Szavazás eredménye: Jövök a Masters találkozóra! (csak előzetes felmérés, jelentkezés a topikban)

  • szombaton és vasárnap

    18 38,30%
  • csak szombaton

    9 19,15%
  • csak vasárnap

    1 2,13%
  • nem jövök

    19 40,43%
Szavazók
47 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (156 összesen)
  1. #51
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Sör legyen, a csajokról ki gondoskodik?
    www.rosszl.anyok.hu
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  2. #52
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A szombat esti szállásról és a vasárnapi programról!

    Elnézést kérek mindenkitől a késlekedését, volt pár részlet ami még le kellett egyeztetni az érintettekkel.

    Szóval ami a programot illeti, szombat estig amíg még van elég fény egészen biztosan a gokart pályán leszünk, tehát amíg csak lehet nyomni fogjuk neki!
    Olyan este 8-9 körül zárul a buli, utána két lehetőségünk van:
    1. A tavalyihoz hasonlóan elmegyünk közösen "kempingezni", aztán had szóljon.. a szállás ez esetben faház, ami talán 1 fokkal jobb mint a sátor, de ez tavaly sem zavart senkit.
    2. Vagy mehetünk a SimHouse-hoz is, itt viszont az a feltétel, hogy este nem szabad hangoskodni. Viszont lehet egész éjjel szimulátorozni, vagy kulturáltan szórakozni, csevegni a közösségi helységben. Itt a szállás ez esetben a házban a padlót jelenti, amit magatokkal hozott polifómmal, matraccal, hálózsákkal lehet igénybe venni, illetve aki akar, az sátrazhat is a kertben. Fürdő, WC, szauna van.


    Ami a vasárnapi programot illeti pedig mindkét esetben közös kajálás (grillezünk, vagy rendelünk), szimulátorozás, pancsizás a medencében, szauna, és persze a szokásos sztorizgatás és egymás szekálása, igény szerint, ahogy a csövön kifér. Vasárnap délután pedig mindenki szépen elindul haza, mert este AC GT3 futam van!

    Rövidesen kirakom a regisztrálós táblázatot is, aminek kitöltése kötelező (már ha akarsz enni, inni, gokartozni)... de addig is örülnék ha itt írásban kifejtenétek a véleményeteket a 2 szóban forgó verzióról, hogy melyik a szimpatikusabb!


    Ez a nem szabad hangoskodni mit takar?
    Mennyire?
    Bocs ha hülye a kérdés Szabi, de én még nem jártam ott nálatok.
    Hogy képzeljük el a helyszínt, mert az oldalatokon a képekből nem látszik igazán a környezet.
    Mert ha ott van 10-15-20 ember és normál hangerőn beszélget annak is van azért jó kis alapzaja.
    Én amúgy arra szavazok, hogy ott legyünk nálatok.

  3. #53
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a nem szabad hangoskodni mit takar? Mennyire?
    Bocs ha hülye a kérdés Szabi, de én még nem jártam ott nálatok.
    Hogy képzeljük el a helyszínt, mert az oldalatokon a képekből nem látszik igazán a környezet.
    Mert ha ott van 10-15-20 ember és normál hangerőn beszélget annak is van azért jó kis alapzaja.
    Én amúgy arra szavazok, hogy ott legyünk nálatok.
    A SimHouse egy több szintes házban székel, hatalmas kerttel, terasszal és gyönyörű kilátással. Maga a fogadó helység a legalsó szint, itt vannak a szimulátorok, székek, padok, 20 ember kényelmesen elfér, de lehet még több is.... itt bent bátran lehet éjjel is szimulátorozni, beszélgetni, röhögcsélni, miegymás.

    Ami a hangoskodást illeti, a környék lakott, illetve lesz a helyszínen egy elég kicsi gyerek is, aki szeretne éjjel aludni, így az épületen kívül a halk beszélgetésen kívül más nem fér bele az esti órákban. Az eddigi visszajelzések alapján jobban járunk, ha este inkább a BattaRinghez közeli kempingbe megyünk... különösen, hogy a SimHouse ~1 óra útra van a gokart pályától autóval.

    Százhalombattán a szállás a Klub Sirály Csónakházban lenne, ahol 1880 Ft/fő lenne egy éjszaka, plusz ott lehet majd reggelizni is, tavaly meglepően finom volt a rántotta.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 08. 19. 12:25.

  4. #54
    Sziasztok!


    Sajnos nem tudok reszt venni a talalkozon Pedig akost szivesen megszorongattam volna a gokart palyan

    Mindenkinek jo szorakozast kivanok

  5. #55
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A SimHouse egy több szintes házban székel, hatalmas kerttel, terasszal és gyönyörű kilátással. Maga a fogadó helység a legalsó szint, itt vannak a szimulátorok, székek, padok, 20 ember kényelmesen elfér, de lehet még több is.... itt bent bátran lehet éjjel is szimulátorozni, beszélgetni, röhögcsélni, miegymás.

    Ami a hangoskodást illeti, a környék lakott, illetve lesz a helyszínen egy elég kicsi gyerek is, aki szeretne éjjel aludni, így az épületen kívül a halk beszélgetésen kívül más nem fér bele az esti órákban. Az eddigi visszajelzések alapján jobban járunk, ha este inkább a BattaRinghez közeli kempingbe megyünk... különösen, hogy a SimHouse ~1 óra útra van a gokart pályától autóval.

    Százhalombattán a szállás a Klub Sirály Csónakházban lenne, ahol 1880 Ft/fő lenne egy éjszaka, plusz ott lehet majd reggelizni is, tavaly meglepően finom volt a rántotta.
    Így már értem, mondjuk én az éjjeli szimezésre szavazok ettől függetlenül, szerintem a kultúrált viselkedés bőven megoldható.
    Jó lenne kipróbálni.
    Plusz én vasárnap nem fogok tudni sokáig maradni, mert aznap van a feleségem szülinapja, igy időbe otthon kell lenni, mert háború lesz.

  6. #56
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Üzenetek
    191
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Gumifal lájkolja ezt :-D
    Szerintem inkább Százhalombatta egész lakossága lájkolja

  7. #57
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Asszem csak egyszer megyek, ha nem felejtemel...... No de a melyik napról, még fogalmam sincs.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  8. #58
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    mai napot még megvárom,ha nem lesz előrelépés akkor én ezt lehet kiis hagyom,választ se kapok olyan mintha semmit nem írtam volna több mint 1 hete
    mai nap ennyi
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  9. #59
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Na szóval a következő lesz a menet!

    Helszín: BattaRing
    Időpont: 2015. Augusztus 29. (szombat)
    Cím: 2440 Százhalombatta, Mérnök utca. 15 (térkép)
    Autóval: 6-osról és M6-osról Százhalombattánál lefordulva könnyen 5 perc alatt megközelíthető, M0-ástól 10-15 perc út kocsival.
    Tömegközlekedés: a pálya a százhalombattai vasút-, és autóbuszállomás közelében van, kocsival bárkiért elugrunk pár perc alatt. Buszok és vonatok a Déilből, Kelenföldről és Népligetből indulnak, kb ~40 perc út Pestről.
    • érkezés: 10:00
    • díjkiosztó: 11:30
    • ebéd: 12:30
    • gokart: 14:00 (házi bajnokság, lebonyolítási rendszer kitalálás alatt..
    • esti sörözés: 20:00

    Gokart: A pálya ki lesz bérleve privát használatra, aminek keretében egy házi gokart bajnokságot rendezünk. A gokarotzás ára: 2500 Ft/15 perc/fő
    Kaja
    : Rádi Peti séfmester kiváló menüvel készül, melyben lesz gulyás leves és saslik vagy tacos (külön vega is lesz), meg persze a szokásos kiegészítők (sajt, savanyúság, kenyért, stb). Ár: 1000 Ft/fő/étkezés
    Ital: az Excel-es regisztráció fényében eldöntjük, hogy lesz-e központi beszerzés, vagy máshogy oldjuk meg. Ár: fogyasztás szerint beszerzési áron
    Szállás: A Klub Sirály Csónakházban leszünk Százhalombattán, aki szeretne velünk tartani, az kérjük mielőbb jelezze, hogy leadhassam a foglalást. Ár: 1880 Ft/fő

    Vasárnap pedig megyünk ki délelőtt a SimHouse-hoz szimulátorozni, medence partizni, meg folytatni a hepaj-t!
    Cím: 2084 Pilisszentiván Határ utca 48. (térkép)


    A következő Excel Regisztrációt kérem mindenki töltse ki (aki szeretne jönni), írja be a fenti szavazás szerint, hogy menyit gokartozna, mit enne és mit inna, illetve ha hoztok vendéget, akkor Őt is vegyétek fel külön sorban, írjátok be a vendég nevét és a saját fórum nicketeket az Excelbe, hogy lássuk kihez tartozik! Írjátok be azt is, honnan jöttök, hogy az egy irányból érkezők meg tudják keresni egymást az utazás céljából!


    Fontos!!
    A regisztráció véglegesítéshez az utolsó oszlopba be kell írni, hogy "OK", ami egyben azt is jelenti, hogy leeszed, leiszod, legokartozod és kifizeted amit kértél!
    Jelentkezési határidő: csütörtök délelőtt - 10:00!


    Bármi kérdés, vagy probléma estén ezen a számon tudtok elérni: link
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 08. 26. 12:34.

  10. #60
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Figyelem!

    Elsősorban a szállás lefoglalása miatt kérném, hogy aki szombat este szeretne velünk tartani és ott aludni, az kérjük mielőbb töltse ki a regisztrációs Excel-t!

    Az Excel-ben kérjük a "Honnan jössz?" oszlopba mindenki írja be, honnan érkezik a találkozóra, hogy az egy helyről jövők könnyen meg tudják keresni egymást és adott esetben összeszervezni az utazást!
    Bátran keressétek meg egymást privát üzenetben, aki fuvart keres, vagy tud felajánlani!

    Köszönjük!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 08. 23. 19:28.

  11. #61
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Toga te hozod az egész megyét?
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  12. #62
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Wega írta Hozzászólás megtekintése
    Toga te hozod az egész megyét?
    nyaha, gyanítom a csomagtartó tartalma 99%-ban folyékony halmazállapotú dolgokat fog tartalmazni
    Any Given Sunday!

  13. #63
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    nyaha, gyanítom a csomagtartó tartalma 99%-ban folyékony halmazállapotú dolgokat fog tartalmazni
    Uram Irgalmazz !!!
    Utoljára módosította: Wega; 2015. 08. 23. 20:19.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  14. #64
    Felmerült pár kérdés:

    Gokartozásnál mennyire rugalmas a megadott idő? Ha beírok pl 45 percet akkor ott helyben már nem mehetek se többet se kevesebbet?

    SimHouse féle afternek van valamilyen költsége? (eddig nem láttam említve, de biztos ami biztos)

    Fizetés helyszínen, vagy előre?

  15. #65
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Chosen írta Hozzászólás megtekintése
    Felmerült pár kérdés:

    Gokartozásnál mennyire rugalmas a megadott idő? Ha beírok pl 45 percet akkor ott helyben már nem mehetek se többet se kevesebbet?

    SimHouse féle afternek van valamilyen költsége? (eddig nem láttam említve, de biztos ami biztos)

    Fizetés helyszínen, vagy előre?

    Az általad beírt idő ad nekünk egy támpontot hogy körülbelül mennyien szeretnétek gokartozni, így tudunk egy előzetes összeállítást csinálni a súlyotok alapján.
    Az időhöz pedig inkább írj be fél órát, és ha még lesz kedved mehetsz nyugodtan, tavaly is még rányomtunk vagy 2-3 etapot.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  16. #66
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Chosen írta Hozzászólás megtekintése
    Felmerült pár kérdés:
    1. Gokartozásnál mennyire rugalmas a megadott idő? Ha beírok pl 45 percet akkor ott helyben már nem mehetek se többet se kevesebbet?
    2. SimHouse féle afternek van valamilyen költsége? (eddig nem láttam említve, de biztos ami biztos)
    3. Fizetés helyszínen, vagy előre?
    1. A gokartozánál a fő gond az, hogy sokan leszünk és előre meg kell csinálnunk az időbeosztást. Lehet többet menni, ha akarsz még, de arra valószínűleg már csak késő délután, vagy este lesz idő
    2. Nincs, de a kajáról-piáról ott is nekünk kell majd gondoskodni magunknak. (rendelünk, vagy megesszük a szombati maradékot, meglátjuk )
    3. Helyszínen
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 08. 23. 21:04.

  17. #67
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Aki szeretne szállást szombat estére, az kérjük mielőbb regisztrálja magát az Excel-be, köszönjük.

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na szóval a következő lesz a menet!

    Szállás: A Klub Sirály Csónakházban leszünk Százhalombattán, aki szeretne velünk tartani, az kérjük mielőbb jelezze, hogy leadhassam a foglalást. Ár: 1880 Ft/fő

    A következő Excel Regisztrációt kérem mindenki töltse ki (aki szeretne jönni), írja be a fenti szavazás szerint, hogy menyit gokartozna, mit enne és mit inna, illetve ha hoz vendéget, akkor Őt is vegye fel külön sorban, írja be a vendég nevét és a saját fórum nickjét az Excelbe, hogy lássuk kihez tartozik! Írjátok be azt is, honnan jöttök, hogy az egy irányból érkezők meg tudják keresni egymást az utazás céljából!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 08. 24. 12:24.

  18. #68
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Na ez jól hangzik - előzetesen csak szombatra nyomtam, de ha már a második nap itt lesz Pesten és még úgysem mentem el az új kecóba, itt az idő
    Bár körülbelül elsőnek írtam hogy jövök családi tennivaló miatt lehet végül még csak gokartozni se tudok jönni, vasárnap pedig biztos offos

  19. #69
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    utazásra van már konkrét terved? ha lesz még hely csatlakoznék mint tavaly, majd megkereslek privátban
    hagytam privit
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  20. #70
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    nyaha, gyanítom a csomagtartó tartalma 99%-ban folyékony halmazállapotú dolgokat fog tartalmazni
    a maradék 1% mind értelmetlen dolog bameg,mint pl pótkerék elakadásjelzőháromszög izzó készlet kárpit frodó nyelonzacskója kidobni mind
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  21. #71
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Bár a táblázatot kitöltöttem, de ha valakinek szüksége lenne fuvarra, akkor csatlakozhat hozzám BP indulási helyről, egész pontosan XIV.kerből. Vagy, ha nincs rá igény, de van más, akinél van még szabad hely és marad vasárnapra is ott alvással szombaton, akkor ahhoz én csatlakoznék szívesen. Köszönöm a figyelmet!!!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  22. #72
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Üzenetek
    243
    a táblázatba a vacsi mit takar, kb hánykor és még a gokart pályán?

    más: a 16. sor neve üres, gondolom így okés h nem kér semmit

  23. #73
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    a táblázatba a vacsi mit takar, kb hánykor és még a gokart pályán?

    más: a 16. sor neve üres, gondolom így okés h nem kér semmit
    Igen, még a gokart pályán olyan 6-8 óra között.
    Abból a sorból kiírta magát vki, gondolom mégsem jön, de bátran fel lehet tölteni vkinek az üres sort
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 08. 25. 14:52.

  24. #74
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, még a gokart pályán olyan 6-8 óra között.
    Abból a sorból kiírta magát vki, gondolom mégsem jön, de bátran fel lehet tölteni vkinek az üres sort
    értem köszi, akkor azt kihúzom 6 óra körül indulok majd haza

  25. #75
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    értem köszi, akkor azt kihúzom 6 óra körül indulok majd haza
    Igazából a kaja ott lesz egész nap, ehetsz előbb is, ha akarsz... az ebéd/vacsi bontás csak a mennyiségek miatt kell nekünk, hogy tudjunk számolni az szükséges adagszámmal..

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •