Szavazás eredménye: Milyen bajnokságban vennél részt ősszel? (4 választható)

  • AC - GT (GT3, GT2, GTE...)

    71 58,20%
  • R3E - GT (GT3, GT2, GT1)

    30 24,59%
  • AC - Historic (AC Cobra, Ford GT40, Alfa GTA, historic F1...)

    38 31,15%
  • R3E - Historic (Group 5)

    10 8,20%
  • AC - Formula (F.Abarth, Exos, Formula Renault mod...)

    41 33,61%
  • R3E - DTM (DTM 2013-2014)

    31 25,41%
  • AC - Classic Touring (DTM '93)

    46 37,70%
  • R3E - Classic Touring (DTM '92 + other classics)

    25 20,49%
  • AC - Street (Toyota GT86, BMW, Alfa Romeo, Lotus...)

    46 37,70%
  • AC - TrackDay: (BMW M235i, KTM X-Bow R, Lotus 2-11)

    30 24,59%
  • AC - Classic GT & Prototype: (McLaren F1 GTR, Sauber C9)

    19 15,57%
Szavazók
122 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (74 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig nem véletlenül volt úgy kitalálva, csak maximum még nem érint, vagy nem érzed szükségét.
    Igen, ez végülis igaz

  2. #27
    A pályákról is mi döntünk, vagy lesz valami befolyásunk?

  3. #28
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    A pályákról is mi döntünk, vagy lesz valami befolyásunk?
    Jó ötlet (lenne).
    Utoljára módosította: leslie.bai7; 2015. 08. 29. 10:30.

  4. #29
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem is jó ötlet lenne egy márkakupa, utoljár asszem a Seat Euro Cup volt, egy ingyenes nyári bajnokság keretében. Az volt az első online versenyem, jó móka volt. és egy ilyen márkakupában esetleg benne van hogy akinek kevés az ideje, éppen egy-egy óra, az is be tudna szállni. Csak a magam példáját tudom mondani de egy GT kocsival 1 óra gyakorlás után körbe sem tudok menni, nem tudok futamon indulni, nyilván ez csak rám igaz, de hát ez van
    Nem csak rád igaz Egyetértek én is egy ilyen márkakupával és indulnék is. Nem árt egy olyan sorozat is, amelyben azok sincsenek fényévekre lemaradva, akiknek nincs annyi idejük gyakorolni. Nevezhetjük akár amatőr kupának is. Mint az RCM Suzuki kupa a magyar gyorsasági bajnokságból, amolyan beugró-edző sorozatnak pont jó lenne, szokni a versenyeket, megtanulni befordulni az első kanyarban, vigyázni a másikra, stb...

  5. #30
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    A pályákról is mi döntünk, vagy lesz valami befolyásunk?
    A héten lesz róla infó, dolgozunk rajta
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  6. #31
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    A pályákról is mi döntünk, vagy lesz valami befolyásunk?
    Van befolyásotok... itt lehet javasolni jó minőségű add-on pályákat, olyanokat amik megközelítik a gyáriak színvonalát.

  7. #32
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    A pályákról is mi döntünk, vagy lesz valami befolyásunk?
    Nem kell a túlzott demokrácia, mert az úgysem működik

  8. #33
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Egy pályajavaslat: Red Bull Ring, Spielberg. http://www.racedepartment.com/downloads/spielberg.6437/

  9. #34
    Nekem 2 pálya javaslatom lenne: Kanada, Montreal http://www.racedepartment.com/downlo...c-canada.4439/
    Illetve a Hockenheimring, ami volt is most a SC-ban, kiválóan működött: http://www.mediafire.com/download/le...ing_v.1.01.rar

  10. #35
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Ha van még pálya, amit javasolnátok az őszi bajnokságba, akkor azt most mondjátok!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 02. 12:48.

  11. #36
    Most hirtelen eszembe jutott még egy: Road America, talán a legjobb versenypálya Amerikában. http://www.racedepartment.com/downlo...ca-2-5-2.5274/

  12. #37
    Hockenheim nekem is nagyon bejött. Road America-t AC változatát nem próbáltam ki, de maga a vonalvezetés szenzációs. A Red Bull Ringet támogatom, bár azon se mentem még. Esetleg szóba jöhet a Hungaroring is, persze csak ha van belőle használható változat.

    De majd mi Bernie Ecclestone-unk (vagy Stephane Ratel, ha már GT3-ról van szó), azaz Szabi eldönti.

  13. #38
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Egy pályajavaslat: Red Bull Ring, Spielberg. http://www.racedepartment.com/downloads/spielberg.6437/
    Kipróbáltam WTCC-s autóval, szerintem is rendben van.

  14. #39
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Kedves Versenyzők!

    A szavazást lezártuk, köszönjük szépen mindenkinek a részvételt.
    4 db éles bajnokságok fogunk indítani az őszi szezon során, ezek közül kettő már biztos, a másik kettő sorsa az igen szoros eredmények miatt még egyeztetés alatt van.

    Ami biztos:
    • Assetto Corsa - GT3 Bajnoskág
    • RaceRoom - WTCC 2014 Bajnokság


    Hamarosan jelentkezünk a konkrét kiírásokkal és a további 2 bajnokságunk részleteivel, valamint kiírása került a 2015/2016-os Szervertagság is.

    A befolyt tagdíjakból tartjuk fel a honlapunkat, a tárhelyünket, valamint a budapesti BIX székházban lévő dedikált szerverünket, hogy a lehető legjobb minőségben tudjuk lebonyolítani a versenyeinket.
    Nagyon reméljük, hogy az az 1 vagy 2 mozijegy ára senki számára sem túl nagy áldozat az egész éves élményért cserébe...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 07. 22:46.

  15. #40
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Versenyzők!

    A szavazást lezártuk, köszönjük szépen mindenkinek a részvételt.
    4 db éles bajnokságok fogunk indítani az őszi szezon során, ezek közül kettő már biztos, a másik kettő sorsa az igen szoros eredmények miatt még egyeztetés alatt van.

    Ami biztos:
    • Assetto Corsa - GT3 Bajnoskág
    • RaceRoom - WTCC 2014 Bajnokság


    Hamarosan jelentkezünk a konkrét kiírásokkal és a további 2 bajnokságunk részleteivel, valamint kiírása került a 2015/2016-os Szervertagság is.

    A befolyt tagdíjakból tartjuk fel a honlapunkat, a tárhelyünket, valamint a budapesti BIX székházban lévő dedikált szerverünket, hogy a lehető legjobb minőségben tudjuk lebonyolítani a versenyeinket.
    Nagyon reméljük, hogy az az 1 vagy 2 mozijegy ára senki számára sem túl nagy áldozat az egész éves élményért cserébe...
    Köszönjük hogy szervezitek!
    Asztalos András/Homoki Csaba/Oláh Gergely biztosan jön és utal a héten!
    Viszont, a 2dik AC bajnokság jó lenne ha valami olyan lenne ami még nem volt.
    Bevallom őszintén az Open Wheelnek örülnénk, bár a mostani Alfa szezációs!

    Greg

  16. #41
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Greg83 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük hogy szervezitek!
    Asztalos András/Homoki Csaba/Oláh Gergely biztosan jön és utal a héten!
    Viszont, a 2dik AC bajnokság jó lenne ha valami olyan lenne ami még nem volt.
    Bevallom őszintén az Open Wheelnek örülnénk, bár a mostani Alfa szezációs!
    Igazából kicsit gondba vagyunk az új trendekkel, miszerint hogy manapság mindig mindenkinek csak az új dolgok kellenek és ami fél éve jó volt, az most meg már sokaknak uncsi, vagy lerágott csont.

    Az elmúlt bő 10 évben olyan bajnokságokat rendeztünk, ahol hosszú-hosszú éveken át gyötörtük egyfolytában ugyan azokat a GT (GTR2), TC (Race07), Formula (GPL), vagy Historic (GTL) gépeket és senki sem nagyon nyavalygott hogy unná a banánt, mert mindig volt még hova fejlődni, mindig volt még lefaragandó tized, vagy tökéletesítendő technika... most pedig a szervezőségben folyton azon kell agyalnunk, hogyan tartsuk fel az emberek érdeklődését...

    Most például érkezik majd vmikor a DP2 a két új GT3-as géppel és már napok óta csak azon filózunk, hogy kellenek-e a bajnokságba, vagy sem.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 09. 15:41.

  17. #42
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igazából kicsit gondba vagyunk az új trendekkel, miszerint hogy manapság mindig mindenkinek csak az új dolgok kellenek és ami fél éve jó volt, az most meg már sokaknak uncsi, vagy lerágott csont.
    Erre szerintem azt kéne csinálnotok, hogy amolyan pHs topikgazdákkal/adminokkal bővítitek a csapatot. Pl teljesen jó hű maradni a gyökerekhez és futtatni a GTt (eleve itt lesz a legmagasabb résztvevőszám és rendszeresség) de sztem állandóra lehetne venni 10-15fős kis bolyokat az efféle vadhajtásoknak. Vagy kinyílnak, vagy meg maradnak kisebb közösségnek itt a mastersen belül.
    Csak hogy legyen egy fix vélemény is: nekem a keddi fun racek nem sok hozzáadott értéket adnak, mert az összeszokatlanság (ember/autó/pálya) általában koccanásokban vagy szétesett mezőnyben mutatkozik meg. Viszont megmutatja hogy van kapacitás keddi versenyzésre. Ergo (az én voksom pl): 'A' hét Open Wheel, 'B' hét GT86 onemake, 'C' hét pihenő/fun. És ha jól tudom nincs megkötés az AC-ben, de egy központosított setup, hogy eggyel kevesebb tényező játsszon szerepet elég jól csúszna.

    Bár én már kijöttem ebből a körforgásból, sőt a szimvilágtól is pár lépéssel arrébb kerültem, de ha ez az ötlet kiviteleződne, akkor egy One-Make menedzselést bevállalhatok, ha már bedobtam a levesbe

  18. #43
    Az tényleg nem lenne rossz, ha lenne A-hét, B-hét, esetleg C-hét is, változó járművekkel. Így nem kellene böngészni mindig, hogy mi lesz és lesz-e valami lazább jellegű futam? Tudom, hogy háromhetente kedden pl. street car verseny, oda jövök... Másik három kedden valami open wheel, a harmadik heti sorozat meg lehet valami LMP-s vagy magasabb kategóriájú sportkocsi...

  19. #44
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Most például érkezik majd vmikor a DP2 a két új GT3-as géppel és már napok óta csak azon filózunk, hogy kellenek-e a bajnokságba, vagy sem.
    Persze hogy kellenek!! - szerintem

  20. #45
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    nekem a keddi fun racek nem sok hozzáadott értéket adnak, mert az összeszokatlanság (ember/autó/pálya) általában koccanásokban vagy szétesett mezőnyben mutatkozik meg.
    Éppen ezért FUN. Persze ettől még komolyan kell venni, és nem roncsderbit csinálni belőle.
    A hozzáadott érték, és véleményem szeint a látogatottság hozó dolog pedig pont az ,hogy nem kell napokat gyúrni rá, és 2-3 órára elszakadni a külvilágtól (családtól!) hanem lehet rövidebb, de élvezetes futamokat menni értelmes ellennfelekkel.

    Én egyébként azt is szívesen látnám, hogy egy-egy ilyen fun szerver folyamatosan menne. Persze, nem tudom lenne-e rá elegendő ember, és hogy ez mekkora erőforrás igényt jelent szerver oldalon.

  21. #46
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Én egyébként azt is szívesen látnám, hogy egy-egy ilyen fun szerver folyamatosan menne. Persze, nem tudom lenne-e rá elegendő ember, és hogy ez mekkora erőforrás igényt jelent szerver oldalon.
    Különösebb erőforrást nem jelent, viszont a mi tapasztaltunk szerint, ha csak úgy megy a szerver és nincs hozzá konkrét esemény, időpont külön kiírva és ezer helyen kihirdetve, akkor a kutya nem megy fel körözni.
    Azt is hiába írom ki, hogy minden kedden FunRace, az emberek nem jönnek maguktól, ha nincs minden kedden külön-külön a szájukba rágva. Próbálkoztunk már ilyesmivel, de sajnos magától semmi sem működik.

    Szóval nem a szerver elindítása a meló orosznál része, mert az 2 kattintás, hanem az esemény körszervezése és az emberek értesítése.

  22. #47
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Azt is hiába írom ki, hogy minden kedden FunRace, az emberek nem jönnek maguktól, ha nincs minden kedden külön-külön a szájukba rágva.
    Hát, ha megszokják, akkor szerintem berögződik ez. Nyilván ehhez idő kell.

  23. #48
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, ha megszokják, akkor szerintem berögződik ez. Nyilván ehhez idő kell.
    Már fél éve nyomjuk a minden kedden FunRace dolgot...

    És tarjuk is: AC szervezett futamok
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 10. 14:16.

  24. #49
    Zielbauer Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 09. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    30
    Sziasztok

    Pár gondolat/kérdés az őszi bajnokságokról, kéretik nem kötekedésnek venni


    "egyes kategóriákban (pl.: GT, Historic, Street, stb...) amennyiben ezek győzedelmeskednek, akkor további szavazást fogunk tartani, hogy pontosan milyen gépeket és milyen formában hajtsunk az ősszel."

    Miért volt mégis ennyire sürgős elindítani újra a GT3-at? Jön 2 új autó a kategóriába, szerintem pihenhetett volna ez a bajnokság addig amíg Kunos kijavítja az esetleges bugokat, finomhangolja az autókat stb.

    Másik őszi bajnokságról (AC) ugye lesz még szavazás?


    "egy autóval maximum 4 futamon lehet rajthoz állni"


    Ezt se igazán értem.... vagyis az elvet értem, a megoldást nem. Ha valamelyik autó nagyon üti a többit a saját kategóriájában (pl. DTM Alfa), azt az egyet ki lehetne zárni a bajnokságból. Amelyik meg alul lóg ki azt úgyse fogja senki választani.
    Sajnos amíg a játékban nincs értelmes teljesítménykiegyenlítés, szélsőséges esetben bizony előfordulhat, hogy egy GT3 bajnokság is márkakupává alakul át.
    Szerintem ez egyáltalán nem baj, mindenesetre biztos jobb, mint "belekényszeríteni" embereket egy olyan autóba amit lehet nem is szeretnek, arról nem is beszélve, hogy egy márkakupánál egyenlőbb feltételek sose lesznek.
    Igaz kevésbé lesz színes és változatos a mezőny, de ezen segítenek az egyedi skinek.

    Várom a további kiírásokat és versenyeket, találkozunk a pályán

  25. #50
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg hombre írta Hozzászólás megtekintése
    Miért volt mégis ennyire sürgős elindítani újra a GT3-at? Jön 2 új autó a kategóriába, szerintem pihenhetett volna ez a bajnokság addig amíg Kunos kijavítja az esetleges bugokat, finomhangolja az autókat stb

    "egy autóval maximum 4 futamon lehet rajthoz állni"


    Ezt se igazán értem.... vagyis az elvet értem, a megoldást nem. Ha valamelyik autó nagyon üti a többit a saját kategóriájában (pl. DTM Alfa), azt az egyet ki lehetne zárni a bajnokságból. Amelyik meg alul lóg ki azt úgyse fogja senki választani. Sajnos amíg a játékban nincs értelmes teljesítménykiegyenlítés, szélsőséges esetben bizony előfordulhat, hogy egy GT3 bajnokság is márkakupává alakul át.
    Szerintem ez egyáltalán nem baj, mindenesetre biztos jobb, mint "belekényszeríteni" embereket egy olyan autóba amit lehet nem is szeretnek, arról nem is beszélve, hogy egy márkakupánál egyenlőbb feltételek sose lesznek.
    Igaz kevésbé lesz színes és változatos a mezőny, de ezen segítenek az egyedi skinek.
    Minden évben hagyományosan szeptemberben kezdünk és egyébként sem várhatunk a végtelenségig a fejlesztőkre, különösen annak fényében, hogy semmi garancia nincs rá, hogy 1-2 héten belül kijön az Update.
    Az AC-vel lassan 1 éve rendezünk folyamatosan sikeres teszt bajnokságokat, jól ismerjük már a hibáit és gyengeségeit is és nincs köztük olyan, ami érdemben hátráltatná a lebonyolítást.

    Ami pedig az update-et illeti, semmi konkrétat nem tudunk róla, hogy pontosan milyen új funkciók lesznek és milyen hibákat fognak javítani, fognak-e változni az autók képességei, vagy vezetési élményük, meg hogy milyenek lesznek a DP2-es autók, ezért úgy állítottuk össze a bajnokságot, hogy ezeket rugalmasan tudjuk kezelni. Ezért megyünk az elején csak gyári pályákon és ezért van a "2 autót használhatsz" szabály is, hogy ha esetleg változik a leányzó fekvése, akkor mindenki tudjon váltani.

    GT3 esetében márkakupától meg nem tartunk, de ha mégis az lenne, akkor ezen segít az említett szabály, illetve 4 (vagy 6) autóból csak tud mindenki 2 szimpatikusat találni magának!


    Kedden lesz egy nyílt GT3-as bemelegítő "Shakedown" futam, gyertek!

    AC GT3 Shakedown futam - 09.15

    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 11. 10:32.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •