Szavazás eredménye: Milyen bajnokságban vennél részt ősszel? (4 választható)

  • AC - GT (GT3, GT2, GTE...)

    71 58,20%
  • R3E - GT (GT3, GT2, GT1)

    30 24,59%
  • AC - Historic (AC Cobra, Ford GT40, Alfa GTA, historic F1...)

    38 31,15%
  • R3E - Historic (Group 5)

    10 8,20%
  • AC - Formula (F.Abarth, Exos, Formula Renault mod...)

    41 33,61%
  • R3E - DTM (DTM 2013-2014)

    31 25,41%
  • AC - Classic Touring (DTM '93)

    46 37,70%
  • R3E - Classic Touring (DTM '92 + other classics)

    25 20,49%
  • AC - Street (Toyota GT86, BMW, Alfa Romeo, Lotus...)

    46 37,70%
  • AC - TrackDay: (BMW M235i, KTM X-Bow R, Lotus 2-11)

    30 24,59%
  • AC - Classic GT & Prototype: (McLaren F1 GTR, Sauber C9)

    19 15,57%
Szavazók
122 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 74 (74 összesen)
  1. #51
    Zielbauer Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 09. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    30
    a "2 autót használhatsz" nem egészen ugyanaz mint az "1 autót max 4szer használhatsz"

    Igaz, garancia nincs a dlc-re, dev is csak ennyit közölt:

    End of September; if any feature will create problems, it'll be cut in order to keep this date.

  2. #52
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg hombre írta Hozzászólás megtekintése
    a "2 autót használhatsz" nem egészen ugyanaz mint az "1 autót max 4szer használhatsz"
    Valóban, de márkakupázást is szerettük volna elkerülni, kis kompromisszum a változó körülményekre.
    Sajnos hozzá kell szoknunk ehhez az új trendhez, hogy folyamatosan változik alattunk a szoftver, de persze lehet lesz erre később jobb megoldásunk is.

    Igaz, garancia nincs a dlc-re, dev is csak ennyit közölt:

    End of September; if any feature will create problems, it'll be cut in order to keep this date.
    Tudjuk, láttuk... de ettől függetlenül még bármi közbejöhet, láttunk már ilyet.

    Ha mondjuk szeptember utolsó hetében kijön a DP2, akkor is le kell még tesztelni az új vasakat és legkorábban csak a 3. futamon tudjuk majd bevetni őket október közepén..

  3. #53
    Másik bajni (nem gt3) szavazásra én is várok, gt86-al mennék szívesen és fizetnék is egy tagságot

  4. #54
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg jaczkobalint írta Hozzászólás megtekintése
    Másik bajni (nem gt3) szavazásra én is várok, gt86-al mennék szívesen és fizetnék is egy tagságot
    A "Street" kategóriában a Toyota GT86-on kívül bármelyik másik gép még érdekel vkit?
    Már úgy értem, hogy nem csak Fun címén, hanem komoly bajnokságban hajtani..
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 11. 18:56.

  5. #55
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A "Street" kategóriában a Toyota GT86-on kívül bármelyik másik gép még érdekel vkit?

    Szerintem elég sok jó utcai autó van a GT86-on kívül amiket nem kellene elfelejteni.
    Gondolok itt az M-es BMW-kre de a Lotusok is elég jók szerintem.

    De én szívesebben versenyzek versenyautókkal szóval nem szólok bele
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  6. #56
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem elég sok jó utcai autó van a GT86-on kívül amiket nem kellene elfelejteni.
    Gondolok itt az M-es BMW-kre de a Lotusok is elég jók szerintem.

    De én szívesebben versenyzek versenyautókkal szóval nem szólok bele
    Valamelyik Lotust én is szívesen hajtanám.

  7. #57
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Utcai auto: Audi. Szerintem az egy nagyon jo auto, szep a hangja, jo vezetni, szerintem ezen is el lehet gondolkodni, akar a gyengebb, akar az erosebb verzio. ;-)

    Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI G6-L11-el

  8. #58
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem elég sok jó utcai autó van a GT86-on kívül amiket nem kellene elfelejteni.
    Gondolok itt az M-es BMW-kre de a Lotusok is elég jók szerintem.

    De én szívesebben versenyzek versenyautókkal szóval nem szólok bele

    Utcai autóról volt szó nem fél versenyautókról, mert ha M-es bmw akkor legyen már GT3, szóval én azokkal nem mennék.

    GT86 király, de más autó engem spec nem érdekel az utcaiakból.

  9. #59
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A "Street" kategóriában a Toyota GT86-on kívül bármelyik másik gép még érdekel vkit?
    Már úgy értem, hogy nem csak Fun címén, hanem komoly bajnokságban hajtani..
    Az Audi Quattro mindenképpen, de akad azért még ott BMW M3 E30-as is, ami a hátsókereked fanoknak lehet érdekes. A másik, hogy "edzésnek" ezek a vasak szerintem jók a kevésbé rutinosak részére, szokni a versenyeket, rajtokat, első pár kanyart...

  10. #60
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Utcai autóról volt szó nem fél versenyautókról, mert ha M-es bmw akkor legyen már GT3, szóval én azokkal nem mennék.

    GT86 király, de más autó engem spec nem érdekel az utcaiakból.
    Esetleg még az audival lehet megpróbálnám, de nagyon alulkormányzottan viselkedik, igy annyira nem szimpi, de a hangja miatt talán, viszont ha csinálnak hozzá még imprezat meg evo-t akkor azokat biztos mennék.

  11. #61
    Srácok,

    Miért DTM ismét?
    Roppant csalódott vagyok, majdnem ugyanannyi szavazat volt a Formula Abarth-nál vagy a Street kategóriában és mégis erre esett a választás...
    Miért?

  12. #62
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Szia,

    Ne légy csalódott. A majdnem ugyanannyi az nem megegyező vagy több szavazat. De számszerűsítve:
    Formula 36db;
    Street 37db;
    Classic Touring 86db.

    Legalább is én ezt látom a táblázatban. Ettől függetlenül, sokat tanakodtunk mi magunk is, hogy mi kerüljön kiírásra. Mivel próbáltunk megmaradni a "hagyományainknál" ezért a csütörtöki napra valamilyen régebbi "historic" jellegű versenyt próbáltunk kitalálni. Sajnos az un. Historic versenyt nem láttuk biztosíthatónak abban a formában ahogy mi szerettük volna. A korábbi GTL-s időkben használt kreditrendszert, vagy sávos kialakítást nem tudtuk megoldani.

    Mivel a DTM szinten volt, van 4 féle (3 gyári és 1db mod) autó, ezért azt találtuk ki, hogy megpróbáljuk ezeket egyforma szintre ballaszt súlyokkal beállítani. Hogy ez hogy sikerült, majd meglátjuk. De mind a 4 autó más és más, egymástól teljesen eltérő karakterrel és jellemzőkkel, amibe igen jelentősen beleszól a pálya adottság is. Szerintem próbálj ki egy autót, esetleg a Fordot, ha van kedved és hidd el jókat fogsz tudni versenyezni - szórakozni velünk.

    Szia

    j

  13. #63
    Zielbauer Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 09. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    30
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    számszerűsítve:
    Formula 36db;
    Street 37db;
    Classic Touring 86db.
    http://forum.gtr-masters.hu/poll.php...do=showresults

    itt street és dtm 46-46, formula 41 (feldolgozottság 100% )

  14. #64
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Akkor az elejét vedd tárgytalannak, de a többi akkor is így volt.

  15. #65
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Miért DTM ismét?
    Roppant csalódott vagyok, majdnem ugyanannyi szavazat volt a Formula Abarth-nál vagy a Street kategóriában és mégis erre esett a választás...
    Miért?
    Mi az hogy miért ismét?

    Ami pár hónappal ezelőtt jó volt, az most már nem jó? Máris uncsi? Pont erről a szemléletről sopánkodtam egy kicsit a múltkor, hogy mennyire nem értjük..

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igazából kicsit gondba vagyunk az új trendekkel, miszerint hogy manapság mindig mindenkinek csak az új dolgok kellenek és ami fél éve jó volt, az most meg már sokaknak uncsi, vagy lerágott csont.

    Az elmúlt bő 10 évben olyan bajnokságokat rendeztünk, ahol hosszú-hosszú éveken át gyötörtük egyfolytában ugyan azokat a GT (GTR2), TC (Race07), Formula (GPL), vagy Historic (GTL) gépeket és senki sem nagyon nyavalygott hogy unná a banánt, mert mindig volt még hova fejlődni, mindig volt még lefaragandó tized, vagy tökéletesítendő technika... most pedig a szervezőségben folyton azon kell agyalnunk, hogyan tartsuk fel az emberek érdeklődését...

    Egyéb iránt az előző szavazásunkat torony magasan a DTM nyerte (erre gondolt moneytoo), most pedig ez lett a második fej-fej mellett a Street-tel, így ebből egyrészt az következik, hogy mindenképpen komoly támogatottsága van a mezőnyben a DTM-es gépeknek, így nagyon mellé nem lőhetünk vele.... másrészt mi is mindenképpen szerettünk volna vmi oldschool sorozatot indítani a hagyományaink miatt, és hogy a Historic-os tábornak is tudjunk vmi jó kis alternatívát kínálni.


    Egyébként igen nehéz döntés volt, rengeteget tanakodtunk, hogy akkor most Street, Formula, DTM, vagy Historic, de azt azért be kell látni, hogy bárhogy is döntünk, mindenki vágyainak képtelenség egyszerre maradéktalanul megfelelni...

    Ami a jó hír, hogy a v1.3 és a Dream Pack 2 megjelenés után indul még egy AC bajnokságunk, ami pedig most kimarad, azt igyekszünk pótolni tavasszal!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 21. 11:56.

  16. #66
    Én nagyon sajnálom hogy végül a street kategória és így a gt86 elbukott. Nem érzem túl szerencsésnek és demokratikusnak hogy egy döntetlen eredmény után (Street-DTM) nem a szavazni vágyók döntenek egy újabb szavazással, hanem a vezetőség
    GT86 for president

  17. #67
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg jaczkobalint írta Hozzászólás megtekintése
    Én nagyon sajnálom hogy végül a street kategória és így a gt86 elbukott. Nem érzem túl szerencsésnek és demokratikusnak hogy egy döntetlen eredmény után (Street-DTM) nem a szavazni vágyók döntenek egy újabb szavazással, hanem a vezetőség
    Egyrészt még nem bukott el, másrészt nincs demokrácia...

  18. #68
    akkor hívom az USÁ-t De persze ha még nem bukott el, lefújom

  19. #69
    Idézet Eredetileg jaczkobalint írta Hozzászólás megtekintése
    Én nagyon sajnálom hogy végül a street kategória és így a gt86 elbukott.
    Én is sajnálom, de örülök az oldschool DTM-nek is. Egyébként meg tavasszal simán indulhat egy street bajnokság még ettől. Ha már 46-46 szavazatot kapott mindkét kategória.

  20. #70
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mi az hogy miért ismét?

    Ami pár hónappal ezelőtt jó volt, az most már nem jó? Máris uncsi? Pont erről a szemléletről sopánkodtam egy kicsit a múltkor, hogy mennyire nem értjük..




    Egyéb iránt az előző szavazásunkat torony magasan a DTM nyerte (erre gondolt moneytoo), most pedig ez lett a második fej-fej mellett a Street-tel, így ebből egyrészt az következik, hogy mindenképpen komoly támogatottsága van a mezőnyben a DTM-es gépeknek, így nagyon mellé nem lőhetünk vele.... másrészt mi is mindenképpen szerettünk volna vmi oldschool sorozatot indítani a hagyományaink miatt, és hogy a Historic-os tábornak is tudjunk vmi jó kis alternatívát kínálni.


    Egyébként igen nehéz döntés volt, rengeteget tanakodtunk, hogy akkor most Street, Formula, DTM, vagy Historic, de azt azért be kell látni, hogy bárhogy is döntünk, mindenki vágyainak képtelenség egyszerre maradéktalanul megfelelni...

    Ami a jó hír, hogy a v1.3 és a Dream Pack 2 megjelenés után indul még egy AC bajnokságunk, ami pedig most kimarad, azt igyekszünk pótolni tavasszal!
    El hiszem hogy nehéz a döntés viszont ilyen különbségek mellett szerintem teljesen szét fog szóródni a mezőny és mindenki majd egyedül fog körözni..
    De ez csak az én véleményem!

  21. #71
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    El hiszem hogy nehéz a döntés viszont ilyen különbségek mellett szerintem teljesen szét fog szóródni a mezőny és mindenki majd egyedül fog körözni..
    De ez csak az én véleményem!
    Street kategória mivel hozta volna szorosabbra a bajnokságot? Mert aki ott elől ufóskodik az nem a DTM autók miatt van elől. De ez majd kiderül, mert ahogy Szabi írta 1.3 után jöhet egy ilyen jellegű bajnokság is.

  22. #72
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    El hiszem hogy nehéz a döntés viszont ilyen különbségek mellett szerintem teljesen szét fog szóródni a mezőny és mindenki majd egyedül fog körözni..
    De ez csak az én véleményem!
    Hát ilyen alapon semmilyen olyan géppel nem indíthatnánk soha bajnokságot, aminek a kezelése kicsit is nehezebb, vagy technikásabb...
    Pedig ha tudnátok, hogy jövőre a Cobra-val, meg a GT40-nel tervezzük újraéleszteni az egykori GT Legends bajnokságunkat... szóval nincs mese, fel kell kötni a gatyót!

    A felvetésed egyébként jogos, egyelőre azonban ekkora érdeklődés mellett mi nem aggódunk amiatt, hogy nagyon szétszóródna a mezőny.
    Erre a kérdésre a köv szezonban visszatérünk a most szerzett tapasztalatok fényében, és ha szükséges, akkor handycap rendszert is bevezethetünk, ebben amúgy is igen komoly tapasztatunk van már.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 23. 15:53.

  23. #73
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig ha tudnátok, hogy jövőre a Cobra-val, meg a GT40-nel tervezzük újraéleszteni az egykori GT Legends bajnokságunkat... szóval nincs mese, fel kell kötni a gatyót!
    komoly tapasztatunk van már.
    Az nagy móka lesz


    Tapatalk-kal küldve az én C5303-el

  24. #74
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Mint ahogy korábban is mondtam, korán sincs még elvetve a Toyota GT86 bajnokság indításának lehetősége, viszont a harmadik AC bajnokságunkkal kapcsolatos döntésekkel mindenképpen megvárjuk a v1.3 és a Dream Pack 2 megjelenését!

    Addig is viszont, hogy ne unatkozzatok, minden kedden FunRace-eket fogunk rendezni, ez itt a holnapi programunk:



    AC FunRace: Toyota GT86 - Zandvoort - 09.29
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 28. 15:57.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •