Oldal: 3 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (198 összesen)
  1. #51
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Ok, tudjuk, hogy szerény és elfoglalt, nem fog magától nekiülni, úgyhogy meg kell adni neki a kezdőlökést pl. egy pü-tel.

    Na ON:
    Stig foglalt pcarson dolgozott és nézd meg az eredményét.
    Norbiék véleményét AC-ról ismerjük, raceroomról tőlem érdeklődőtt Michelisz Norbi is..

    Az én véleményem szerint pedig mindenki maga döntse el mit szeret jobban. Számomra a Raceroom egy modern hangal és grafikával ellátott rfactor/race07 clón picit még lebutítva.
    AC-ból meg őrült featurek hiányoznak illetve rosszul vannak megcsinálva, de 10km/h felett határon vezetni nagyon jó érzés.

    Nem tudom az én véleményem mennyit számít, de elég sok mindent próbáltam már, versenyeztem picit, voltam instruktor is, még válogattam is instruktorokat a zsámbéki driving campnek. Ugyanakkor GT és WTCC, meg F1 autókról fogalmam sincs.

  2. #52
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése

    'Összehasonlíthatóság': RaceRoom-ban alap setuppal azonos pályán és autóval 2-3 másodperccel gyorsabb vagyok. Ezt betudom a pályaegyenetlenségek hiányának. Ugyan az a kocsi és pálya viszont nagyon különbözik a két játékban - de nem tudom melyik van közelebb a valósághoz. Érzésre az AC.
    Sajnos ez a sebességérzetedet is befolyásolja. 2-3mp egy másik KATEGÓRIA sebessége, valami el van túlozva raceroomban, AC-ban meg valami kajálja a lóerőket mert a tapadási szint elvileg jó, de az autók lassabbak egyenesben mint kéne, és ez MINDEN autóra igaz, nem tudom miért nem beszélnek róla többet.

  3. #53
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Én egy kicsit máshogy látom mint Toga. A raceroom tiszta gtr2 már ha az irányithatóságot veszem alapul, nekem sokkal jobban tesztik mint az AC ebből a szempontból.
    Az ACben a sebességérzet hiánya, és a megcsúszások rossz kezelése nagyon sokat ront a játékélményen, plusz az hogy nem tudom a mai napig rendesen beállitani a kormányt az ACben, mivel nem tudom mennyit fordul adott autonak a kereke nem tudom arányositani mint az R3Eben. Pl beállitom 550fokra a kormányt a steeringet meg 21fokra és jó is.
    Én meg Veled nem értek egyet ebben.
    Az AC-ben és az iR-ben kezelik csak jól a kormányt, nem kell állítgatni SEMMIT az ég világon. Számomra az a nem normális hogy kormány arányokat kell számolgatni, találgatni másutt. A megcsúszások, sodródások terén is azt érzem hogy AC messze felette áll mindennek a határon kenegetve.
    Ha GTR2-höz hasonlítod a raceroomot akkor már egyből érthető, ott 4-5-6-mp-el voltunk gyorsabbak a referencia időknél, és egyenesben és kanyarban is túl gyors volt az autó, ez adja az "élményt".

  4. #54
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Én meg Veled nem értek egyet ebben.
    Az AC-ben és az iR-ben kezelik csak jól a kormányt, nem kell állítgatni SEMMIT az ég világon. Számomra az a nem normális hogy kormány arányokat kell számolgatni, találgatni másutt. A megcsúszások, sodródások terén is azt érzem hogy AC messze felette áll mindennek a határon kenegetve.
    Ha GTR2-höz hasonlítod a raceroomot akkor már egyből érthető, ott 4-5-6-mp-el voltunk gyorsabbak a referencia időknél, és egyenesben és kanyarban is túl gyors volt az autó, ez adja az "élményt".
    Ki fogom most próbálni igy ahogy mondod, kiváncsi vagyok.
    Remélem lesz rá időm is.
    Aztán lehet megtérek, majd kiderül.

  5. #55
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Az R3E-t annak ajánlanám, aki átlendült azon a korszakán, hogy vérremenően ki akarná sajtolni magából és az autójából, továbbá a pályából a 101%-ot és nem akar napokat készülni egy-egy futamra csak órákat, viszont jól akarja érezni magát és egy nagyon jóízűt akar (majd) versenyezni.
    Ugyanígy tudnám megfogalmazni a R3E lényegét - viszont önmagamnak még nem bírom (és akarom) beismerni, hogy már csak ennyire érdekel a szimulátorozás és jobban járnék vele... Ha nem lennének azok a fránya félmérföldes pályák, R3ban kötnék ki. De még tart az önámítás

    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    1 darabig a Gran Turismo Fever berkein belül toltam. Ott az élmenők csinálták a versenykiírásokat, kis túlzással 600 pacis autók, confort hard gumikon, esőben. Az 5 élmenő naon jól érezte magát, mi meg csak estünk keltünk. Aztán meg voltak sértődve amikor a versenyeken nem volt senki.
    Hahh, most lebuktál mint Kunbéla!
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2015. 08. 05. 14:08.

  6. #56
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése



    Hahh, most lebuktál mint Kunbéla!
    Ha arra célzol hogy Hpákkal én is csináltam kiírásokat, való igaz de azokon közel telt házzal mentek a versenyek." csak szerényen ""

  7. #57
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Norbiék véleményét AC-ról ismerjük, raceroomról tőlem érdeklődőtt Michelisz Norbi is..
    Erről lemaradtam. Ezt hol lehet elolvasni? Vagy ha szóban beszéltétek, akkor (ha publikus) összefoglalnád pár szóban?

  8. #58
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Olvastam azt az írást a kormány beállításáról, és aszerint csinálom, csak ha úgy állítom hogy legyen érzet is benne akkor nagyon ideges (keveset fordítok és sokat fordul, de érezni a kormányon, hogy mi történik az elejétől fogva), ha meg úgy állítom, hogy nekem legyen kényelmes akkor az első 30fokon olyan érzéketlen a kormány mint egy fiat punto ha benyomod a city gombot, utána már fasza.

    A megcsúszásnál pedig az ami nem jó szerintem, hogy ha "kicsit" jobban megcsúszik akkor lehetetlen megfogni, és tök mint 1 hogy ellenkormányzok vagy sem, mint ha nem fordítaná a kereket el a jó irányba, vagy nem tudom, valahogy nem adja ki nekem, pedig köztudott rólam, hogy szeretek keresztbe menni.
    Sztem vmi nagyon félre lehet állítva nálad az irányításnál, vagy bekapcsolva hagytál vmi a linearitást befolyásoló opciót és ezért nem találod valószínűleg az összehangot a géppel.
    Legalábbis nekem nagyon furcsa/gyanús amiket írsz, hiszen pont az irányítás és a megcsúszások az amiben kiemelkedően jó az AC, nem csoda hogy az összes drifter áttért már AC-ra LFS-ről...

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Plusz saját tapasztalat amit nyiltnapokon szereztem saját autoval, versenyfutoművel, versenygumival. Amugy Toga álltal emlitett LFS-t sem tartom akkor atomnak, mert ott is a kocsi viselkedése közel sem valós, demoban a gti szinte full swift sport adatokkal bír, de a két auto viselkedése köszönő viszomyba sincs, sokkal közelebb áll viselkedésben a gt/race fizikához mint lfshez pl, innentől fogvan nekem ez számít reálissabbnak. Persze ezek nagyon szubjektiv dolgok, de én így érzem.
    LFS-ben a demo autó setup-jába is érdemes részletesen belenézni, mert alapból be van kapcsolva a sper diffi és sok más pályára hangolt nyalánkság, amit igen részletesen át lehet babrálni úgy, hogy az jobban hasonlítson a te gépedhez... az egyes tengelyekre jutó súlytól kezdve a futóműn át egészen a motorerőig.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 08. 11. 12:10.

  9. #59
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sztem vmi nagyon félre lehet állítva nálad az irányításnál, vagy bekapcsolva hagytál vmi a linearitást befolyásoló opciót és ezért nem találod valószínűleg az összehangot a géppel.
    Legalábbis nekem nagyon furcsa/gyanús amiket írsz, hiszen pont az irányítás és a megcsúszások az amiben kiemelkedően jó az AC, nem csoda hogy az összes drifter áttért már AC-ra LFS-ről...



    LFS-ben a demo autó setup-jába is érdemes részletesen belenézni, mert alapból be van kapcsolva a sper diffi és sok más pályára hangolt nyalánkság, amit igen részletesen át lehet babrálni úgy, hogy az jobban hasonlítson a te gépedhez... az egyes tengelyekre jutó súlytól kezdve a futóműn át egészen a motorerőig.
    Na majd amint lesz időm megcsinálom a beállitást aztán felteszem ide vagy kormány topikba oszt megmondjátok ha valami el van kefélve.

  10. #60
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Elég sokat melózok, és ha beülök este a kormány mögé fáradtan, nem igazán a veszett koncentrálást szeretném, hanem a jó, és izgalmas versenyt.
    Épp elég arra figyelnem hogy a többiekkel korrekten versenyezzek. Biztos nem én vok a 1etlen aki nem tud kipihenten órákat azzal tölteni, nap mint nap hogy gyakoroljon, hozzáteszem ami az élmezőnynek zsigerből megy ahhoz nekem rengeteg melót bele kell raknom.
    Most már csak azt kéne eldönteni mit is akarunk, olyan versenyeket ahol a gyengébb képességűeknek is van esélye lépést tartani, vagy csak az élmezőnynek legyen sikerélménye.
    Lehet rosszul gondolom, de ha több embernek okoz kellemes kikapcsolódást a játék akkor nagyobb talán a létszám is. 1 darabig a Gran Turismo Fever berkein belül toltam. Ott az élmenők csinálták a versenykiírásokat, kis túlzással 600 pacis autók, confort hard gumikon, esőben. Az 5 élmenő naon jól érezte magát, mi meg csak estünk keltünk. Aztán meg voltak sértődve amikor a versenyeken nem volt senki.

    Ezek azok a szempontok amik engem az R3E felé hajlítanak, vszínű ezért szerettem meg a játékot ennyire.
    Érdekes kérdéseket vetsz fel, olyanokat, amikbe - sajnos - mi is időről időre belefutunk, amikor azon tanakodunk a szervezőségben, hogy milyen irányba tereljük tovább a liga útját...

    Amikor a ligát még 2001-ben Wéber Gabiék megalapították, még egyértelműen az volt a cél, hogy az aktuálisan elérhető legjobb, leghitelesebb és legrészletesebb szimulációt valósítsuk meg és hogy egyértelműen sportként tekintsünk az online versenyzésre, ne pedig egy könnyed, laza esti kikapcsolódásként. Ez az irány szépen meg is állta a helyét szinte az első évtized végéig, folyamatosan tele voltak a gyakorló szerverek, az emberek képesek voltak órákat készülni egy-egy futamra, bűvölni a setup-ot, teljes versenyszimulációt futni, stb és sosem fordult az elő, hogy vki futam előtt 2 perccel kérdezte meg, hogy hány litert kell tankolni az autóba..

    Aztán 2010 környékén a világ kicsit megváltozott, azt vettük észre, hogy egyre kisebb a gyakorlási/felkészülési kedv és egyre kevésbé népszerűek a nehezen megülhető, nagyobb kihívást jelentő gépek és a többség a könnyebben kezelhető, kevésbé időigényes és gyorsabb sikerélményt adó "kihívásokat" keresi. Ezt érezte meg a SimBin is és ez volt a Race07 nagy sikerének a kulcsa is szerintem, ahol az én személyes véleményem szerint tudatosan áldoztak kicsit a hitelesség oltárán fogyaszthatóság kedvéért.. és megmondom őszintén, személyes véleményem szerint a RaceRoom sem teljesen mentes ettől a filozófiától. A vicces a dologban az, hogy pont mire elérnénk technológiailag azt a szinten, hogy tényleg megtévesztő hitelességű szimulációt valósíthatnánk meg az otthonunkba, addigra az embereknek már pont nincs erre valódi igényük...

    Szóval ez a nagy kérdés merül fel bennünk is mindig, amikor a következő bajnokság kiírásán gondolkodunk, hogy tartsuk-e magunkat a Masters ősi alapelveihez és tényleg arra törekedjünk, hogy a lehető legautentikusabb mértékben valódi autóversenyzést szimuláljunk, vagy pedig "beadjuk a derekunkat" és haladjunk a "könnyebb" út, a könnyedebb szórakoztatás felé...

    A fő kérdés persze az, hogy hol húzzuk meg azt a bizonyos határt? Mert amennyiben kimondjuk - és ez jelen esetben csak egy puszta elméleti fejtegetés - hogy két szoftver közül a kevésbé hitelesebb, viszont az élvezetesebb kezeléssel, körítéssel rendelkezőt választjuk a jobb szórakoztatás kedvéért, akkor a Project Cars-tól kezdve az F1 2015-ön át egészen Need For Speed-ig bármivel indíthatnánk bajnokságot, ha éppen pont arra van igény. Persze ezzel sincs semmi gond, haladni kell a korral és valószínűleg nem is lehet megúszni azt, hogy időről-időre újradefiniáljuk magunkat és a tevékenységünket.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 08. 11. 15:02.

  11. #61
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes kérdéseket vetsz fel, olyanokat, amikbe - sajnos - mi is időről időre belefutunk, amikor azon tanakodunk a szervezőségben, hogy milyen irányba tereljük tovább a liga útját...

    Amikor a ligát még 2001-ben Wéber Gabiék megalapították, még egyértelműen az volt a cél, hogy az aktuálisan elérhető legjobb, leghitelesebb és legrészletesebb szimulációt valósítsuk meg és hogy egyértelműen sportként tekintsünk az online versenyzésre, ne pedig egy könnyed, laza esti kikapcsolódásként. Ez az irány szépen meg is állta a helyét szinte az első évtized végéig, folyamatosan tele voltak a gyakorló szerverek, az emberek képesek voltak órákat készülni egy-egy futamra, bűvölni a setup-ot, teljes versenyszimulációt futni, stb és sosem fordult az elő, hogy vki futam előtt 2 perccel kérdezte meg, hogy hány litert kell tankolni az autóba..

    Aztán 2010 környékén a világ kicsit megváltozott, azt vettük észre, hogy egyre kisebb a gyakorlási/felkészülési kedv és egyre kevésbé népszerűek a nehezen megülhető, nagyobb kihívást jelentő gépek és a többség a könnyebben kezelhető, kevésbé időigényes és gyorsabb sikerélményt adó "kihívásokat" keresi. Ezt érezte meg a SimBin is és ez volt a Race07 nagy sikerének a kulcsa is szerintem, ahol az én személyes véleményem szerint tudatosan áldoztak kicsit a hitelesség oltárán fogyaszthatóság kedvéért.. és megmondom őszintén, személyes véleményem szerint a RaceRoom sem teljesen mentes ettől a filozófiától. A vicces a dologban az, hogy pont mire elérnénk technológiailag azt a szinten, hogy tényleg megtévesztő hitelességű szimulációt valósíthatnánk meg az otthonunkba, addigra az embereknek már pont nincs erre valódi igényük...

    Szóval ez a nagy kérdés merül fel bennünk is mindig, amikor a következő bajnokság kiírásán gondolkodunk, hogy tartsuk-e magunkat a Masters ősi alapelveihez és tényleg arra törekedjünk, hogy a lehető legautentikusabb mértékben valódi autóversenyzést szimuláljunk, vagy pedig "beadjuk a derekunkat" és haladjunk a "könnyebb" út, a könnyedebb szórakoztatás felé...

    A fő kérdés persze az, hogy hol húzzuk meg azt a bizonyos határt? Mert amennyiben kimondjuk - és ez jelen esetben csak egy puszta elméleti fejtegetés - hogy két szoftver közül a kevésbé hitelesebb, viszont az élvezetesebb kezeléssel, körítéssel rendelkezőt választjuk a jobb szórakoztatás kedvéért, akkor a Project Cars-tól kezdve az F1 2015-ön át egészen Need For Speed-ig bármivel indíthatnánk bajnokságot, ha éppen pont arra van igény. Persze ezzel sincs semmi gond, haladni kell a korral és valószínűleg nem is lehet megúszni azt, hogy időről-időre újradefiniáljuk magunkat és a tevékenységünket.

    Szerintem az a kérdés hogy mennyit bír el a szervezőség, mert idális esetben egyszerre két különböző szimulátoron is indulhatna éles bajnokság, külön megszólítva a rövid izgalmas futamokra vágyókat és a hardcore tagokat. Pl, Raceroom Wtcc sprint bajnokság, Assettoban meg egy jó kis GT.

    Amúgy meg a dolgok filozófiai oldaláról meg az a véleményem, hogy ez a közösség azért elsősorban az élethű szimulátorozásért jött létre és egy F1 2015 vagy NFS nem nevezhető szimulátornak. Míg a Raceroomot azért nem írnám nagyon le, mert szerintem azért nem egy rossz szimulátor, amit neves versenyzők is rendszeresen meghajtanak, és elég sok pozitív véleményt is olvastam versenyzőktől elsősorban a DTM packokkal kapcsolatban. Tehát azért mert a Raceroom nem tűnik annyira hardcorenak, mint az Assetto, és a közösség egy részének ennek ellénre jobban bejön, még nem kell attól tartani hogy leesik a színvonal akár NFS-es mélységekbe. Én legalábbis ennyi igényességet feltételezek magunkról.

    Illetve azért azon is érdemes elgondolkodni, hogy az izgalmas futam, az izgalmas versenyzés az tényleg kapcsolatba hozható a szimulátor élethűségével??? Én nem hinném, hogy ez így van, nem hinném hogy olyat ki lehet jelenteni, hogy a Raceroomon izgalmasabbak a futamok mint az Assetton. Akinek csak annyi ideje van hogy B szerverre kavlifikálja magát az a B szerveren is nagyon izgalmas csatákat vívhat, talán sokszor még izgalamsabb is a mezőny sűrűjében egy verseny.

  12. #62
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes kérdéseket vetsz fel, olyanokat, amikbe - sajnos - mi is időről időre belefutunk, amikor azon tanakodunk a szervezőségben, hogy milyen irányba tereljük tovább a liga útját...

    Amikor a ligát még 2001-ben Wéber Gabiék megalapították, még egyértelműen az volt a cél, hogy az aktuálisan elérhető legjobb, leghitelesebb és legrészletesebb szimulációt valósítsuk meg és hogy egyértelműen sportként tekintsünk az online versenyzésre, ne pedig egy könnyed, laza esti kikapcsolódásként. Ez az irány szépen meg is állta a helyét szinte az első évtized végéig, folyamatosan tele voltak a gyakorló szerverek, az emberek képesek voltak órákat készülni egy-egy futamra, bűvölni a setup-ot, teljes versenyszimulációt futni, stb és sosem fordult az elő, hogy vki futam előtt 2 perccel kérdezte meg, hogy hány litert kell tankolni az autóba..

    Aztán 2010 környékén a világ kicsit megváltozott, azt vettük észre, hogy egyre kisebb a gyakorlási/felkészülési kedv és egyre kevésbé népszerűek a nehezen megülhető, nagyobb kihívást jelentő gépek és a többség a könnyebben kezelhető, kevésbé időigényes és gyorsabb sikerélményt adó "kihívásokat" keresi. Ezt érezte meg a SimBin is és ez volt a Race07 nagy sikerének a kulcsa is szerintem, ahol az én személyes véleményem szerint tudatosan áldoztak kicsit a hitelesség oltárán fogyaszthatóság kedvéért.. és megmondom őszintén, személyes véleményem szerint a RaceRoom sem teljesen mentes ettől a filozófiától. A vicces a dologban az, hogy pont mire elérnénk technológiailag azt a szinten, hogy tényleg megtévesztő hitelességű szimulációt valósíthatnánk meg az otthonunkba, addigra az embereknek már pont nincs erre valódi igényük...

    Szóval ez a nagy kérdés merül fel bennünk is mindig, amikor a következő bajnokság kiírásán gondolkodunk, hogy tartsuk-e magunkat a Masters ősi alapelveihez és tényleg arra törekedjünk, hogy a lehető legautentikusabb mértékben valódi autóversenyzést szimuláljunk, vagy pedig "beadjuk a derekunkat" és haladjunk a "könnyebb" út, a könnyedebb szórakoztatás felé...

    A fő kérdés persze az, hogy hol húzzuk meg azt a bizonyos határt? Mert amennyiben kimondjuk - és ez jelen esetben csak egy puszta elméleti fejtegetés - hogy két szoftver közül a kevésbé hitelesebb, viszont az élvezetesebb kezeléssel, körítéssel rendelkezőt választjuk a jobb szórakoztatás kedvéért, akkor a Project Cars-tól kezdve az F1 2015-ön át egészen Need For Speed-ig bármivel indíthatnánk bajnokságot, ha éppen pont arra van igény. Persze ezzel sincs semmi gond, haladni kell a korral és valószínűleg nem is lehet megúszni azt, hogy időről-időre újradefiniáljuk magunkat és a tevékenységünket.
    Lehet rosszul látom, de a baj azzal van, hogy felnőtt az a generáció akik a hardcore-ért vannak oda, és lett család, ház, kutya, munkahely, stb ami elviszi azt az időt amit sulisként simán beletolt az ember a gyakorlásba.
    Én is rengeteget gyakoroltam és nem bántam meg soha, aztán eljutott az ember egy szintere ahonnan már elég volt heti 1-2órát rászánni a napi 1-2-3óra helyett, és jöttek az eredmények.
    Majd lett meló, majd család, stb és azon veszem magam észre, hogy ugy elmennek hetek, hogy a gépet nem kapcsolom be, mert telorol elintézekminden fontosat.
    És nem azért nem gyakorlok mert lusta vagyok hanem nincs rá idő.
    Szerintem sokan igy vagyunk vele.
    Ettől én is meg szerintem mindenki aki régen gtr,gtr2,stb hasonló hardcore gamen nőtt fel a ligával együtt ugyan ugy szereti és akarja a hardcore játékokat, csak a prioritási sorrend megváltozott.
    Régen a vasárnap este szent volt a gtr-nek. Bármilyen program, nyaralás, kirándulás ugy volt szervezve, hogy vasárnap este verseny van itthon kell lenni és kész! Nincs vita! Szerintem ezzel sem vagyok egyedül.

    Most viszont a nagy dilemma és a gond, hogy hirtrlen túl sok jó game lett, és ez megosztja az embereket.
    Sajna ezzel nem lehet mit kezdeni.
    Vagy kitűzünk egy irányt és azt mondjuk hogy csak AC vagy csak RR és kész kitartunk mellette és leszünk amennyien leszünk, vagy belevágunk mindenbe és akkor sokkal több embernek lesz jó, de lehet, hogy a versenyeken kevés ember lesz, mert nagyon szétszabdalja őket a sok bajnokság és mod.

    Franc tudja melyik lesz a jó, de aki régen Masterses volt az is marad, csak nfs-ig ne essünk vissza.

  13. #63
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet rosszul látom, de a baj azzal van, hogy felnőtt az a generáció akik a hardcore-ért vannak oda, és lett család, ház, kutya, munkahely, stb ami elviszi azt az időt amit sulisként simán beletolt az ember a gyakorlásba..
    Számomra inkább az a kérdés, hogy hol van az az új generáció, akinek még ideje is lenne?

    Na de nagyon elkanyarodtunk a témától, a kérdés továbbra is ez: Assetto Corsa vs. RaceRoom
    Lassan jön az ősz és kezdődnek az éles bajnokságok és időszerű lesz pontot tennünk a kérdésre, melyik szimulátornak fekszik jobban a GT kategória?
    Várjuk továbbra is a véleméyneket, gondolatokat, most már van elég tapasztalat is, ne fogjátok vissza magatokat...

  14. #64
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Számomra inkább az a kérdés, hogy hol van az az új generáció, akinek még ideje is lenne?

    Na de nagyon elkanyarodtunk a témától, a kérdés továbbra is ez: Assetto Corsa vs. RaceRoom
    Lassan jön az ősz és kezdődnek az éles bajnokságok és időszerű lesz pontot tennünk a kérdésre, melyik szimulátornak fekszik jobban a GT kategória?
    Várjuk továbbra is a véleméyneket, gondolatokat, most már van elég tapasztalat is, ne fogjátok vissza magatokat...
    Off
    Őket elvitte faszbook, a szelfibot meg a halottpénz a kitartásukkal együtt a p****ba!
    On

  15. #65
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Ifjú titánok sehol,nekünk meg nyakunkon a faj, és az egyedfenetartás, az oldalkocsinak nercbunda, az utánfutóknak mp3 lejátszó. Bennünk sok a stressz a versenyzéssel vaj mi lesz.

  16. #66
    Sziasztok!
    Most már én is egy kicsit jobban ki ismertem a R3E-t és az AC-t is, úgyhogy gondoltam írok én is egy véleményt:
    R3E: Sokan azt mondják, hogy ez egy jobb grafikával rendelkező rFactor/Race07, ami valamilyen szinten igaz is, csakhogy azok már nem fejlődnek semmit, míg a Raceroom még nagyon gyerek cipőben jár, fizika, grafika, multiplayer szempontjából is. Kezdjük a fizikával...nos, a fizikával egyetlen egy bajom van, méghozzá az, hogy nem kapom meg azt az infót kormányon keresztül, mint amit AC-ban. Túl ideges kormánymozdulatok szükségesek egyes autóknál, hogy egyáltalán beforduljon. Sok autónál azt vettem észre, hogy ha már már szinte be driftelsz a kanyarba, gyorsabb vagy időben, de való életben nincs ilyen.A setup még nagyon kezdetleges, hiányolom azokat a pluszokat amik AC-ben benne van.Az ideges kormánymozdulatokra, fékezésre egyes autók nagyon rosszul reagálnak, kimegy a hátulja, beblokkol a hátsó kerék, ami rendben is van, de akkor ne kelljen úgy fékezni, kanyarodni, hogy gyors is legyél.Túl sok minden kis pici tényezőre kell figyelni, amire igazából soha az életben nem kellene, hogy nem tudok koncentrálni rendesen a versenyeken, mert ezzel foglalkozok, azzal foglalkozok.Grafikával olyan sok gondom nincs, de lehetne javítani rajta bőven. Multiplyerben egyes embereknek nagyon magas a ping, verseny közben egyszer csak eltűnnek, a pályán ugyanúgy ott maradnak, csak nem lehet őket látni, rajtnál laggolnak az emberek (ez sajnos engem is sújt, de szerencsére nem drasztikus). Szóval igen, van még miben fejlődnie, de ahogy mondtam, ez még egy nagyon korai verziója a játéknak, nagyon sok minden jön még hozzá. Ezek voltak a negatívumok, jöjjenek a pozitívumok: Sokkal több játékélményt nyújt mint az AC. Vannak benne rendes karrier módok,az AI-k egész jól megvannak csinálva, sok pálya, rengeteg autó, van az úgynevezett competition mód, ahol sok értékes nyereményért lehet harcba szállni, mint például, most ért véget egy Thrustmasteres nyereményjáték, ahol 200+ ezer forintért lehetett nyerni kormányt, pedált, váltót, stb., de VRP-t, a R3E fizetőeszközéből is lehet nyerni rengeteget. A játéknak van egy saját DTM bajnoksága, ami a 2015-ős szezonnal fut, baromi jó, time attackban lehet nevezni, a legjobb 20-at meghívják egy éles online futamra, a több száz futott idő közül. Streamelik is, van közvetítés, nem is akármilyen minőségben, szóval igen, nagyon élvezem minden versenyét.Játékélményben nekem ez sokkal többet nyújt, mint az AC-ban, hogy készülök ligafutamra, lefutom a futamot, és kezdődik elölről.
    AC:Fizikában jelenleg ez a legjobb szimulátor, amit próbáltam, az Iracinget gondolnám így videók alapján jobbnak, de próbálni még nem volt szerencsém. Nagyon jó visszajelzéseket kapok a kormányba, hogy milyenek a gumik, az aszfalt, rázókövek nagyságáról, stb. Nagyon enyhe kormánymozdulatokkal is gyönyörűen befordul, nem kell vadul tekergetni, ok nélkül nem blokkol a kerék, nem megy ki a hátulja, a fizika egy nagy pozitívum benne. Ha állítasz valamit az autón, azt megérzed, nagyon sok lehetőség van az állításra. Grafikával semmi bajom, nagyon jól van optimalizálva.Nagyon sok jó plugin van hozzá alapból is, az külön egy plusz. Multiplayer is korrekt, nincsenek nagyon laggok, a kerékcserét jobban megcsinálhatnák, de biztos vagyok benne, hogy meg is fogják. Jöjjenek a negatívumok: Nagyon szegény játékélmény, semmit nem lehet csinálni a multiplayeren kívűl, az AI-k nagyon nagyon rosszak, semmi értelme ellenük menni. Karrier egy vicckategória. Más nincs. Kevés az ALAP pálya, kevés az ALAP autó, modként van rengeteg, de azok nyilván nem olyanok, de van pár ami igencsak jól sikerült. Nyilván még ez is kezdetlegesebb verzió, sokat fog még fejlődni, de az a sok kicsi plusz ami a Raceroomban már megvan, az innen nagyon hiányzik.
    Összességében: Nekem a Raceroom sokkal jobban bejön, ha fejlesztik még egy kicsit a fizikát, és a grafikát, akkor ez egy tökéletes játék lesz, méltó utódja a Race07-nek. Assettoval ahogy mondtam, egyetlen bajom van, nem kapom meg azt a játékélményt, amit Raceroomban. Fizika, grafika ott sokkal jobb (még). A kettőt ha összegyúrnánk, R3E játékélmény, AC fizika, grafika, akkor az évtized szimulátorát kapnánk kézbe.

  17. #67
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Ákos, köszi szépen a tartalmas véleményt, még ilyeneket várunk mindenkitől!

    Amit szeretnék megkérdezni, hogy RaceRoom esetében játékélmény címen főleg olyan dolgokat emeltél ki pozitívumként, amik az általunk szervezett liga futamokon kívül állnak (AI, karrier, competetion, nyeremények, hivtalos belső bajnokság). Tudnál írni pár sort a két szimulátorról és az általuk nyújtott játékélményről csak a ligafutamokat illetően, esetleg külön kihegyezve ezt csak a GT3 kategóriára is?
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 08. 14. 12:02.

  18. #68
    Raceroomban eddig inkább csak rövidebb futamokon vettem részt, nálatok volt egy 1 órás GT3 futam még régebben, míg AC-ban már mentem 1,5 órás futamokat is, nem is akármilyen pályákon, nem is akármilyen ellenfelekkel
    Multiplayerben sok különbség nincs a kettő között szerintem...ugyanúgy van szabadedzés, időmérő, verseny. De például a GT3-as versenyeket összehasonlítva, az Assetto egy kicsit előrébb tart még. Nem csak időre lehet menni, hanem köröket is be lehet állítani, sokkal hosszabb versenyeket is lehet, amik szerintem sokkal több izgalmat, taktikai lehetőségeket nyújtanak, mint a fél órásak. Raceroomban a multiplayerrel 1 nagy gond van, az a magas ping.
    Összességében, a kettő nagyon hasonlít egymásra, Raceroomban még nem mentem olyat, hogy kerékcsere kelljen, boxba kelljen jönni, vigyázni kelljen a gumira, setupot úgy állítsam, hogy jó legyen a versenyre. De biztos vagyok benne, hogy ott is meglehet oldani, hogy kelljen kerékcsere már egy 1 órás futamnál.
    DE, ha GT3 kupa, akkor egyértelműen Assetto Corsa! Egyszerűen GT3-ban a Raceroom még sehol sincs..az AC-ban meg talán azok a legjobb autók, imádom a Mercedes SLS-t
    Ha még eszembe jut valami, akkor hozzáírom

  19. #69
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Ha még eszembe jut valami, akkor hozzáírom
    Mondjuk egy Mercedes-Benz SLS GT3 összehasonlítás az AC és a R3E között.
    Kihívás, fizika, vezetési élmény, nehézség, hangok, irányítás, FFB, stb...


    Ja igen, és a soron következő GT3 futamaink:
    08.16 - R3E GT3 Summer Cup - Hockenheim
    08.23 - AC GT3 Summer Cup - Hockenheim
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 08. 14. 13:44.

  20. #70
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk egy Mercedes-Benz SLS GT3 összehasonlítás az AC és a R3E között.
    Kihívás, fizika, vezetési élmény, nehézség, hangok, irányítás, FFB, stb...
    Mercedessel nem mentem nagyon sokat R3E-ban, inkább az Audi volt az, ami megfogott.
    De AC-ban sokkal nagyobb kihívás vezetni a Mercit, figyelni kell a féktávra, kigyorsításra, könnyen kipördülhetsz, blokkolhat a kerék, stb. Raceroomban olyan, mint bármelyik másik GT3-as autó, semmi különlegest nem érzek benne, míg AC-ban nincs még egy ilyen, baromi jól megvan csinálva ott. Irányítás, FFB, fizika, nekem egy kicsit árkád a GT3-as gépeknél Raceroomban, de lehet azért, mert nem nagyon időztem a kormánybeállításokkal. Assettoban sokkal precízebben, pontosabban lehet kormányozni, nem kellenek azok a felesleges kis mozdulatok, amik R3E-ben kellenek. Sokkal több infót kapok AC-ban a kormány által, hogy egyáltalán hol, hogyan is vezetek. Szóval, Assettoban minden egy kicsivel jobb, de ez csak a GT3 kategória.

  21. #71
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval, Assettoban minden egy kicsivel jobb, de ez csak a GT3 kategória.
    Hát igen, mondjuk a GT3-asokon kívül nem sok mindent lehet összehasonlítani, AC-ban is renget autó van már, de nagyon sok köztük az utcai gép, ami mondjuk ízlés kérdése, hogy előny, vagy hátrány..

    Én az E30-as Bömbiket és a 190-es Merciket akarom majd még komolyabban összehasonlítani a két cím között, ezek kívül nem sok közös keresztmetszet van még a kínálatban, csak ez a 3 gép: Pagani Zonda R, P4/5 Competizione, BMW M3 GT2...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 08. 14. 14:17.

  22. #72
    Igen, nincs sok autó, ami mindkettőben megtalálható.
    Ami most viszont eszembe jutott, hogy Assettora most kijött a Formula Renault 3,5 mod. És baromi jó lett
    OW bajnokság nem lesz?

  23. #73
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Ami az AC-t illeti én gyűlölöm a moddolható játékokat. ezt töltsd le, másold ide, azt oda rakd, ezt itt futtasd, ennek mennie kell közben. 10 szer próbáltam bemásolni a pályákat, leszedni az autókat és egyik sem működik. Hát a tököm akik szarakszik vele. Anynira fel tud dobni plafonra, hogy le is töröltem a francba. Pedig megvettem a játékot, plusz mind két pakkot. Oszt nincs benne lószar sem. mindent úgy kell töltögetni meg másolgatni, csomagolgatni.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 12. 04. 14:00.

  24. #74
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Ami az AC-t illeti én gyűlölöm a moddolható játékokat. ezt töltsd le, másold ide, azt oda rakd, ezt itt futtasd, ennek mennie kell közben. 10 szer próbáltam bemásolni a pályákat, leszedni az autókat és egyik sem működik. Hát a tököm akik szarakszik vele. Anynira fel tud dobni plafonra, hogy le is töröltem a francba. Pedig megvettem a játékot, plusz mind két pakkot. Oszt nincs benne lószar sem. mindent úgy kell töltögetni meg másolgatni, csomagolgatni.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 12. 04. 14:00.

  25. #75
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    10 szer próbáltam bemásolni a pályákat, leszedni az autókat...mindent úgy kell töltögetni meg másolgatni, csomagolgatni.
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Ellustultatok csak a PStől - nekem is ez volt az első reakcióm, de lenyeltem a gombócot végül...

Oldal: 3 / 8 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •