Oldal: 4 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (217 összesen)
  1. #76
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg így van, köszi! De vajon hány 100%-os a "green", "old", stb.?
    Amint elindítod, a "box képernyőn" kiírja %-ban is.
    Én egy tikkel az optimális alá szoktam tenni, az kb olyan mint a prequal-os beállítás.

  2. #77
    En greennel neztem, sokkal kisebb szarnyal is siman tartom a temppmat a legjobb idomhoz.Ami talan valtozas, az a motpero vagy vegsebesseg, a celvonalon eddig kicsit gyorsabb volt .

  3. #78
    A GT3 kocsik lassulásába az is biztosan közrejátszik hogy a pályatapadás beállítása bugos lett. Nekem régóta létre van hozva egy 98%-os tapadás, hogy offline is lehessen gyakorolni, de a pályát betöltve már 97%-ot ír.
    Kód:
    [MASTERS]
    SESSION_START=98
    SESSION_TRANSFER=0 
    RANDOMNESS=0
    LAP_GAIN=10000000
    DESCRIPTION=GTR-Masters PQ
    Nem nagyon hajtottam meg a Mekit, inkább az új autókkal gurultam az új pályán, de azért 2-3 kört megtettem kíváncsiságból.
    A féktávok eléggé másak lettek, másképp viselkedik kocsi (van új ABS, gondolom emiatt). Nem lehet gyorsan visszaváltani, aminek egyfelől örülök másfelől meg nem. Elsőre furcsa, nehéz megszokni hogy nem mindig azt teszi amit akarok, másfelől meg végre nem lehet ezt a lehetetlen motorfékezést csinálni.
    Lassú kanyarokban stabilabbnak érzem, jobb a tapadás, rövidebb a féktáv. Gyors kanyarokban viszont egyértelmű a visszaesés. Schumi S eddig gond nélkül ment padlógázon, most azonban már el kell venni. Kicsit aggódok, mert pont a gyors kanyar volt a Meki egyetlen erőssége a többi autóhoz képest. Persze ha a többi is ilyen irányba változott, akkor nincs gond.
    Aztán lehet hogy csak a setupokat kéne igazítani az új ABS meg gumifizikához és kb. ugyanazokat a köridőket tudnánk menni, de ennek megállapításához több idő kéne, ami nekem most nem nagyon lesz.

    Az új kocsikról sokat nem tudok mondani, Huracan elég gyorsnak tűnik, nem csak az Audihoz képest, hanem a többi GT3-hoz képest is. Audi viszont kicsit langyi, nem olyan gyors. Setupolni kéne és akkor biztosan jó lesz, de erre nem tudtam ma rávenni magam.

    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg így van, köszi! De vajon hány 100%-os a "green", "old", stb.?
    Itt találod a beállításokat: C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\assettocorsa\cfg\temp lates\tracks.ini

  4. #79
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Éjszaka újraindítom a GT3-as szervereket és az egyiken lesznek DP2-es autók is.
    A Prequal törlést is megcsinálom, kis türelmet kérek.

    Az új GT3-as autók bevezetéséről csak a tesztek után lesz szavazás.

  5. #80
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    végre nem lehet ezt a lehetetlen motorfékezést csinálni.
    Pont Zandvoortra lestem el és tanultam be tőletek ezt a technikát (amúgy tény hogy röhej mennyit faragott a féktávon...), erre megszűnt...

  6. #81
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Első blikkre a lambo rommá veri a kategóriáját, az audi meg olyan mintha rám öntötték volna, iszonyat élvezet vezetni. Gondban vagyok. Melyiket szeressem(?)

  7. #82
    Ezen a pályán egyértelműen gyorsabb a Lamborghini mint az Audi. Viszont nagyon rossz a rázókon, setupban biztos, hogy lehet javítani rajta.
    Mclarent, Mercedest még kipróbálom.

  8. #83
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Monzában nézegettem a végsebességeket nullás szárnyal. A többi 5 autó 270 fölött már csak vánszorog a nissan-t is beleértve, a lambo meg 290-ig gond nélkül elmegy. Az igaz, hogy elég izgága jószág, könnyű eldobni, de nyersz erőben fél kategóriával jobb a többinél.

  9. #84
    Idézet Eredetileg antapeti írta Hozzászólás megtekintése
    Monzában nézegettem a végsebességeket nullás szárnyal. A többi 5 autó 270 fölött már csak vánszorog a nissan-t is beleértve, a lambo meg 290-ig gond nélkül elmegy. Az igaz, hogy elég izgága jószág, könnyű eldobni, de nyersz erőben fél kategóriával jobb a többinél.
    Az olyan pályákon hatalmas előnyt jelent, mint Monzában. De egy Suzukában, Hungaroringen már az Audi is simán veri.

  10. #85
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Az olyan pályákon hatalmas előnyt jelent, mint Monzában. De egy Suzukában, Hungaroringen már az Audi is simán veri.
    Az tutti. Meg az is a lambo ellen szól, hogy fék az viszont nincsen rajta.

  11. #86
    Hajas Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 22.
    Város
    Vác
    Üzenetek
    11
    A szezon hátralévő felében használandó pályákat honnan tudom letölteni? Köszi előre is

  12. #87
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Már 1.3.2 van de a Lambo előnye még mindig óriási. Tervezik ezt javítani? 2 héttel ezelőtt volt a Blancpain GT Series futam Misanoban, nem volt ilyen kiemelkedő teljesítménye a Hurican Gt3nak. Fogjuk ezt kompenzálni valahogy?

  13. #88
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Már 1.3.2 van de a Lambo előnye még mindig óriási. Tervezik ezt javítani? 2 héttel ezelőtt volt a Blancpain GT Series futam Misanoban, nem volt ilyen kiemelkedő teljesítménye a Hurican Gt3nak. Fogjuk ezt kompenzálni valahogy?
    Van két topik is erről a fejlesztő fórumon, de egyelőre nem reagáltak a dologra a Kunos-tól. Pár napot még kivárunk, hogy mi lesz, mert semmi kedvem ballasztozni úgy, hogy két Patch-el később meg megint belenyúlkálnak...

    Meg még a szavazás is hátra van, hogy mindenki akarja-e DP2-es csomagot a GT3 bajnokságba.

  14. #89
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg tome001 írta Hozzászólás megtekintése
    A szezon hátralévő felében használandó pályákat honnan tudom letölteni? Köszi előre is
    A Pack publikálásával mindenképpen meg akartuk várni a v1.3-at, hogy le tudjuk csekkolni hogyan hatottak a változások a pályák működésére. Tehát egyelőre sehonnan, mi is a neten fogunk szétnézi az új pályaverziók után.

  15. #90
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Meg még a szavazás is hátra van, hogy mindenki akarja-e DP2-es csomagot a GT3 bajnokságba.
    Kár hogy ez az iRacinggel ellentétben ezt úgy kapjuk meg, hogy kötelező a pack vásárlása, hogy a szerverre belépjek - nem csak letöltöm és látom őket, de használni nem tudom.

  16. #91
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Kár hogy ez az iRacinggel ellentétben ezt úgy kapjuk meg, hogy kötelező a pack vásárlása, hogy a szerverre belépjek - nem csak letöltöm és látom őket, de használni nem tudom.
    Mi a különbség?

  17. #92
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Mi a különbség?
    Egyikben azért is fizetned kell érte, hogy nézhessed, ahogy más használja, másikban meg ez legalább ingyen van.

  18. #93
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Egyikben azért is fizetned kell érte, hogy nézhessed, ahogy más használja, másikban meg ez legalább ingyen van.
    Értem én az élcelődést

    De amúgy Gergely kérdésére felelve: a lényeg, hogy ott akkor is beléphetsz a szerverre, ha olyan autó szerepel a mezőnyben, amit te nem vettél meg - feltéve ha letöltötted a gépet, mert hát látnod azért látnod kell az ellenfelet

  19. #94
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Értem én az élcelődést

    De amúgy Gergely kérdésére felelve: a lényeg, hogy ott akkor is beléphetsz a szerverre, ha olyan autó szerepel a mezőnyben, amit te nem vettél meg - feltéve ha letöltötted a gépet, mert hát látnod azért látnod kell az ellenfelet
    Ahhha, értem. Hasonlóan R3E-hez, ahol szintén elég egy autó a kategóriából.

  20. #95
    hol találok szerverjelszót?? :9

  21. #96
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    hol találok szerverjelszót?? :9
    A szervertagok fórumában: LINK

  22. #97
    Red Bull Ringhez van link ?
    Remélem nem a gagyi fajta konvert, amiben tükörsima aszfalt van

  23. #98
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Red Bull Ringhez van link ?
    Remélem nem a gagyi fajta konvert, amiben tükörsima aszfalt van
    én is pont most probáltam ki egyet, és az az rfactorbol lett átkonvertálva. egy sz@r..főleg a rázókövek..nagyon remélem hogy nem az lesz.

  24. #99
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Red Bull Ringhez van link ?
    Remélem nem a gagyi fajta konvert, amiben tükörsima aszfalt van
    3 verziót találtunk, azok közül a Spielberg néven futó tűnik a legigényesebbnek, viszont 10-20%-kal több FPS eszik a gyáriaknál: LINK

    Még teszteljük, nézzétek meg Ti is, ha találkoztok hibával, vagy tudtok jobbat, akkor szóljatok!

  25. #100
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    3 verziót találtunk, azok közül a Spielberg néven futó tűnik a legigényesebbnek, viszont 10-20%-kal több FPS eszik a gyáriaknál: LINK

    Még teszteljük, nézzétek meg Ti is, ha találkoztok hibával, vagy tudtok jobbat, akkor szóljatok!
    Anno ezt linkeltem be... Tényleg több fps t eszik egy picit.

Oldal: 4 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •