Oldal: 4 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (198 összesen)
  1. #76
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Ami az AC-t illeti én gyűlölöm a moddolható játékokat. ezt töltsd le, másold ide, azt oda rakd, ezt itt futtasd, ennek mennie kell közben. 10 szer próbáltam bemásolni a pályákat, leszedni az autókat és egyik sem működik. Hát a tököm akik szarakszik vele. Anynira fel tud dobni plafonra, hogy le is töröltem a francba. Pedig megvettem a játékot, plusz mind két pakkot. Oszt nincs benne lószar sem. mindent úgy kell töltögetni meg másolgatni, csomagolgatni.
    Én még nem vettem meg, egyszer már kipróbáltam, tetszett is. Viszont szerintem hosszabb távon a Raceroom jelenti a jövőt, már csak azért is mert profi versenyzők segítenek a fejlesztésében. Azért az nem mindegy hogy 20-30 profi versenyző rendszeresen használja a játékot, köztük DTM bajnokok, GT pilóták stb.

  2. #77
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Ellustultatok csak a PStől - nekem is ez volt az első reakcióm, de lenyeltem a gombócot végül...
    Én nem hiszem hogy erről lenne szó, bár lehet ez is benne van.
    Segíts nekem légyszi Szabi
    MI az a moddolt
    MI az az add on
    Milyen technikai háttérrel készülnek ezek a pályák, mennyire valósak a tapadási feltételek, a pálya egyenetlenségei, a gumikopás.
    Na csak ezt azért kérdem mert annyira sokan szarozták le a RaceRoomot mondván semmi köze a valósághoz, fikázták a játékot nem törődve azzal hogy mások mennyire kedvelik.
    Arra hivatkozva hogy az acban teljesen úgy működnek az autók mint a valóságban.

  3. #78
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Én még nem vettem meg, egyszer már kipróbáltam, tetszett is. Viszont szerintem hosszabb távon a Raceroom jelenti a jövőt, már csak azért is mert profi versenyzők segítenek a fejlesztésében. Azért az nem mindegy hogy 20-30 profi versenyző rendszeresen használja a játékot, köztük DTM bajnokok, GT pilóták stb.
    Dani azt már megmondták itt hogy az nem jelent semmit hogy ki teszteli meg hányan. "hol van kacsintós fej"

  4. #79
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem hiszem hogy erről lenne szó, bár lehet ez is benne van.
    Segíts nekem légyszi Szabi
    MI az a moddolt
    MI az az add on
    Milyen technikai háttérrel készülnek ezek a pályák, mennyire valósak a tapadási feltételek, a pálya egyenetlenségei, a gumikopás.
    Na csak ezt azért kérdem mert annyira sokan szarozták le a RaceRoomot mondván semmi köze a valósághoz, fikázták a játékot nem törődve azzal hogy mások mennyire kedvelik.
    Arra hivatkozva hogy az acban teljesen úgy működnek az autók mint a valóságban.
    Moddolt, addon szerintem egykutya. Ez lehet pálya, autó, festés, felhő, kijelző, stb. Dióhéjban a lényeg hogy ezeket a fejlesztőtől (Kunos) független személyek, kis csoportok késziitik valamilyen szerkesztő programmal. Ezek minősége nagyon nagy szórású AC-ben is, ugyanúgy mint annó rFactorban. Nagyon sok a selejt, hiig, férc munka. De vannak olyan gyöngyszemek amik az eredeti (Kunosos) tartalmaknál is jobbak, már meg is esett hogy pénzért megvették a fejlesztők és berakták hivatalosként a játékba (Cobra pl). Késöbb még ezt a külső csávót fel is vették Kunos-ék. Lézeres pályáknál ugye adott a technikai korlát, az nagyon költséges móka, iigy a mod pályák sosem lesznek annyira preciizek mint a hivatalosak. Sok addon pálya konverzóval készül, fogják a régi rfactoros, gtr2-es pályát és csak átkonvertálnak hogy az AC is megegye, kicsit kiszépiitik és kész. De van olyan ami alapoktól készül, képek, fotók, légifelvételek alapján. Hallotam hogy a Grobnik pálya lézeres is lehet majd. És az is igaz hogy már a hivatalos pálya között is van nemlézeres technikájú. Szóval elég széles a spektrum.
    Tapadási, és gumikopás feltételek. Hát, szerintem összevissza, patch-enként változik. Valahol használhatatlan a szuperlágy, valahol meg végiglehet menni a lággyal simán, X százalék után nem kopik tovább.
    Autók egyes alkatrészei sincsenek lemodellezve, úgyhogy 100%-osan tuti nem ugyanolyan mint a valóságban. Mit mondjanak majd a 10-20-30év múlva megjelenő szimulátoros játékokról.
    Nemtudom már mire válaszoltam, de remélem vmi használható belőle.
    Amelyik jobban tetszik, azt...

  5. #80
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Köszönöm Kristóf nem igazán voltam eddig tisztában ezekkel a dolgokkal de valahol én is erre gondoltam. Meg is válaszoltad a moddolt dolgokhoz való viszonyom. Azt hiszem mindenki érti mire gondolok.

  6. #81
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Tapadási, és gumikopás feltételek. Hát, szerintem összevissza, patch-enként változik. Valahol használhatatlan a szuperlágy, valahol meg végiglehet menni a lággyal simán, X százalék után nem kopik tovább.
    Ezt én abszolút nem venném bugnak vagy hátránynak - egyszerűen csak más aszfaltozás technika, a valóságban sem jó ugyanaz a gumi másik pályára.

    Szerintem semmi baj az addon pályákkal. Még ha fikciós is lenne, akkor is a vonalvezetéstt be kell tanulni és a versenyzőnek az a dolga, hogy ezzel megküzdjön. Egy dolgot kell kerülni, az pedig, hogy ha elütnéd a gumibólyát ne akadj fent rajta...de ez biztos csak a modok hibája ez?

  7. #82
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm Kristóf nem igazán voltam eddig tisztában ezekkel a dolgokkal de valahol én is erre gondoltam. Meg is válaszoltad a moddolt dolgokhoz való viszonyom. Azt hiszem mindenki érti mire gondolok.
    Ehhez annyit tennék hozzá, hogy a gyári cuccokban is rengeteg a férc munka, vagy a kamu megoldások... ne gondolja például senki azt, hogy bármelyik gyártól is kaptak részletes és hiteles információkat a szuper titkos WTCC autók paramétereiről a RaceRoom fejlesztői. A valódi pilóták közreműködését is fenntartásokkal kell kezelni, hiszen semmit nem tudunk a közreműködésük részleteiről... illetve több olyan mod is van, ahol szintén valódi pilóták tesztelik a fizikát.

    Nem szabad azt sem elfelejteni, hogy ezek profitorientált üzleti vállalkozások, így rengetek kompromisszumot kell kötniük a tekintetben, hogy a befektet melómennyiség rentábilis legyen. Egy elszánt és elhivatott modder csapaton nincs ilyen nyomás, ők addig és annyit dolgozhatnak valamint, amíg kihozzák belőle a maximumot. Persze az igen ritka, ha a szaktudás, elhivatottság és az alkotáshoz szükség idő így találkozik, de ha igen, az jobb lehet, mint egy gyári cucc.

    Arra is számtalan példa van, hogy a jó modder-eket megtalálják és beszippantják a fejlesztők és onnantól már hivatalos "sapkában" csinálja ugyan az srác, amit eddig is. A legtöbb jó modderel ez történik.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 12. 04. 15:29.

  8. #83
    Letöltöttem AC-hoz vagy 100-150 pályát, meg autókat is. Utóbbiakból a fele már el sem indult a mostani verziókkal, így azok mentek a kukába. Volt, amelyiknek hangja volt rossz, vagy más kis hibája volt, ami miatt nem volt élvezet játszani vele, az is ment a kukába. Pályából kevesebbel volt gond, de nemrégiben végigsasszéztam rajtuk, elindítottam mindegyiket, amikor a street-hez kerestünk új pályákat. Akadt néhány nagyon jó és fogalmam sincs, hogy az most konvertált-e vagy sem. Őszintén szólva nem is érdekel, csak az élmény, amit nyújt. Végül is azért játszunk, nem? Lehet, nem ugyanaz az igényszint mindenkinél, de én tudok jót autózni egy nem feltétlen high-tech pályán is. Néha úgy érzem, az elvárások igen magas szinten vannak ezekkel szemben, habár ezen tartalmak mindegyike ingyenes.

  9. #84
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Nem igazából a moddolt dolgokkal van bajom, hiszen boldogan pörögtem a Race -07 ben a szinte csak moddolt pályákon
    Azokkal az intelligens úriembereken vok felakadva akik bőőőőszen fikázták a RaceRoomot mondván semmi köze a valósághoz "mint ha bármi fogalmuk lenne a valóságról"
    aztán meg elégedetten hajtják a moddolt vasakat a moddolt pályákon, mondván csak szórakoztató legyen.
    Amikor meg én próbáltam ezzel védeni szeretet játékomat akkor meg azt vágták a fejemhez akkor mennyek NFS-ezni.
    Ennyit akartam kihozni az egészből, erre nem tok gombot varrni
    Utoljára módosította: Stsunny; 2015. 12. 04. 19:42.

  10. #85
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Én szeretem a moddolt dolgokat és nincs azzal gondom hogy valami valahova kell másolni. A gondom nekem is azzal van, hogy végre felépitem a játékot ahogy nekem tetszik, jön egy frissités és onnantól kezdve csak a gyári tartalmak mennek megint, lehet összevadászni megint a dolgokat hogy újra müködjenek.
    De pl sehol, egyik játékban sincs gyári tartalomként kamion mód, amit én személy szerint imádok. Nem is rendeznek vele semelyik ligánál bajnokságot, pedig pl Race07-ben és AC-ben nagyon tutin müködő kamion modok vannak, amikkel jó versenyeket lehetne rendezni.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  11. #86
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Ami az AC-t illeti én gyűlölöm a moddolható játékokat. ezt töltsd le, másold ide, azt oda rakd, ezt itt futtasd, ennek mennie kell közben. 10 szer próbáltam bemásolni a pályákat, leszedni az autókat és egyik sem működik. Hát a tököm akik szarakszik vele.
    Ez eleinte engem is bosszantott, meg nem is értettem, hogy mit hova és persze mindenki úgy beszélt róla, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne ezekkel tisztában lenni. Aztán kérdeztem, megtaláltam, most már nem akadok fenn rajta. Assetto-ban végül is két helyre kell töltögetni, legalábbis nálam máshova mennek a pályák és az autók, és megint máshova a setup-ok, replay. Szívesen segítek, ha újra megpróbálkoznál vele

  12. #87
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Hát a moddolt dolgokhoz hozzá tenném, hogy pl a Spilbergi Raceroomos pálya szerintem "érzésre" és látványilag is sokkal gyengébb minőségű mint az Assetos módolt pálya a vágás kezeléséről nem is beszélve.
    FFbkel megint az a bajom hogy nem tudtam úgy beállítani hogy azt a visszajelzést kapjam mint assetoban, vagy iracingben (még a projekt carsban is jobbnak érzem a FFBet)
    Másik nagy hátránya szerintem a szoftvernek hogy a gyári pályák nem elég jók, nincs meg az élményfaktor. Bármelyik Assetos, vagy iracinges gyári pálya után raceroomba végig gurulni elég lehangoló. Pont olyan minőségű pályákat kapunk, mint amilyeneket az ügyesebb móderek csinálnak Assetohoz, csak itt ugye ezért a tartalomért fizetünk. Persze nem annyiba kerül mint iracing, de így szerintem nem hiteles hogy bármelyik DTM pilóta ezen készülne fel futamokra a promóciós rendezvényeken kívül. Szerintem van akkora költségvetése a 3 nagy gyárnak hogy saját szimulátorba pontos lézer szkennelt pályán mennek, nem a raceroomos pályákat használják.
    A vágás kezelést végképp nem értem. Ahogy észrevettem eddig inkább a hot-lapozás volt a szoftver húzó ereje, rengeteg bajnokság kisebb nagyobb díjazással, ha kezeli vágást a program miért nem lehet értelmes határok közzé terelni?

    Összességében előrelépés, a race07 vagy a GTR2 után, grafika sokkal szebb, optimalizált, fizika összetettebb, de jelenleg elég nehéz dolga lesz a vetélytársakkal. Egyedül a WTCC maradt meg húzóágnak, mert az egyik szimulátoros szoftverben sincs meg, viszont itt se értem a koncepciót teljesen. Multiba már tudtommal elég rég óta kint van ez a széria és még mindig nem lehet a valós lebonyolítás szerint versenyezni vele. DTM-el nem tudom mi a helyzet hogy ott működik a bokszstratégia.

  13. #88
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Hát a moddolt dolgokhoz hozzá tenném, hogy pl a Spilbergi Raceroomos pálya szerintem "érzésre" és látványilag is sokkal gyengébb minőségű mint az Assetos módolt pálya a vágás kezeléséről nem is beszélve.
    FFbkel megint az a bajom hogy nem tudtam úgy beállítani hogy azt a visszajelzést kapjam mint assetoban, vagy iracingben (még a projekt carsban is jobbnak érzem a FFBet)
    Másik nagy hátránya szerintem a szoftvernek hogy a gyári pályák nem elég jók, nincs meg az élményfaktor. Bármelyik Assetos, vagy iracinges gyári pálya után raceroomba végig gurulni elég lehangoló. Pont olyan minőségű pályákat kapunk, mint amilyeneket az ügyesebb móderek csinálnak Assetohoz, csak itt ugye ezért a tartalomért fizetünk. Persze nem annyiba kerül mint iracing, de így szerintem nem hiteles hogy bármelyik DTM pilóta ezen készülne fel futamokra a promóciós rendezvényeken kívül. Szerintem van akkora költségvetése a 3 nagy gyárnak hogy saját szimulátorba pontos lézer szkennelt pályán mennek, nem a raceroomos pályákat használják.
    A vágás kezelést végképp nem értem. Ahogy észrevettem eddig inkább a hot-lapozás volt a szoftver húzó ereje, rengeteg bajnokság kisebb nagyobb díjazással, ha kezeli vágást a program miért nem lehet értelmes határok közzé terelni?

    Összességében előrelépés, a race07 vagy a GTR2 után, grafika sokkal szebb, optimalizált, fizika összetettebb, de jelenleg elég nehéz dolga lesz a vetélytársakkal. Egyedül a WTCC maradt meg húzóágnak, mert az egyik szimulátoros szoftverben sincs meg, viszont itt se értem a koncepciót teljesen. Multiba már tudtommal elég rég óta kint van ez a széria és még mindig nem lehet a valós lebonyolítás szerint versenyezni vele. DTM-el nem tudom mi a helyzet hogy ott működik a bokszstratégia.
    Köszi dani akkor megint csak a kérdés mennyiben segítetted elő eme okosnak tűnő hozzászólásoddal a WTCC-és futamok fellendülését??????????????
    Ott a sok okosnak tünő emberke és Ennyit tudtok tenni egy hagyományként tisztelhető szériáért.
    Ha valaki fel megy a hivatalos RR-es fórumba és bele böngészik azt látja hogy válaszolnak a fejlesztők,. Olyat is olvastam hogy vmeik ligától log fájlokat kértek be, azt is láttam hogy felvették bizonyos szolgáltatokkal a kapcsolatot hogy megoldják a liga problémáit.
    Ehelyett itt meg azt látom hogy az utolsó három futamon még azért is nekünk kellett szólni hogy legyen szerver több nap után. Én elhiszem hogy a WTCC nem mostoha gyerek csak nem igazán tudtok erről meggyőzni.
    Szerda óta nem volt ma reggelig EuróSV szerver rajtam kívül ezt észre sem vette senki?????????????
    A szerdai futamon ott Vártunk mint a kisgyerekek a karácsonyfa előtt hogy mikor jön a jesszuska, és lett is szerver futam előtt 10 pereccel.
    Nem kéne ennyire a szívemen viselni a dolgokat. Ha értenék hozzá én lennék aki nem hagyná békén a fejlesztőket addig amíg nem kapunk segítséget a helyzet normalizálására.
    Na de konklúzió ezentúl azzal foglalkozok amihez értek, és nem hagyom hogy felbosszantsanak olyan himihumi emberkék aki csak a köpködéshez értenek.
    Köszi dani nagyban megkönnyítetted a döntésem.

  14. #89
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    A dani féle hozzászólásokat olvasva nem sok jövőt látok úgyhogy én is patkány leszek és elhagyom a süllyedő hajót. Számomra veszteség pár ember elveszítése de biztos találkozunk még RR-es pályákon.

  15. #90
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi dani akkor megint csak a kérdés mennyiben segítetted elő eme okosnak tűnő hozzászólásoddal a WTCC-és futamok fellendülését??????????????
    Ott a sok okosnak tünő emberke és Ennyit tudtok tenni egy hagyományként tisztelhető szériáért.
    Ha valaki fel megy a hivatalos RR-es fórumba és bele böngészik azt látja hogy válaszolnak a fejlesztők,. Olyat is olvastam hogy vmeik ligától log fájlokat kértek be, azt is láttam hogy felvették bizonyos szolgáltatokkal a kapcsolatot hogy megoldják a liga problémáit.
    Ehelyett itt meg azt látom hogy az utolsó három futamon még azért is nekünk kellett szólni hogy legyen szerver több nap után. Én elhiszem hogy a WTCC nem mostoha gyerek csak nem igazán tudtok erről meggyőzni.
    Szerda óta nem volt ma reggelig EuróSV szerver rajtam kívül ezt észre sem vette senki?????????????
    A szerdai futamon ott Vártunk mint a kisgyerekek a karácsonyfa előtt hogy mikor jön a jesszuska, és lett is szerver futam előtt 10 pereccel.
    Nem kéne ennyire a szívemen viselni a dolgokat. Ha értenék hozzá én lennék aki nem hagyná békén a fejlesztőket addig amíg nem kapunk segítséget a helyzet normalizálására.
    Na de konklúzió ezentúl azzal foglalkozok amihez értek, és nem hagyom hogy felbosszantsanak olyan himihumi emberkék aki csak a köpködéshez értenek.
    Köszi dani nagyban megkönnyítetted a döntésem.
    Már én kérek elnézést, hogy egy asseto corsa vs raceroom topikba leirom a véleményemet, miben vannak elmaradásai raceroomnak.
    Wtcc futamok felenduléséhez az kéne, hogy orvosoljak a program hibáit és a tartalmakat úgy adják ki hogy mögötte multiban legyen megfelelő lebonyolíthatoság. (tudtommal nem ma jött ki a Wtccs csomag és szerver oldalon nem történt előrelépés) Mivel részt vettem a bajnokságban ezért nem csak random kitalált dolgokat írtam le, hanem azt hogy miért is fejeztem be.

    Tapatalk-kal küldve az én C5303-el

  16. #91
    A RR le van maradva az Assettohoz képest, nem is kicsit. Az hogy sorra adják ki az új pályákat, autókat, ilyen competition van, olyan competition van, ahol ott tudsz csalni, ahol akarsz..semmit sem ér, ha egyszerűen maga az alap egy szar.
    Assettoba is vannak hibák, nem azt mondom, hogy nincsenek, de itt érződik is, hogy próbálják őket kijavítani, és nem csak ígérgetnek a fórumon. Az meg hogy mi hagyomány, meg mi nem, annak semmi köze ahhoz hogy melyik az élethűbb, jobban kezelhető, jobb játék. RR minőségileg egyszerűen le van maradva a PC-vel együtt. A kettő nem ér annyit, mint az AC vagy az IR. Amikor először játszottam a RR-al nagyon megtetszett, de amikor már nyomtam vele egy ideje, és rájöttem a hibákra, a bugokra, élesbe nyomtuk, akkor megutáltam, mert az olyan dolgokra fektetnek hatalmas hangsúlyt, amit mindenki leszar, de ami fontos lenne, box, vágások, multiplayer, azokra semmit.
    Nálam a #1 az AC, a RR pedig csak fejlődjön még.

  17. #92
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Most már én is egy kicsit jobban ki ismertem a R3E-t és az AC-t is, úgyhogy gondoltam írok én is egy véleményt:
    R3E: Sokan azt mondják, hogy ez egy jobb grafikával rendelkező rFactor/Race07, ami valamilyen szinten igaz is, csakhogy azok már nem fejlődnek semmit, míg a Raceroom még nagyon gyerek cipőben jár, fizika, grafika, multiplayer szempontjából is. Kezdjük a fizikával...nos, a fizikával egyetlen egy bajom van, méghozzá az, hogy nem kapom meg azt az infót kormányon keresztül, mint amit AC-ban. Túl ideges kormánymozdulatok szükségesek egyes autóknál, hogy egyáltalán beforduljon. Sok autónál azt vettem észre, hogy ha már már szinte be driftelsz a kanyarba, gyorsabb vagy időben, de való életben nincs ilyen.A setup még nagyon kezdetleges, hiányolom azokat a pluszokat amik AC-ben benne van.Az ideges kormánymozdulatokra, fékezésre egyes autók nagyon rosszul reagálnak, kimegy a hátulja, beblokkol a hátsó kerék, ami rendben is van, de akkor ne kelljen úgy fékezni, kanyarodni, hogy gyors is legyél.Túl sok minden kis pici tényezőre kell figyelni, amire igazából soha az életben nem kellene, hogy nem tudok koncentrálni rendesen a versenyeken, mert ezzel foglalkozok, azzal foglalkozok.Grafikával olyan sok gondom nincs, de lehetne javítani rajta bőven. Multiplyerben egyes embereknek nagyon magas a ping, verseny közben egyszer csak eltűnnek, a pályán ugyanúgy ott maradnak, csak nem lehet őket látni, rajtnál laggolnak az emberek (ez sajnos engem is sújt, de szerencsére nem drasztikus). Szóval igen, van még miben fejlődnie, de ahogy mondtam, ez még egy nagyon korai verziója a játéknak, nagyon sok minden jön még hozzá. Ezek voltak a negatívumok, jöjjenek a pozitívumok: Sokkal több játékélményt nyújt mint az AC. Vannak benne rendes karrier módok,az AI-k egész jól megvannak csinálva, sok pálya, rengeteg autó, van az úgynevezett competition mód, ahol sok értékes nyereményért lehet harcba szállni, mint például, most ért véget egy Thrustmasteres nyereményjáték, ahol 200+ ezer forintért lehetett nyerni kormányt, pedált, váltót, stb., de VRP-t, a R3E fizetőeszközéből is lehet nyerni rengeteget. A játéknak van egy saját DTM bajnoksága, ami a 2015-ős szezonnal fut, baromi jó, time attackban lehet nevezni, a legjobb 20-at meghívják egy éles online futamra, a több száz futott idő közül. Streamelik is, van közvetítés, nem is akármilyen minőségben, szóval igen, nagyon élvezem minden versenyét.Játékélményben nekem ez sokkal többet nyújt, mint az AC-ban, hogy készülök ligafutamra, lefutom a futamot, és kezdődik elölről.
    AC:Fizikában jelenleg ez a legjobb szimulátor, amit próbáltam, az Iracinget gondolnám így videók alapján jobbnak, de próbálni még nem volt szerencsém. Nagyon jó visszajelzéseket kapok a kormányba, hogy milyenek a gumik, az aszfalt, rázókövek nagyságáról, stb. Nagyon enyhe kormánymozdulatokkal is gyönyörűen befordul, nem kell vadul tekergetni, ok nélkül nem blokkol a kerék, nem megy ki a hátulja, a fizika egy nagy pozitívum benne. Ha állítasz valamit az autón, azt megérzed, nagyon sok lehetőség van az állításra. Grafikával semmi bajom, nagyon jól van optimalizálva.Nagyon sok jó plugin van hozzá alapból is, az külön egy plusz. Multiplayer is korrekt, nincsenek nagyon laggok, a kerékcserét jobban megcsinálhatnák, de biztos vagyok benne, hogy meg is fogják. Jöjjenek a negatívumok: Nagyon szegény játékélmény, semmit nem lehet csinálni a multiplayeren kívűl, az AI-k nagyon nagyon rosszak, semmi értelme ellenük menni. Karrier egy vicckategória. Más nincs. Kevés az ALAP pálya, kevés az ALAP autó, modként van rengeteg, de azok nyilván nem olyanok, de van pár ami igencsak jól sikerült. Nyilván még ez is kezdetlegesebb verzió, sokat fog még fejlődni, de az a sok kicsi plusz ami a Raceroomban már megvan, az innen nagyon hiányzik.
    Összességében: Nekem a Raceroom sokkal jobban bejön, ha fejlesztik még egy kicsit a fizikát, és a grafikát, akkor ez egy tökéletes játék lesz, méltó utódja a Race07-nek. Assettoval ahogy mondtam, egyetlen bajom van, nem kapom meg azt a játékélményt, amit Raceroomban. Fizika, grafika ott sokkal jobb (még). A kettőt ha összegyúrnánk, R3E játékélmény, AC fizika, grafika, akkor az évtized szimulátorát kapnánk kézbe.
    lol ilyeneket írtam anno
    Fizika, tartalom, multiplayer ami nekem számít egy játéknál, ami az AC-ban van csak meg. De az utolsó mondatom még mindig teljesen igaz, ha összegyúrnánk a kettőt, akkor az nagyon jó lenne.

  18. #93
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    lerágott csonttal dobálóztok ezeket már mindenki elfogadta megértette én meg csak vigyorgok kajánul hogy azok aki használják a progit elfogadták a hibákat azok aki meg már rég feladták a játékot azok meg még mindig itt tartanak.Akár mit is írsz az ac-ról számomra használhatatlan mert nincs benne WTCC és nehogy meg akarj győzni hogy ez nem igaz. Én csak arra próbáltam utalni hogy annak akinek módjában áll valahogy segíteni az segítsen vagy legalább adja tudtunkra hogy hol tartunk. De ha leszarod akkor tedd azt, a rosszmájúságra a kutya nem kíváncsi.
    A másik meg mondjátok azt hogy igen kicsit háttérbe szorul a játék a technikai problémák miatt, és bizton tom hogy aki eddig kitartott az ezt elfogadja.
    Ne az legyen hogy még nekünk kell elnézést kérni mert úgy érezzük nem hogy háttérbe szorult , hanem elhanyagolt a széria.

  19. #94
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    lerágott csonttal dobálóztok ezeket már mindenki elfogadta megértette én meg csak vigyorgok kajánul hogy azok aki használják a progit elfogadták a hibákat azok aki meg már rég feladták a játékot azok meg még mindig itt tartanak.Akár mit is írsz az ac-ról számomra használhatatlan mert nincs benne WTCC és nehogy meg akarj győzni hogy ez nem igaz. Én csak arra próbáltam utalni hogy annak akinek módjában áll valahogy segíteni az segítsen vagy legalább adja tudtunkra hogy hol tartunk. De ha leszarod akkor tedd azt, a rosszmájúságra a kutya nem kíváncsi.
    A másik meg mondjátok azt hogy igen kicsit háttérbe szorul a játék a technikai problémák miatt, és bizton tom hogy aki eddig kitartott az ezt elfogadja.
    Ne az legyen hogy még nekünk kell elnézést kérni mert úgy érezzük nem hogy háttérbe szorult , hanem elhanyagolt a széria.
    És mi átlag emberek, hogy tudnánk segíteni?

  20. #95
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    És mi átlag emberek, hogy tudnánk segíteni?
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ NINCS MIT HOZZÁ FŰZNÖM

  21. #96
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Az a baj Sanyi, hogy úgy látszik, te valamiért személyes sértésnek veszed, amikor emberek leírják a negatív véleményüket egy általad szeretett szoftverről az erre való topikban. Én semmilyen köpködést nem látok itt, csak egyéni tapasztalatokat és véleményeket. Attól Te még szeretheted, és lehet más véleményed, amiért senki nem fog neheztelni rád... de Te se neheztelj azokra, akik meg másként gondolják.

    Illetve én azt sem értem, hogy miért zavar az téged, ha a több mint 150 tagunkból kettő - a WTCC bajnokságban nem érdekelt versenyző - kifejti, miért nem tetszik neki a RaceRoom? Ez nem minősíti se a többi 148 ligatag, se a szervezők véleményét, se a hozzáállását... ebből igazán kár általánosítanod. Egyre jobban úgy érzem, mintha azért neheztelnél ránk, mert szerinted mi (bárki is legyen az a mi) nem teszünk eleget azért, hogy a RaceRoom fejlesztői javítsák a szoftver hibáit, miközben meg valamiért azt gondolod, hogy az AC fejlődésére olyan hatalmas befolyásunk lenne és ezen megsértődsz. Azt is látom, hogy közben már keresel másik RaceRoom ligát, amit szintén nem értek, mert ha lenne egy másik liga, ahol nálunk sokkal jobb hozzáállású ember vannak, akkor azok már rég kisajtoltál volna a fejlesztőkből a hiányosságok javítását és akkor ezeket már rég mi is megkaptuk volna. De mivel ezek a "hibák" még mindig a RaceRoom-ban vannak, ezek szerint a világon nincs egy olyan társaság, akiket Te "keresel" és akik ezen problémák kezelését el tudták volna már intézni. Megjegyzem, az AC is nyüzsög a hibáktól...


    Az meg hogy melyik címhez van WTCC és melyikhez nincs, az van akinek fontos szempont, van akinek meg semmit sem jelent. Egyébként AC-hoz is vannak WTCC autók, igaz nem gyári és nem komplett mezőny, de vannak... az Ünnepek alatt lehet ki is próbáljuk őket.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 12. 05. 18:06.

  22. #97
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Témához még annyit hogy szerintem itt senkisem ellensége a másiknak. Ellenfél az lehet. Ugyaniigy a szimulátorok. Egyik sem ellensége a másiknak. Nem fúrja ki egyik a másikat. Itt mindenki szereti a kocsizós programokat. Mindannyian azt szeretnénk ha mindegyik mégjobb lenne. De egyik sem lesz soha tökéletes. Egyetlenegy programot, márkát se vegyetek túlságosan a szivetekre. A topik ciimében a VS szó nem teljesen helyénvaló. Nem versus, nem egymás ellen. Ez nem egy ki-ki boxmérkőzés. Egymással szemben, vagy összevetve...
    peace

  23. #98
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Hát a moddolt dolgokhoz hozzá tenném, hogy pl a Spilbergi Raceroomos pálya szerintem "érzésre" és látványilag is sokkal gyengébb minőségű mint az Assetos módolt pálya a vágás kezeléséről nem is beszélve.
    FFbkel megint az a bajom hogy nem tudtam úgy beállítani hogy azt a visszajelzést kapjam mint assetoban, vagy iracingben (még a projekt carsban is jobbnak érzem a FFBet)
    Másik nagy hátránya szerintem a szoftvernek hogy a gyári pályák nem elég jók, nincs meg az élményfaktor. Bármelyik Assetos, vagy iracinges gyári pálya után raceroomba végig gurulni elég lehangoló. Pont olyan minőségű pályákat kapunk, mint amilyeneket az ügyesebb móderek csinálnak Assetohoz, csak itt ugye ezért a tartalomért fizetünk. Persze nem annyiba kerül mint iracing, de így szerintem nem hiteles hogy bármelyik DTM pilóta ezen készülne fel futamokra a promóciós rendezvényeken kívül. Szerintem van akkora költségvetése a 3 nagy gyárnak hogy saját szimulátorba pontos lézer szkennelt pályán mennek, nem a raceroomos pályákat használják.
    A vágás kezelést végképp nem értem. Ahogy észrevettem eddig inkább a hot-lapozás volt a szoftver húzó ereje, rengeteg bajnokság kisebb nagyobb díjazással, ha kezeli vágást a program miért nem lehet értelmes határok közzé terelni?

    Összességében előrelépés, a race07 vagy a GTR2 után, grafika sokkal szebb, optimalizált, fizika összetettebb, de jelenleg elég nehéz dolga lesz a vetélytársakkal. Egyedül a WTCC maradt meg húzóágnak, mert az egyik szimulátoros szoftverben sincs meg, viszont itt se értem a koncepciót teljesen. Multiba már tudtommal elég rég óta kint van ez a széria és még mindig nem lehet a valós lebonyolítás szerint versenyezni vele. DTM-el nem tudom mi a helyzet hogy ott működik a bokszstratégia.
    A Raceroomos FFB az tényleg elég "fura", én se nagyon tudtam jól beállítani. Viszont a pályákkal nem tudom hogy mi a gond. A részletgazdagság hiányzik? Vagy hibásnak érzel kanyarokat? ( hogy a Hungaroringen már mentem motorral és az szerintem teljesen rendben van, talán a T12-t nem érzem annyira valóságosnak, de a többi az teljesen korrekt)
    A fizikához meg annyit hogy anno mikor kirpóbáltam az Assettot nem éreztem annyival jobbnak a Raceroomnál hogy megvegyem. Ahogy néztem több HotLap kört youtubeon, egészen mesének tűnik számomra. Érdemes megnézni pár onboard videót az életből és összehasonlítani, kicsit race 07-es fílinget érzek, főleg a féktávokon. Lehet egyébként hogy a gagyi hangok, meg a folyamatosan sikító gumik miatt tűnik számomra annyira irreálisnak...
    Az biztos hogy Assetto nagyon élvezetes, sokat lehet korrigálni, gépészkedni, de nem biztos hogy emiatt valóságos is. (ami nem baj nyilván jól akarja érezni magát az ember, és a hard szimes arcoknak lehet több kihívást is rejt egy ilyen játék)
    Illetve amit az élményhez szeretnék még hozzáfűzni az a hangok, amiben RRE nagyon jó, nekem az élvezeti értéknek kb a 40-50% át a fizikán kívül az adja.

    Sajnos a többi tartalmi dologgal egyet kell értenem, Raceroom még eléggé gyerekcipőben jár a multis versenyekben, lebonyolításban, de számomra játékélményben tökéletes. Felnyomom a hangerőt, beülök a 77-es Corvettbe és iszonyat élmény, ahogy visszarobban a kipuff ahogy csúszik stb.

    Sanyi te pedig legyél türelemmel, ahogy jobb lesz a multi része a Raceroomnak, biztos vagyok benne hogy teltházas futamokat fogunk nyomni. Sinka Dani is nyomta a WTCC-t és ha nincs az az egy két bosszantó dolog nem hiszem hogy abbahagyta volna. Ugye?

  24. #99
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Utoljára módosította: Bognár Dániel; 2015. 12. 05. 17:19.

  25. #100
    Egy kicsit kezd tényleg viharrá válni ez a biliben. Kinek a nagy mellek, kinek a kicsik... Ami elgondolkodtatóbb, hogy hamar vitába és sértődésbe megy át a diskurzus, ahelyett, hogy konstruktívan viszonyulnának a felek egymáshoz. Ha valakinek baja van valamelyikkel, nem tudja jól beállítani esetleg, miért nem kérdez mástól? Danitól én is kérdeztem már privátban néha, kaptam tök korrekt és hasznos válaszokat rá. Volt, amikor RR-ban jót küzdöttünk egymással, most ő AC felé vette az irányt, míg én RR felé sodródom, mert nekem az jobban fekszik. Ettől nem fogom az AC-t szidni és kinyilatkoztatni, hogy némelyik autó egyszerűen vezethetetlen szar, pedig estem keltem velük időnként
    Annyi időm nincs, hogy mindegyikből jobban felkészüljek, így inkább a RR-ra koncentrálok, de az AC-s street bajnokságban is megyek, ha nem ütközik semmivel. Mert jólesik és élvezem, más nem érdekel.

    Vicces néha, amikor itt valósághűséget kérnek számon sokak. Valóban mindegyikük ment már azokon a pályákon, azokkal az autókkal? Ilyen összehasonlításokat tenni azért én nem mernék gyakorlati tapasztalatok nélkül. Egyik ismerősöm mesélt két srácról, akik vitatkoztak valami partin, hogy a Ferrari vagy a Lamborghini a jobb autó? Végül odament hozzájuk és megkérdezte őket, melyiküknek melyik van vagy volt? A választ biztosan sejtitek...

Oldal: 4 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •