Oldal: 8 / 32 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 176 - 200 (793 összesen)

Téma: GTR 2 !!!

  1. #176
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta
    tetszik, valószínűleg meg is veszem majd, de az ISI szimeknek mindig olyan hatásuk van, mintha csak lebegnél a pályán, csak siklasz felette és a program kikalkulálja, hogy mi történne.

    ha megnézitek jobban a képeket, azokon is észrevehető, mintha nem érintkezne az autó kereke az aszfalttal.
    Ebben abszolút igazad van!

  2. #177

    Re: GTR 2 !!!

    Van benne egy jó kis videó a GTR2-ből, belsőkamerás nézetből 5.20-7.20-ig
    http://gunk.be/sitev2/assets/gunktv/...k18_GUNKtv.wmv
    Utoljára módosította: Antal István; 2006. 05. 12. 08:03.

  3. #178

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Antal István írta
    Van benne egy jó kis videó a GTR2-ből, belsőkamerás nézetből 5.20-7.20-ig
    http://gunk.be/sitev2/assets/gunktv/...k18_GUNKtv.wmv
    nem megy a link
    Babinszki Gábor

  4. #179
    Utoljára módosította: Antal István; 2006. 05. 12. 08:04.

  5. #180

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Antal István írta
    Loooool, jól nyomta a gyerek billentyűvel, gondolom arcade üzemmódban, mert olyan szépen egyenesbe állt a (ahogypalikmondaná) versenygépjármű

  6. #181

    Re: GTR 2 !!!

    Hali!

    Arról tudtok valamit, hogy esőben lehet majd használni az ablaktörlőt? Vagy annyira nem lesz vizes a szélvédő, hogy kelljen?

    Köszönöm!

  7. #182

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Sztommy írta
    Hali!

    Arról tudtok valamit, hogy esőben lehet majd használni az ablaktörlőt? Vagy annyira nem lesz vizes a szélvédő, hogy kelljen?

    Köszönöm!
    Mi itt mind RAIN-X-et használunk!
    Balikó Attila

  8. #183
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR 2 !!!

    Igen, az ablaktörlővel nagy lépést tehetne a fejlesztő az élethűség felé. Ezt az arcade videót nézegetve még kíváncsibb lettem Azért sim módban remélem nem lehet majd billentyűzettel boldogulni. Bár akkor legalább megmaradna egy csomó pénzem, mert ha viszont olyan lesz a game, amilyennek mindannyian szeretnénk, akkor a Logitech a G25 piacra dobását hihetetlen jó üzleti érzékkel időzítette. Már el is kezdtem spórolni.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  9. #184

    Post Re: GTR 2 !!!

    Jo lenne ebben is lenne full pro mode!Azért ez a dolog a netkarban szerintem nagyban hozzájárul ahhoz, hogy idömérön pl mindenki tudjon rendes kört menni, mert megszünteti az eldobtam esc gyorsan és vissza a pályára magatartást!
    Amugy jol néz ki, biztosan fejlödöt sokat elözöhöz képest, hamarosan meglátjuk!

  10. #185
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta
    Loooool, jól nyomta a gyerek billentyűvel, gondolom arcade üzemmódban, mert olyan szépen egyenesbe állt a (ahogypalikmondaná) versenygépjármű
    A GTR2-ben már nincs meg az a fajta arcade mód, mint a GTR-ben.
    Vannak szintek, mint pl. Novice/Semi-Pro/Simulation de csak a használható segítségek változnak, a fizika ugyanaz.

  11. #186
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Sztommy írta
    Hali!

    Arról tudtok valamit, hogy esőben lehet majd használni az ablaktörlőt? Vagy annyira nem lesz vizes a szélvédő, hogy kelljen?

    Köszönöm!
    Én nem tudom igaziban mennyire használnak ablaktörlőt, de szerintem bizonyos sebességnél már semmi jelentősége, mert lefolyik a víz a menetszéltől.

  12. #187
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: GTR 2 !!!

    Hát basszus ehelyett az igénytelen nyelvű kommentár helyett szívesebben hallgattam volna, hogy hogyan is dolgoznak a motorok.

    Egyébknét van egy szép jelent. Belső kamerás felvétel. Szépen és gyorsan rakosgatja a pilota a lábát a kuplungról a fékre! Meg amit még felfedezni véltem, hogy elég nehéz lesz a gépekkel kitolni, mert a srác csomószor nekikment és mindannyiszor összeszedte a gép az autót!

    jó lesz, JÓÓÓÓÓÓ lesssszz!

  13. #188

    Re: GTR 2 !!!

    Az is érdekes, hogy egy elég erőteljes koccolás után nem volt visszafordíthatatlan tapadásvesztés egyik félnél sem, ami jelenleg kicsit máshogyan van mint tudjuk. (vagy csak túl sok vezetési segítség volt bekapcsolva)

    A kétperces jelenetet kiszedtem az egész filmből csak sajna nem tudtam feltölteni (14Mb)

  14. #189
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR 2 !!!

    A virtuális kollégákat most is nehéz kipöckölni, nem úgy mint a bajnokságban az élőszövet vetélytársakat. Ami engem a "régi" GTR-ben a leginkább zavar, hogy néhány autóból (pl. Mosler) elég rossz a kilátás. Bár ez az igazi versenyautókban is így van, de ott legalább tudja tekerészni az ember a fejét. ... tudom vegyek TrackIR-t. (van GTR-es video is róla: http://www.naturalpoint.com/trackir/.../game-gtr.html)
    Ebben csak az nem tetszik, hogy jobbra fordítom a fejem, miközben a szememmel balra kell kacsintgatnom, ill. fordítva. Aztán meg majd az utcán is így vezetek...vagy mi. Bár egy elég nagy monitoron meg lehet jeleníteni azt is ami ballra van, meg azt is ami jobbra. Vagy van még erre más megoldás is, csak bírja a videokártya: http://www.matrox.com/graphics/offhome/th2go/home.cfm
    ez 300 dolcsi, és a GTR is támogatja.
    Utoljára módosította: Honk; 2006. 05. 12. 12:45.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  15. #190

    Re: GTR 2 !!!

    Trackir+wr-szemüveg a megoldás...és jóval olcsóbb is, mint egy monitor-falat építeni.
    Balikó Attila

  16. #191
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR 2 !!!

    Mi az a wr.szemüveg?
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  17. #192

    Re: GTR 2 !!!

    Egy szemüveg-szerű cucc, (van sisak is) beépített kis LCD-k vannak benne. Nálunk Sony-t lehetett kapni. Játéktermekben, lövöldözős cuccokhoz is szoktak hasonlót (általában ott a wr-sisakot) használni...legalábbis tőlünk nyugatra, itthon nem jártam vagy tíz éve játékteremben.
    Balikó Attila

  18. #193
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: GTR 2 !!!

    Idézet Eredetileg Balikó Attila írta
    Trackir+wr-szemüveg a megoldás...és jóval olcsóbb is, mint egy monitor-falat építeni.
    Ez a Trackir jó akkor ha csak hülyülni akarsz, de szerintem nagyon zavaró...
    Pontosan emiatt:"Ebben csak az nem tetszik, hogy jobbra fordítom a fejem, miközben a szememmel balra kell kacsintgatnom, ill. fordítva."

  19. #194

    Re: GTR 2 !!!

    Ezért mondtam (írtam) , hogy a wr-szemüveg (sisak) a megfejtés. Azzal ugyanis kiküszöbölöd azt a zavaró tényezőt, hogy a "látómező" egy helyben marad, miközben a fejed elmozdítod. Nekem volt, csak mire a trackir-t Csiki Peti jóvoltából kipróbálhattam, addigra a szemüvegem elhasználódott...ugyanis a fiam ásott vele egy nagy gödröt a homokozóban...
    Mellesleg nem tudom, hol lehet manapság ilyet szerezni, de érdekelne. Nem is lehet olyan drága, mert akkoriban volt valami 100k Ft, de akkor még egy 17-es LCD is legalább ennyibe került...
    Utoljára módosította: Balikó Attila; 2006. 05. 12. 13:35.
    Balikó Attila

  20. #195
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR 2 !!!

    Gondolom erre gondoltál: http://www.hotbuyselectronics.com/so...g_products.htm
    http://www.sg.hu/cikkek/11107/sony_glasstron_plm_a35
    tényleg nem lehet rossz ez+TrackIR, bár a végére igen ufonauta leszünk, ezzel a sok kütyüvel. Asszem inkább egy nagy monitor és kész. ...azért csorog a nyálam ezeket a cuccokat nézegetve.
    Utoljára módosította: Honk; 2006. 05. 12. 14:53.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  21. #196

    Re: GTR 2 !!!

    Így nézett ki...csak ami a játékteremben van, az azért jobb, mert jobban kitölti a látómeződ a kép, mint ennél...persze, ez is jobb, mint a 19-es moncsi előtt ülni. (Ez 52" képátló/6.5 láb távolságot szimulál, ami azért nem rossz)
    Nem leszünk ufonauták, a trackir-ből ránk csak az ezüst pötty kerül...mondjuk én elfelejtettem futam után leszedni és reggel a család hülyének nézett...
    Utoljára módosította: Balikó Attila; 2006. 05. 12. 15:07.
    Balikó Attila

  22. #197
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR 2 !!!

    Kicsit kutakodtam, és megtaláltam közben az "illetékes elvtársak" oldalát. és ezzel be is fejezem az off-olást: http://www.vrealities.com/
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  23. #198

    Re: GTR 2 !!!

    E3-as preview-k:
    http://www.digitaldisplacement.com/?p=320#more-320
    http://pc.ign.com/articles/708/708445p1.html

    Új dolog gyakorlatilag nincs bennük, az egyik augusztusi megjelenést ír. Szerintem sem jön hamarabb, demot pedig úgy gondolom legjobb esetben június második felében vagy inkább júliusban várhatunk.

  24. #199
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTR 2 !!!

    Tényleg jo képek,csak baszhatom...
    Az Rfactor tapasztalatai után,ezt gügyögősre kell majd butitanom.
    Majd átköltözöm Csiki Petihez ha egy jot akarok menni!
    Neki ugy is high-end gépe van!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  25. #200
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR 2 !!!


Oldal: 8 / 32 ElsőElső ||| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •