Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (116 összesen)
  1. #76
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    R2 nem klátszik - csak nálam?
    Javítottam, megy az R2 szerver

    Idézet Eredetileg zoleeboy írta Hozzászólás megtekintése
    Ha neveztem de 107-en kivül voltam, akkor bookingolnom kell vagy elég a join
    Próbálj meg fellépni, ha feltudsz akkor nem kell booking, ha nem, akkor meg kell..

  2. #77
    lehet még jönni hockenheimre ?

  3. #78
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kemy07 írta Hozzászólás megtekintése
    lehet még jönni hockenheimre ?
    Igen, #R2 szerverre, infók itt:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post209444

  4. #79
    Gortva József Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 12.
    Város
    Pásztó
    Üzenetek
    17
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    #R2 szerver booking 20:45..
    Köszi

  5. #80
    refresh refresh refresh, majd egyszercsak vágre átvált booking modra 3sec left és így nem sikerült bejutni...

  6. #81
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg puma734 írta Hozzászólás megtekintése
    refresh refresh refresh, majd egyszercsak vágre átvált booking modra 3sec left és így nem sikerült bejutni...
    Sorry, ez rajtunk kívül áll, ezzel sajnos nem tudunk mit kezdeni.
    De azt ugye tudod, hogy 2 db refresh gomb is van, egyik a listára (bal felül), másik a konkrét szerverre (jobb közép), melyiket nyomkodtad?


    Következő futam csütörtökön lesz a kis Alfa Romeo GTA-val, ha úgy is ráérsz, akkor menj fel a prekval szerverre, tetszeni fog, nagyon állat kis gép!

  7. #82
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sorry, ez rajtunk kívül áll, ezzel sajnos nem tudunk mit kezdeni.
    De azt ugye tudod, hogy 2 db refresh gomb is van, egyik a listára (bal felül), másik a konkrét szerverre (jobb közép), melyiket nyomkodtad?


    Következő futam csütörtökön lesz a kis Alfa Romeo GTA-val, ha úgy is ráérsz, akkor menj fel a prekval szerverre, tetszeni fog, nagyon állat kis gép!
    Persze nem a ti hibátok, csak gondoltam jelzem miért nem sikerült felmennem a szerverre, ha már valahogy jeleztem indulási szándékom.

  8. #83
    Nem neveztem, mert úgy volt, hogy nem érek haza időben, de mégis haza értem 9:20ra.
    Viszont sajnos az R2 szerverre nem tudtam belépni. Ez van. Legközelebb.

    Jó versenyt mindenkinek!

  9. #84
    Idézet Eredetileg Fabian Szilard írta Hozzászólás megtekintése
    Igen.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  10. #85
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147
    Nagyon sajnalom hogy elrontottam a versenyed Akos..
    Kijottem Bakos mogul szelarnyekbol es nem lattam a fekezesi pontot ezert tul keson fekeztem es telibe talaltalak. De ezt egyszeruen
    nem tudom hogy hoztam ossze, nagyon amator hiba volt :/ Remelem okulok belole

    Ki is leptem mert elment a kedvem amiatt hogy ekkora kreten voltam.

  11. #86
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Nem hiszem el!!
    Kialszik a piros, adom a gázt és semmi! Se kormány, se billentyűzet, se semmi. Újra dugtam a csatlakozókat, de sok értelme nem volt folytatni azt, amit el sem kezdtem, ráadásul az FFB nem jött vissza.
    Holnap nem dolgozom, ezért kivételesen el akartam indulni most vasárnap, erre olyan történik, ami ezelőtt soha, értetlenül állok a dolog előtt. Nagyon sajnálom azt, akinek elbaltáztam a startját, meg aki elől elvettem a helyet.


  12. #87
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Terjék Atitól nagy nagy bocs az első kanyarért, nem tudom mért, de azt hittem, hogy jön a kanyar....

    grat mindenkinek aki végigment..

  13. #88
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Aki volt kinn gumit cserélni tegye fel a kezét.
    Én voltam, ezért volt néhány izgis kör utána a mezőnyben.

  14. #89
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem el!!
    Kialszik a piros, adom a gázt és semmi! Se kormány, se billentyűzet, se semmi. Újra dugtam a csatlakozókat, de sok értelme nem volt folytatni azt, amit el sem kezdtem, ráadásul az FFB nem jött vissza.
    Holnap nem dolgozom, ezért kivételesen el akartam indulni most vasárnap, erre olyan történik, ami ezelőtt soha, értetlenül állok a dolog előtt. Nagyon sajnálom azt, akinek elbaltáztam a startját, meg aki elől elvettem a helyet.
    Technikai sport.

  15. #90
    Nagyon vártam a versenyt, kíváncsi voltam mit érek a mekivel Ákos mercije ellen, de ez a verseny 1. körben sajnos eldőlt.
    Miután Ákos a mezőny végére került, bevettem két lesz@rom tablettát és biztonságit autóztam végig, nem volt miért küzdeni. Talán 1x próbáltam gyors kört menni, de azt meg elrontottam.
    Pedig olyan jól indult, az időmérő egész izgalmas volt...

  16. #91
    R2: Óriási verseny volt! Egyetlen másodperc előnnyel tudtam győzni Reményi Balázs előtt. Mindenkinek gratulálok, különösen Pothorszki Attilának, aki kitűnően autózott, de nem jött össze a boxkiállás. Köszönettel tartozom Reményi Balázsnak, aki az utolsó körben nem próbált meg egy kamikáze előzést, pedig nagyon közel volt hozzám. Holnap írok még többet is, de még nem tértem teljesen magamhoz.

  17. #92
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Aki volt kinn gumit cserélni tegye fel a kezét.
    Én voltam, ezért volt néhány izgis kör utána a mezőnyben.
    Én kint voltam (R2).

    Kényszerűségből a 15. körben, mert a székem hirtelen hátradőlt, majd hanyatt estem

    Amúgy hihetetlen jó verseny volt! Valami csoda folytán 1.42 időt futottam Qualin, amivel a 2. pol pozíciót megcsíptem
    Aztán persze gyorsan hátra is csúsztam 2 helyet a 2. kanyarban... Aztán megint hibáztam, kicsúsztam, és még 2-3 poziciót vesztettem (
    innentől atom koncentrálás ellenére megint kicsúszás annak hevében, hogy ott zúgnak mögöttem a többiek...
    majd kényszer pitbox kiállás idő előtt - utána az utolsó előtti körig csak lekörözöttekkel!! (eddig mindig engem köröztek) találkoztam, aztán egyszer csak valahogy előttem lett valaki, én meg annak hevében hogy talán pozíciót tudok ugrani, megint izgulni kezdtem, és az előzés helyett kicsúszás lett megint: 2 pozíció hátra (
    Aztán az utolsó körben gondolom az előttem lévő is hibázás miatt kicsúszott, én meg visszaelőztem 1 pozit, majd beértem 7. ként. )

    Hihetetlen mekkora koncentrációt igényel ez a 35 kör!

    Minden elismerésem, és gratula a dobogósoknak!!

  18. #93
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Technikai sport.
    Ez jó, tényleg így van.
    Úgy néz ki meg van a bűnös. Változtattam pár dolgon, és az USB kábelek közelében van most egy kis (12 voltos, saját trafós) lámpa, ami a háttérfényt adja. Ha azt bekapcsolom, elmegy az USB, de néha a monitor is leáll egy pillanatra. Stimmel is, a qual után kapcsoltam be, az egér meg vezeték nélküli, más kábelen van, így az működött. Mérges vagyok, szerettem volna menni egy kicsit veletek, de most már mindegy, még egyszer bocsánat.


  19. #94
    Fábián Szilárd Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    121
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Igen.
    Működik ez, csak a hotkeyt kell átmókolni a HotKey.txt-ben. (Meg az AutoHotkey scriptet annak, akinek a monitorfelbontásához nem illik egyik előkészített sem.)
    A "12 óráson" (7 óra lett végül, mert kevesen jöttek) kipróbáltam, tökéletesen működik.

    A versenyről: Látszik, hogy nem erre a versenyre koncentráltam legfőképp, és hogy a prequal utsó egy órájában kezdtem összerakni a setupot a Mekihez... De az utolsó órai csere egy ismeretlen autóra jó döntésnek bizonyult, igaz csak az R2 elejére volt elég a kapkodós készülés, de a verseny ettől függetlenül elég jó volt. Kár, hogy a rajtnál minden előttem (és mögöttem - Nem tudom kinek írom ezt, de a visszafordítónál nem számítottam arra, hogy az első körben ott valaki ennyire el fogja fékezni...) balhénál a rosszabbik oldalra kerültem, ezért az első kör végére a negyedik helyről az utolsóra kerültem, törött autóval. Onnan az ötödik helyre visszajövetel kalandos volt, de köszönöm mindenkinek, verseny közben korrekt volt mindenki.
    Két medium szerintem kibírta volna - 15 kört mentem mediumon, a stint végén épphogy 97%-ra esett a hátsó gumik kopása.
    Utoljára módosította: Fabian Szilard; 2015. 08. 23. 23:24.

  20. #95
    Kalmár Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 06. 30.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    23
    Én is vártam ezt a racét.Gyúrtam,nem keveset és elég közel voltam...
    Gondoltam most van esély lenyomni a Lacit!nem jött be.
    Vki kilökött az első kanyarban.Az még semmi.Próbálok értelmesen visszajönni,
    erre u.az aki kilökött nem enged,:-D
    Asszem az Ákossal csatáztam értelmeset...nem tartott sokáig.(THX)

  21. #96
    Elöszőr is gratulálok mindenkinek aki célba ért! Időmérőn egy kör alatt mentem egy PB-t az elég volt a 2.helyre. Tudtam, hogy a versenyen fog eldőlni a futam. Így is lett
    Robi eltalált a 4.kanyarban és ott azt hittem, hogy vége a versenyemnek.
    (Robi, semmi baj, én is 2x vagy 3x elrontottam amikor előzni próbáltam, az volt a szerencsém, hogy senki nem volt előttem.) Aztán box, új autó, HAMMER TIME! Amikor Laci átment a célvonalon, én akkor voltam a visszafordító utáni egyenesben, volt hátrányom bőven. Aztán belelendültem, jöttek a 40.5 alatti konstans körök, kezdtem felzárkózni. Nem számoltam, hogy mennyit előztem, de többet mint az utolsó 10 futamomon többet, az tuti. 20.körben már a top10-ben voltam, kb. akkor jöttem be a boxba is. Visszajöttem a 7-8.helyre, ott azt gondoltam hogy a top5 talán-talán meglehet. De aztán értem utól az előttem lévőket és egyre közelebb voltam a dobogóhoz. Külön köszönet Kalmár Petinek (ezer bocsi ha nem így hívnak, annyi minden volt, hogy nem emlékszem), veled nagyon jót csatáztam! Plusz még Oláh Gergellyel is az elején. Most mást nem nagyon tudok írni, tényleg annyi minden történt, hogy nem tudom, hogy mit mondjak. Végül meglett a 2.hely, nagyon örülök neki! Pinczés Robinak pedig köszönet, hogy létrehozta, ennél jobb futamom nem lett volna Külön gratuláció Lacinak, látta, hogy nem érek vissza, okosan ment, úgy ahogy kell.
    Ui.: Lehet, hogy felveszem ezt a futamot, nem érdekel, hogy 5 napig töltöm fel Yt.ra

  22. #97
    Homoki-Szabó Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 07.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    214
    Ha lesz replay akkor biztosan visszanézem az első kör történéseit, mert volt minden. Valaki nagyon beragadt előttem a rajtnál így nagy cumi volt az elindulás, szerencsére baleset mentes. Az első kanyarban valaki belém koccolt jobbról ha jól emlékszem nagy baj nem lett belőle, majd egy balosnál én fékeztem el magam és megpörgettem valakit. Szerettem volna visszaengedni magam elé, de rohadt szerencsétlen helyen történt és jöttek hátulról ezerrel, aminek további katasztrófa sorozat lett az eredménye. Egyetlen valamire való csatámat ha jó lenne a névmemóriám szivesen megmondanám, hogy kivel volt, sajnos kigyorsításnál kifordult előlem az autójával és így szereztem meg a pozícióját. Jó lett volna ha egy kiadós birkózással döntöttük volna el a csatát kapkodás helyett
    Ezután pár kör dögunalom, majd a 19. körben megfagytam másodszor is. Első alkalommal közvetlen a verseny előtt volt szerencsém leesni a szerverről.
    Elnézést azoktól akiket én kaptam el, szerencsére egy elfékezésemet tudtam korrigálni a visszafordítónál kormányelrántással, tehát alakul a dolog

    üdv és köszi a lehetőséget!

  23. #98
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Terjék Atitól nagy nagy bocs az első kanyarért, nem tudom mért, de azt hittem, hogy jön a kanyar....

    grat mindenkinek aki végigment..
    Elfogadva. Nem sok versenyen indultam el eddig (számszerint ezzel vagy hármon) de gondoltam visszarázódni jó lesz ez...kicsit versenyképesebbnek éreztem magam de, annyira nem. Kemény Ákos is kibillentett a pályáról ott tört a kocsi is a boxban nem javítottam meg, most néztem ezt a boxot elsőnek....együtt mentem be valakivel én próbáltam a táblánál betartani a sebességhatárt ő meg berongyolt mint az ördög, a behajtásnál nem büntet? Mert már kifelé működött a limiter.
    A király nem Elvis volt...

  24. #99
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Elfogadva. Nem sok versenyen indultam el eddig (számszerint ezzel vagy hármon) de gondoltam visszarázódni jó lesz ez...kicsit versenyképesebbnek éreztem magam de, annyira nem. Kemény Ákos is kibillentett a pályáról ott tört a kocsi is a boxban nem javítottam meg, most néztem ezt a boxot elsőnek....együtt mentem be valakivel én próbáltam a táblánál betartani a sebességhatárt ő meg berongyolt mint az ördög, a behajtásnál nem büntet? Mert már kifelé működött a limiter.
    Elnézést, ha tényleg én voltam a hibás! Nekem sajnos nem írt semmit a damage panel, pedig minden kis érzékelést mutatott..megvártalak volna, de nem voltam benne biztos, hogy hozzád értem-e. Még x1 elnézést!

  25. #100
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése

    Amúgy hihetetlen jó verseny volt! Valami csoda folytán 1.42 időt futottam Qualin, amivel a 2. pol pozíciót megcsíptem
    Aztán persze gyorsan hátra is csúsztam 2 helyet a 2. kanyarban...
    Ááááhh!

    Visszanézve a replayt, belátom nem sikerült leírnom mekkora élmény is volt ez a futam!

    A 2. pol pozinak hála, kimaradtam a szokásos T1-es buliból.

    Az első pár kör után aztán rendeződtek az erőviszonyok, onnantól a pozícióváltások attól függtek ki mikor és mekkorát hibázik. Én egy jó kis kipördüléssel ki is estém az élbolyból

    Később Fábián Szilárd, Horváth Krisztián és én többször is helyet cserélgettünk Aztán valahogy Horvát Krisztián helyére Horváth Roland állt be, de a lényeg ugyan az maradt, ha valaki egy kicsit is hibázott, akkor egyből helycsere volt )

    Aztán jött a korai kényszer kiállás

    Körhátránnyal, de visszakerültem az élbolyba - ez persze nem tartott sokáig, ők is kiálltak hamarosan...
    Aztán egyszer csak a tűkanyar mellett 'parkolt' Kiss Zoltán, és Horváth Roland. Nem tudom hogy csak elengedtek, vagy kicsúsztak... Ha előbbi, akkor köszönet érte

    Utána jó pár kör egyedül, majd valahogy utolértem Gortva Józsit, ám annyira izgultam, hogy hátha meg tudom előzni, hogy előzés helyett kicsúsztam.

    Remegő kézzel, szétizzadva, végül a 7. helyen végeztem )

    Hatalmas élmény volt, köszönöm mindenkinek, akinek ebben része volt!

Oldal: 4 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •