Találatok: 1 - 18 (18 összesen)
  1. #1
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375

    Steam fiok lopás

    Sziasztok!
    Egy kis segítségre lenne szükségem,hátha van valaki,aki már járt hasonlóan,mint én.
    Bő egy hónapja vettem észre,hogy feltörték a steam fiókom,így jelenleg minden tartalmam másnál van,kvázi minden elköltött (sok) ezer forintom.
    A problémám tetézi,hogy a steam support konkrétan semmit sem csinált az 1 hónap alatt,választ sem kaptam még! Minden,leírtaknak megfelelő dolgot megcsináltam,és elküldtem nekik,de semmi reakció.
    Valakinek esetleg tapasztalat? Érdemes várni,vagy nyeljem le a dolgot,és vásároljak mindent újra? Illetve hátha van más megközelítés a "hivatalos" steam support bejelentés mellett,ha valaki tudna infot,nagyon megköszönném!!!

  2. #2
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Egy kis segítségre lenne szükségem,hátha van valaki,aki már járt hasonlóan,mint én.
    Bő egy hónapja vettem észre,hogy feltörték a steam fiókom,így jelenleg minden tartalmam másnál van,kvázi minden elköltött (sok) ezer forintom.
    A problémám tetézi,hogy a steam support konkrétan semmit sem csinált az 1 hónap alatt,választ sem kaptam még! Minden,leírtaknak megfelelő dolgot megcsináltam,és elküldtem nekik,de semmi reakció.
    Valakinek esetleg tapasztalat? Érdemes várni,vagy nyeljem le a dolgot,és vásároljak mindent újra? Illetve hátha van más megközelítés a "hivatalos" steam support bejelentés mellett,ha valaki tudna infot,nagyon megköszönném!!!
    A STEAM szupport legendásan lassú. Mondjuk egy automatikusan generált választ, a leg alapvetőbb dolgokkal már kapnod kellett volna. Jellemzően ez után foglalkoznak a dologgal, de tényleg bazi lassú a dolog. Szerintem írj mégegyszer. Ellenben, volt valami mostanában, hogy ha nem használod a beépített védelmeket, akkor a jövőben elhajtanak, ha ilyen történik, de nálam ez nem játszik így nem olvastam utána. Bár azt hiszem ez csak az átveréssel kicsalt itemekre vonatkozik. Lényeg, hogy akár 2 hónapot is ülnek a dolgon.


  3. #3
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    A STEAM szupport legendásan lassú. Mondjuk egy automatikusan generált választ, a leg alapvetőbb dolgokkal már kapnod kellett volna. Jellemzően ez után foglalkoznak a dologgal, de tényleg bazi lassú a dolog. Szerintem írj mégegyszer. Ellenben, volt valami mostanában, hogy ha nem használod a beépített védelmeket, akkor a jövőben elhajtanak, ha ilyen történik, de nálam ez nem játszik így nem olvastam utána. Bár azt hiszem ez csak az átveréssel kicsalt itemekre vonatkozik. Lényeg, hogy akár 2 hónapot is ülnek a dolgon.
    Igen,a kicsalt itemek esetén hajtanak el! A steam guard be volt kapcsolva,automatikus valaszt kaptam, aszerint futattam le keresőt,hogy van e valami vírus,vagy spy cucc,de nem volt. Annyi vigasztal,hogy egy halom felhasználó van,gondolom napi több száz,ezer support bejelentés,mást úgyse tudok,csak várni. Csak bosszant,hogy R3E-be pár nappal előtte tettem bele 20K-t,illetve vettem meg a pCars-t+DLC-ket....szóval balszerencse!

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Kicsit le tudnád írni pontosabban, hogy mi történt?
    Be volt kapcsolva a Steam Guard, mégis beléptek valahogy az acc-odra és átírták a jelszavad meg az e-mail címed?

  5. #5
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit le tudnád írni pontosabban, hogy mi történt?
    Be volt kapcsolva a Steam Guard, mégis beléptek valahogy az acc-odra és átírták a jelszavad meg az e-mail címed?
    Pontosan!

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan!
    Az akkor azt jelenti, hogy tudták az e-mail jelszavad is.
    De a lényeg, hogy az acc megvan, gondolom használják is, és a hitelkártya információkkal gondolom tudod bizonyítani, hogy a tied.

    Javaslom írjál a suport-nak többször minden létező csatornán.

  7. #7
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az akkor azt jelenti, hogy tudták az e-mail jelszavad is.
    De a lényeg, hogy az acc megvan, gondolom használják is, és a hitelkártya információkkal gondolom tudod bizonyítani, hogy a tied.

    Javaslom írjál a suport-nak többször minden létező csatornán.
    Az email miatt vettem eszre hogy gaz van,mert jott egy uzenet hogy beleptek valahonnan (oroszo.). Eloszor nem vettem komolyan,csak par nap mulva,akkor vettem eszre a steamet is. A CV szamot nem tudhatja,meg csekkolom is,nem vett meg meglepit nekem.
    A supportnak meg kuldtem szeria szam fotot, kartya adatokat,amivel bizonyitom,hogy az enyem az acc,szovsl szerintem mindent,ami kell.

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Az email miatt vettem eszre hogy gaz van,mert jott egy uzenet hogy beleptek valahonnan (oroszo.). Eloszor nem vettem komolyan,csak par nap mulva,akkor vettem eszre a steamet is. A CV szamot nem tudhatja,meg csekkolom is,nem vett meg meglepit nekem.
    A supportnak meg kuldtem szeria szam fotot, kartya adatokat,amivel bizonyitom,hogy az enyem az acc,szovsl szerintem mindent,ami kell.
    Én úgy tudom, hogy csak úgy tudják átírni az Steam fiókodban az e-mail címedet, ha azt e-mail-en megerősíted. Ha nem fértek hozzá az e-mail címedhez, akkor simán kérj egy jelszó pótlás az e-mail címedre és utána írj át minden jelszót.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 05. 11:37.

  9. #9
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én úgy tudom, hogy csak úgy tudják átírni az Steam fiókodban az e-mail címedet, ha azt e-mail-en megerősíted. Ha nem fértek hozzá az e-mail címedhez, akkor simán kérj egy jelszó pótlás az e-mail címedre és utána írj át minden jelszót.
    Igy van,de azt irtam hogy feltortek a mailem is!
    Szepen at is irta a mailt,szoval ha kerek jelszot,akkor azt mar o kapja meg,nem en!

  10. #10
    Szalai Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 02. 10.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    24
    Szia, ugyanígy jártam én is. Július 3-án lenyúlta egy retek ********* az emailem, mondjuk nem volt nehéz, freemailem volt. Se steam, se uplay, se social club... mindent vitt. A ubisoft és rockstar support előtt le a kalappal, pár napi levélváltás után visszakaptam mindent. A steam ticketet volt, hogy minden nap frissítettem, hogy mi van már.. csatoltam persze mindent amit kérnek, cdkey, borítók-cdkey-ticketszámmal, paypal utalások, banki utalások.
    Na a lényeg, hogy augusztus 19-én válaszoltak, küldtek új jelszót, úgyhogy kitartás! : )
    Rohadt egy dolog, hogy veszel egy játékot és már el sem tudod indítani ezek nélkül a szar kliensek nélkül.

    ___________________
    Moderálva by neliszab

    Attila, hogy milyen népeket miért és mennyire utálsz arra vannak fórumok, ahol alig várják hogy kifejtsed, de ez nem az a hely!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 05. 18:53.

  11. #11
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Mooney írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, ugyanígy jártam én is. Július 3-án lenyúlta egy retek ********* az emailem, mondjuk nem volt nehéz, freemailem volt. Se steam, se uplay, se social club... mindent vitt. A ubisoft és rockstar support előtt le a kalappal, pár napi levélváltás után visszakaptam mindent. A steam ticketet volt, hogy minden nap frissítettem, hogy mi van már.. csatoltam persze mindent amit kérnek, cdkey, borítók-cdkey-ticketszámmal, paypal utalások, banki utalások.
    Na a lényeg, hogy augusztus 19-én válaszoltak, küldtek új jelszót, úgyhogy kitartás! : )
    Rohadt egy dolog, hogy veszel egy játékot és már el sem tudod indítani ezek nélkül a szar kliensek nélkül.

    ___________________
    Moderálva by neliszab
    Megnyugtato,hogy legalabb fognak valaszolni! Nekem is ez a nyugom,hogy megveszek valamit,es koteleznek ra,hogy a steamen futtassam...na mindegy!
    Nekem Originnel vannak hihetetlen pozitiv tapasztalataim,kb 10 percbe tellett es visszakaptam azt az accom,online chat,full gyors szerviz.

  12. #12
    Szalai Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 02. 10.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    24
    Elnézést Szabi, teljesen jogos! : )

  13. #13

  14. #14
    Mihályi Zoltán Versenyző Mizo logója
    Csatlakozott
    2013. 08. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    310
    Asrock 880G Extreme 3 | AMD Phenom II X4 965 (3.4GHz) | Corsair XMS3 8GB (2x4GB) | Sapphire Radeon HD 6950 2GB | Corsair TX650 v2 | Samsung BX2231 | Logitech G27

  15. #15
    Manapság szigorúan be kell állítani a telefonos és steamguard védelmet.
    Nekem is nyúlták már le freemailes fiókról, de én kb 20 perc alatt visszakaptam, nagyon gyorsan elintézték .

  16. #16
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Manapság szigorúan be kell állítani a telefonos és steamguard védelmet.
    Nekem is nyúlták már le freemailes fiókról, de én kb 20 perc alatt visszakaptam, nagyon gyorsan elintézték .
    Nekem tobb mint 2 honap volt,mire visszakaptam,de a lenyeg,hogy megvan,azota nalam is megy a telefonos steam guard.

  17. #17
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Adatszivárgás történt.
    És akkor még adjam meg a telefonszámomat, a bankkártyaszámomat, a szemályi igazolványomat, a lakciiemet, a facebook profilomat, az anyám nevét. Hát mi kéne még? Ujjlenyomat! De hogy nemlesz feltörthetetlen az tuti.

  18. #18
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Adatszivárgás történt.
    És akkor még adjam meg a telefonszámomat, a bankkártyaszámomat, a szemályi igazolványomat, a lakciiemet, a facebook profilomat, az anyám nevét. Hát mi kéne még? Ujjlenyomat! De hogy nemlesz feltörthetetlen az tuti.
    Az biztos, total vedelem nem hiszem,hogy letezik. Illetve hasznos elhagyni a kenyelmet es nem elmenteni a vasarlasok utan a kartya,-vasarlasi adatokat. Nekem annyi "saram" maradt hogy aki lenyulta a fiokom kitiltatott majd minden CS szerverrol!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •