Szavazás eredménye: Jövök a Masters találkozóra! (csak előzetes felmérés, jelentkezés a topikban)

  • szombaton és vasárnap

    18 38,30%
  • csak szombaton

    9 19,15%
  • csak vasárnap

    1 2,13%
  • nem jövök

    19 40,43%
Szavazók
47 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Oldal: 1 / 7 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (156 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    GTR-Masters találkozó 2015

    Regisztráció itt: Masters találkozó 2015
    ---------------------------------------------------


    Kedves Versenyzők!


    Természetesen idén sem maradhat el a szokásos éves Masters találkozó, a tavalyi összejövetel rendkívül jól sikerült, így most sem térünk el a jól a bevált recepttől és kibérelünk magunknak egy gokart pályát (ahol eszünk, iszunk díjkiosztunk és versenyzünk), illetve akinek nem elég a jóból, az másnap velünk tarthat a SimHouse főhadiszállásra, ahol szimulátorozás, szaunázás és medence party várja az érdeklődőket!

    A találkozón mindenkit örömmel látunk, nem csak a szervertagokat, hanem bárkit, aki nem szeretne kimaradni egy ilyen örült muriból!!

    A terv a következő:

    • Első nap: 2015. augusztus 29. (szombat) - Battaring
    • 10:00-11:30: érkezés, sör, csevej, móka, kacagás, "miért löktél ki a múltkor" típusú beszélgetések...
    • 11:30-12:30: Ünnepélyes díjkiosztó, kupák, oklevelek, fairplay díj... aki nem nyert, annak max egy ölelés
    • 12:30-14:00: szabadtéri bográcsos, vagy grillezős ebéd, Séf úr: Rádi Péter (aki tavaly volt, az tudhatja, hogy nem bánja meg )
    • 14:00- ???: Házi gokart bajnokság értő közönség szeme előtt, ennek pontos részleteit (lebonyolítás módszer, idő, stb) majd a jelentkezők fényében kitaláljuk, de ahogy Titeket ismerlek, kemény lesz, az biztos!
    • Közben: chill out, sztorizgatás, setup fejtegetés, nagyot mondás, szívatás ezerrel... ahogy szoktuk
    • Este: közös laza esti ivászat
    • Második nap: 2015. augusztus 30. (vasárnap) - SimHouse
    • Program: after party a SimHouse főhadiszállásán, pontos részletek később...


    Tehát szombaton díjkiosztó és gokart, este egy könnyed hepaj, vasárnap pedig a szimulátorozni foguk Magyarország legprofibb cockpit-jében, amit a Forma-1 közvetítések pályabejáró rovatából is ismerhettek!

    Hamarosan teszek ki egy online kitölthető form-ot, ahol mindenki beírhatja, hogy mit akar enni, inni, mennyit gokartozik és akar-e vasárnap szimulátorozni, ezt kérlek majd mindenképpen töltsétek ki!
    Ja igen, és természetes családtag, barátnő, testvér, feleség, kiscica, kiskutya, bárki jöhet, további infók hamarosan...



    További infók és regisztráció: Masters találkozó 2015
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 08. 23. 21:35.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Hozzáadtam a topikhoz egy szavazást, ez egyelőre csak egy előzetes felmérés, de később lesz majd rendes regisztráció is a gokart-hoz és a kajához!


    BattaRing megközelítés:
    Cím: 2440 Százhalombatta, Mérnök utca. 15 (térkép)
    Autóval: 6-osról és M6-osról Százhalombattánál lefordulva kb 5 perc alatt könnyen megközelíthető, M0-ástól 10-15 perc út kocsival.
    Tömegközlekedés: a pálya a százhalombattai vasút-, és autóbuszállomás közelében van, kocsival bárkiért elugrunk pár perc alatt. Buszok és vonatok a Déilből, Kelenföldről és Népligetből indulnak, kb ~40 perc út Pestről.


    Gokart: A pálya ki lesz bérleve privát használatra, aminek keretében egy házi gokart bajnokságot rendezünk az idén megújult (és megerősödött) gépekkel. A gokarotzás ára: 2500 Ft/15 perc/fő
    Kaja
    : Rádi Peti séfmester helyben sütött menüvel készül, vegák és húsimádók egyaránt jól járnak, pontos menü később...
    Ital: az Excel-es regisztráció fényében eldöntjük, hogy lesz-e központi beszerzés, vagy máshogy oldjuk meg, de ebből tavaly sem volt probléma..
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 13. 14:44.

  3. #3
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Na ez jól hangzik - előzetesen csak szombatra nyomtam, de ha már a második nap itt lesz Pesten és még úgysem mentem el az új kecóba, itt az idő

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Na ez jól hangzik - előzetesen csak szombatra nyomtam, de ha már a második nap itt lesz Pesten és még úgysem mentem el az új kecóba, itt az idő
    Lehet már szombat este átmegyünk és ott lesz az esti iszogatás meg eszegetés, éjjeli szimulátorozás, meg alukálás... ez a része még egyeztetés alatt van a dolognak.

  5. #5
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957
    Idén én is tervezem, hogy ismét meglátogatom a Masters régi és új tagjait, már csak egy sofőr kell Jó lenne kicsit lazulni ismét veletek!

    Scuderia Giudice #099#

  6. #6
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Idén megpróbálok én is eljutni. Szombatra Battára mennék, bár oda kocsival tudok csak, tehát nekem az ivás kilőve. De legalább viszem a fényképezőgépet is magammal. :-)
    Öregember nem gyorsvonat.......

  7. #7

  8. #8
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Ki tartozik, kinek, mennyi sörrel excel tábla nem lesz?

  9. #9
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése



    Kaja
    : Rádi Peti séfmester helyben sütött menüvel készül, vegák és húsimádók egyaránt jól járnak, pontos menü később...
    Én nem szeretném grillen végezni
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  10. #10
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ki tartozik, kinek, mennyi sörrel excel tábla nem lesz?
    Meg kellene egy ki mennyi házi-t hoz oszlop is
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  11. #11
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Ez nagy királyságnak hangzik, idén már végre biztosan én is ott leszek a Kiccsapattal
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  12. #12
    Jól hangzik,csatlakoznék én is,de nem tudom lesz-e kötelező programom akkor.Meddig illik szavazni?

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Godi írta Hozzászólás megtekintése
    Jól hangzik,csatlakoznék én is,de nem tudom lesz-e kötelező programom akkor.Meddig illik szavazni?
    Ez a szavazás csak egy előzetes felmérés, hogy kb lássuk hogy alakul majd a létszám, szóval ha szeretnél jönni, akkor bátran írd be magad, nincs semmi következménye, ha esetleg mégsem tudsz megjelenni.

    A találkozó előtt pár héttel lesz majd egy hivatalos regisztráció is, ahol a gokartozásra és a kajára kell majd konkrétan jelentkezni... aki ott nem íjra be magát, azt is szívesen látjuk majd, csak nem tudjuk neki garantálni, hogy jut is majd neki ezekből...

  14. #14
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Én idén reményeim szerint Frodókám mellé viszek egy másik hasonlóan tehetséges italenylő művészt és egyben egy kétlábonjáró f1 szakértőt, Zsákos "Sanci" Bilbót. Jóóó buli lesz!
    ütv toga (meglehetősen ittas állapotban)!
    Any Given Sunday!

  15. #15
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Én idén reményeim szerint Frodókám mellé viszek egy másik hasonlóan tehetséges italenylő művészt és egyben egy kétlábonjáró f1 szakértőt, Zsákos "Sanci" Bilbót. Jóóó buli lesz!
    ütv toga (meglehetősen ittas állapotban)!
    Ejha
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  16. #16
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Up!

    Aki szeretne jöni találkozóra, az kérjük bökjön rá egyet a fenti szavazásra...

  17. #17
    Bár nemrég óta vagyok itt jelen, de szombatra szívesenek kinéznék majd valószínűleg.

  18. #18
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Chosen írta Hozzászólás megtekintése
    Bár nemrég óta vagyok itt jelen, de szombatra szívesenek kinéznék majd valószínűleg.
    Mindenkit örömmel látunk, az AC és az R3E miatt amúgy is sok most az új arc, nem kell szégyenlősködni... a sör, a hús, meg a gokart meg majd úgyis minden kezdeti gátlást felold!

  19. #19
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Itt a bayy!
    francba hát ezt nem hiszem el hogy ilyen velem megeshet,minden követ megmozgattam hogy eltudjak jönni ah ez nem lehet igaz és pont aug 29.-e,há bameg ilyen nincs ilyen nincs és mégis van,ehh pont ráérek
    no rakendrollronygylábserif addig is:PPP
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  20. #20
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Itt a bayy!
    francba hát ezt nem hiszem el hogy ilyen velem megeshet,minden követ megmozgattam hogy eltudjak jönni ah ez nem lehet igaz és pont aug 29.-e,há bameg ilyen nincs ilyen nincs és mégis van,ehh pont ráérek
    no rakendrollronygylábserif addig is:PPP
    Bammeg Zoli jól megszívattál már-már bevettem mikor a végén jött a csattanó...
    A király nem Elvis volt...

  21. #21
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Bammeg Zoli jól megszívattál már-már bevettem mikor a végén jött a csattanó...
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  22. #22
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Itt a bayy!
    francba hát ezt nem hiszem el hogy ilyen velem megeshet,minden követ megmozgattam hogy eltudjak jönni ah ez nem lehet igaz és pont aug 29.-e,há bameg ilyen nincs ilyen nincs és mégis van,ehh pont ráérek
    no rakendrollronygylábserif addig is:PPP
    hehehehe.....

  23. #23
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    bennem is megállt az ütő, ki itta volna meg a pálinkám másik felét
    Any Given Sunday!

  24. #24
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    bennem is megállt az ütő, ki itta volna meg a pálinkám másik felét
    ki számolja meg mennyien vagyunk ?
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  25. #25
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    Bammeg Zoli jól megszívattál már-már bevettem mikor a végén jött a csattanó...
    Hallottam te is jössz, remélem várod már.
    Mivel menjek a sporttal vagy a bubuval vagy a gázossal?

Oldal: 1 / 7 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •