Találatok: 1 - 19 (19 összesen)
  1. #1
    Fábián Szilárd Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    121

    12H of Zandvoort - Assetto Corsa (Ring Sports Racing)

    Ahoy,

    Az AC fórumán láttam, hogy a Ring Sports Racing-es fiúk 12 órás zandvoorti versenyt szerveznek. Mivel a hosszútávú versenyzés egy picit foglalkoztat, ezért megkérdezném, hogy érdekelne-e titeket ezen esemény?



    AssettoCorsa 12h of Zandvoort

    On Saturday, 08.22.2015 at 12:00pm starts the 12h race of Zandvoort 2015 and ends on time on Sunday, 08.23.2015 at 12am, midnight. (GERMAN TIME)

    On Friday, 08.21.2015 we'll start a booking 24h before the start, at 11:30pm. (GERMAN TIME)

    If you're booked, you can join and leave the server as often as you want.

    AND IF YOU LEAVE THE SERVER AND JOIN IT AGAIN: you'll start at round 1 again but don't worry, every round you've driven before will be saved!


    For the 12h of the race will be one server permanently opened where 18 driver can drive.
    Cars:
    GT3:

    1.BMW Z4 GT3
    2.SLS GT3
    3.MP4 GT3
    4.Nissan GTR GT3
    5.Camaro GT3

    GT4:

    1.Lotus Evora GX

    CUP:

    1.Seat Leon Eurocup
    2.BMW 235I Racing


    21.8.2015: Booking Start at 23:30am german time
    22.8.2015: Ende des Bookings at 11:30pm german time
    22.8.2015: 11:30pm Start 30 Min Quali
    22.8.2015: 12:00 at
    midday Start 12H Race Zandvoort
    22.8.2015: ca.18:00
    in the evening start 2th Race Session
    23.8.2015: 0:00 midnight 12H race Finish
    .




    It will be possible to have a break, and drive again later whenever you want.
    You don't need do drive the whole time.

    If you shut your pc down, don't worry, you'll stay registered on the server.

    EVERY ROUND YOU'LL DRIVE COUNT!

    The one with the most driven rounds within the 12h, will win the race.

    There will be a total income and the class results, so the class wins are important too!

    You can choose one car of the above.

    If you have any questions about it, you can ask me

    application:

    -Please tell us, which car you want to drive.
    -If you want to use your own skin, please post the Downloadlink with your application.
    -PLEASE check the Skin! It needs to work. In the name of the file are gaps not allowed!

    USER FROM THIS FORUM DOESN’T NEED TO REGISTER AT OUR FORUM. WE SEND YOU THE SERVERNAME AND THE PASSWORD PER MESSAGE!!!

    Original German Thread: http://www.ringsportsracing-liga.de/...Zandvoort.html
    Drivers:

    1. Pascal K. / SLS GT3
    2. luxwrc / Nissan Nismo GTR GT3
    3. Thomas F. / SLS GT3
    4. Pvt.Oldschool /Z4 GT3
    5. snicks / Z4 GT3
    6. J Kiermeyer / Lotus Evora GX
    7. Andre Wolf / Seat

    8. Sebastian W. / 235I Racing
    9. Michael B. / 235I Racing

    10. Roland Motorsport / SLS GT3
    11.
    12.
    13.
    14.
    15.
    16.
    17.
    18.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 08. 09. 11:54.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Köszi a hírt, biztos lesz rá jelentkező, mivel nagy hagyománya van ennek itt nálunk még a GTR2-es időkből!
    Szóval, akinek kedve van, az csak bátran jelentkezzen itt és nevezzünk be 1 vagy 2 Masters-es csapatot a versenyre!

    [GERMAN TIME] -- hehe, ez tetszett!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 08. 09. 13:28.

  3. #3
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368

    pilota csere van Ac ben vagy azt hogy oldják meg?

  4. #4
    Fábián Szilárd Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    121
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    pilota csere van Ac ben vagy azt hogy oldják meg?
    Valószínűleg az úgy működne itt, hogy egyikőnk lejön, és azonnal felmegy a másik versenyző (a booking miatt valószínűleg egyező névre lenne szükség).

  5. #5
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg Fabian Szilard írta Hozzászólás megtekintése
    Valószínűleg az úgy működne itt, hogy egyikőnk lejön, és azonnal felmegy a másik versenyző (a booking miatt valószínűleg egyező névre lenne szükség).
    értem
    gondolom csapatnévvel jobb
    de itt azért elég nagy külömbségek lehetnek ha mondjuk valakinek ssd ről tölt a gép,itt sokat lehet bukni a config miatt
    ezt ugy lehetne kiküszöbőlni ha minimum időt a boxban kell tölteni

  6. #6
    Fábián Szilárd Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    121
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    értem
    gondolom csapatnévvel jobb
    de itt azért elég nagy külömbségek lehetnek ha mondjuk valakinek ssd ről tölt a gép,itt sokat lehet bukni a config miatt
    ezt ugy lehetne kiküszöbőlni ha minimum időt a boxban kell tölteni
    Igen, mindenféleképp csapatnevet kellene használni a verseny alatt ha csapatban indulunk.
    A prequal-os szerverre csatlakozás ideje HDD-ről futtatva nálam 16 másodperccel volt több, mintha SSD-ről futtattam volna, szóval annyira nem vészes a dolog. (De ha ezen múlik valami, akkor persze nem örömteli.)

  7. #7
    Fábián Szilárd Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    121
    Picit korai UP mert döntenem kellene, hogy gólyatáborozok, vagy ezen veszek részt.

  8. #8
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147
    Engem erdekel a dolog. Egy autoval nevezunk es ugy cserelgetjuk a kormanyt ha csapatban indulunk?
    Utoljára módosította: Robert Pinczes; 2015. 08. 10. 14:35.

  9. #9
    Fábián Szilárd Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    121
    Idézet Eredetileg Robert Pinczes írta Hozzászólás megtekintése
    Engem erdekel a dolog de nem ertem hogy egy "round" az mit takar? Konkretan hogy zajlik a dolog?
    A "round" alatt nagy valószínűséggel "lap"-et ért (ugye amikor fellépsz a szerverre, akkor első körtől indul a számlálás).

    Konkrétan kb. így néz ki a menetrend (picit káoszos az angol posztban az am/pm-ezés, így inkább posztolok egy listát a német fórumon látható időkkel):
    21-én 23:30-kor kezdődik a booking, hogy skint lehessen választani.
    22-én 11:30-kor kezdődik a 30 perces időmérő.
    22-én 12:00-kor kezdődik a verseny.
    22-én kb. 18:00-kor kezdődik a második szakasz, új verseny indításával (mivel időhatáros verseny nincs még az AC-ban, erre valószínűleg szükség van hogy ne érjék el a megadott körszámot).
    23-án 0:00-kor verseny vége.

    Azt, hogy lesz-e live timing, meg úgy van-e a pilótacsere ahogy gondoltam, illetve hogy meddig lehet nevezni megkérdezem most (meg ami eszembe jut).
    Minden esetre ez lesz a második 12 órás versenyük, szóval gyermekbetegségekkel nem nagyon kellene találkoznunk.

    EDIT: Hop, picit sokáig írtam a hozzászólást. Igen, szerintem ez működőképes lehet.
    Utoljára módosította: Fabian Szilard; 2015. 08. 10. 17:33.

  10. #10
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg Fabian Szilard írta Hozzászólás megtekintése
    A "round" alatt nagy valószínűséggel "lap"-et ért (ugye amikor fellépsz a szerverre, akkor első körtől indul a számlálás).

    Konkrétan kb. így néz ki a menetrend (picit káoszos az angol posztban az am/pm-ezés, így inkább posztolok egy listát a német fórumon látható időkkel):
    21-én 23:30-kor kezdődik a booking, hogy skint lehessen választani.
    22-én 11:30-kor kezdődik a 30 perces időmérő.
    22-én 12:00-kor kezdődik a verseny.
    22-én kb. 18:00-kor kezdődik a második szakasz, új verseny indításával (mivel időhatáros verseny nincs még az AC-ban, erre valószínűleg szükség van hogy ne érjék el a megadott körszámot).
    23-án 0:00-kor verseny vége.

    Azt, hogy lesz-e live timing, meg úgy van-e a pilótacsere ahogy gondoltam, illetve hogy meddig lehet nevezni megkérdezem most (meg ami eszembe jut).
    Minden esetre ez lesz a második 12 órás versenyük, szóval gyermekbetegségekkel nem nagyon kellene találkoznunk.

    EDIT: Hop, picit sokáig írtam a hozzászólást. Igen, szerintem ez működőképes lehet.
    Koszonom a valaszod! Most regisztraltam es szerintem varni kell egy kis idot mire elfogadjak es csak utanna tudok nevezni.

  11. #11
    Fábián Szilárd Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    121
    Idézet Eredetileg Robert Pinczes írta Hozzászólás megtekintése
    Koszonom a valaszod! Most regisztraltam es szerintem varni kell egy kis idot mire elfogadjak es csak utanna tudok nevezni.
    Ahogy látom meg is történt. A Team Pulyki összeállt csapat, vagy esetleg van szükség emberre? *blush* (Bár az MP4-12C GT3-mal egylőre 1:40.406-os idő jött össze (gyári setuppal), szóval annyira gyors nem vagyok vele...)

  12. #12
    Pinczes Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 05. 15.
    Város
    Southampton
    Üzenetek
    147
    Idézet Eredetileg Fabian Szilard írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy látom meg is történt. A Team Pulyki összeállt csapat, vagy esetleg van szükség emberre? *blush* (Bár az MP4-12C GT3-mal egylőre 1:40.406-os idő jött össze (gyári setuppal), szóval annyira gyors nem vagyok vele...)
    Mi mar megvagyunk de meg boven van hely szoval nevezzetek!!

  13. #13
    Fábián Szilárd Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    121
    Idézet Eredetileg Robert Pinczes írta Hozzászólás megtekintése
    Mi mar megvagyunk de meg boven van hely szoval nevezzetek!!
    A problem az, hogy még egyedül vagyok. De maximum kiderül, hogy mennyit tudok egyedül menni.

    Viszont közben megjöttek a válaszok a kérdéseimre:
    - nem lesz live timing vagy live stream
    - 650S GT3 nem lesz, a talán a német fórumon ne zavarjon senkit
    - augusztus 21-ig lehet nevezni
    - extra autók letöltési helyei: Seat Leon, Camaro GT3
    - csapatos verseny csak akkor játszik, ha egy PC-n megy (?)
    A csapatos egy PC-s dolgot nem értem, Steam ID alapján azonosítanának a versenyzőket? De akkor az is megvalósítható lehetne nagyjából, hogy mindenki a saját nevével versenyezzen, és egybe számolja az összesítő szvsz... (Vagy még a több PC-s verzió nem lett kipróbálva? Na mindegy...)
    +1: gyakorlószerver 16-án nyílik

    Az autókat kipróbáltam, én vagy a Seat-tal, vagy az Evora GX-szel indulnék a legszívesebben. De ha érdekel titeket a dolog, és össze is állnátok, szóljatok, beszéljük meg!
    Utoljára módosította: Fabian Szilard; 2015. 08. 12. 13:16.

  14. #14
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Ez a csapatos verseny érdekes, nem ugy gondolják hogy ott kell lenni egy szobába, majd ha te kiszállsz a másik be és ugyan ugy mentek tovább ugyan arrol a gépről?

  15. #15
    Fábián Szilárd Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    121
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a csapatos verseny érdekes, nem ugy gondolják hogy ott kell lenni egy szobába, majd ha te kiszállsz a másik be és ugyan ugy mentek tovább ugyan arrol a gépről?
    De. Egy ember megkérdezte, hogy biztosan ez az egyetlen megoldás, a válaszra még várunk.

  16. #16
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a csapatos verseny érdekes, nem ugy gondolják hogy ott kell lenni egy szobába, majd ha te kiszállsz a másik be és ugyan ugy mentek tovább ugyan arrol a gépről?
    na igen akkor igy már még egy gond, mert itt azert sulyos masodpercekről van szó
    multkor 24 orason iR ben volt hogy 5-10 sec külömbség volt egy egy csapat között

    a megoldás az tényleg az ha minimum boxot állapítanak meg, mert sokat lehet hozni ha egy szobában csak helyet cserélnek vagy akár a konfigon is sok mulhat

  17. #17
    Jó lenne már egy endurance futam Ac-val. de ennek igy sok hibája van..a legjobb nyilván az lenne, ha bemész a boxba, akkor átadod a másiknak a helyet, vagy úgy mint iracingben vagy rfactorban.
    de akkor ezt ugy lehetne megoldani, hogy egy névre írjuk át magunkat ac n belül, és ha valamelyikőnk kilép a szerverről, a másik visszacsatlakozik, akkor a boxbol indul tovább? az eredeti forumon irják, hogy az nyer aki a legtöbb kört megteszi, ami teljesen rendben van. de ezt hogy számolják így? plusz még a szervert ujrainditják 1x? a nyereménynél meg mi az a rsr credit? azt mire lehet használni?

  18. #18
    Fábián Szilárd Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    121
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Jó lenne már egy endurance futam Ac-val. de ennek igy sok hibája van..a legjobb nyilván az lenne, ha bemész a boxba, akkor átadod a másiknak a helyet, vagy úgy mint iracingben vagy rfactorban.
    de akkor ezt ugy lehetne megoldani, hogy egy névre írjuk át magunkat ac n belül, és ha valamelyikőnk kilép a szerverről, a másik visszacsatlakozik, akkor a boxbol indul tovább? az eredeti forumon irják, hogy az nyer aki a legtöbb kört megteszi, ami teljesen rendben van. de ezt hogy számolják így? plusz még a szervert ujrainditják 1x? a nyereménynél meg mi az a rsr credit? azt mire lehet használni?
    Igen, a hotswap-es a legjobb és a legkényelmesebb mindenki számára. Valószínűleg ha sokan kérnék, előbb-utóbb lehetséges lenne, hogy bekerüljön az AC-be is (de elméletileg a pluginrendszerükkel megvalósítható, hogy ne kelljen egy névvel versenyezni mind a 4 tagnak, de ez csak félmegoldás szvsz). Most a booking-ba nem lehet mindegyik csapattagot felvenni, mert az engedélyezett kliensszám feletti bookolt embereket levágja a listáról a szerver. (De csapatot meg lehet adni, szóval egy csapat kezelésének ettől fogva nem kéne nehéznek lennie.)
    Amúgy igen, elméletileg így lehetne menni, de a fórumon írták, hogy egy PC-n kéne játszani, amit azért van, mert a skin hozzá lesz rendelve az emberhez (valószínűleg), és az AC valszeg GUID alapján azonosít. (Ezért lenne jó egy beépített rendszert csinálni erre.) De ha cserélünk is skint, valszeg ugyan ez alapján azonosítana.

    A köröket úgy számolják, hogy az összes kör számolva van, amit teljesítettél. Avagy felmész du. egykor, mész 10 kört, akkor van 10 köröd. Aztán este hattól mész 100 kört, akkor összesen 110 köröd lesz. Az AC szerver logol minden megtett kört, szóval elvesznie nem kéne.
    A szerver újraindításra passzolom miért van szükség, elméletileg be lehet 999 kört is állítani (aminek elégnek kéne lennie), de elméletileg valami korlátozó tényező mégis van (a német fórumon leírtakat próbáltam Google Translate-tel megfejteni, nem teljesen sikerült ).

    Az RSR Credit valami belsős cucc náluk, nem tudom mire lehet jó...
    Utoljára módosította: Fabian Szilard; 2015. 08. 19. 19:29.

  19. #19
    Idézet Eredetileg Fabian Szilard írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, a hotswap-es a legjobb és a legkényelmesebb mindenki számára. Valószínűleg ha sokan kérnék, előbb-utóbb lehetséges lenne, hogy bekerüljön az AC-be is (de elméletileg a pluginrendszerükkel megvalósítható, hogy ne kelljen egy névvel versenyezni mind a 4 tagnak, de ez csak félmegoldás szvsz). Most a booking-ba nem lehet mindegyik csapattagot felvenni, mert az engedélyezett kliensszám feletti bookolt embereket levágja a listáról a szerver. (De csapatot meg lehet adni, szóval egy csapat kezelésének ettől fogva nem kéne nehéznek lennie.)
    Amúgy igen, elméletileg így lehetne menni, de a fórumon írták, hogy egy PC-n kéne játszani, amit azért van, mert a skin hozzá lesz rendelve az emberhez (valószínűleg), és az AC valszeg GUID alapján azonosít. (Ezért lenne jó egy beépített rendszert csinálni erre.) De ha cserélünk is skint, valszeg ugyan ez alapján azonosítana.

    A köröket úgy számolják, hogy az összes kör számolva van, amit teljesítettél. Avagy felmész du. egykor, mész 10 kört, akkor van 10 köröd. Aztán este hattól mész 100 kört, akkor összesen 110 köröd lesz. Az AC szerver logol minden megtett kört, szóval elvesznie nem kéne.
    A szerver újraindításra passzolom miért van szükség, elméletileg be lehet 999 kört is állítani (aminek elégnek kéne lennie), de elméletileg valami korlátozó tényező mégis van (a német fórumon leírtakat próbáltam Google Translate-tel megfejteni, nem teljesen sikerült ).

    Az RSR Credit valami belsős cucc náluk, nem tudom mire lehet jó...
    oké, köszi a választ

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •