz súllyal jöhet szóba.

  15. #115
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az Audi és a SCG003 biztosan bejön a képbe, a Lambó pedig jelen állás szerint csak plusz súllyal jöhet szóba.
    Hogy látod, mikor születhet erről döntés?

  16. #116
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy látod, mikor születhet erről döntés?
    Be kell lőnünk a megfelelő súlyt hozzá, viszont azt én fix-re szeretném és nem futamról futamra folyton variálni, kivéve akkor ha a Kunos kavar be valamit, amire meg bármikor lehet esély.
    Szóval elsősorban tesztelni kell, hogy reagál a súlyokra, amihez biztosan kell jópár nap, így szerintem legkorábban hétvégén lehet fix döntés ez ügyben, és akkor utána van még 1 hét készülni a futamra.

    Berakom a prekvalra is a Lambót valahány kilóval és szeretném kérni, hogy segítsetek a tesztelésben és legjobb tudásotok szerint hajtsátok majd meg.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 10. 21. 03:50.

  17. #117
    Fábián Szilárd Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    121
    És a következő skinküldés határideje mikortájtra várható?

  18. #118
    Kijött egy frissítés, ami több szempontból is érinti a GT3-as kocsikat:

    - Fine tuning of tyre heating model for GT2 and GT3 cars. Tyres now might need 2 laps to heat up the core temperatures. Core temperatures are now much more stable during a lap and cool down slower.
    - New power loss calculation for GT2 GT3 cars engines
    - Corrected rolling resistance calculations for GT2 and GT3 cars tyres
    - Balancing of GT3 car performances. The balance does not make all cars equal, but just brings their performances closer. Leagues can now add a small amount of ballast to equalize the cars performances even more.



  19. #119
    A további pályákkal kapcsolatban:

    Tisztelettel megkérdezném, hogy létezik valami titkos Hungaroring a tarsolyban, avagy valóban erre van gondolva:
    http://www.racedepartment.com/downloads/hungaroring.2577/
    Merthogy ezzel kapcsolatban félve megjegyezném, hogy szerintem ez semmilyen szempontból nem az a minőség, ami miatt az AC-t használjuk.
    Értem én, hogy kicsi is, sárga is, savanyú is... de még csak nem is a miénk.

    Persze, javaslatom is lenne esetleg helyette, kettő is:
    http://www.assettocorsa.net/forum/in...ts-1-11.12556/
    http://www.assettocorsa.net/forum/in...-v0-9-5.12094/

    Hockenheimileg pedig kéztördelve reménykedem, hogy ahelyett, amit nyáron használtunk, erről van szó:
    http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/hockenheimring-multi-layout.26359/
    (És nem csak azért, mert ez viszont magyar termék.)
    Utoljára módosította: croatianus; 2015. 10. 24. 17:46.

  20. #120
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Hungaroring-ből eddig ezt használtuk és ez eddig korrektnek bizonyult: LINK

    A Hockenheim-ringből meg tudom, hogy van egy újabb is, de a nyáron használttal sem volt szerintem semmi gond.

  21. #121
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hungaroring-ből eddig ezt használtuk és ez eddig korrektnek bizonyult: LINK

    A Hockenheim-ringből meg tudom, hogy van egy újabb is, de a nyáron használttal sem volt szerintem semmi gond.
    Csak gondoltam, hogy a minőséget gargalizáljuk...
    De ha nem, hát nem.

  22. #122
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Csak gondoltam, hogy a minőséget gargalizáljuk...
    De ha nem, hát nem.
    Az FPS is fontos, meg a megbízhatóság, bug mentesség, és az meg külön jó pont, ha már van vele konkrét versenytapasztalatunk is.
    Nincs elvetve semmi, de ha tudnál írni pár sort, hogy szerinted miben jobb/rosszabb egyik a másiknak, azzal sokat segítenél!

  23. #123
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az FPS is fontos, meg a megbízhatóság, bug mentesség, és az meg külön jó pont, ha már van vele konkrét versenytapasztalatunk is.
    Nincs elvetve semmi, de ha tudnál írni pár sort, hogy szerinted miben jobb/rosszabb egyik a másiknak, azzal sokat segítenél!
    Ezer szónál is többet ér egy kipróbálás.
    De azt hittem, hogy az a tény, hogy a hivatalos fórumot tudtam ezekkel kapcsolatban linkelni, arról nem beszélve, amit ott látni, olvashatni róluk, az - legalább is ehhez a Hungaroringhez képest - árulkodik egy másik hozzáállásbeli és minőségi dimenzióról.
    Igaz, ami igaz, szerveren nem teszteltem még.

  24. #124
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az FPS is fontos, meg a megbízhatóság, bug mentesség, és az meg külön jó pont, ha már van vele konkrét versenytapasztalatunk is.
    Nincs elvetve semmi, de ha tudnál írni pár sort, hogy szerinted miben jobb/rosszabb egyik a másiknak, azzal sokat segítenél!
    Na, szóval én tényleg meg voltam győződve, hogy ezt nem kell magyarázni.
    Nekem FPS-ben, 24 autóval is mindegyik a gyári pályák körül van, de inkább feljebb (a Spielbergnél egyértelműen). És ugyebár lobogó zászlókkal, meg csili-vili egyebek, vagyis csak felhívnám a figyelmet arra, hogy a Hungaroringen nem FPS spórolás miatt nem lobognak. Egyszerűen azért nem, mert az szimplán a rF1-es pálya konverziója, semmi több (megjegyzem, ott se a legíberebb volt). Nyilván nem a zászlókat nézi senki verseny közben, de ez csak egy példa az igényességére, mert viszont ha rajtam kívül mindenkinek istenkirály, hogy egyetlen hupli sincs se a Hungaroringen, se a régi Hokin, akkor tényleg egy szót se szóltam.

    Ja, és megnéztem, ma, főműsoridőben Donington-nal 8, Paul Ricard-al 5, a linkelt Hockenheim-el is talán 3 szerver volt, és egyik se olyan friss, tehát nem az újdonság erejéből, vagyis, gondolnám, hogy olyan sok gond nem lehet velük.

  25. #125
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az FPS is fontos, meg a megbízhatóság, bug mentesség, és az meg külön jó pont, ha már van vele konkrét versenytapasztalatunk is.
    Nincs elvetve semmi, de ha tudnál írni pár sort, hogy szerinted miben jobb/rosszabb egyik a másiknak, azzal sokat segítenél!
    Akinek esik az fps az World details, vagy az élsimítást húzza lejjebb. Addon pálya nálam csak a videokártyát terheli jobban a szokottnál. (160fps helyett 100, de world details le vettem médiumra és egyből 130 fpsem lett)

Oldal: 5 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •