Oldal: 28 / 32 ElsőElső ||| 18 24 25 26 27 28 29 30 31 32 UtolsóUtolsó
Találatok: 676 - 700 (793 összesen)

Téma: GTR 2 !!!

  1. #676
    Monori Gyula Regisztrált Monori Gyula logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 21.
    Város
    Gyula
    Üzenetek
    402

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    hi!
    Felraktam az 1.1-es patch-et és miután indítani próbálom kiírja hogy hibás verzió. Mégse raktad még föl? Nyehh, pedig ma csak most lett volna időm kvalozni, tudtam fél kört menni a pályán, mielőtt szóltál hogy felrakod.
    Ugyanez van nálam is!Bár én máshonnan töltöttem le a patchet.Most megpróbálom azzal ami itt van fenn.Bár valamiért a lemanst sem tölti be.

  2. #677

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Monori Gyula írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyanez van nálam is!Bár én máshonnan töltöttem le a patchet.Most megpróbálom azzal ami itt van fenn.Bár valamiért a lemanst sem tölti be.
    Betölti az, csak az elsőre kicsit hosszasan kell várni.

  3. #678
    Monori Gyula Regisztrált Monori Gyula logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 21.
    Város
    Gyula
    Üzenetek
    402

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Antal István írta Hozzászólás megtekintése
    Betölti az, csak az elsőre kicsit hosszasan kell várni.
    10 perc az sok
    Kb. annyit tudtam ott ülni előtte.

  4. #679
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: GTR 2 !!!

    Hi!


    Előbb voltam a szerveren és szóltak hogy nagyon lagzom. Lejöttem, öccsém gépén leállítottam a letöltést utána vissza akartam menni a szerverre. De már a lobbyt sem tölti be a gép. Rámegyek az internet pontra, majd nyomok egy továbbot és annyi. Kis türelmet aztán marad úgy sokáig majd kiírja, hogy sikertelen csatlakozás. Mi lehet a gond? A tűzfalat kiváncsiságból kikapcsoltam az sem segített.

  5. #680

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Atesz írta Hozzászólás megtekintése
    Hi!


    Előbb voltam a szerveren és szóltak hogy nagyon lagzom. Lejöttem, öccsém gépén leállítottam a letöltést utána vissza akartam menni a szerverre. De már a lobbyt sem tölti be a gép. Rámegyek az internet pontra, majd nyomok egy továbbot és annyi. Kis türelmet aztán marad úgy sokáig majd kiírja, hogy sikertelen csatlakozás. Mi lehet a gond? A tűzfalat kiváncsiságból kikapcsoltam az sem segített.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=1113
    Pataki Adam

  6. #681
    Nagypál Péter Regisztrált Nagypál Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 19.
    Város
    Tamási
    Üzenetek
    230

    Re: GTR 2 !!!

    Nagy Ákos >

    Klikk Zajcev valaszara.

  7. #682

    Re: GTR 2 !!!

    Isle of Man for GTR2: http://superkolos.su.funpic.de/inclu...d=48&PHPKITSID
    Csakis a legbeborultabbaknak.

  8. #683
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.570

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Antal István írta Hozzászólás megtekintése
    Isle of Man for GTR2: http://superkolos.su.funpic.de/inclu...d=48&PHPKITSID
    Csakis a legbeborultabbaknak.
    "converted by superkolos from GPL and GTR"

    Bakker, Jim Pearson hogy be volt rágva mikor vki vmi addon cuccal belenyúlt a pályájába... Namindegy... Készíti egyébként az 1:1 változatot, úgyhogy ne kezdjétek el bemagolni ezt a verziót
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  9. #684
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432

    Re: GTR 2 !!!

    Sziasztok!

    Most váltam szervertaggá (bár ha jól látom ez még az állapotomon nem látszik ), és lenne egy kérdésem.
    Bejelentkeztem a szerverre, de csak az imolai pályára tudtam belépni. Én bénáztam el valamit, vagy valóban csak a soron következő futam pályájára lehet belépni?

    Illetve a nevet a profilból veszi a szerver? Tehát a profilban a teljes névnek kell lennie (keresztnév vezetéknév) hogy a szerveren az jó legyen?
    Utoljára módosította: Biesz Zsolt; 2007. 03. 01. 11:39.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  10. #685

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Most váltam szervertaggá (bár ha jól látom ez még az állapotomon nem látszik ), és lenne egy kérdésem.
    Bejelentkeztem a szerverre, de csak az imolai pályára tudtam belépni. Én bénáztam el valamit, vagy valóban csak a soron következő futam pályájára lehet belépni?

    Csak azon a pályán tudsz menni, amelyiken a szerver fut és mivel Imolán lesz a következő GT verseny, ezért a szerver is ott van.

  11. #686
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432

    Re: GTR 2 !!!

    Értem. Köszi.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  12. #687
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432

    Re: GTR 2 !!!

    És akkor a profilban kell megadni a teljes nevet (keresztnév vezetéknév), hogy a szerveren az elvárt módon jelenjen meg?


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  13. #688

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    És akkor a profilban kell megadni a teljes nevet (keresztnév vezetéknév), hogy a szerveren az elvárt módon jelenjen meg?
    Igen

  14. #689
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    És akkor a profilban kell megadni a teljes nevet (keresztnév vezetéknév), hogy a szerveren az elvárt módon jelenjen meg?
    Itt a vezérlőpultban megadott játékban használt névnek meg kell egyezni a GTR2 profiljában megadott névvel, a Te esetedben Zsolt Biesz.
    Utoljára módosította: White; 2007. 03. 01. 12:40.

  15. #690
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Antal István írta Hozzászólás megtekintése
    Igen
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Itt a vezérlőpultban megadott játékban használt névnek meg kell egyezni a GTR2 profiljában megadott névvel, a Te esetedben Zsolt Biesz.
    Köszönöm.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  16. #691

    Re: GTR 2 !!!

    Sziasztok!

    Most sikerült berszereznem a GTR2-t, szóval elég amatőr vagyok egyelőre. Bár olyan 5 évvel ezelőttig játszottam szimulátorokkal (GP2, GP3) teljesen az alapokról indulok ebben a játékban. Az lenne a kérdésem, hogy mennyi időbe telik míg eljutok egy elfogadható szintre (kezdő bajnokságban indulhassak)? Igazából lelkesedés az van, és remélem nem csak tiszavirág életű a dolog, csak egyszerűen nem sikerül jó köridőket menni. Próbálozok setup-olással is, de az se jön össze tökéletesen, bár töltöttem le útmutatókat...
    Ja meg a kormányon mennyire múlik a dolog? Gondolom, hogy számít hogy milyen kormányom van, de ez jelentőden befolyásolja a köridőmet? Egyébként, bár ezt elfelejtettem mondani, de Genius Speed Wheel-em van. FFB nélkül Az FFB mennyit dob rajta? Mármint nem az érzésen hanem a teljesítményen. Lehet hogy beruházok egy MOMO-ra a közeljövőben, de egyelőre ez van (még 6 éve nyertem).
    Hú.. hirtelen ennyi lenne.

    Előre is köszi a segítséget!

    Tomi

  17. #692
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    628

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg MR. T. írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Most sikerült berszereznem a GTR2-t, szóval elég amatőr vagyok egyelőre. Bár olyan 5 évvel ezelőttig játszottam szimulátorokkal (GP2, GP3) teljesen az alapokról indulok ebben a játékban. Az lenne a kérdésem, hogy mennyi időbe telik míg eljutok egy elfogadható szintre (kezdő bajnokságban indulhassak)? Igazából lelkesedés az van, és remélem nem csak tiszavirág életű a dolog, csak egyszerűen nem sikerül jó köridőket menni. Próbálozok setup-olással is, de az se jön össze tökéletesen, bár töltöttem le útmutatókat...
    Ja meg a kormányon mennyire múlik a dolog? Gondolom, hogy számít hogy milyen kormányom van, de ez jelentőden befolyásolja a köridőmet? Egyébként, bár ezt elfelejtettem mondani, de Genius Speed Wheel-em van. FFB nélkül Az FFB mennyit dob rajta? Mármint nem az érzésen hanem a teljesítményen. Lehet hogy beruházok egy MOMO-ra a közeljövőben, de egyelőre ez van (még 6 éve nyertem).
    Hú.. hirtelen ennyi lenne.

    Előre is köszi a segítséget!

    Tomi
    Hát az ffb nem árt ha van. Én anélkül még nem próbáltam, de el sem tudom képzelni, hogy milyen lehet.
    Az elfogadható szintet néhány hét alatt eléred. Gyakorolj.
    A kezdő bajnokságba abban a pillanatban benevezhetsz, hogy befizeted a szerverdíjat. Az erre vonatkozó információkat megtalálod itt:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=932
    A peched ezzel kapcsolatban, hogy pénteken lesz az utolsó futam. Tehát a bajnokság kedvéért nem érdemes elkapkodnod a befizetést. De biztosan lesz nyári kupa, ahol értékes tapasztalatokra tehetsz szert, a következő bajnokság kezdetéig. Ha így nézzük, akkor érdemes befizetni.
    Ha jelenleg több időt töltesz a kavicságyban mint a pályán, akkor az azért jó, mert megtanulod, hogyan kell gyorsan kijönni belőle. Előbb utóbb az aszfalttal is meg fogsz barátkozni. Először próbálgasd off line, indíts el egy bajnokságot, és ne keseredj el, ha az elején az összes gépi ellenfél megelőz, a végére ők fogják nyelni a porodat. Türelem.
    Set-upok tekintetében pedig vannak guruk, akiktől kitűnő beállításokat szerzhetsz be. Csak megfelelően kell kérni.

  18. #693
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg MR. T. írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Most sikerült berszereznem a GTR2-t, szóval elég amatőr vagyok egyelőre. Bár olyan 5 évvel ezelőttig játszottam szimulátorokkal (GP2, GP3) teljesen az alapokról indulok ebben a játékban. Az lenne a kérdésem, hogy mennyi időbe telik míg eljutok egy elfogadható szintre (kezdő bajnokságban indulhassak)? Igazából lelkesedés az van, és remélem nem csak tiszavirág életű a dolog, csak egyszerűen nem sikerül jó köridőket menni. Próbálozok setup-olással is, de az se jön össze tökéletesen, bár töltöttem le útmutatókat...
    Ja meg a kormányon mennyire múlik a dolog? Gondolom, hogy számít hogy milyen kormányom van, de ez jelentőden befolyásolja a köridőmet? Egyébként, bár ezt elfelejtettem mondani, de Genius Speed Wheel-em van. FFB nélkül Az FFB mennyit dob rajta? Mármint nem az érzésen hanem a teljesítményen. Lehet hogy beruházok egy MOMO-ra a közeljövőben, de egyelőre ez van (még 6 éve nyertem).
    Hú.. hirtelen ennyi lenne.

    Előre is köszi a segítséget!

    Tomi
    Hát szerintem az ffb elengethetetlen ilyen játékokhoz.Azért is hogy érezd mikor csuszik az auto stb szerintem sokat javul az ember teljesítménye ha van ffb.Mert ha kezedbe mozog valami azt hamarabb le fogod reagálni mint a szemed a monitoron levő eseményeket.De szerintem Logitech MOMO Force Wheel ilyet vegyél és ne Logitech MOMO Racing Force USB hogy mért itt a forumon a beszámolókat elolvashatod róla sok mindenkinek volt baja vele.Bár az első kormány majd egy 10-el drágább de szerintem jobb.http://www.argep.hu/product_265338.html itt megtalálod.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  19. #694

    Re: GTR 2 !!!

    Hello!

    Először is köszi mindekettőtöknek a gyors válaszért Igazából már az aszfalton tudom tartani a kocsit, bár néha a biztonság kedvéért megkínálom kaviccsal a gépet

    Hát szerintem az ffb elengethetetlen ilyen játékokhoz.Azért is hogy érezd mikor csuszik az auto stb szerintem sokat javul az ember teljesítménye ha van ffb.Mert ha kezedbe mozog valami azt hamarabb le fogod reagálni mint a szemed a monitoron levő eseményeket

    Az FFB-ről annyit, hogy végülis így is látom hogy mikor csúszik a kocsi, de ahogy ti is mondtátok jobb lenne érezni a kezemben mert hamarabb korrigálhatnék. Úgyhogy már gyűjtök is a kormányra, plusz elolvastam a kormányokról szóló topikot ami alapján úgy néz ki hogy a Rolika által ajánlott MOMO Force Wheel lesz a kiválasztott. Már csak spórolni kell.... Kár hogy nincs szülinapom vagy mégegy húsvét a közeljövőben

    Set-upok tekintetében pedig vannak guruk, akiktől kitűnő beállításokat szerzhetsz be.

    Setupokat meg nem szívesen szereznék mástól, mert szeretnék én megtanulni kocsit beállítani, bár nyilván rengeteg időt igényel, főleg így az elején amikor még nem tudom mit hogy kell állítani, igaz, vannak útmutatóim de eddig nem nagyon segítenek. Ha próbálgatom egyszercsak majd ráérzek...

    Megyek is vissza gyakorolni hogy a következő bajnokságban már ne csak közveszélyes elemként kelljen velem számolni

  20. #695

    Re: GTR 2 !!!

    az ffb-től nem leszel jelentősen gyorsabb, ha egyáltalán. én anélkül megyek és azért nem sereghajtó vagyok :P

    MOMO Force-ot nem nagyon fogsz tudni szerezni, mert már nem gyártják, de ha mégis találsz valahol jó állapotút, akkor mindenképpen azt vedd.

  21. #696
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg MR. T. írta Hozzászólás megtekintése
    Hello!

    Először is köszi mindekettőtöknek a gyors válaszért Igazából már az aszfalton tudom tartani a kocsit, bár néha a biztonság kedvéért megkínálom kaviccsal a gépet

    Hát szerintem az ffb elengethetetlen ilyen játékokhoz.Azért is hogy érezd mikor csuszik az auto stb szerintem sokat javul az ember teljesítménye ha van ffb.Mert ha kezedbe mozog valami azt hamarabb le fogod reagálni mint a szemed a monitoron levő eseményeket

    Az FFB-ről annyit, hogy végülis így is látom hogy mikor csúszik a kocsi, de ahogy ti is mondtátok jobb lenne érezni a kezemben mert hamarabb korrigálhatnék. Úgyhogy már gyűjtök is a kormányra, plusz elolvastam a kormányokról szóló topikot ami alapján úgy néz ki hogy a Rolika által ajánlott MOMO Force Wheel lesz a kiválasztott. Már csak spórolni kell.... Kár hogy nincs szülinapom vagy mégegy húsvét a közeljövőben

    Set-upok tekintetében pedig vannak guruk, akiktől kitűnő beállításokat szerzhetsz be.

    Setupokat meg nem szívesen szereznék mástól, mert szeretnék én megtanulni kocsit beállítani, bár nyilván rengeteg időt igényel, főleg így az elején amikor még nem tudom mit hogy kell állítani, igaz, vannak útmutatóim de eddig nem nagyon segítenek. Ha próbálgatom egyszercsak majd ráérzek...

    Megyek is vissza gyakorolni hogy a következő bajnokságban már ne csak közveszélyes elemként kelljen velem számolni
    Szerintem nézd meg a Logitech Driving Force Pro-t is. Nekem az van és nagyon jó! Ugy állíthatod be a kormányt ahogy akarod. 900 fokot fordul, és nagyon sok gomb van rajta ami azért jó, mert a gtr összes lényeges gombját rá tudod rakni és verseny közben el sem kell engedned a kormányt. Ahogy nézem a pedálokkal talán nem lesz olyan gond mint a Momonál, legalább is idáig semmi jele. Szerintem vedd számításba ezt is mert ár/érték arányban szerintem nagyon jó. Legalább is én nem bántam meg, hogy ezt vettem.

    Setupoláshoz keresd meg Kiss Norbi irományát itt a forumon. Nagyon jó, és tényleg nagyon nagy segítség. Azóta nagyrész én is így kezdem a setup készítést és onnan viszonylag "egyszerüen" tovább tudsz menni a jó irányba. Szerintem kezdőknek kötelező.

  22. #697
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nézd meg a Logitech Driving Force Pro-t is. Nekem az van és nagyon jó! Ugy állíthatod be a kormányt ahogy akarod. 900 fokot fordul, és nagyon sok gomb van rajta ami azért jó, mert a gtr összes lényeges gombját rá tudod rakni és verseny közben el sem kell engedned a kormányt. Ahogy nézem a pedálokkal talán nem lesz olyan gond mint a Momonál, legalább is idáig semmi jele. Szerintem vedd számításba ezt is mert ár/érték arányban szerintem nagyon jó. Legalább is én nem bántam meg, hogy ezt vettem.

    Setupoláshoz keresd meg Kiss Norbi irományát itt a forumon. Nagyon jó, és tényleg nagyon nagy segítség. Azóta nagyrész én is így kezdem a setup készítést és onnan viszonylag "egyszerüen" tovább tudsz menni a jó irányba. Szerintem kezdőknek kötelező.
    A driving force prot én is csak ajánlani tudom. mióta megvan (március talán) nekem is javult az időm, és télleg sok gomb van rajta, ami nagy segítség. árban is sokkal jobb, mint a MOMO.

    Setuphoz pedig kötelező valóban a fent leírtak, de ha majd a serveren fent leszel, ott is kérdezhetsz, sztem mindenki fog segíteni(van aki többet, van aki kevesebbet) Az "UFO"-k is fognak segíteni, mert nem mindegy nekik sem, hogy ki hogy fogja őket elengedni a lekörözéskor! Igaz, ez nem ezen kellene, hogy múljon!

  23. #698

    Re: GTR 2 !!!

    Megkésve bár, de kösz mindenkinek a tippeket. Sajna eddig úgy néz ki marad a Speed Wheel. FFB nélkül is igen hatékony és legalább nem rángatja a kezem
    Elkezdtem setupokat gyártani, de ha néha véletlenül összejön egy normális beállítás az is csak a véletlen műve

    Azért próbálkozom szorgalmasan továbbra is és remélem lesz merszem (na meg lehetőségem ) indulni a következő bajnokságban!

    :heyjoe67_

  24. #699
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: GTR 2 !!!

    Aki esetleg nem látta még.

    http://www.gamepod.co.uk
    Dusa Tibor

  25. #700

    Re: GTR 2 !!!

    Sziasztok. Tudja valaki , hogy hol vagy hogyan elérhető a Nürnburgring Nordschleifen pálya? A válaszokat előre is köszönöm.

Oldal: 28 / 32 ElsőElső ||| 18 24 25 26 27 28 29 30 31 32 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •