Oldal: 4 / 32 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (793 összesen)

Téma: GTR 2 !!!

  1. #76

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Attys írta
    Ez a BMW állati jól sikerült. Azt ugyan nem tudom, hogy a kék kocsin mik azok a "szikrázások"?
    Nekem tetszik. Azért a lényeg az az, amit már sokan elmondtak:
    "Mekkora erőművön mutat majd ilyen szépen?"
    A kék kocsi az Maserati MC12.
    Szerintem egy 4000 körüli Athlon 64, 256 MB-os videókártya és 1 giga RAM kell majd a teljes élvezethez (De lehet hogy 512 MB videokártya és 2 giga RAM).
    Viszont DirectX 8-ban már egy átlagos konfigon is jól fog menni. A GTL-ben a Dx8 és Dx9 között olyan nagyon szembetűnő különbség nem látható.

  2. #77
    Asgaard Aesir Regisztrált aesir logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 25.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    71

    Re: GTR 2 !!!

    Ma küldtem fel az emberemet a SevenM-hez kicseréltetni a repedt GTR CD-m, az ügyfélszolgálatos fickó a következőt mondta: Ha a tervek szerint júniusban valóban megjelenik a GTR2 külföldön, akkor a magyarországi megjelenés kb nyár végén lesz. Semmiféleképpen nem fog cca 6 hónapra elcsúszni mint a GTR.
    ...::: aesirracing.hq.hu :::...

  3. #78

    Re: GTR 2 !!!

    most találtam ezt a vizes valódi képet, azért érdekes a GTR2 screenshotok fényében: http://gt.f1news.ru/2004/lmes/lmes_2...rsche996-3.jpg

  4. #79

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Peter Csiki írta
    most találtam ezt a vizes valódi képet, azért érdekes a GTR2 screenshotok fényében: http://gt.f1news.ru/2004/lmes/lmes_2...rsche996-3.jpg
    Ha ezt veszem alapul, talán nem is túlzás amit a játék képeken láttam, bár egy kis eltorzítás elfért volna rá(had legyek kukacoskodó )

  5. #80

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Akos írta
    Ha ezt veszem alapul, talán nem is túlzás amit a játék képeken láttam, bár egy kis eltorzítás elfért volna rá(had legyek kukacoskodó )
    Sztem nagyon jól néznek ki a képek, és nem túlzás ez a csillogás, szvsz az aszfalt egy kicsit butácska ezért néz ki jégnek az egész, meg azért mert élettelen, bár van egy kis 'húzás' a levegőben az autó után, de nincs meg a keréknyom a kerék után.
    -GTR kép
    -saját kép
    Viszont sok dolguk lesz ha szépre akarják, főleg a live track módon.
    - saját kép
    - saját kép, száradó pálya
    - saját kép, száradó pálya
    DE sztem grafikailag a GTR is nagyon ott van a szeren pl. Spa-ban (kivéve a visszjászást), máshol várom a változást inkább, hogy olyan jó csatákat lehesen vívni a 360-asokkal esőben is ahogy vívtak a fenti képeken, és olyan jól lehesen használni a kerékvetőket ahogy használták, pl itt, saját kép

  6. #81

    Re: GTR 2 !!!

    Nagyon kellemes meglepetésemre volt lehetőségem kipróbálni GTR-2 bétát, és ugyan köt a titoktartás -úgyhogy ne is kérdezzetek hogyan és mint jutottam ehhez a lehetőséghez- mégis úgy gondolom kötelességem megosztani kis közösségünkkel amit tapasztaltam, annál is inkább mivel nagyon pozítiv volt a tapasztalat amire a rövid 1 órás teszt alatt szert tettem single player módban:
    A Gmotor2-es engine hatása egyértelműen érezhető, valamint a teljesen nulláról újraírt gumimodellezésé is. Az autók viselkedése mérföldekkel jobb minta GTR-ben -aminél szent meggyőződésem hogy a Simbin mindent kipréselt a Gmotor1-es engineből, de hát az annyit tudott amennyit-. Sokkal jobban érezhetőek és vezethetőek az autók, lehet reagálni ha az autó megcsúszik (persze kilinccsel előrefelé nem megy mint a GTL-ben, de egy GT autó ezt nem is tudja), sokkal de sokkal jobb a viselkedés alacsony sebességnél mint a GTR-ben volt, egyszerűen élvezettel lehet vezetni, az autóval való küzdés helyett -maximálisan pozitív értelemben- sokkal inkább az irányítására és versenyzésre lehet koncentrálni. Már látom lelki szemeim előtt micsoda hatalmas csatákat vívunk majd egymással, és nyugodt szívvel mondhatom, hogy az volt az érzésem a teszt közben, hogy ez már közel lehet ahhoz ahogy az igazi pilótáknak kell vezetniük ezeket a gépeket.
    Személyes kedvenceim a Maserati MC12 és a BMW M3 GTR, de a Saleen és az 550, sőt az összes már általunk a GTR-ből ismert autó mintha más autó lett volna a kezeim között. A menürendszer hasonlít a GTR-éhez, újdonság a Driving School és a Time Trial amelynél vagy a saját magunk által futott legyorsabb kör ellen versenyezhetünk, vagy akár egy alien köre ellen, olyan módon hogy az ellenfél autó egy ghost autó (én mindíg utáltam az ilyen ghost-osdit, de ez jól meg van csinálva, abszolút használható), és az íveket egy folyamatos vonal jelzi különböző színekkel oly módon, hogy más a színe amikor gázon vagyunk, más amikor fékezünk, így mind az ívek mind a fékezési pontok mind a kigyorsítási pontok rendkívül gyorsan és hatásosan megtanulhatóak. Az eső bár gépigényes jól meg van csinálva, nem tűnt annyira tükröződőnek mint a screenshotokon, hogy változó időjárási körülmények között hogy szárad fel a pálya nem volt módom kipróbálni, mint azt sem, hogy hosszabb etapokon hogyan viselkedik a gumimodell, de nagyon pozitív benyomást tett rám a fizika és a gumimodellezés is. Ami még nagyon fontos hogy a kerékvetők is teljesen mások mint a GTR-ben, úgy lehet használni őket mint ahogy a TV-ben is látja az ember, és nincs az a fura viselkedés amit a GTR-ben sokszor tapasztalhatunk. Természetesen a live-track technology jelen van továbbra is, és az időjárás(változás) is tovább fejlesztett. Amiről még érdemes szólni azok a fékek, ha túlterheljük/ túlhevítjük őket, jelentősen vesztenek a hatásukból.
    A gépigény nagy lesz DirectX9-ben, de DX8-al egy közepes konfiggal lehet majd játszani már vele, illetve low-end konfiggal meg ott a Dx7, amelyben mindenki fog tudni majd versenyezni vele.
    A multiplayer részt nem volt módom kipróbálni, de az online csatákkal nem lesz gond szerintem, a netkód pályán történő versenyzés részét a GTR-ből vagy a GTL-ből ismerve.
    A GTR2 lehet hogy nem lesz tökéletes, de azt gondolom nagyon komoly előrelépés lesz a GTR-hez képest, úgy érzem magam mint egy gyerek aki bepillantást nyerhet a karácsonyi ajándékába, és ugyan még fél év hátravan addig, de már azt szeretné ha holnap jönne a jézuska! Persze azért várjuk meg a végleges verziót, de az előjelek úgy érzem több mint bíztatóak!

    UI: ez a hozzászólás tényleg a mi kis magyar szimes közösségünknek szól, szerettem volna ezt megosztani Veletek, kérlek benneteket ne verjétek nagy dobra a dolgot, és különösen ne linkeljétek be külföldi fórumokba illetve fordítsátok le más nyelvre! Köszönöm!

  7. #82
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: GTR 2 !!!

    Köszönjük Peti!!




  8. #83

    Re: GTR 2 !!!

    kicsit összekavarodott amikor először felraktam, most már jó

  9. #84

    Re: GTR 2 !!!

    A legparányibb infómorzsát is köszönjük, nemhogy egy ilyen szintű beszámolót.
    Ha még valami eszedbe jut a teszt alatt tapasztaltakkal kapcsolatban, amit izgalmadban elfelejtettél volna leírni, akkor ne kímélj minket.

  10. #85
    Csupor Antal Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 11. 14.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59

    Re: GTR 2 !!!

    Lenne egy kérdésem:
    A GTR DX8-ban jobban fut mint DX9c-vel? Lehet, hogy félreértettem Petit, de nekem hirtelen ez a kérdésem merült fel.


    Peti, látsz-e esélyt arra, hogy a gtr2 valamelyest élvezhetően fusson Amd 3200+ 64, Inno3d 6600 gt 128 Mb, 1 Gb ram-konfigon?

    Elnézést, ha nagy hülyeségeket kérdeztem!

  11. #86

    Re: GTR 2 !!!

    "és az íveket egy folyamatos vonal jelzi különböző színekkel oly módon, hogy más a színe amikor gázon vagyunk, más amikor fékezünk, így mind az ívek mind a fékezési pontok mind a kigyorsítási pontok rendkívül gyorsan és hatásosan megtanulhatóak."

    Akkor ezt ellesték a Nascar Racing 2003-ból, mert ott is van ilyen opció (segédvonal) és szerintem sokkal jobb, mint a buta nyíl, amely kanyarokat jelezte.

  12. #87

    Re: GTR 2 !!!

    [QUOTE=Csupor Antal]Lenne egy kérdésem:
    A GTR DX8-ban jobban fut mint DX9c-vel? Lehet, hogy félreértettem Petit, de nekem hirtelen ez a kérdésem merült fel.
    Peti, látsz-e esélyt arra, hogy a gtr2 valamelyest élvezhetően fusson Amd 3200+ 64, Inno3d 6600 gt 128 Mb, 1 Gb ram-konfigon?/QUOTE]

    A GTR directX7-es engine-el rendelkezik, így olyan grafikus környzetet tud prezentálni. Az rFactor, GTL, és GTR2 szimulátoroknál az engine directX9-es, de te mint felhasználó a 3D config részben ezeknél beállíthatod hogy dX7-ben, dX8-ban vagy dX9-ben akarod-e futtatni a programot, természetesen minél nagyobb a Dx szám annál szebb lesz a szim, de annál gépigényesebb is. Ezek a dolgok nem befolyásolják azt hogy a Te gépeden a legújabb, tehát a dX9c legyen felrakva!

    A konfigodon szerintem akár dX8-ban is futhat majd a GTR2, persze le kell venned majd egy két dologból, de dX7-ben biztosan jó fps-el tudsz majd játszani.

  13. #88

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Superman írta
    "és az íveket egy folyamatos vonal jelzi különböző színekkel oly módon, hogy más a színe amikor gázon vagyunk, más amikor fékezünk, így mind az ívek mind a fékezési pontok mind a kigyorsítási pontok rendkívül gyorsan és hatásosan megtanulhatóak."

    Akkor ezt ellesték a Nascar Racing 2003-ból, mert ott is van ilyen opció (segédvonal) és szerintem sokkal jobb, mint a buta nyíl, amely kanyarokat jelezte.
    Igen, hasonló a Nascar 2003-hoz.

  14. #89
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Superman írta
    "és az íveket egy folyamatos vonal jelzi különböző színekkel oly módon, hogy más a színe amikor gázon vagyunk, más amikor fékezünk, így mind az ívek mind a fékezési pontok mind a kigyorsítási pontok rendkívül gyorsan és hatásosan megtanulhatóak."

    Akkor ezt ellesték a Nascar Racing 2003-ból, mert ott is van ilyen opció (segédvonal) és szerintem sokkal jobb, mint a buta nyíl, amely kanyarokat jelezte.
    Nem igazán olyan segédvonal az, hanem a leggyorsabb köröd vonala, vagy egy betöltött kör vonala.

  15. #90

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Nem igazán olyan segédvonal az, hanem a leggyorsabb köröd vonala, vagy egy betöltött kör vonala.
    Így van, a Te általad betöltött/megfutott kör vonala.

  16. #91
    Csupor Antal Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 11. 14.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59

    Re: GTR 2 !!!

    A GTR directX7-es engine-el rendelkezik, így olyan grafikus környzetet tud prezentálni. Az rFactor, GTL, és GTR2 szimulátoroknál az engine directX9-es, de te mint felhasználó a 3D config részben ezeknél beállíthatod hogy dX7-ben, dX8-ban vagy dX9-ben akarod-e futtatni a programot, természetesen minél nagyobb a Dx szám annál szebb lesz a szim, de annál gépigényesebb is. Ezek a dolgok nem befolyásolják azt hogy a Te gépeden a legújabb, tehát a dX9c legyen felrakva!

    A konfigodon szerintem akár dX8-ban is futhat majd a GTR2, persze le kell venned majd egy két dologból, de dX7-ben biztosan jó fps-el tudsz majd játszani.
    Köszönöm szépen a válaszod!

  17. #92

    Re: GTR 2 !!!

    En csak annyit mondatok erre: "Te rohadt makos kecseg!!"
    Pataki Adam

  18. #93
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: GTR 2 !!!

    Nekem sajna már a GTR-GTL is elég teű, minimum konfigon.De nem fogok pénzt költeni a gépre már az fix.

    Mindenesetre igéretesen hangzik és élményszámba megy még hallgatni is milyen lelkesek vagytok

  19. #94

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta
    Mindenesetre igéretesen hangzik és élményszámba megy még hallgatni is milyen lelkesek vagytok
    En kifejezetten orulok hogy hatarhelyzetben konnyebb lesz megfogni az autot mint GTR-ben. Orok problema volt szamomra, hogy hiaba voltam neha gyors is , eleg volt egy apro hiba a hataron es tobb kor izzadasnyi vezetest vesztettem el pillanatok alatt. Ezert sose mertem teljesen hataron autozni.
    Es miota GTL-zgetek neha (azota surubben miota rajottem, hogy alapbol 20%-on volt a fekerom ), erosen erzem, hogy biza GTR-ben nem sok ido , es hely volt korrigalasra.
    Pataki Adam

  20. #95
    Tamas Ulrich Regisztrált Tomi logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 12.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    676

    Re: GTR 2 !!!

    ezt nem kellett volna elolvasnom!!!!D
    így nem bírom ki nyárig!!!!!!
    Ulrich Tomi a vezér Schumanoid!!
    GPL rank:-64.249

  21. #96
    Németh Tamás Regisztrált Tomievo logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 31.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    98

    Re: GTR 2 !!!

    Akkor érdemes lesz spórolni a konfigra, mert hát azért AMD 3200, 1gb ram, 6600GT nem olyan gyenge gép és mégis azt írtad, hogy azzal már talán élvezetes lesz dx8-ban? szal akkor 7800gtx nem árt neki gondolom...

  22. #97

    Re: GTR 2 !!!

    Azt hiszem azért nem olyan könnyű megmondani a konfigot, a GTL-nél is a demo pld. a legtöbb embernek jobban futott mint a végleges (legalábbis ahogy az RSC-n olvastam).
    Tegnap olvastam az RSC-n hogy állítólag 70%-ig kész a szim, tehát még sok minden fog változni, alakulni és legfőbbképpen javulni, legalábbis reményeim szerint.

  23. #98
    Németh Tamás Regisztrált Tomievo logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 31.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    98

    Re: GTR 2 !!!

    Igaz tényleg, nekem is sokkal jobban futott demo. Remélhatőleg nyárra sikerül öszssednem lóvét a gépfrissítéshez mer már több mint 3 éves az alapja. Persze a 6600GT jól durozsol(inkább süvít) benne.

  24. #99

    Question Re: GTR 2 !!!

    Ha kiadják a GTR 2-t hová fog vajon az beférni a 4 bajnokság mellé? Mármint milyen napokra mikor?(GPL, GTR GT+NGT, GTL). Befog férni az nem kérdés.! Elleszünk látva rendesen jó szimekkel!!!

  25. #100

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta
    Ha kiadják a GTR 2-t hová fog vajon az beférni a 4 bajnokság mellé? Mármint milyen napokra mikor?(GPL, GTR GT+NGT, GTL). Befog férni az nem kérdés.! Elleszünk látva rendesen jó szimekkel!!!
    Azt hiszem ha valaki kipróbálja majd a GTR2-t amikor majd kijön nem nagyon akar már utáni GTR-ezni. (én biztos nem)

Oldal: 4 / 32 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •