Oldal: 6 / 8 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó
Találatok: 126 - 150 (198 összesen)
  1. #126
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Az én véleményemet még csak átgondolni sem akarta senki sem arcosodtok. a lényeget fel sem akartátok fogni, Szabi kérlek töröld a profilom mert én nem tom hogy kell nem tok azonosulni veletek és nem is áll szándékomban.

  2. #127
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Itt egy példa Acben hogy a lehet gyorsan vezetni letisztult nem rángatós vezetéstechnikával. Kemény Ákos Assetos körre, most mastersen oda vissza szanaszét ver mindenkit.
    https://www.youtube.com/watch?v=Bal410nf8n4

    Itt egy példa a valóságból nordschlife körrekord GT3 Mclaren autóval (elvileg a mclaren egy kezesbárány a porschehoz képest)
    https://www.youtube.com/watch?v=ajN5fVVOLOw

    Ezzel a két videóval azt akarom bemutatni hogy mindenkinek más a vezetéstechnikája ez igaz szimulátorra és valóságra is. Én szeretem úgy beállítani az autót hogy végig a határon táncoljon ez miatt Assetóban el is melegítem a hátsó gumikat rendszeresen és időt veszítek.
    Szerintem azért se jó az összehasonlítás, mert a raceroomos idő ránézésre is elmarad a Wr-től több másodperccel, míg amit én futottam az egy tizedre kiélezett kör volt egy heti gyakorlással. Ez ugyanúgy igaz a valós onboard videókra is, egyszerűen nincsenek meghajtva rendesen azok az autók, amiket linkeltetek. Nézzétek meg hogy a norsdchlifes körön, amit linkeltem olyan mintha végig az életéjért küzdene és ennek meg is lett az eredménye mivel a GT3as körrekord.
    Dani és Ákos, köszi a konstruktív kommenteket! (Sajnos eléggé leesett a topic színvonala az utóbbi pár napban)

    Ákos a Te júliusi RR-es körödről se gondolom hogy valóságos, sőt. De azóta már volt update, nem lehet így visszaváltani és a fizika is sokkal jobb lett, biztos vagyok benne, hogy most nem tudnál ilyen kört menni. Egyébként úgy lenne érdekes az összehasonlítás, ha egy AC-s kört is beraktál volna ugyanazon a pályán ugyanazzal az autóval, és akkor ugyanazt a stílust látnánk mindkét szimmel. Érdemes lenne egy legjobb kör itt, legjobb kör ott összehasonlítást csinálni. Dobna a topicon.

    Dani abban teljesen igazad van, hogy a videók amiket linkeltem tényleg nem voltak túl profik, de Red Bull ringre nem találtam jobb onboardokat. A DTM talán ami még egész jó színvonalú és ott is látni egy két kanyarnál a kormánymozdulatokat.
    Illetve a Spa-s kör amit beraktál tényleg sokkal valóságosabb, de még mindig ott van az az orrtúrós kanyarbemenet amit nem tudok hova tenni és teljesen irreálisnak érzek. Az a jelenség zavar amikor a féktáv után fullra befordított kormánnyal, mindenféle ellenkormányzás, korrekció vagy akármi nélkül csikrogó gumikkal eléri az autó az apexet, majd gáz és a kigyorsítás, ami aztán teljesen rendben is van. Ez sajnos a RRE-ban is probléma, de nem érzem annyira jelentősnek mint AC-ban, ahol szinte az összes hotlapben jelen van és szemmel láthatóan gyorsabbnak tűnik vele az ember, mintha megpróbálna reprodukálni egy oylan kört, mint amit a Nordschleifés videóban látni. Abban a videóban nagyon jól látszanak MINDKÉT szim hiányosságai. Ahogy megy az ürge, majdnem minden kanyarbemeneten korrigál, alul és túlkormányzás között egyensúlyozva az autóval, ilyet AC-ban nem lát az ember! Valószínűleg itt a többség már gokartozott, ott is az van kanyarbemeneten, hogy ha túlfordítod a kormányt az autó lendületétől függően vagy kidobja a seggét és ellenkormányoznod kell, vagy úgy megtúrja az orrát hogy lecsúszol az ívről. Olyat még nem tapasztaltam hogy kifordított kormánnyal, csikorgó ELSŐ gumikkal odacsúszok az apex-re.

    Linkelek egy jó minőségű RRE hotlapet, itt is látható néhol a jelenség, de nem annyira jellemző mint az AC-ban, ugyanis RRE-ben jobban működik az, amikor túlságosan kifordítod a krományt és az autó elje egyszerűen lecsúszik az ívről.
    https://www.youtube.com/watch?v=XLfruCFQ5q0

  3. #128
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    A rohadt életbe leírtam egy full hosszú kommentjét és elveszett....!!! Ha megnyugszom újraírom, de miért lép ki a honlap ilyen hamar??? Miért jelentkezik ki automatikusan amíg írok hosszabban valamit???

    majd légyszi töröljétek hi
    Ha ilyet írok, igyekszem nem elfelejteni néha nyomni egy ctrl+A és ctrl+C kombinációt

  4. #129
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Dani és Ákos, köszi a konstruktív kommenteket! (Sajnos eléggé leesett a topic színvonala az utóbbi pár napban)

    Ákos a Te júliusi RR-es körödről se gondolom hogy valóságos, sőt. De azóta már volt update, nem lehet így visszaváltani és a fizika is sokkal jobb lett, biztos vagyok benne, hogy most nem tudnál ilyen kört menni. Egyébként úgy lenne érdekes az összehasonlítás, ha egy AC-s kört is beraktál volna ugyanazon a pályán ugyanazzal az autóval, és akkor ugyanazt a stílust látnánk mindkét szimmel. Érdemes lenne egy legjobb kör itt, legjobb kör ott összehasonlítást csinálni. Dobna a topicon.
    Igen, szerintem sem valóságos De jó az ötlet, csinálok egy olyan videót, még a mai nap folyamán!
    Szerk: Nem csinálok videót, ez a RR rosszabb lett mint volt. Egy hátsó meghajtású autó tolja az orrát kigyorsításkor..mi az már? Setup ugyanolyan mint volt, sőt, valamit állítani se lehet. Még mindig az a gyorsabb ha bedriftelsz a kanyarba, mint sem hogy normális módon. Nagyon rosszak a GT autók ebben a játékban. Meg így az összes hátsó meghajtású. Az egyetlen egy jó benne azok a WTCC autók, de biztos vagyok benne, ha a Kunos nekiállna azoknak az autóknak 100x jobbat kapnánk.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 12. 07. 18:25.

  5. #130
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése

    Szerk: Nem csinálok videót, ez a RR rosszabb lett mint volt. Egy hátsó meghajtású autó tolja az orrát kigyorsításkor..mi az már? Setup ugyanolyan mint volt, sőt, valamit állítani se lehet. Még mindig az a gyorsabb ha bedriftelsz a kanyarba, mint sem hogy normális módon. Nagyon rosszak a GT autók ebben a játékban. Meg így az összes hátsó meghajtású. Az egyetlen egy jó benne azok a WTCC autók, de biztos vagyok benne, ha a Kunos nekiállna azoknak az autóknak 100x jobbat kapnánk.
    Hmm, ez igen....

  6. #131
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Dani és Ákos, köszi a konstruktív kommenteket! (Sajnos eléggé leesett a topic színvonala az utóbbi pár napban)

    Ákos a Te júliusi RR-es körödről se gondolom hogy valóságos, sőt. De azóta már volt update, nem lehet így visszaváltani és a fizika is sokkal jobb lett, biztos vagyok benne, hogy most nem tudnál ilyen kört menni. Egyébként úgy lenne érdekes az összehasonlítás, ha egy AC-s kört is beraktál volna ugyanazon a pályán ugyanazzal az autóval, és akkor ugyanazt a stílust látnánk mindkét szimmel. Érdemes lenne egy legjobb kör itt, legjobb kör ott összehasonlítást csinálni. Dobna a topicon.

    Dani abban teljesen igazad van, hogy a videók amiket linkeltem tényleg nem voltak túl profik, de Red Bull ringre nem találtam jobb onboardokat. A DTM talán ami még egész jó színvonalú és ott is látni egy két kanyarnál a kormánymozdulatokat.
    Illetve a Spa-s kör amit beraktál tényleg sokkal valóságosabb, de még mindig ott van az az orrtúrós kanyarbemenet amit nem tudok hova tenni és teljesen irreálisnak érzek. Az a jelenség zavar amikor a féktáv után fullra befordított kormánnyal, mindenféle ellenkormányzás, korrekció vagy akármi nélkül csikrogó gumikkal eléri az autó az apexet, majd gáz és a kigyorsítás, ami aztán teljesen rendben is van. Ez sajnos a RRE-ban is probléma, de nem érzem annyira jelentősnek mint AC-ban, ahol szinte az összes hotlapben jelen van és szemmel láthatóan gyorsabbnak tűnik vele az ember, mintha megpróbálna reprodukálni egy oylan kört, mint amit a Nordschleifés videóban látni. Abban a videóban nagyon jól látszanak MINDKÉT szim hiányosságai. Ahogy megy az ürge, majdnem minden kanyarbemeneten korrigál, alul és túlkormányzás között egyensúlyozva az autóval, ilyet AC-ban nem lát az ember! Valószínűleg itt a többség már gokartozott, ott is az van kanyarbemeneten, hogy ha túlfordítod a kormányt az autó lendületétől függően vagy kidobja a seggét és ellenkormányoznod kell, vagy úgy megtúrja az orrát hogy lecsúszol az ívről. Olyat még nem tapasztaltam hogy kifordított kormánnyal, csikorgó ELSŐ gumikkal odacsúszok az apex-re.

    Linkelek egy jó minőségű RRE hotlapet, itt is látható néhol a jelenség, de nem annyira jellemző mint az AC-ban, ugyanis RRE-ben jobban működik az, amikor túlságosan kifordítod a krományt és az autó elje egyszerűen lecsúszik az ívről.
    https://www.youtube.com/watch?v=XLfruCFQ5q0
    Én most azért linkeltem Ákos videóját, hogy megmutassam teljesen más vezetési stílussal is lehet gyorsan menni. Asszem mercivel én is tudtam hozni tizedre ugyanezt a kört Spába, de teljesen máshogy vezettem. Én sosem fordítom így az autó alá a kormányt, ezért szoktam úgy kifacsarni a futómű beállításokat hogy egy túlkormányzottabb beállítást kapjak.
    Abban teljesen igazad van, hogy mind2 szimulátorból hiányzik ez a hirtelen tapadásvesztés ami miatt gyors kormánymozdulatokra van szükség. Úgy mondanám hogy taknyosan viselkednek a gumik, túl sokat engednek. Ezért lehet eredményes "alulkormányozottan" gyorsan vezetni, mert az első gumik rengeteget bírnak, nem melegszenek el az óriási terhelésre.

    Iracingben amikor kijött az új gumimodell nagyon sokat szidtuk, hogy az addig megengedő gumik hirtelen úgy büntettek hogy nem tudtunk körbemenni. Ami azt jelenti hogyha túleped a gumi limitét egyből tapadásvesztés és hirtelen megindul az autó. Utána fél körig arra kellet koncentrálni, hogy a gumik hűljenek vissza a normális tartományra. Ekkor panaszkodtunk Kiss Norbinak, hogy mi ez a **** miért ennyire érzékeny a gumi és erre ő azt mondta, hogy a valóságban ezek a slickek tényleg képesek ennyire gyors tapadásvesztésre és nehéz őket az optimumon tartani. Iracing nem ehhez a topikhoz tartozik, de talán ott a legösszetettebb gumi. Mostanában mentem pár futamot GT3 autókkal és rengeteget számít a setup és vezetési stílus. Ténylegesen arról szól a setupolás, hogy a gumit hány C° ig melegítsük és hogyan kopjanak, erre kell a legnagyobb hangsúlyt fektetni. Egy 40 perces futamra csak úgy hirtelen beesve Qualyn pár tizedre voltam az elejétől, viszont a futam végére 1.5 mpt kaptam az elsőtől, mert nem tudtam hogy kell a menegelni a gumit. Na ez hiányzik szerintem nagyon ebből a két szoftverből, hogy a gumik melegedjenek kopjanak és ne csak azért mert a pályán vagyunk, hanem attól ahogy vezetünk.
    Itt nem az iranciget akarom fényezni Ott pont ez az összetett gumi miatt szoktak problémák lenni, amelyet 3 éve negyedévenként folyamatosan patchalnek, és még mindig a lassú kanyarokban 1-2 GT autó nagyon furcsán viselkedik és indokolatlanul hamar keresztbe lehet velük fordulni. Azért se jó összehasonlítás, mert az iracing egy jóval idősebb projekt, illetve ha fullra megakarod venni az egészet, akkor kb 200e ft + évi 30e ft. Ennyi pénzből egy szerverre való embernek megvehetnénk az assetot vagy a raceroomot. . Ennek ellenére érdemes kipróbálni iracinget is, szoktak akciózni 3 hónapos ingyenes kupont, ahol az alaptartamakt lehet meghajtani.
    Itt egy videó amit még január körül csináltam, sima "public" verseny egy hétvégi esti futamon. Itt jól látszódik szerintem a kormányzásból meg a képből, hogy nincs semmi csúszka mászka, hanem ha megcsúszik a gumi akkor tényleg megcsúszik és hirtelen kell reagálni (1.28).
    Utoljára módosította: sinka; 2015. 12. 06. 14:28.

  7. #132
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    ...Setup ugyanolyan mint volt, sőt, valamit állítani se lehet.
    Ez akkor van, ha az újonnan betett négyes (Nissan, RUF, Corvette, Ford GT) közül választasz. Ezeket nagyon leegyszerűsítették (elcseszték!), de a többi jól setupolható és a viselkedésük is valóságosabb.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  8. #133
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Ez akkor van, ha az újonnan betett négyes (Nissan, RUF, Corvette, Ford GT) közül választasz. Ezeket nagyon leegyszerűsítették (elcseszték!), de a többi jól setupolható és a viselkedésük is valóságosabb.
    GT3-as Audival mentem. Powert, coastot, váltót nem tudtam állítani..váltónál csak az egész áttételt tudtam, külön-külön a fokozatokat már nem.

  9. #134
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    GT3-as Audival mentem. Powert, coastot, váltót nem tudtam állítani..váltónál csak az egész áttételt tudtam, külön-külön a fokozatokat már nem.
    Na ez új, de mindjárt rálesek én is, egyébként igen, ezt a hármat nem lehet állítani.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  10. #135
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Hát tényleg így van, sőt ez az ADAC 13-14-et is érinti!

    ...na fasza, ezt most miért kellett!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  11. #136
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Hát tényleg így van, sőt ez az ADAC 13-14-et is érinti!

    ...na fasza, ezt most miért kellett!
    Nyugalom! Akkor már értem a hozzászólásodat Ákos. Én is kiakadtam anno.

    A lényeg, hogy a Patch után egy-két autónál előfordul hogy elszaródott az áttét meg miegymás. Csak annyit kell tenni hogy a Reset to defaultra rá kell egyet kattintani és már megy is minden. Írták is amikor kijött a patch hogy a fizika megváltozott ezért a szetelést érdemes újrakezdeni, default értékeket visszaállítani. Meg több autónál elvesztek az custom szetek, mert változtak a beállítások határétékei stb..
    Utoljára módosította: Bognár Dániel; 2015. 12. 06. 19:52.

  12. #137
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    . Úgy mondanám hogy taknyosan viselkednek a gumik, túl sokat engednek. Ezért lehet eredményes "alulkormányozottan" gyorsan vezetni, mert az első gumik rengeteget bírnak, nem melegszenek el az óriási terhelésre.
    Igen pont ezt érzem én is. Van ugye minden autónak, meg guminak egy olyan maximális elméleti sebessége amivel még be lehet venni egy kanyart megcsúszás nélkül, és aztán van egy olyan sáv ahol csúszáhatáron vagy majd aztán jön a megcsúszás. Motorozásnál van konkrét tapasztalatom. Ott, pl a hátsó guminál mikor bedönti az ember a gépet és elkezdni húzni a gázt akkor tapad tapad, majd kicsit kezd már csúszni, de még jól kontrollálható, majd ha tovább húzod a gázt akkor komolyabban megcsúszik, és kitör a motor segge. Most ez az átmeneti sáv ahol már csúszik de még kontrollálható, ez az amiben elég nagy a lemaradása a szimeknek. Pl AC-ban szerintem túl nagy az a sáv ahol még kontrollálható a megcsúszás, ezért tűnik úgy mintha tényleg taknyos lenne az egész, és viszonylag könnyű korrigálni. A Raceroomban szerintem kisebb ez a sáv és ha kilépsz belőle akkor jobban büntet, viszont ott meg annyira fos az FFB, hogy nagyon nehéz korrigálni, vagy egyáltalán megérezni hogy mi történik pontosan.

    A SimHouseban mentem már én Iracinggel, akkor iszonyat fura volt, nyilván nem volt túl sok időm ráérezni, de ha nem mentem be megfelelő sebsséggel a kanyarba akkor ott történtek csuda dolgok.
    (persze nyilván az IRacing a legvalóságosabb, sok profi szimulátor használja a fizikáját, sok év fejlesztés, tőkeerő stb. csak azt kifizetni, hát nem tudom, ahhoz már azért komoly elköteleződés kell a versenyzés iránt... )
    Utoljára módosította: Bognár Dániel; 2015. 12. 06. 19:51.

  13. #138
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Nah ez a másik amiért nem tetszik az assetto. Folyamatosan sikító gumik (tiszta GT6 filling), valamint állandó jelleggel oldalra csúszó autó. Akkor vagy gyors ha jól tudsz driftelve közlekedni.

  14. #139
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Nah ez a másik amiért nem tetszik az assetto. Folyamatosan sikító gumik (tiszta GT6 filling), valamint állandó jelleggel oldalra csúszó autó. Akkor vagy gyors ha jól tudsz driftelve közlekedni.
    Ez pont a RR. Assettoba nem az a leggyorsabb ha bedriftelsz, nezd csak meg a mclarenes korom a gt3as barcelona topic alatt. Egyszer nem alltam keresztbe

  15. #140
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Ez pont a RR. Assettoba nem az a leggyorsabb ha bedriftelsz, nezd csak meg a mclarenes korom a gt3as barcelona topic alatt. Egyszer nem alltam keresztbe
    De kemény vagy Ákos nézted az RBringes videómat 1szer sem toltam keresztbe pedig ha valaki akkor én nagyon rosszul kezelem a hátsókerekes autókat.
    Szabi kérlek tényleg töröld a profilom mielőtt kiteregetem a telefonos magánbeszélgetéseinket RRoomrol . Nem hiszem el hogy igazi paraszt ként kell viselkednem, hogy törölj az oldalról.

  16. #141
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi kérlek tényleg töröld a profilom mielőtt kiteregetem a telefonos magánbeszélgetéseinket RRoomrol . Nem hiszem el hogy igazi paraszt ként kell viselkednem, hogy törölj az oldalról.
    Sanyi, a teljes törlés technikailag nem járható út... ha nem szeretnél többet ennek a közösségnek a része lenni, akkor csupán annyi a dolog, hogy ne olvasd, ne kövesd tovább a fórumot, ne lépj be és ne írj új hozzászólást.
    Az aktív szervertagok közül természetesen ki tudlak venni, ha ez a kérésed.

    Azt mondjuk én továbbra sem értem, hogy mi köze van annak, hogy Ákos rossz véleménnyel van a RaceRoom-ról ahhoz, hogy te és a másik 20-30 tagunk aki szereti jóízűen versenyezzetek egymással a futamokon... de ez már a te dolgod. Ami meg a telefonbeszélgetéseinket illeti, én szerintem nem mondtam neked soha semmi olyat, amit ne vállalnék adott esetben mindenki előtt, így ezzel max emberileg lehet visszaélni, tartalmilag nem nagyon.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 12. 07. 18:06.

  17. #142
    Kezd kissé nagyon gáz lenni ez a topik. Ha ilyen szinten nincs tolerancia egymás véleményének irányába még itt sem, ahol elvileg azonos érdeklődésű emberek vannak, akkor nem csoda, ha vannak ennél nagyobb bajok is, de ez legalábbis elgondolkodtató.

  18. #143
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    . csak azt kifizetni, hát nem tudom, ahhoz már azért komoly elköteleződés kell a versenyzés iránt... )
    Persze, egy steames akciós 5000ftos AC és egy 1 évnyi (4szezon) iRacing 1 autóval mondjuk 200$nyi pálya az komoly elköteleződés mutat anyagilag, de cserébe 24/7 versenyezhetsz profi körülmények között és nem vagy időhöz kötve avagy, az idő=pénz képlete itt is kijön

  19. #144
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    ...de cserébe 24/7 versenyezhetsz profi körülmények között ...
    bocs most leköptem a kávémmal a monitort
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 12. 07. 16:10.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  20. #145
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Nalam,ami dont AC oldalara az az FFB,illetve maga a steering setup,erzet. R3E-nal szamomra belohetetlen,ennyi ami miatt megvan,de nem hasznalom.

  21. #146
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Sikerült Szabival tisztáznunk miből alakult ki a konfliktus egy része ez úton elnézést kérek tőle aszem ő is megértette az álláspontomat és egy nagyon tartalmas beszélgetést folytatunk. Elmondhatom hogy az én kérdéseimre is emberi módon megfogalmazott értelmes válaszokat kaptam Köszönöm
    Utoljára módosította: Stsunny; 2015. 12. 07. 17:48.

  22. #147
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Nalam,ami dont AC oldalara az az FFB,illetve maga a steering setup,erzet. R3E-nal szamomra belohetetlen,ennyi ami miatt megvan,de nem hasznalom.
    Én meg pont az AC-ban érzem úgy, hogy nemigen tudtam még beállítani olyan precízre a kormányt, mint amilyen a RR-ban szinte alapon

  23. #148
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Nalam,ami dont AC oldalara az az FFB,illetve maga a steering setup,erzet. R3E-nal szamomra belohetetlen,ennyi ami miatt megvan,de nem hasznalom.
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én meg pont az AC-ban érzem úgy, hogy nemigen tudtam még beállítani olyan precízre a kormányt, mint amilyen a RR-ban szinte alapon
    Mi lenne ha esetleg meg is osztanátok egymással a beállításaitokat, hátha tudtok egymásnak újat mutatni?

    A végén még kiderül, hogy mind a kettő jó, csak be kell tudni rendes állítani...

  24. #149
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én meg pont az AC-ban érzem úgy, hogy nemigen tudtam még beállítani olyan precízre a kormányt, mint amilyen a RR-ban szinte alapon
    Milyen kormányod van?
    én 3 kormánnyal próbáltam
    G27 alap fos
    T500 alap türhető
    Fana V1 alap isten ,semmit nem kellet rajta állítanom

  25. #150
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    Milyen kormányod van?
    én 3 kormánnyal próbáltam
    G27 alap fos
    T500 alap türhető
    Fana V1 alap isten ,semmit nem kellet rajta állítanom
    Naná, hogy G27

    Tökölődtem vele már sokat, de valahogy sosem érzem igazán precíznek, feszesnek. Vagy pedig viszonylag átmenet nélkül egy elég nagy holtjáték jelenik meg, kóválygóssá válik az autó. Ez biztosan közrejátszik benne, hogy AC-ban egyszerűen fényévekre vagyok az élétől, mintha egy kategóriával lejjebb autóznék.

Oldal: 6 / 8 ElsőElső ||| 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •