Oldal: 3 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (217 összesen)
  1. #51
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Ez csak a GT3-ra vonatkozik vagy a DTM-re is?
    DTM-re is, de majd csak Spa utántól.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 23. 10:57.

  2. #52
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Figyelem!

    Kiadásra kerül a frissített GT3 SkinPack:
    AC GT3 Bajnokság - Skinhasználat

    Szabálymódosítás az ESC használatot illetően:
    GT3 Bajnokság - Versenyszabályzat

    Kivizsgálatra kerültek az első futam incidensei:
    AC GT3 - Büntetések - Spa
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 10. 02. 19:14.

  3. #53
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    118
    8.-án jön az 1.3 8.- euróért. Lesz róla szavazás, h. a lambo és audi is bekerüljön-e a választható gépek közé?

  4. #54
    Idézet Eredetileg antapeti írta Hozzászólás megtekintése
    8.-án jön az 1.3 8.- euróért. Lesz róla szavazás, h. a lambo és audi is bekerüljön-e a választható gépek közé?
    És hogy a meglepetés pálya Barcelona legyen?

  5. #55
    Fábián Szilárd Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    121
    Idézet Eredetileg antapeti írta Hozzászólás megtekintése
    8.-án jön az 1.3 8.- euróért. Lesz róla szavazás, h. a lambo és audi is bekerüljön-e a választható gépek közé?
    Annyiért nem vészes, és biztos lesz pre-release akció is.

    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    És hogy a meglepetés pálya Barcelona legyen?
    De szigorúan csak a régi F1-es layouton.

  6. #56
    Idézet Eredetileg Fabian Szilard írta Hozzászólás megtekintése
    Annyiért nem vészes, és biztos lesz pre-release akció is.


    De szigorúan csak a régi F1-es layouton.
    Neeem, nem kellenek nekünk azok a semmitérő nyújtott kanyarok

  7. #57
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg antapeti írta Hozzászólás megtekintése
    8.-án jön az 1.3 8.- euróért. Lesz róla szavazás, h. a lambo és audi is bekerüljön-e a választható gépek közé?
    Alapos tesztelés után és ha a résztvevők elsöprő többsége egyetért vele, akkor bekerülhetnek az új tartalmak az aktuális GT3 bajnokságba.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 10. 02. 18:27.

  8. #58
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Alapos tesztelés után és ha a résztvevők elsöprő többsége egyetért vele, akkor bekerülhetnek az új tartalmak az aktuális GT3 bajnokságba.

    a pályát mindenképp jó lenne berakni 4

  9. #59
    Fábián Szilárd Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    121
    A csapatok mikor rendelődnek a versenyzőkhöz? Kíváncsi lennék már a csapatverseny alakulására.

  10. #60
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Fabian Szilard írta Hozzászólás megtekintése
    A csapatok mikor rendelődnek a versenyzőkhöz? Kíváncsi lennék már a csapatverseny alakulására.
    Reményeim szerint 1-2 napon belül.

  11. #61
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Fontos közlendő:

    Bajnoki futamokon ha az egyik versenyző kilöki a másikat, akkor kérjük NE várjátok be egymást, mert egyrészt a tapasztalataink szerint nagyon balesetveszélyes és csak további bonyodalmakat okozhat az érkező mezőnyben, másrészt a büntetések meghatározáskor se tudjuk enyhítő körülményként elfogadni.

    Ha kilöktél vkit, akkor menj tovább és a futam után kérj tőle elnézést és vezeklésül pedig jelents be az esetet az óvás topikban!

    A pozíció visszaadást csak akkor tudjuk elfogadni, ha teljesem mértékben az eredeti felállás állítható vissza és harmadik fél nem szerez előnyt, vagy hátrányt az esetből. Ez jellemzően csak a versenyek utolsó szakaszaiban fordulhat elő, vagy ha esetleg szabálytalan előzésről, esetleg vágásól van szó, ahol nem történt kiforgatás.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 10. 05. 14:04.

  12. #62
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg antapeti írta Hozzászólás megtekintése
    8.-án jön az 1.3 8.- euróért. Lesz róla szavazás, h. a lambo és audi is bekerüljön-e a választható gépek közé?

    Az 1.3 verzió teljesen ingyenes. A Dream Pack2 lesz 8€, ami tartalmazza a kocsikat (Csak, hogy pontosak legyünk)
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  13. #63
    Fábián Szilárd Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    121
    Érzésre olyan 2 (edit: kevés gyakorlás után már csak 9 tized) másodperccel lett lassabb a Meki (cserébe jobban érezni a határokat), ha a többiek is lassultak, akkor a prequalt lehet resetelni kéne... (És enyhe performance balanceolás is történt a GT3-nál.)
    A két újonc GT3-as jóféle (bár setupolni kellene még őket), szóval én már most leadnám az igen szavazatom a DP2 hozzáadásához.
    Utoljára módosította: Fabian Szilard; 2015. 10. 08. 23:39.

  14. #64
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg Fabian Szilard írta Hozzászólás megtekintése
    Érzésre olyan 2 másodperccel lett lassabb a Meki (cserébe jobban érezni a határokat), ha a többiek is lassultak, akkor a prequalt lehet resetelni kéne... (És enyhe performance balanceolás is történt a GT3-nál.)
    A két újonc GT3-as jóféle (bár setupolni kellene még őket), szóval én már most leadnám az igen szavazatom a DP2 hozzáadásához.
    Egyetértek.

  15. #65
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Fabian Szilard írta Hozzászólás megtekintése
    Érzésre olyan 2 másodperccel lett lassabb a Meki (cserébe jobban érezni a határokat), ha a többiek is lassultak, akkor a prequalt lehet resetelni kéne... (És enyhe performance balanceolás is történt a GT3-nál.)
    A két újonc GT3-as jóféle (bár setupolni kellene még őket), szóval én már most leadnám az igen szavazatom a DP2 hozzáadásához.
    Az én időmben van még tartalék bőven, így nekem +1 sec a mekivel, és ezeket az időket pár kör után hoztam az Audival és a Labmóval is

    Én is simán beletenném a versenybe. De ha még nincs is döntés ezügyben, hasznos lenne +egy prequal (vagy azzal azonos beállítású) szerver ahol az új gépeket is lehet hajtani...

  16. #66
    Szerintem is egy prekval resetelés kellene, mert teljesen felborult a sorrend

  17. #67
    Így első ránézésre Lambo egy picit OP-nak tűnik. -1mp az eddig futott legjobb BMW-s időmnél Zandvoort-ban, amit most meg se tudtam közelíteni a Bömössel.

  18. #68
    Hát nekem ez nagyon nem jön be !!
    Totál sz..r lett! Valami förtelem 4 amilyen jó volt vezetni a Nissant eddig, most a szó szoros értelmében sínautó !!
    ez ha ilyen marad én ki is szállok, ezt elindítani nincs kedvem

  19. #69
    Igy első pár kör után valóban lassúltak az autók de szerintem mehet bele a bajnokságba a 2 új verda. Settelésre fel (kár hogy a porsche csak utcai kiadás ).

  20. #70
    Akkor en nem ertem, ugy vertem agyon a verrel verejtekkel futott legjobb idomet Nissannal mint a pinty .
    Eddig nagyon elveztem, balettozni kellett a gazzal, most sinauto, alig moccan meg ... Elso korben hoztam magamon bo egy mp t !
    Nekem nagyon nem jon be ....

  21. #71
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nekem ez nagyon nem jön be !!
    Totál sz..r lett! Valami förtelem 4 amilyen jó volt vezetni a Nissant eddig, most a szó szoros értelmében sínautó !!
    ez ha ilyen marad én ki is szállok, ezt elindítani nincs kedvem
    Szerintem is nagyon más lett a karakterisztikája. Hozzá kell szokni! Bár lehet, hogy sokat számít a 100%-os állapotú pálya is offline módban, mert én mostanában csak online mentem 98-99%-on.
    Egyébként neked is eltűnt az idegesítő kattogás sebességváltáskor? Igaz, most meg teljesen néma, ami felettébb szokatlan...

  22. #72
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    amilyen jó volt vezetni a Nissant eddig, most a szó szoros értelmében sínautó !!
    Akkor nem csak szerintem lett "könnyebben kezelhető" Épp megdöntöttem vele az eddig a mekivel (majd a a Lambóval) tartott personal "rekordot" is Nurb-GP-n...

  23. #73
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Minden update sz@r,mivel megszokod az addigit,kvazi barmi valtozast negativnak el meg az ember. Csak a Lambot es az Audit probaltam,de mindketto nagyon jo szerintem,siman kibovitheto a gt3-as osztaly ezzel a ket autoval.

  24. #74
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem is nagyon más lett a karakterisztikája. Hozzá kell szokni! Bár lehet, hogy sokat számít a 100%-os állapotú pálya is offline módban,
    Offline is lehet ám 100% alá vinni a pálya tapadást

  25. #75
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Offline is lehet ám 100% alá vinni a pálya tapadást
    Tényleg így van, köszi! De vajon hány 100%-os a "green", "old", stb.?

Oldal: 3 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •