Oldal: 3 / 32 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (793 összesen)

Téma: GTR 2 !!!

  1. #51

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Zajcev írta
    Rettegjetek ,amint kijon a GTR2 visszaterek :P
    A gepemen a GTL full grafikaval is 100 fps korul van ,igy en nem felek a GTR2-tol.
    Milyen konfigod van? és directX 8-ban vagy 9-ben van ennyi fps-ed???
    Nekem Barton 3200, 1 Giga RAM, X800pro (256 MB) konfiggal DirectX 8-ban van 50-70 fps-em (természetesen cockpit nézetből) online, úgy hogy árnyékok meg még valami mediumon vannak.

  2. #52
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Zajcev írta
    Rettegjetek ,amint kijon a GTR2 visszaterek :P
    A gepemen a GTL full grafikaval is 100 fps korul van ,igy en nem felek a GTR2-tol.
    Tenyleg egy apro kerdes: GTR-t abbahagytam ,de nem azert mert meguntam hanem mert a cd-irom megkarcolta az eredeti cd-t, es azota nem tudja olvasni.Nem nagyon jartam utana, de vajon van lehetoseg kicsereltetni?
    Hallottam,hogy valahol poliroznak CD-t.Utánna kéne nézni...
    Szerintem ugy 500 ft lehet a polir...

  3. #53

    Re: GTR 2 !!!

    en itthon poliroztam...fogkrem, vattapamacs...meg kb fel ora
    Balikó Attila

  4. #54
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg atyka írta
    en itthon poliroztam...fogkrem, vattapamacs...meg kb fel ora
    És utána működött is?

  5. #55

    Re: GTR 2 !!!

    hat azota is hasznalom....
    Balikó Attila

  6. #56

  7. #57

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Peter Csiki írta
    Milyen konfigod van? és directX 8-ban vagy 9-ben van ennyi fps-ed???
    Nekem Barton 3200, 1 Giga RAM, X800pro (256 MB) konfiggal DirectX 8-ban van 50-70 fps-em (természetesen cockpit nézetből) online, úgy hogy árnyékok meg még valami mediumon vannak.
    Per pill 4100+ fole huzott Athlon64 es ATI X800XT es igen DirectX 9-ben fut ennyit. Ha most lenne a GTR bajnoksag biztos jobban menne az is. 10-20 fps versus 90-150 lenyegesen mas vezethetosegre. =
    Kiprobaltam a demoban (igen feltettem, mert kivantam ), maxra beallithato kocsik asszem 16, es ugy hogy mindenki elottem volt, nem ment 50 fps ala.Teljesen mas dimenzio igy autozni.
    Pataki Adam

  8. #58

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg atyka írta
    en itthon poliroztam...fogkrem, vattapamacs...meg kb fel ora
    Ezt a technikat kifejthetned bovebben is
    Pataki Adam

  9. #59
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Üzenetek
    428

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Peter Csiki írta
    Úgy látom, a beton gumiktól nem tudnak megszabadulni.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  10. #60

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Zajcev írta
    Ezt a technikat kifejthetned bovebben is
    Semmi extrat nem csinaltam....mint a mobil kijelzojet, ugy poliroztam. 1: loptam az asszonytol kozmetikai vattapamacsot, 2: fogkremet tettem ra, 3: leraktam a cd-t egy gumilapra, hogy ne csuszkaljon, 4: a pamaccsal elkezdtem rajta korbejarni. Kb fel ora alatt eltunt a karc, ami akkor keletkezett, amikor a foldon hevero cd-re ralepett a fiam es elcsuszott vele
    Balikó Attila

  11. #61

    Re: GTR 2 !!!

    Kellett nekem nagy mellénnyel mondani hogy nálam nem gond a tuning Belepiszkáltam a biosba, mert valami nem tetszett, azóta a GTR és a GTL is szarakodik (rFactor oké). Online azonnal lefagy, offline kb 3-5 kört bír ki. Visszaállítottam a biost, és úgy is. Konklúzió: stabil konfigot ne babráld, ha GTR-ezel
    Babinszki Gábor

  12. #62

    Re: GTR 2 !!!

    Megjelent a video nagyobb felbontásban, jobb minőségben, letölthető a hsw-ről:
    ftp://hswftp:hswftp@www.hsw.hu/movie...ailer_XVID.avi

  13. #63

    Re: GTR 2 !!!

    Első végignézés után a nap"effekt" tetszik a legjobban. NNAAGGYYOONN ÉÉLLŐŐ!!! Számomra ez mind szép és jó de a gépem nem így fogja gondolni mikor a futtatásával erőrködik majd. Reménykedem, hogy DX 7-ben fog nálam futni, ha egyáltalán lesz rá lehetőség a programban.

  14. #64

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta
    Első végignézés után a nap"effekt" tetszik a legjobban. NNAAGGYYOONN ÉÉLLŐŐ!!! Számomra ez mind szép és jó de a gépem nem így fogja gondolni mikor a futtatásával erőrködik majd. Reménykedem, hogy DX 7-ben fog nálam futni, ha egyáltalán lesz rá lehetőség a programban.
    Lesz ne aggódj! DX7, DX8 és DX9

  15. #65

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Peter Csiki írta
    Lesz ne aggódj! DX7, DX8 és DX9
    Hol lehet olyat kiválasztani, hogy mit használjon egy játék? (DX7-DX8-DX9) Azt hittem elindítom, és ha akártya tudja a DX8at akkor azt használja.

  16. #66

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Attys írta
    Hol lehet olyat kiválasztani, hogy mit használjon egy játék? (DX7-DX8-DX9) Azt hittem elindítom, és ha akártya tudja a DX8at akkor azt használja.
    Egyelőre csak a GT legends-ben lehet ezt beállítani, meg az rFactorban, mivel mindkettőnek ugyanaz az alap-engine-je (ISI Gmotor2). A 3D configban lehet megtenni, ahol a felbontást, AA-t meg ilyeneket állítasz.

  17. #67

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Peter Csiki írta
    Egyelőre csak a GT legends-ben lehet ezt beállítani, meg az rFactorban, mivel mindkettőnek ugyanaz az alap-engine-je (ISI Gmotor2). A 3D configban lehet megtenni, ahol a felbontást, AA-t meg ilyeneket állítasz.
    OK, Köszi! Akkor nekem ez nem érdekes. (GTR only)

  18. #68

  19. #69

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Antal István írta
    Köszi, örömmel olvastam az infót, különös tekintettel a Driving School-ra.
    Image Hosted by ImageShack.us
    Mészáros József - Rolling Stones Racing
    Fehér Norbert - Rolling Stones Racing
    Szabó Jácint - Rolling Stones Racing

  20. #70

    Re: GTR 2 !!!

    Mondjuk a 140 autó (a jelenlegi GTR-ben nem tudom mennyi van alapból) és a 19 pálya is jól hangzik.

  21. #71

  22. #72

    Re: GTR 2 !!!

    Ez a BMW állati jól sikerült. Azt ugyan nem tudom, hogy a kék kocsin mik azok a "szikrázások"?
    Nekem tetszik. Azért a lényeg az az, amit már sokan elmondtak:
    "Mekkora erőművön mutat majd ilyen szépen?"

  23. #73

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Antal István írta
    Mondjuk a 140 autó (a jelenlegi GTR-ben nem tudom mennyi van alapból) és a 19 pálya is jól hangzik.
    Igen, az is jól hangzik, ha nem számolták a festéseket is.
    Image Hosted by ImageShack.us
    Mészáros József - Rolling Stones Racing
    Fehér Norbert - Rolling Stones Racing
    Szabó Jácint - Rolling Stones Racing

  24. #74

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Mészy írta
    Igen, az is jól hangzik, ha nem számolták a festéseket is.
    Hát sztem egyértelmű , hogy ez a 140 autó azt jelenti, hogy van kb 20 autó(GT+NGT), és minden autóhoz 7 festés. Az arányok eltérhetnek. De ha mindhez lenne 6-7 akkor legalább lenne változatosság, nem úgy, mint pölö most a BMW, Lotus, Vertigo esetében

  25. #75

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Akos írta
    Hát sztem egyértelmű , hogy ez a 140 autó azt jelenti, hogy van kb 20 autó(GT+NGT), és minden autóhoz 7 festés. Az arányok eltérhetnek. De ha mindhez lenne 6-7 akkor legalább lenne változatosság, nem úgy, mint pölö most a BMW, Lotus, Vertigo esetében
    http://www.fiagt.com/ - itt meg tudjátok nézni hogy a szóban forgó 2003-as és 2004-es szezonban milyen autók versenyeztek pontosan.

Oldal: 3 / 32 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •