Oldal: 32 / 32 ElsőElső ||| 22 28 29 30 31 32
Találatok: 776 - 793 (793 összesen)

Téma: GTR 2 !!!

  1. #776
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782

    Thumbs up

    Nos nekem már régebb óta megvan a játék de nem nagyon jutott rá időm. Az installom is régen fenn van utóljára kb 1 hónapja próbáltam és ment is minden rendesen. De ma nem , ha be akarok lépni vmelyik szerverre nem tudok mert rossz játékverzió hibaüzenetet kapok
    Erre van valamilyen gyógyszer?
    Leszedtem az egészet ,felraktam mindent sorban ,újra regisztráltam és akkor is ez a válasz.
    Mitől rossz a játékverzióm ha a verziószáma 1.1.0.0?
    Közben keresgéltem és ezt találtam A 1.1.0.0 patchnak a read mejében van egy sor íme:You will receive a "Version Mismatch" message if you attempt to connect to a server that is not running GTR2 1.1.0.0
    Akkor most mi van sehol sem fut az 1.1.0.0?
    Utoljára módosította: Lali; 2011. 05. 05. 22:05.

  2. #777
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Nos nekem már régebb óta megvan a játék de nem nagyon jutott rá időm. Az installom is régen fenn van utóljára kb 1 hónapja próbáltam és ment is minden rendesen. De ma nem , ha be akarok lépni vmelyik szerverre nem tudok mert rossz játékverzió hibaüzenetet kapok
    Erre van valamilyen gyógyszer?
    Leszedtem az egészet ,felraktam mindent sorban ,újra regisztráltam és akkor is ez a válasz.
    Mitől rossz a játékverzióm ha a verziószáma 1.1.0.0?
    Közben keresgéltem és ezt találtam A 1.1.0.0 patchnak a read mejében van egy sor íme:You will receive a "Version Mismatch" message if you attempt to connect to a server that is not running GTR2 1.1.0.0
    Akkor most mi van sehol sem fut az 1.1.0.0?
    Szerintem olyan hiba lehet, hogy olyan autó/pálya van azon a serveren ami neked nincsen meg, vagy módosítva van néhány fájl. De az se kizárt, hogy valaki még a 1.0.0.0-val csinál szervert.

  3. #778
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    nem tudom mi volt de mostmár jó! Én is a játékon belüli eltérésre gyanakodtam de azt hittem hogy a verzió az alap amit figyel.

  4. #779
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085

    Kösz a bizalamat .....

    xd

  5. #780
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    xd
    Nem nagyon szeretjük ha más ligák nálunk hirdetik a saját bajnokságukat, de ez mindenütt így van.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  6. #781
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Nem nagyon szeretjük ha más ligák nálunk hirdetik a saját bajnokságukat, de ez mindenütt így van.
    Mondjuk nálunk nem igy van, de mindegy.
    Nem akartunk mi innen senkit se elpártoltatni, meg amugy is csak az jött volna aki akar.
    Se baj, 1000 bocs érte, hogy szennyeztem a topikot.

  7. #782
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Racedepartment újra beröffentette a GTR2 szervereket!
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  8. #783
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Racedepartment újra beröffentette a GTR2 szervereket!
    Kis nosztalgia.

  9. #784
    Üdv mindenkinek!
    Nagy fanja vagyok a SimBin játékainak, viszont felmerült benne néhány kérdés, amit a játék elkészülésekor lehet akik résen voltak tudtak, viszont én nem tudom/tudhatom!
    Szóval:
    1.GTR 1-ben ugyebár van eső....GT Legendsbe hogy lehet, hogy nem került ez bele? Szimplán úgy lehettek vele, hogy jó az úgy, esőben amúgy is kevesen versenyeznek, vagy nem tartották olyan fontosnak? Esetleg a karrier fa volt mondjuk a fő prioritás?
    2.GTR 2-ben lett egy nagyszerű pit animáció....hogy lehet, hogy az a későbbi Race 07-ből egy az egyben kimaradt? Vajon miért?
    3. Volt olyan, ami ígérve volt a GTR és GT Legends részéről, de nem valósult meg a végső verzióban?

  10. #785
    Nincs semmi inside infóm, de saját kútfőből:
    1. Szerintem ez a kis fejlesztőcsapat és határidők tipikus esete, a GTR 1 még az F1C alapjain nyugodott, ahol eleve rendelkezésre állt a szoftverben a változó időjárás, míg a GTL már az rF-et használta alapként, ahol viszont nem, így gondolom kellett nekik még az a plusz egy év a GTR2 megjelenéséig, hogy a saját implementációval elkészüljenek.
    2. Egyrészt a SimBin csapata a GTR2 és a Race sorozat között szinte teljesen kicserélődött, más gárda fejlesztette a kettőt. Másrészt pedig az egész Race sorozat a hivatalos WTCC játékból nőtte ki magát, ahol pedig a GT-vel ellentétben a boxkiállásoknak nem volt szerepe, így nem fordítottak túl nagy figyelmet rá. Ugyanígy pl. az AI is messze túl agresszív volt a többi kategóriához a túraautós hangolás miatt, míg a GTR2-ben a multiclass futamokat is jól kezelték a mikrobik.
    3. Milyen furcsa visszagondolni, hogy volt idő, amikor egyszer fizettél egy játék teljes tartalmáért, ami a hotfix jellegű patcheket leszámítva véglegesnek volt tekinthető megjelenés után és az ismert hibái/hiányosságai ellenére is évekig használtuk őket.

  11. #786
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs semmi inside infóm, de saját kútfőből:
    1. Szerintem ez a kis fejlesztőcsapat és határidők tipikus esete, a GTR 1 még az F1C alapjain nyugodott, ahol eleve rendelkezésre állt a szoftverben a változó időjárás, míg a GTL már az rF-et használta alapként, ahol viszont nem, így gondolom kellett nekik még az a plusz egy év a GTR2 megjelenéséig, hogy a saját implementációval elkészüljenek.
    Nos hát ez sok mindent megmagyaráz, végül is logikus is.
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    2. Egyrészt a SimBin csapata a GTR2 és a Race sorozat között szinte teljesen kicserélődött, más gárda fejlesztette a kettőt. Másrészt pedig az egész Race sorozat a hivatalos WTCC játékból nőtte ki magát, ahol pedig a GT-vel ellentétben a boxkiállásoknak nem volt szerepe, így nem fordítottak túl nagy figyelmet rá. Ugyanígy pl. az AI is messze túl agresszív volt a többi kategóriához a túraautós hangolás miatt, míg a GTR2-ben a multiclass futamokat is jól kezelték a mikrobik.
    Ebben is van logika, igaz nem tudom, hogy akkortájt mennyire volt egyértelmű, hogy moddolható játékok lesznek, de azért az a pici kis apróság, ami a boxot illeti talán megcsinálható lett volna, de csak szerintem.....főleg ha a DLC tartalmait nézzük.
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    3. Milyen furcsa visszagondolni, hogy volt idő, amikor egyszer fizettél egy játék teljes tartalmáért, ami a hotfix jellegű patcheket leszámítva véglegesnek volt tekinthető megjelenés után és az ismert hibái/hiányosságai ellenére is évekig használtuk őket.
    Na igen....bár hozzátehető talán, hogy alapjában is azért egy igen jó játék volt mind....korszakalkotó és ilyen sem lesz már több egyikből sem...talán hasonló sem, mert már nagyon más a tematika sajnos. Árban pedig....hááát...majd meglátjuk, bár őszintén a szim az a kategória, ami megéri az egyszeri nagyobb árat is szerintem, szerencsére van utánpótlás és nem hagynak fel az új szoftverek készítésével...
    UI: Végső soron én még azt is elképzeltem, hogy ha GTR 3 megbukik, mert úgy látszik hogy igen, (csak akkor mért húzzák és a munkások miből élnek nem tudom), akkor a Kunos átveheti a WEC-es játék licenszeit....a játékmotor ugyan az...nagy dobás lehetne...akár...bár az LMP1 elég gyér.
    Utoljára módosította: Andor Knight; 2020. 10. 13. 02:01.

  12. #787
    Idézet Eredetileg Andor Knight írta Hozzászólás megtekintése
    Végső soron én még azt is elképzeltem, hogy ha GTR 3 megbukik, mert úgy látszik hogy igen, (csak akkor mért húzzák és a munkások miből élnek nem tudom), akkor a Kunos átveheti a WEC-es játék licenszeit....a játékmotor ugyan az...nagy dobás lehetne...akár...bár az LMP1 elég gyér.
    Én továbbra is úgy gondolom, hogy ez a WEC kapcsolat téves infó volt. A fejlesztők ezt sosem erősítették meg. Egyrészt a WEC éppen nagyon egészségtelen állapotban van, a bahreini szezonzáróra pont negatív rekordot döntött a nevezők száma, az LMP1 kivezetés alatt van, ráadásul nagyon úgy tűnik, hogy az ACO elsősorban most a Studio 397-el dolgozik együtt, Marcel már meg is erősítette korábban, hogy az új hypercar kategóriára fókuszálnak rFactor 2-ben az LMP1 helyett. Szóval egy WEC-alapú játék piacra dobása jelenleg nem tűnik túl időszerűnek.

    Ami meg a SimBin-t illeti, a RaceRoom brand szekere mostanság elég jól megy, ami a partneri kapcsolatokat illeti, szerintem arról az oldalról van elég bevétel a fejlesztések finanszírozásához. A legutóbbi Sector3 fejlesztői naplóban ennyi azért említésre került:

    Idézet Eredetileg J-F Chardon írta
    There are also many things that don’t make it into public changelogs but still occupy us. Things like [...] spending some time with our colleagues over at SimBin UK to answer some questions and assist on physics and sounds.
    szóval azért valami csak zajlik a SimBin háza táján is, talán egyszer az is kiderül, hogy micsoda.

  13. #788
    Még egy kérdés: Miért lett az rFactor elterjedtebb? Akkor tájt könnyedebben futtatható volt? Csak mert GTR 2 mondjuk szebb is, van 24H napszak, dinamikus esőzés, ugyan olyan jól moddolható, furcsa számomra, hogy 2010-es években is inkább rF volt a fő cél (moddereknek is talán).....vagy épp mert volt belőle ingyen kalóz verzió, amivel lehetett multizni, GTR2-ből meg nem?

    Illetve csak úgy mellékesen: Mi újság a GTR 1-2 és GT Legends multiplayer üzemmódjaival? Működőképes legalább a GTR 2 és a GT Legends esetleg....ha más nem a steames...vagy épp a mókolt?
    Utoljára módosította: Andor Knight; 2020. 10. 15. 02:12.

  14. #789

  15. #790
    Besz*rás Nem számítottam rá, hogy egyből ilyen jól fog működni a dolog, le se bírtam törölni a vigyort az arcomról.


  16. #791
    Ennyi év távlatából nem emlékszem már, az FIA GT-ben 2003-2004-ben legális volt a kipörgésgátló használata? (Én úgy emlékszem, hogy nem, az bizonytalanított el, hogy az AC RSS GT Packban mintha néhány kocsinál Factory TC-vel lenne.)

  17. #792
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ennyi év távlatából nem emlékszem már, az FIA GT-ben 2003-2004-ben legális volt a kipörgésgátló használata? (Én úgy emlékszem, hogy nem, az bizonytalanított el, hogy az AC RSS GT Packban mintha néhány kocsinál Factory TC-vel lenne.)
    Lehetett használni TC-t.

  18. #793
    Így egy év távlatából különben érdemes megjegyezni, hogy TheIronWolf rengeteg melót ölt azóta is a CrewChief pluginba és egy csomó mindent tud, amit az eredeti szim nem, például a kormány animáció felskálázása nagyobb elfordulási szögekre, szélvédő koszolódás és animált ablaktörlők, gumik koszfelvétele, ráadásul már VR mód nélkül is használható, a beépülő fejlesztései elérhetők az asztalon is.

    Utoljára módosította: balage06; 2022. 01. 21. 19:55.

Oldal: 32 / 32 ElsőElső ||| 22 28 29 30 31 32

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •