Oldal: 5 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (198 összesen)
  1. #101
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Én nagyon Raceroom párti voltam, és a mai napig szinte minden bajnoki és fun futamon indulok, de jelen pillanatban nem véletlen az Alpha elnevezés a multiplayernél. Nem is az a baj, hogy milyen hibák, hiányosságok vannak, hanem, hogy május óta eltelt fél év és semmi változás. Továbbra is tetszik a játék, de minden futamot úgy kezdek el, hogy vajon be tudom-e fejezni, vagy eltűnök és odébb teleportál a játék, mint legutóbb hungaroringi Seat Cupon pont Sanyi autójába. A hálózatomat már ezerszer átnéztem, UPC modemben jelerősséget javítottunk, de előtte is határértéken belül volt. Semelyik másik játékban ilyen problémám nem volt, csak a Raceroomban. Továbbra se értem miért erőltetik ezt az elképzelést, hogy a játékhoz mindenképp szükség van az ő szerverükre is. Ami aztán hol megy, hol nem megy. Legutóbb csütörtökön omlott össze, de nem tudom, hogy most már jó-e (nem vagyok gép közelben).
    Ami miatt még kitartok, az a játékélmény, az, hogy nekem szívemhez közel állnak a WTCC-s autók, és béna vagyok hátsó kerekes autókhoz. A hangok, hangeffektek is kifejezetten jól sikerültek. Szerintem a pályák is jók, a Hungaroring pl nekem sokkal jobban tetszik az AC-s mod verziónál. Az autó tartalommal sincs gond. A következő nagyobb patch eldönti szerintem, hogy merre megy tovább ez a játék, de nagyon össze kell szedni magukat a Sectoros fiúknak. A hivatalos fórumot elnézve egyre több embernél fogy el a türelem.
    Köszönhetően az R3E-be szerzett rossz tapasztalatoknak az utóbbi időben elindultam pár AC futamon is (DTM+Street). Nem mondom, hogy hibátlan, de semmi lag, csak a versenyzésre kellett figyelnem. Jó volt menteni a setupokat, versenyközben különféle infókat látni, a futamok után statisztikát nézni a teljesítményről. Ezek nagyon hiányoztak az R3E-ből, viszont elődjénél a Race07-ben meg ugyanúgy megvolt. Ami még nagyon tetszik az az irányítás. Semmit nem állítottam és egyből jó volt. R3E-ben fél napom elment arra, hogy beállítsam, de most se vagyok vele elégedett. Viszont az AC-s tartalom számomra nem áll annyira közel a szívemhez. Az utcai autók engem annyira nem mozgatnak meg (bár a GT86 tetszik), jó lenne egy vérbeli első kerekes túraautó tartalom hozzá (gyári).

    Összefoglalva, ahogy már előttem is írták a két játékból egy sokkal jobb sim lenne.

  2. #102
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg nem látjátok még a sebesség érzet is ugyan az de én is féltőtök 1et

  3. #103
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Köszönöm Bodnár Dani végre valaki alátámaszt ésszel nem csak ugat mint én

  4. #104
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm Bodnár Dani végre valaki alátámaszt ésszel nem csak ugat mint én
    Távol álljon tőlem hogy azt mondjam hogy a Racerroom jobb szimulátor. Mindkettőnek megvannak a maga erősségei és ezek alapján Nekem a Raceroom jobban tetszik, valóságosabbnak tűnik egyenlőre. Ennyi, nehogy valaki AC elleni támadásnak vegye a kommentemet, csak kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye.

    Amúgy az tény hogy nem mentem még komolyan versenyautóval, csak pályamotoroztam, de nem is ez a lényeg hanem az onboard videók és ahogy a profik mennek. Azért sok mindent lehet találni mindkét szimben ami a valóságban egészen máshogy néz ki. (akár egy féktáv vagy egy adott kanyar stb..)

  5. #105
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Eszembe sincs senkit meg győzni hogy szeresse a RaceRoomot csak ha valaki ezt a topikot meglátogatja hogy eldöntse mivel simezzen esélye sem lesz az RRnek
    A másik egyszer sem szaroztam semmilyen részét az acnek ellentétben itt sokakkal és ez persze nem esik jól de hát nem vunk egyformák.
    és ha a betűkön túl nem tok olvasni akkor tényleg csak vihar a biliben, de a lejárató kampányból picit elegem van

    Elnézést Dani hogy rosszul írtam a neved.

  6. #106
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm Bodnár Dani végre valaki alátámaszt ésszel nem csak ugat mint én
    Belinkelni videókat az ész, de írni egy szubjektív véleményt, az ugatás. Meg persze mindenki ugat, meg nem ért hozzá, meg hülye, ha nem a te kedvenc játékodat dicséri... Nem az anyádat ölték meg, csak nem tetszik nekik az a játék ami neked igen.
    Lehet az sem véletlen hogy az AC versenyeire 2 szervert kell indítani a R3E futamokra meg szinte senki sem kíváncsi. Ez a topic meg arra van hogy kivesézzék mindkét játék pozitív és negatív tulajdonságait egyaránt ill. összehasonlítsák őket.
    Végy egy beöntést és nyugodj le...

  7. #107
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Belinkelni videókat az ész, de írni egy szubjektív véleményt, az ugatás. Meg persze mindenki ugat, meg nem ért hozzá, meg hülye, ha nem a te kedvenc játékodat dicséri... Nem az anyádat ölték meg, csak nem tetszik nekik az a játék ami neked igen.
    Lehet az sem véletlen hogy az AC versenyeire 2 szervert kell indítani a R3E futamokra meg szinte senki sem kíváncsi. Ez a topic meg arra van hogy kivesézzék mindkét játék pozitív és negatív tulajdonságait egyaránt ill. összehasonlítsák őket.
    Végy egy beöntést és nyugodj le...
    Papa én magamra írtam hogy ugatok ez feltűnt az amit írtam más dolgok addig eljutottá? Vagy csak találtál valamit amibe bele lehet kötni.

  8. #108
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Belinkelni videókat az ész, de írni egy szubjektív véleményt, az ugatás. Meg persze mindenki ugat, meg nem ért hozzá, meg hülye, ha nem a te kedvenc játékodat dicséri... Nem az anyádat ölték meg, csak nem tetszik nekik az a játék ami neked igen.
    Lehet az sem véletlen hogy az AC versenyeire 2 szervert kell indítani a R3E futamokra meg szinte senki sem kíváncsi. Ez a topic meg arra van hogy kivesézzék mindkét játék pozitív és negatív tulajdonságait egyaránt ill. összehasonlítsák őket.
    Végy egy beöntést és nyugodj le...
    Eszembe sincs senkit meg győzni hogy szeresse a RaceRoomot csak ha valaki ezt a topikot meglátogatja hogy eldöntse mivel simezzen esélye sem lesz az RRnek
    A másik egyszer sem szaroztam semmilyen részét az acnek ellentétben itt sokakkal és ez persze nem esik jól de hát nem vunk egyformák.
    és ha a betűkön túl nem tok olvasni akkor tényleg csak vihar a biliben, de a lejárató kampányból picit elegem van

  9. #109
    Azért írnak róla negatív véleményt, mert negatív a véleményük, nem pedig azért hogy esély se legyen RR-al bajnokságot rendezni. Vagy ne írják le, mert te RR-al mennél és nem AC-val? A negatív vélemény nem lejárató kampány, nem rosszmájúság és nem is köpködés.

  10. #110
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Eszembe sincs senkit meg győzni hogy szeresse a RaceRoomot csak ha valaki ezt a topikot meglátogatja hogy eldöntse mivel simezzen esélye sem lesz az RRnek
    A topikot az ide beírok véleménye alakítja, és nem azért van, hogy finomkodjunk, meg diplomatikusan fogalmazzunk, hanem hogy tapasztalatok alapuló őszinte vélemények szülessenek. Hogy ebből az olvasó mit szűr le magának és kinek a véleményére mennyit ad, az már mindenkinek a maga dolga.

  11. #111
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    http://www.youtube.com/watch?v=3vRWt1ZHhXg valóság a Dani által belinkelt videó
    http://www.youtube.com/watch?v=5kuOG5805FU RR saját kőr

    Vagy pont az a baj hogy kísértetiesen hasonlóak az ívek, a fékpontok, a fokozatok, a pálya, a hangokról meg persze nem beszélve és nem a vas hangjára gondolok hanem a kísérő zajokra ja és a leglényegesebb az ellenkormányzás.
    Utoljára módosította: Stsunny; 2015. 12. 05. 19:41.

  12. #112
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Azért írnak róla negatív véleményt, mert negatív a véleményük, nem pedig azért hogy esély se legyen RR-al bajnokságot rendezni. Vagy ne írják le, mert te RR-al mennél és nem AC-val? A negatív vélemény nem lejárató kampány, nem rosszmájúság és nem is köpködés.
    nem tok mást csinálni csak ismétlem magam szomorú hogy csak ennyit látok

    A másik egyszer sem szaroztam semmilyen részét az acnek ellentétben itt sokakkal és ez persze nem esik jól de hát nem vunk egyformák.

  13. #113
    Racskó Gábor Regisztrált racskogabor logója
    Csatlakozott
    2015. 12. 03.
    Város
    Polgárdi
    Üzenetek
    63
    Sziasztok! Új vagyok itt. PC vásárlás folyamatban.....(Már postán a drága). Pár év konzol (PS3) után döntöttem a PC mellett. Pont ezen a két játékon gondolkozom. Végig olvastam a hozzászólásokat. Köszönöm ezt a sok vélemény, annak ellenére, hogy a sok információ nem könnyíti meg az ember döntését. Valószínüleg minkét játék beszerzésre kerül .

  14. #114
    Idézet Eredetileg racskogabor írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Új vagyok itt. PC vásárlás folyamatban.....(Már postán a drága). Pár év konzol (PS3) után döntöttem a PC mellett. Pont ezen a két játékon gondolkozom. Végig olvastam a hozzászólásokat. Köszönöm ezt a sok vélemény, annak ellenére, hogy a sok információ nem könnyíti meg az ember döntését. Valószínüleg minkét játék beszerzésre kerül .
    Nyugodtan próbáld ki mindkettőt! Egyikben ez a jó, a másikban meg amaz... Mindkettőben lehet találni szerethető autókat, pályákat.

  15. #115
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    látom nem nagyon szántátok rá magatokat a videókra de akkor kommentálom a valós videónkon közel nem gépészkednek annyit mint az ac-son közel annyira nyüstölik a kormányt amennyire én a Ruffét.
    Az összes autó úgy megy mint a sínautó el van cseszve a fizikájuk.

  16. #116
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    látom nem nagyon szántátok rá magatokat a videókra de akkor kommentálom a valós videónkon közel nem gépészkednek annyit mint az ac-son közel annyira nyüstölik a kormányt amennyire én a Ruffét.
    Az összes autó úgy megy mint a sínautó el van cseszve a fizikájuk.
    Sanyi, szerintem nem is azzal van gond, hogy milyen vezetni, hanem hogy a multiplayer enyhén szólva kezdetleges.

  17. #117
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    látom nem nagyon szántátok rá magatokat a videókra de akkor kommentálom a valós videónkon közel nem gépészkednek annyit mint az ac-son közel annyira nyüstölik a kormányt amennyire én a Ruffét.
    Az összes autó úgy megy mint a sínautó el van cseszve a fizikájuk.
    Eddig csak olvasgattam, de már nem bírom szó nélkül. Eddig valóban nem fikáztad egyik szimet sem, de most már kezded. Ha megnézed a fórumot, mindkét szimre van pozitív és negatív vélemény is. Egyikre több, másikra kevesebb. Senki nem írta senkinek, hogy ne játszon ezzel vagy azzal. Hogy egyikkel többen játszanak, az nem ennek a topicnak köszönhető. De azért engedd meg, hogy egy véleményeket gyűjtő topicban leírják az emberek a véleményüket, mégha az negatív is. Te is leírtad a véleményed, és senki nem kötött beléd mert mást írtál mint ő. Ráadásul ez az oldalakon keresztül tartó érthetetlen sértődés kicsit fárasztó. Bocs.

  18. #118
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    látom nem nagyon szántátok rá magatokat a videókra de akkor kommentálom a valós videónkon közel nem gépészkednek annyit mint az ac-son közel annyira nyüstölik a kormányt amennyire én a Ruffét.
    Az összes autó úgy megy mint a sínautó el van cseszve a fizikájuk.
    https://www.youtube.com/user/cnkxvnkcvynknk/videos
    Tessék, itt van jó pár videó, AC-ról és RR-ról is. RR Nürburgring WR-ben Audival tudod hol kezdem el nyomni a gázt? Ahol igazából még fékeznék, vagy kormányoznék..1.53.6 a WR Igazából 1.56-57-ket mennek..AC-ban Soft gumival, 100% pályatapadás mellett tudnánk, 57.5-58.0kat, ami reálisabb mint az 1.53

  19. #119
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Itt egy példa Acben hogy a lehet gyorsan vezetni letisztult nem rángatós vezetéstechnikával. Kemény Ákos Assetos körre, most mastersen oda vissza szanaszét ver mindenkit.
    https://www.youtube.com/watch?v=Bal410nf8n4

    Itt egy példa a valóságból nordschlife körrekord GT3 Mclaren autóval (elvileg a mclaren egy kezesbárány a porschehoz képest)
    https://www.youtube.com/watch?v=ajN5fVVOLOw

    Ezzel a két videóval azt akarom bemutatni hogy mindenkinek más a vezetéstechnikája ez igaz szimulátorra és valóságra is. Én szeretem úgy beállítani az autót hogy végig a határon táncoljon ez miatt Assetóban el is melegítem a hátsó gumikat rendszeresen és időt veszítek.
    Szerintem azért se jó az összehasonlítás, mert a raceroomos idő ránézésre is elmarad a Wr-től több másodperccel, míg amit én futottam az egy tizedre kiélezett kör volt egy heti gyakorlással. Ez ugyanúgy igaz a valós onboard videókra is, egyszerűen nincsenek meghajtva rendesen azok az autók, amiket linkeltetek. Nézzétek meg hogy a norsdchlifes körön, amit linkeltem olyan mintha végig az életéjért küzdene és ennek meg is lett az eredménye mivel a GT3as körrekord.
    Utoljára módosította: sinka; 2015. 12. 05. 20:48.

  20. #120
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Sanyi, szerintem nem is azzal van gond, hogy milyen vezetni, hanem hogy a multiplayer enyhén szólva kezdetleges.
    A multi valóban az! De Sanyival ennek ellenére k..rva jókat harcolunk,akár egymással is, és szerintem mind a ketten igen élvezzük a futamokat!
    Igen bosszantó a lag probléma, de amikor " beülök" a kocsikba, én elhiszem, hogy valóban ott ülök, és végig átszellemülve tolom a köröket!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  21. #121
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Sanyi, szerintem nem is azzal van gond, hogy milyen vezetni, hanem hogy a multiplayer enyhén szólva kezdetleges.

    Én ezt tom ezzel sajna nem tudunk mit csinálni. Itt az élő példa hogy hogy feljárnak és készpénznek veszik az itt leírtakat.
    Abból indult ki az egész hogy mért kell valamit amit ami örömet szerez a másiknak szó szerint leszarozni kulturálatlan módon sportemberhez nem méltóan. Valaki egy kommentben ép csak le nem hülyézte az RR fejlesztőket. Nem egy és nem két esetben van csúnyán ócsárolva a fizika, mondván semmi köze a valósághoz amiről meg aztán vaj mi kevés összehasonlítási alap van itt bár kinek is. Nem beszélve arról hogy aztán a moddolt autók moddolt pályák meg ugyan ezen embereknek meg mind1 mennyire valósághűek.

    A vita valódi alapjáról meg szó sem esett csak arról hogy az RR az ........... és ne merjek kiállni mellette. Fél éve megy a dedi szerver a Roomon és hatszázan tűntek el a pályáról ebből a nagy része már le is húzza és egyetlen komment sincs arról hogy ki, hányszor, és mit irt be a hivatalos RR fórumba van ennek olyan része ahol kifejezetten a hibákat kérik a fejlesztők, hogy javíthassanak rajtuk. Meg azzal indult hogy elhanyagolt a széria.

    Na ezekkel nem foglakozott senki csak azzal hogy kérjek beöntést hogy a jól nevelt kollégát idézzem akiről azt sem tom kicsoda meg mi fán terem.

  22. #122
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    A multi valóban az! De Sanyival ennek ellenére k..rva jókat harcolunk,akár egymással is, és szerintem mind a ketten igen élvezzük a futamokat!
    Igen bosszantó a lag probléma, de amikor " beülök" a kocsikba, én elhiszem, hogy valóban ott ülök, és végig átszellemülve tolom a köröket!
    Nekem is ez a lényeg

  23. #123
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Ja és még az előzőkhöz, nem találta olyan kommentet ahol hasonló tiszteletlenséggel irt vola 1 RR fun a ti szertetett actokról.

  24. #124
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Ja és még az előzőkhöz, nem találta olyan kommentet ahol hasonló tiszteletlenséggel irt vola 1 RR fun a ti szertetett actokról.
    Engem szemely szerint nem nagyon erdekel hogy ki mit mond barmirol is. Nekem tetszik, az a lenyeg, mas velemenye meg nem erdekel. Neked is igy kene hozzaallni ehhez, az a lenyeg, hogy neked bejon nem fogsz, es nem is tudsz senkit se ravenni arra, hogy megszeressen valamit, amit nem akar

  25. #125
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Ja és még az előzőkhöz, nem találta olyan kommentet ahol hasonló tiszteletlenséggel irt vola 1 RR fun a ti szertetett actokról.
    Sanyi, egyrészt nincs olyan, hogy "Ti". Kb 150 tagunk van, mindenki egyén, mindenki saját véleménnyel. Itt nem te helyezkedsz szemeben egy csoporttal, hanem közösen beszélgetünk egy témáról, mi egyének. Illetve fontos lenne megjegyeznem, hogy itt mindenki egy közös céltól vezérelve gyűlik össze, és mindenki annak örülne, ha minél több szimulátorozásra alkalmas jó szoftverünk lenne. Senkinek sem érdeke, egyes címek sikertelensége. Viszont mi fizetünk ezekért a szoftverekért, amiért cserébe elvárásokat támasztunk. Ha vkinek egy adott cím nem teljesíti az elvárásait, akkor engedtessék már meg neki, hogy leszarozhassa... persze jó lenne, ha ehhez részletes indoklást is adna az illető, hogy vmi haszna is legyen a véleményének.

    De ez nem tiszteletlenség sem veled, se a készítőkkel szemben... nem azt mondja hogy te is egy darab szar vagy, ha te meg ezzel tolod, hanem hogy neki nem tetszik. Ezen nincs min megsértődni, se duzzogni rajta.
    Illetve szerintem a készítők részéről a tiszteletlenség velünk szemben, ha (és ezt általánosságban mondom) nem minőségi munkát adnak ki a kezükből.


    Ami a legfontosabb, hogy ez a topik nem egy vita, ezt nem lehet megnyerni, nincs győztes!
    Itt mindenki leírhatja a saját véleményét, meg lehet beszélni egymással a tapasztalatokat, esetleg utánakérdezi dolgoknak.... aztán meg mindenki azt szűr le belőle magának, amit akar!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 12. 06. 12:18.

Oldal: 5 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •