Oldal: 2 / 32 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (793 összesen)

Téma: GTR 2 !!!

  1. #26

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta
    Tök jo!A képek alapján,mehetek vissza GPL ezni....
    Ehhez biztos gép kell már....
    A GPL hez legalább megvan a konfigom...
    Várunk szeretettel Rezsesz! Egyébként a GPL-ben már nagyobb a mezőny, mint a GTR-ben...

  2. #27
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: GTR 2 !!!

    Ratesz, egyik nem zárja ki a másikat

    Indulj GPL-ben is Rezső!

  3. #28
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTR 2 !!!

    Csak el kéne vállnom,hogy mindenhol indulhassak....

  4. #29

    Re: GTR 2 !!!

    Erröl a Falcon nevezetü játékrol tud valaki valamit?A Gtr2 után lesz az biztos és nevéböl itélve ford biztos lesz benne...

  5. #30
    Németh Tamás Regisztrált Tomievo logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 31.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    98

    Re: GTR 2 !!!

    Nekem van Falcon 4, de az repülőszimulátor.

  6. #31

    Re: GTR 2 !!!

    Ha valakit érdekel megsasolhatja ezeket a képeket.
    Asszem innentől kezdve élvezni fogjuk az esőfutamokat.

    http://www.blimeygames.com/gtr2_screens.php
    http://www.sim-racer.de/wbb2/thread....3421#post33421
    http://forum.rscnet.org/showthread.php?t=240177
    Utoljára módosította: Antal István; 2006. 01. 17. 10:31.

  7. #32

    Re: GTR 2 !!!

    Bíztató képek
    Babinszki Gábor

  8. #33

    Re: GTR 2 !!!

    Tutter, hogy megveszem...(persze csak, ha lesz gtr2-es bajnokság )Kíváncsi vagyok milyen gépen megy majd szaggatás nélkül

  9. #34

    Re: GTR 2 !!!

    Az tény, hogy nagyon faszán néz ki de az is garantált, hogy az esö megeszi majd a gépeket...Bár miota fent van a GTL azota esküszöm kétszer annyi FPS-t csinál GTR

  10. #35

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg K.András írta
    Az tény, hogy nagyon faszán néz ki de az is garantált, hogy az esö megeszi majd a gépeket...Bár miota fent van a GTL azota esküszöm kétszer annyi FPS-t csinál GTR
    MEGA LOL!!!!!

  11. #36

  12. #37

    Re: GTR 2 !!!

    ...hat fene tudja. lehet, hogy jol nez ki, de nekem nem igazan jon be ez a tukorsima fenyvisszavero reteg, ami a vizes aszfaltot hivatott utanozni. felenk valahogy nem ilyen a vizes uttest...persze, en videki vagyok. nekem a "szaraz" kepek valahogy jobban bejonnek, bar fura, ahogy par kepen el van "kenve", ami tavolabb van. jol nez ki cocpitbol, olyan, mintha a fokusz a fotozasnal a kormanyon lenne...gondolom, ez mar photoshop...
    Balikó Attila

  13. #38

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg atyka írta
    ...nekem a "szaraz" kepek valahogy jobban bejonnek, bar fura, ahogy par kepen el van "kenve", ami tavolabb van. jol nez ki cocpitbol, olyan, mintha a fokusz a fotozasnal a kormanyon lenne...gondolom, ez mar photoshop...
    sanszos
    Image Hosted by ImageShack.us
    Mészáros József - Rolling Stones Racing
    Fehér Norbert - Rolling Stones Racing
    Szabó Jácint - Rolling Stones Racing

  14. #39

    Re: GTR 2 !!!

    Hát hogy őszinte legyek engem legkevésbé az érdekel hogy néz ki, a lényeg úgyis a fizika meg a multi minősége. A netkóddal a GTR-ben nekem semmi bajom, ami a pályán történő versenyzést illeti, szerintem teljesen OK. Azt tudjuk hogy az engine replay-e egy nagy nulla a Papy replay-hez képest, természetesen analizáláshoz ott a Motec. A speedbug, 1fps bug meg egyéb ilyen negatívumok úgyis benne vannak az ISI motoros dolgokban, azzal nem tudunk mit csinálni, talán egyszer majd lesz egy másik engine. Szóval a nagy kérdés a fizika, viszont a Gmotor2 sajátságait figyelembe véve abban biztos vagyok hogy GTR2 fizikája jobb lesz mint a GTR volt, egyszerűen azért mert az 2.0-ás engine-el sokkal jobban lehet érezni az autót.

  15. #40

    Re: GTR 2 !!!

    Engem sem igazán a kinézet érdekel, de volna néhány megjegyzésem ehhez a GTR2 őrülethez:

    -az autók nem néznek ki egy szemmel sem jobban, mint XZibit konvertálásában a GTR1 autók rFactor alá.

    -az eső a pályán nem ilyen. Úgy néz ki a cockpitből az esős, tükröződő pálya, mintha egy feltöltött gödör lenne a kocsi előtt és az tele lenne vízzel, mintha egy úszómedence tetején közlekedne egy légpárnás hajó. De, ez a nagy, tükröződő tócsa csak a pálya szegélyei-ig tart.....

    -gondolom teljesen és tökéletesen moddolhatatlan lesz, még azt a kevés kiskaput is elveszik a független fejlesztők elől, amit eddig nyitva hagytak a GTR1 esetében......(bár ott van erre az rFactor)

    -a fizika jó-rossz voltáról szóló vitát nem akarom újrakezdeni, maradjunk annyiban, hogyha ebben is a "jaj Istenem megcsúsztam, végem van"-típusú Doug Arnao fizika lesz az irányadó, márpedig ez szinte 100%, akkor sokkal több létjogosultsága lesz egy jó rFactor GTR modnak, mint ennek a cuccnak.

    -a valósidejű tükröződéseket,a felszáradó tócsákat szinte senki sem fogja tudni élvezni, mert a legújabb 200000HUF-os videkártya kellessz hozzá, így mindenki szépen ki fogja kapcsolni a speciális effekteket és kap egy DX8-as/7-es GTR-1es kinézetű valamit. Forog a pénzszerzés mókuskereke.......

    -a Simbin supportja felháborító, addig kella avevő, amíg megveszi a cuccot, semmi support, csak meg kell nézni az oldalukat

    Szóval elég szkeptikus vagyok, de ezt már megszokhattátok tőlem.

  16. #41

    Re: GTR 2 !!!

    Való igaz, hogy van szebb eső megvalósítás. Jómagam egy fokozatosan sötétedő aszfalttal is beértem volna. Bár meg kell mondjam, hogy amatőr szememmel nézve az nfs mw esővizes aszfaltja szépre sikerült. Én még nem elégszem meg ha "csak" a fizikája jó. Jómagam esztétikai ámulatra is vágyom. Minél jobban megközelíti egy játék grafikája azt a képet, amit a valóságban látok, annál realisztikusabbnak érződik az egész. Sajna ennek erős konfig az ára. (Bár annak idején a Motorhead-del más programozók megmutatták, hogy lehet kis gépigénnyel is fantasztikus grafikai megoldásokat megvalósítani.) A technikai fejlődésnek úgysem lehet gátat szabni. A fejlesztőknek felhasználói aggyal kéne gondolkodni. Most kihozzák az engine adta lehetőségekből a max-ot, mindegy milyen áron (gépigénnyel), a felhasználó, ha élvezni akarja teljes szépségében, költsön százezreket a gépre. Mindegy, mert egy év múlva már az is aránylag elavult lesz a kor grafikai elvárásaihoz. Szóval ablakon kidobott péééz

  17. #42

    Re: GTR 2 !!!

    Ami az rFactort illeti, a fizikában többet várok a GTR-2-től, lásd gumimodellezés, és a dinamikus időjárás is fontos szerintem, no meg a livetrack.
    Ami a vizes pálya tükröződést illeti, igen egyetértek, túlzott.
    Ami meg Doug Arnao-t, nos két dolog biztos: 1, hogy van nem kis köze az autóversenyzéshez, és már a GPL fejlesztésében is részt vett aminek a mai napig megállja a helyét (sőt!). 2, Már olvastam én is ezt a "Doug Arnao féle fizikát" és nem igazán értem az univerzális jelentését: ha a GTR után az ember beül a GTL-be érzi hogy mennyire (szerintem kb ötszörösen) jobban meg lehet fogni az autót megcsúszásnál mint a GTR-ben (ahol tényleg megcsúszik és már szinte alig van sansza az embernek), és hát arról ne is beszéljünk, hogy a GPL fizikája mennyire más. (És Arnao ugye mindegyiknél jelen volt)
    Az hogy a Simbin supportja milyen, azzal azért részben vitába szállnék, ugyanis minden fórumon csak a negatívumok mennek, de pld az hogy a Simbin tüntette el a join lag-et már senkinek eszébe sem jut.
    Szerintem ha az rfactor zártkarosszériás részét vesszük, akkor inkább GTR(1), a nyitott karosszériás része meg a kezdeti lelkesedésem után (hogy végre van vmi F1-hez hasonló dolog benne) nem győzött meg.

    Alapvetően az sem biztos hogy jó, hogy a mai napig 2 engine létezik az ISI és a Papy (ami szerintem még ma is sok tekintetben az ISI fölé nő), kíváncsi lennék min dolgozik Dave Kaemmer, és arra is hogy megjelenik-e valamilyen új engine a piacon.

  18. #43
    Gabor Nagy2 Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 07. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    10

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Superman írta
    -a fizika jó-rossz voltáról szóló vitát nem akarom újrakezdeni, maradjunk annyiban, hogyha ebben is a "jaj Istenem megcsúsztam, végem van"-típusú Doug Arnao fizika lesz az irányadó, márpedig ez szinte 100%, akkor sokkal több létjogosultsága lesz egy jó rFactor GTR modnak, mint ennek a cuccnak.
    kétlem, hogy bármelyikünknek fogalma lenne arról, hogy tényleg így csúszik-e meg egy ilyen autó kőkemény futóművel meg slick gumikkal, természetesen én sem tudom, de azok a perecelések, amiket nyáron láttam a Hungaroringen (olasz GT futam), erősen emlékeztettek a játékban tapasztalt korrigálhatatlan bénázásokra. gyakorlatilag csak olyan hibát láttam (főleg a Mansell kanyarból kifelé jövet túl nagy gáz meg a sikán előtt elfékezés) amit nem lehetett már megmenteni, mintha még azt is hallottam volna néha hogy "jaj Istenem megcsúsztam, végem van"!

  19. #44

    Re: GTR 2 !!!

    egy dolog biztos, es ez a gtr mellett szol: nem jellemzo, hogy kilinccsel elore kanyarognanak a ferkak a versenyeken. aki csuszik, az altalaban el is taknyol...
    Balikó Attila

  20. #45

    Re: GTR 2 !!!

    Érdekes a GTR fizikája körüli vita. A szimulátorokban megvalósított fizikai modellezésről szóló cikkekben rendre a GPL és az NR2003, vagyis a Papy engine kerül megnevezésre, mint etalonnak tekinthető darab a jelenlegi szimek között. Végre valami hasonló szinvonalú szimuláció született, történetesen éppen az ISI alá, mely enginre korábban ugye nem ez volt jellemző... Azt hiszem inkább örüljünk neki, sem mint "eltúlzottnak" nevezzük. A GPL, NR2003 sem vezethető könnyebben...

    Idézet Eredetileg skc784 írta
    kétlem, hogy bármelyikünknek fogalma lenne arról, hogy tényleg így csúszik-e meg egy ilyen autó
    Azért van itt néhány pilóta akik tudnának mesélni...

  21. #46

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg skc784 írta
    kétlem, hogy bármelyikünknek fogalma lenne arról, hogy tényleg így csúszik-e meg egy ilyen autó kőkemény futóművel meg slick gumikkal, természetesen én sem tudom, de azok a perecelések, amiket nyáron láttam a Hungaroringen (olasz GT futam), erősen emlékeztettek a játékban tapasztalt korrigálhatatlan bénázásokra. gyakorlatilag csak olyan hibát láttam (főleg a Mansell kanyarból kifelé jövet túl nagy gáz meg a sikán előtt elfékezés) amit nem lehetett már megmenteni, mintha még azt is hallottam volna néha hogy "jaj Istenem megcsúsztam, végem van"!
    Én is ott voltam, és én is ugyanezt láttam!

  22. #47
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTR 2 !!!

    Valaki bennfentes elmondaná,hogy mennyi plussz fps kell a GTL hez képest a GTR 2 ben,az esőben?
    Mégis mire számitsunk?
    Most van majdnem minimumon a grafikai beállitásom a GTL ben...

  23. #48

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta
    Most van majdnem minimumon a grafikai beállitásom a GTL ben...
    Ne izgulj Rezső, nekem is
    Babinszki Gábor

  24. #49

    Re: GTR 2 !!!

    Rettegjetek ,amint kijon a GTR2 visszaterek :P
    A gepemen a GTL full grafikaval is 100 fps korul van ,igy en nem felek a GTR2-tol.
    Tenyleg egy apro kerdes: GTR-t abbahagytam ,de nem azert mert meguntam hanem mert a cd-irom megkarcolta az eredeti cd-t, es azota nem tudja olvasni.Nem nagyon jartam utana, de vajon van lehetoseg kicsereltetni?
    Pataki Adam

  25. #50

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Zajcev írta
    Rettegjetek ,amint kijon a GTR2 visszaterek :P
    A gepemen a GTL full grafikaval is 100 fps korul van ,igy en nem felek a GTR2-tol.
    Tenyleg egy apro kerdes: GTR-t abbahagytam ,de nem azert mert meguntam hanem mert a cd-irom megkarcolta az eredeti cd-t, es azota nem tudja olvasni.Nem nagyon jartam utana, de vajon van lehetoseg kicsereltetni?
    Ha más megoldás nincsen ugy inditsd mint a warezt, nekem is ugy megy nem kell cd-t dvd-t berakni GTL-GTR-nél a lényeg az online kodod...

Oldal: 2 / 32 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •