Oldal: 1 / 7 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (152 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    Arrow Masters WTCC Bajnokság (R3E) - Őszi szezon

    Indul a Masters WTCC Bajnokság!

    Szeptember 16.-án elrajtol első éles bajnokságunk az új szimulátorunkkal a RaceRoom-mal és a TC1-es WTCC gépekkel!



    A Masters WTCC Bajnokság őszi szezonja összesen 7 fordulóból fog állni, melyek kéthetente szerda esténként kerülnek megrendezésre. A autóválasztás fix, minden résztvevőnek 1 márkával kell teljesíteni a megmérettetést, a 7 fordulóból azonban csak a 6 legjobb eredmény számít majd bele a végértékelésbe. A versenynaptárat úgy állítottuk össze, hogy az izgalmas összecsapások mellett a pályák olcsó beszerezhetőségét is szem előtt tartsuk, az első helyszínünk ráadásul ingyenes!

    Versenynaptár:
    1. futam: 09.16 - 21:00 - Portimao: az 1. futam topikja
    2. futam: 09.30 - 21:00 - Zandvoort: a 2. futam topikja
    3. futam: 10.14 - 21:00 - Nürburgring: a 3. futam topikja
    4. futam: 10.28 - 21:00 - Red Bull Ring: a 4. futam topikja
    5. futam: 11.11 - 21:00 - Hockenheim: az 5. futam topikja
    6. futam: 11.25 - 21:00 - Hungaroring: a 6. futam topikja
    7. futam: 12.09 - 21:00 - EuroSpeedway Lausitz: a 7. futam topikja


    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:
    • Az RaceRoom szimulátor letöltése és telepítése a Steam-ről. (INGYENES)
    • Autók: a WTCC 2014-es kategóriákból legalább 1 autóval rendelkezni: WTCC 2014 (TELJES CSOMAG: WTCC 2014 PACK)
    • Pályák: a bajnokság aktuális pályájával rendelkezni: RaceRoom Store - Tracks (PÁLYA CSOMAGOK: European Track Pack, ADAC GT 2013, DTM 2013)
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az RaceRoom-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Szervertagság, a GTR-Masters szervereit csak tagok használhatják, szervertagságot itt lehet igényelni, újoncoknak az ára 500 Ft: Szervertagság 2015/2016
    • RaceRoom Leaderboard használata a legjobb köridők regisztrációjához
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, valamint a Versenyszabályzat maradéktalan ismerete és betartása!


    Jelentkezés, csapatnevezés: R3E WTCC Bajnokság - Csapatnevezés (itt lehet csapattársakat keresni!)


    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!



    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 27. 18:47.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    RaceRoom - szükséges csomagok és árak:

    A RaceRoom egy Free to Play rendszerű szoftver, mely ingyenesen letölthető a Steam-ről, alapból azonban csak pár autót és pályát tartalmaz. A kocsik és pályák külön vásárolhatók meg hozzá, melyek egyesével nem nevezhetők olcsóknak, viszont a különböző csomagoknak és akcióknak köszönhetően elég korrekt áron beszerezhetők a szükséges tartalmak.

    Pályák:
    • Első futamuk helyszíne a portugáliai Portimao ingyenes.
    • A legjobb ár/érték arányú csomag a DTM 2013 Experience Pack, mely körülbelül 4500 Ft-ért bezsebelhető és a DTM-es gépeken felül 9 db ismert európai versenypályát tartalmaz, melyek nagy részét mi is fogjuk használni a mostani és a későbbi bajnokságaink során is, így ez a csomag mindenképpen nagyon jó befektetés.
    • Ezen kívül már csak a Hungaroring-re lesz szükség, mely megvehető külön is, illetve az European Track Pack, a WTCC 2013 Pack, vagy a DTM 2014 Experience csomagokban, de egy futam akár ki is hagyható a hétből.

    Autók:
    • A 2014-es WTCC autók darabja ~900 Ft-ba kerülnek, ezek közül egy is elég a bajokságban való szerepléshez és az autók ingyenesen is kipróbálhatók vásárlás előtt.
    • Csomagban is beszerezhető az összes autó: WTCC 2014 Pack


    Mindent összegezve tehát minimálisan egy 5400 Ft-os beruházást jelent a RaceRoom annak, aki most kapcsolódik be újonnan az eseményekbe... de persze gyakran vannak jó kis akciók, leárazások is, illetve további jó hír, hogy az egyes csomagok árából levonásra kerülnek azok a tartalmak, amikkel már korábbról rendelkezünk, így semmit se kell kétszer kifizetnünk!

    Tipp: a DTM 2013 Experience Pack megvásárlása után az European Track Pack már jelentős kedvezménnyel szerezhető meg, hiszen 9 pályát a 14-ből már lényegesen jobb áron bezsebeltünk. Ezzel a trükkel még jobb áron juthatunk hozzá a Hungaroring-hez, Monza-hoz és a többi pályához...


    A RaceRoom Store-ban két módon lehet vásárolni:
    • vagy előre veszel magadnak "Virtual Race Point"-okat (vRP) itt: LINK
    • vagy ha nincs vRP-t, akkor a kosarad telepakolása utána Steam-en keresztül tudsz fizetni a kiválasztott tartalmakért EUR-ban.



    RaceRoom felmérés - a topikban található online táblázatba kérjük mindeki írja be milyen tartalmakkal rendelkezik, hogy ezeket figyelembe vehessük a következő bajnokságok tervezésekor..

    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 10. 11. 15:31.

  3. #3
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Csapatok ugyanúgy lesznek?

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Csapatok ugyanúgy lesznek?
    Igen, készül a szabályzat és a csapatok nevezéséhez a topik...

  5. #5
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, készül a szabályzat és a csapatok nevezéséhez a topik...
    Köszi!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Létrehoztam az új bajnokságnak egy Facebook eseményt, kérlek osszátok, terjesszétek, hogy minél több versenytárshoz eljusson a hír, hogy kezdünk... köszi!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 08. 21:45.

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Jövő héten kezdünk, most még van idő csapatársakat keresni, csapatokat alakítani és egymást segítve harcba szállni a csapatbajnoki címért!

    Csapatnevezés: R3E WTCC Bajnokság - Csapatnevezés

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    FIGYELEM!!

    Kiírása került a Masters WTCC Bajnokság hivatalos Versenyszabályzata, melynek maradéktalan ismerete és betartás a kötelező érvényű minden résztvevő számára.

    Kérjük nagyon figyelmesen és alaposan olvassátok el a leírtak... kérdés, észrevétel esetén pedig írjatok bátran!

    Mivel ez egy teljesen új szoftver és az első éles bajnokságunk vele, így elképzelhető hogy a szabályok módosulni fognak a szezon során igazodva a RaceRoom sajátosságaihoz, vagy a jövőben történő esetleges változásaihoz. A szabályzatot érintő miden változásról itt a fórumban fogunk értesíteni benneteket.

    Fontos viszont külön kiemelnem, hogy a futamokon történt eseteket mindig az aktuális érvényben lévő szabályzat szellemében fogjuk értékelni a "betű" szerint, tehát reklamációt csak előre fogadunk el, utólag nem.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 15. 17:28.

  9. #9
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Szabi az egyelőre betarthatatlan hogy "kötelező a quali során a fényszórót használni" tekintve hogy még nem müködik.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  10. #10
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi az egyelőre betarthatatlan hogy "kötelező a quali során a fényszórót használni" tekintve hogy még nem müködik.
    Semmi gond, mindenkit egységesen megbüntetünk egy-egy 5 rajthelyes büntetéssel!

    Kösz hogy jelezted, kiszedtem a szövegből.

  11. #11
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498

    R3E WTCC bajnokság

    A verseny előtti lag teszt alapján, amíg a program nem tudja, szerintem a második futamot simán meg tudnánk oldani egy fordított sorrendű repülő rajttal. Persze nem a mostani sorozatra gondolok, hanem mondjuk a tavaszi szezonra előre tekintve. Addigra talán a csapat is összeverődik annyira, hogy ezeket nagyobb galiba nélkül le lehessen bonyolítani.

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    A verseny előtti lag teszt alapján, amíg a program nem tudja, szerintem a második futamot simán meg tudnánk oldani egy fordított sorrendű repülő rajttal. Persze nem a mostani sorozatra gondolok, hanem mondjuk a tavaszi szezonra előre tekintve
    Persze, nem zárkózunk el semmi jó ötlettől a jövőre nézve, egyelőre első körben az üzembiztonság és a minél gördülékenyebb lebonyolítás a cél, de az első szezon után csavarhatunk egyet a dolgokon!

  13. #13
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99

    csatlakozás

    Nem tudom, hogy ide irjam ezt a sort, de csatlakoznék a WTCC-be, ha lehetséges! Megvan minden csomag az induláshoz...

  14. #14
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697
    Eredmények, ponttáblázat elérhető valahol, vagy még feltöltés alatt van. Kíváncsi lennék mennyien voltak az első versenyen.
    .

  15. #15
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Eredmények, ponttáblázat elérhető valahol, vagy még feltöltés alatt van. Kíváncsi lennék mennyien voltak az első versenyen.
    2 szervert is kellett indítanunk, a hivatalos végeredmény még feldolgozás alatt van, de addig is itt megnézheted mi volt: LINK

  16. #16
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495

    setup

    A tesztidőszakban voltak fent setupok/screenshotok, de nem találom azt a "threadet". Törölve lett? Az utolsótól is 4 másodpercre vagyok most, pedig a summer cupon még középmezőnyben autóztam Zandvoortban. Tudnátok segíteni? A letöltött ghostcart nem tudom követni, esélyem sincs olyan rövidet fékezni, olyan sebességgel kanyarodni. Köszönöm.

  17. #17
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    A tesztidőszakban voltak fent setupok/screenshotok, de nem találom azt a "threadet". Törölve lett? Az utolsótól is 4 másodpercre vagyok most, pedig a summer cupon még középmezőnyben autóztam Zandvoortban. Tudnátok segíteni? A letöltött ghostcart nem tudom követni, esélyem sincs olyan rövidet fékezni, olyan sebességgel kanyarodni. Köszönöm.
    Itt találod őket: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...28R3E%29-Setup
    Nem a bajnokság részben van, hanem magával a játékkal foglalkozó topicban.
    Utoljára módosította: dtom84; 2015. 09. 25. 09:45.

  18. #18
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Itt találod őket: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...28R3E%29-Setup
    Nem a bajnokság részben van, hanem magával a játékkal foglalkozó topicban.
    Köszönöm!

  19. #19
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Na volt egy kis időm, így összenézések kerültek a a LOG fájlok azt általatok beküldött Repaly-ekkel és futameredmény fotókkal.

    Ami a jó hír, hogy ezek úgy látszik tökéletesen egyeznek, tehát ebben a formában alkalmasak a futam eredmény megállapítására. Ami a rossz hír, hogy szerveren egy max 120 másodperces időkeretet lehet beállítani a futam befejezésére az elsőhöz célba érkezőhöz képest, és aki ez idő alatt nem fejezi be a teljes távot, ahhoz DNF-et ír a program. Ennek fényében a 90%-os szabályt (a táv ennyi százalékát kell teljesíteni az érvényes eredményhez a Versenyszabályzat szerint) lehet nem tudjuk alkalmazni a jövőben, ez még elemzés alatt van.

    Ami tudna segíteni az ügyön, ha mindkét futam után a ..\Documents\my games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\UserData\Log\Results\raceresults.txt nevű fájlt lementenétek és elküldenétek nekünk, ez a fájl ugyanis tartalmaz olyan információt, amit a szerver LOG nem, ami alapján a nem teljes távot futókat is tudnánk értékelni.


    A B szerveres replay-t viszont nem tudtam elindítani, mert hibaüzenettel elszáll nálam, nagyon megköszönném, ha vki tudna egy másik replay-t felölteni!

  20. #20
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697
    Lehet, hogy valahol már volt róla szó, de most nem találom. A masters szerveren futott időket jegyzi a leaderboard?
    .

  21. #21
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy valahol már volt róla szó, de most nem találom. A masters szerveren futott időket jegyzi a leaderboard?
    Szerintem nem!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  22. #22
    Pesti Gyula Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 06. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    6

    Vásárlás

    Sziasztok!
    Szeretném megvenni a WTCC-hez szükséges tartalmakat,csak kis gondban vagyok a vásárlással.A saját bankszámlámról tudnám fizetni forintban.....
    Hogy jön ez így ki?Vásárolt már így valaki?

  23. #23
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697
    Idézet Eredetileg gyuszi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Szeretném megvenni a WTCC-hez szükséges tartalmakat,csak kis gondban vagyok a vásárlással.A saját bankszámlámról tudnám fizetni forintban.....
    Hogy jön ez így ki?Vásárolt már így valaki?
    Mindenki saját számláról fizet forintban

    Tapatalk-kal küldve az én C5303-el
    .

  24. #24
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg gyuszi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Szeretném megvenni a WTCC-hez szükséges tartalmakat,csak kis gondban vagyok a vásárlással.A saját bankszámlámról tudnám fizetni forintban.....
    Hogy jön ez így ki?Vásárolt már így valaki?

    Szerintem a legolcsóbban akkor jössz ki ha "VéRPénzt" VRP-t veszel itt http://www.raceroomstore.com/shop_en/list_page?cat=17

  25. #25
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg gyuszi írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretném megvenni a WTCC-hez szükséges tartalmakat,csak kis gondban vagyok a vásárlással.A saját bankszámlámról tudnám fizetni forintban.....
    Hogy jön ez így ki?Vásárolt már így valaki?
    Szia, bármilyen online fizetésre alkalmas bankkártya használható (tehát hitelkártya sem kell), vagy Paypal. Nem kell eurós számládnak lenni, azt a bank megoldja, mi is forintos számláról vesszük. Itt leírtam a minden tudnivalót a RaceRoom csomagokról: link
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 10. 11. 15:38.

Oldal: 1 / 7 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •