Oldal: 1 / 8 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (198 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Assetto Corsa vs RaceRoom

    Kedves Versenyzők!

    Egy jó ideje már az új generációs szimulátorok bűvöletében élünk, melyek szépen lassan leváltják a hosszú-hosszú évekig használt nagy elődöket. Ez a nyár most nálunk kizárólag az Assetto Corsa és a RaceRoom masszív nyüstölésével fog eltelni, sőt mi több, szemtől-szembe is egymásnak eresztjük a két szimulátort, hiszen vasárnap esténként váltott héten azonos pályákon és azonos autókkal rendezünk nyári kupát mindkettővel:



    Reméljük sokan lesznek, akik mindkét GT3 Summer Cup-on rendszeresen részt vesznek és ezáltal sok tapasztalat fog összegyűlni mindkét szimulátor erősségeiről és gyengeségeiről, miben jó az egyik, miben a másik és mik a legfőbb hiányosságok, amik mellett semmiképpen sem tudunk szó nélkül elmenni. Erről fog szólni ez a topik is, tehát ide elsősorban csak olyan véleményeket és tapasztalatokat várunk, amik egymással állítják szembe, vagy vetik össze a két szimulátorral kapcsolatos gondolatokat!

    Örülnénk ha egy-egy futam után, vagy mindkét szimulátorral eltöltött körözgetést követően tollat ragadnátok és megosztanátok velünk a fejetekben kialakult képet, legyen szó komplex összbenyomásról, vagy akár csak egy-egy részletről!


    Szimulátor specifikus topikok:

    És hogy hol található ez a topik?
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 14. 00:16.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Most hogy mindkét szimulátorral lezajlott az első futam, így jöhetnek ide az első benyomások...
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 06. 15. 16:54.

  3. #3
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Most hogy minkét szimulátorral lezajlott az első futam, így jöhetnek ide az első benyomások...
    Ha GT futam, bajnokság, akkor AC!
    Egyszerűen most még sokkal ki dolgozottabb az AC...fizika, pályák, stb.
    De a WTCC egyértelműen R3E.

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Ha GT futam, bajnokság, akkor AC!
    Egyszerűen most még sokkal ki dolgozottabb az AC...fizika, pályák, stb.
    De a WTCC egyértelműen R3E.
    Köszi szépen, viszont ennél egy kicsit részletekbe menőbb kifejtést várunk majd ide, melyikben mit hogy érzel, mint nem, mi más, mi hasonló... és ezt külön a fizikára, grafikára, irányításra, hangokra és ami még eszetekbe jut. Persze nem kötelező minden témába belemenni, mindenkinek csak amivel kapcsolatban mondandója van... viszont picit próbáljunk meg mélyebbre ásni annál, hogy ez ebben a jobb, amaz meg a másikban...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 13. 14:00.

  5. #5
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    A véleményem nem sokat változott az előzőekben már imitt amott megfogalmazotthoz képest, annyiban csak, hogy már többet hajtottam a R3E-t is többféle autóval. Fizika guru nem vagyok, nálam igazából érzésre dőlnek el dolgok ami az AC-ban egyből megfogott ahogy első méteremet megtettem vele, jól éreztem magam, el tudtam hinni hogy itt ülök az autóban, és olyan visszajelzéseket kapok a kormányon keresztül miket eddig - és azóta se - semmiben. Ezzel szemben az R3E lapos, sima - uncsi? - nem érzek benne sok változást a Race07-hez képest, a GTL/GTR2 szintjét pedig messze nem éri el. Azt elfogadom hogy hangja van, de attól hogy rotyogtatnak benne az autók mint én a babkonzerv után, attól még kategóriánként beülve egyik autóból a másikba, csak a körém rajzolt grafikában érzek/látok különbséget...
    Nagy fantáziát képzeltem a Grp5-ben mint GTL utód, de ott is szinte mindegy melyik kocsiba ültem bele, ugyanaz a bömbölő hang, finoman kell nyomni a gázt, de ennyi...a Corvette/935 Porsche/Capri között semmi különbséget nem véltem felfedezni. Pedig gyanús hogy kellene ha valóban az a hírhedt fizika dolgozna alattuk.
    Apropó hangok, engem 3 kör után fáraszt a sok sok állandóan - ritmikusan akár - ismétlődő sok nyüszögés, nyikorgás és nem egyszer hallani olyan prüntyögést is aminek akkor ott nem érzek semmi alapját, mindez durván felhangosítva. Szóval röviden összefoglalva szerintem ez most olyan mint a rossz parancsnok..ordít mint a vadbarom, és ezzel ki is merül a tudása. Nem akarom leírni teljesen, hiszen 0.3. akármi...de jelenleg nem tartom annak a szimulátornak amit a hype alapján - gondolhatnék. A lehúzós pénzelés meg...nah....

    Az AC-ból pedig a körítést hiányolom még mindig, alapfunkciók amik már 10 évvel ezelőtt sem okoztak gondot a szimeknek, nincsenek meg - normális futam befejezés, rendes eredmény pl. - és a hajlandóságot sem érezni hogy lennének.
    Ennek ellenére ha még néhány apróságot megoldunk - honlap integráció, skinek a prekvalban - akkor teljesen rendben lesz és remélhetőleg egy feladathoz felnőtt mezőnnyel a hagyományainkhoz méltó, komoly bajnokságokat tudunk majd futni akár GT akár bármilyen más kategóriában.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  6. #6
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    UUuuuu ez nagyon kis fasza topik már bocsánat, hogy így belecsaptam a lecsóba, de engem is nagyon érdekel, a véleménye, pláne azoknak a pilótáknak akik mindkét platformon nyomják..... És én is csak bátorítani szeretnék mindenkit már ha én tehetek ilyet .... hogy nyugodtan engedjétek bőlére a véleményeteket....

  7. #7
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    ... engem is nagyon érdekel, a véleménye, pláne azoknak a pilótáknak akik mindkét platformon nyomják...



    És ami igazán zsírkirályistencsászáság lenne, ha olyan emberek véleménye is idekerülhetne akik a két játékot a valósággal is össze tudják hasonlítani. Igen, olyan emberek, akik valóban vezettek már ilyen autókat. Me' idepötyöghetem én, hogy ez vagy az milyen valósághű, csakhát... nah... és ha már fontos szempont(?) a valósághűség...
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 07. 14. 07:07.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  8. #8
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Itt egy összehasonlító videó.
    https://www.youtube.com/watch?v=2hsQbXnx6Qc
    Nem csak amolyan megy körbe, és mutatja a grafikát, de az autó viselkedését is összehasonlítja. Azt én nem tudom megítélni, hogy mennyire helytálló az összehasonlítás, de végignézni, vitaindítónak talán jó lesz.
    Annyit tennék hozzá, hogy a pCars (és szerintem az Assetto, Raceroom is) nagyon sokat változott 2015 március óta.


    "ha olyan emberek véleménye is idekerülhetne"
    Hát, biztos, hogy Rene Rast az egekig magasztalná a pCars-t, már csak hivatalból is
    https://www.youtube.com/watch?v=fD0YGcCexLo
    Utoljára módosította: vlevi; 2015. 07. 14. 10:33.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    "ha olyan emberek véleménye is idekerülhetne akik a két játékot a valósággal is össze tudják hasonlítani."

    Ezeknek az embereknek a véleménye fabatkát sem ér mindaddig, amíg teljesen azonos körülmények között nem töltenek el érdemi időt egységesen a szóban forgó szoftverekkel.
    Az a helyzet, hogy a szimuláció minősége ma már minden komolyabb szoftverben van elég jó ahhoz, hogy azt mondhassuk, hogy igen, ez már erősen közelít a valósághoz...

    ...a kérdés persze csak az, hogy az aktuális ranglistán ez melyiknek milyen mértékben sikerül.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 14. 10:55.

  10. #10
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...Ezeknek az embereknek a véleménye fabatkát sem ér mindaddig, amíg teljesen azonos körülmények között nem töltenek el érdemi időt egységesen a szóban forgó szoftverekkel...
    Tehát egy gyakorlati tapasztalattal rendelkező ember véleménye nem lesz mérvadó, ha pár óra erejéig kipróbálja a szimeket, utána elmondja amit gondol, melyiket tartja életközelibbnek, realisztikusabbnak?! Aha, értem...

  11. #11
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Itt egy összehasonlító videó.
    https://www.youtube.com/watch?v=2hsQbXnx6Qc
    Nem csak amolyan megy körbe, és mutatja a grafikát, de az autó viselkedését is összehasonlítja. Azt én nem tudom megítélni, hogy mennyire helytálló az összehasonlítás, de végignézni, vitaindítónak talán jó lesz.
    Vicces hogy a pCars egy fokozattal lejjebb van mindig.
    Azt meg tökre nem vettem észre, hogy az ACben hamarabb nyerném vissza a tapadást egy megcsúszás után RR3hoz képest.

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Tehát egy gyakorlati tapasztalattal rendelkező ember véleménye nem lesz mérvadó, ha pár óra erejéig kipróbálja a szimeket, utána elmondja amit gondol, melyiket tartja életközelibbnek, realisztikusabbnak?! Aha, értem...
    Nem, nem érted.

    Arra próbáltam rávilágítani, hogy a neten rengeteg infót, videót, beszámolót lehet arról találni, ahol különböző ismert versenyzők nyilatkoznak különböző szimulátorokkal kapcsolatos tapasztalataikról és élményeikről. Ezekkel önmagukban nincs is semmi gond, hiszen jól mutatja, hogy az akár általunk is elérhető szoftverek is ismertek, elismertek, sőt használatban vannak a versenysportban, ami jó dolog... csak éppen ezek az infók teljes mértékben alkalmatlanok arra, hogy bármiféle következtetést is levonjuk az egyes szimulátorok egymáshoz képesti képességeiről és hitelességéről. Hiszen nem tudjuk, hogy a nyilatkozó versenyző az adott szimulátort éppen milyen célból, milyen körülmények között és mennyi ideig próbálta, eleve milyen elvárásokkal állt hozzá, mennyire ismeri behatóan a konkurenciát és persze hogy adott szituációban mennyire lehetett teljes mértékben szókimondó a véleményét illetően...

    Mindezzel csak azt szeretném elkerülni, hogy abból álljon ez a topik, hogy melyik ismert versenyző mikor, hol és mit mondott egyik-másik szimulátorról... illetve hogy ezeket az infókat mindig erős fenntartásokkal kezeljük, hisz jellemzően semmit nem tudunk a hátterükről.

    Arra meg szerintem kár várni, hogy valamelyik Norbi, vagy más ismert hazai versenyző betoppan ide és részletekbe menő összehasonlító elemzést ad nekünk a szóban forgó szoftverekről.... illetve ennek esélyét tovább nehezíti, hogy a hazai kedvenceink is sajnos csak igen ritkán ülhetnek bele - és akkor is legfeljebb csak ismerkedés jelleggel - a szimulátorainkban szereplő komolyabb versenygépekbe. Kiss Norbi úgy emlékszem egyszer talán ment már vmi GT3-as géppel (talán McLaren..), de az is jó pár éve volt egy futam erejéig, ki tudja pontosan milyen verzióval, milyen gumikkal és milyen más egyéb fontos változó tényezőkkel a háttérben. Ettől függetlenül persze biztos tudna használható dolgokat mondani a témában, ezt egy pillanatig sem vitatom. Illetve a háttérben azon is rajta vagyok, hogy rendezzünk Michelisz Norbival majd egy közös WTCC futamot, viszont ezen topik témáját illetően azzal sem leszünk sokkal előrébb....hiszen egyrészt az AC-ban nincs WTCC, így nincs mivel összehasonlítani, másrészt ne ringassa senki se magát abba a hiú ábrándba, hogy a Simbin bármi féle érdemi titkos adathoz is hozzáférést kapott volna a friss fejlesztésű TC1-es gépeket illetően, harmadrész pedig szerintem Norbi is legfeljebb csak négyszemközt vetemedne arra, hogy adott esetben valóban éles kritikát fogalmazzon meg...

    És itt kanyarodnék akkor rá a lényegre, amiről ez a topik szól. Ezeket a szimulátorokat mi használjuk, a mi szórakozásunk, a mi szabadidőnk és éppen ezért szerintem az elsődleges szempont az, hogy mi mit gondolunk róluk, mi milyennek érezzük őket és hogy nekünk melyik mennyire bejövős, vagy nem bejövős az általuk nyújtott élmény. Éppen ezért nem szeretném, ha mindig mindenki vki más "okosabb" véleményére várna, mert minket itt most a Ti véleményetek érdekel!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 08. 15. 20:05.

  13. #13
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Nem, annak nyilván nincs sok értelme, ha meghallgatjuk, hogy az egyik mit mond az egyikről, a másik meg a másikról, aztán megpróbáljuk a közös pontokat vagy a tanulságot kimazsolázni. Nem is erre gondoltam. Amire én gondoltam, hogy Stig egy csendes nyári estén hóna alá csap egy hordó Kilkenny-t és nekiül körögzetni... csak úgy a móka kedvéért. Utána elmondja a magáét. Leginkább azért, hogy megtudjuk melyik is áll közelebb a valósághoz.
    Miért? Me' ugye fel-feltűnnek ilyen megjegyzések, hogy „ejjezdeegyf*ssemmiközeavalósághoz”. De jó lenne ezt hiteles forrásból tudni, nem pedig úgy, hogy én mondjom meg, miközben a pedálos Moszkvicsnál komolyabb autót még csak nem is láttam testközelből.

    Viszont, ha mindez kutyafülét nem számít; meg amúgyis ha mindkét szim „elég jó ahhoz, hogy azt mondhassuk, hogy igen, ez már erősen közelít a valósághoz” akkor... na mindegy, ezt hagyjuk.
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 07. 14. 14:40.

  14. #14
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Amire én gondoltam, hogy Stig egy csendes nyári estén hóna alá csap egy hordó Kilkenny-t és nekiül körögzetni... csak úgy a móka kedvéért. Utána elmondja a magáét.
    Persze ez is tök jó lenne, de attól még hogy én nyitok egy topikot ennek a dolognak itt nálunk, attól még nem fog neki állni "Stig" szimulátorokat tesztelgetni tudományos alapon és ontani magából az okosságot....

    Miközben meg ha többiek mind arra várnak, hogy majd vmi hozzáértő okos ember megmondja tutit, akkor egy darab hozzászólás nem lesz itt ebben a topikban... pedig mi mindenki véleményére egyformán kíváncsiak vagyunk!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 14. 15:09.

  15. #15
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...én nyitok egy topikot ennek a dolgon itt nálunk, attól még nem fog neki állni "Stig" szimulátorokat tesztelgetni tudományos alapon és ontani magából az okosságot...
    Ok, tudjuk, hogy szerény és elfoglalt, nem fog magától nekiülni, úgyhogy meg kell adni neki a kezdőlökést pl. egy pü-tel.

    Na ON:

  16. #16
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    "ha olyan emberek véleménye is idekerülhetne"
    Hát, biztos, hogy Rene Rast az egekig magasztalná a pCars-t, már csak hivatalból is
    https://www.youtube.com/watch?v=fD0YGcCexLo
    Ezt a hülyeséget nem tudom ki találta ki, de elég helytelen a feltételezés. Rast nem azért tolja a pCARS-t, mert fizettek neki, hanem neki ez tetszik a legjobban. Előtte sokáig rFactor1-gyel játszott, időközben próbálgatta az iRacing-et és AC-t is amúgy.

    Aki az egekig magasztalná, az Nick Hamilton és Ben Collins, még akkor is, ha sz*r, nem Rast.

  17. #17
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt a hülyeséget nem tudom ki találta ki, de elég helytelen a feltételezés. Rast nem azért tolja a pCARS-t, mert fizettek neki, hanem neki ez tetszik a legjobban. Előtte sokáig rFactor1-gyel játszott, időközben próbálgatta az iRacing-et és AC-t is amúgy. Aki az egekig magasztalná, az Nick Hamilton és Ben Collins, még akkor is, ha sz*r, nem Rast.
    Szerintem pont ezek azok a sokadik kézből származó infók, amikből itt nem igazán akarunk építkezni..

    Most pedig jöhetnek a saját gondolatok!

  18. #18
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Raceroom nekem grafikára sokkal jobban tetszik oké a belsőtér az szebb az AC ben .
    Pályák szépek a tempo érzet is meg van AC ben nem érzek külömbséget 100és 200 között sőt 100 nál olyan érzésem van hogy meg kéne tolni.
    Assettoban idegesít hogy amikor kijövök a mekivel már alapból poros az ablak,miért?
    Értem én hogy koszolódás de minek amikor még egy métert sem mentem.
    R3E hangok jobbak igaz néha fölösleges oda nem illő efektek is vannak,de sajna AC ben az egész nem tetszik van tányér csörömpöléstől kezdve a dobolásig.
    Mondjuk a lehuzásrol csak annyit ,hogy R3E ingyenes és ha nem akar költeni rá az ember akkor is sokáig el tud szórakozni ,nem tudom van e másik ilyen cím?
    R3E ben van pálya választék és auto választék ,sajna AC az eléggé le vannak maradva pályákkal.
    Hogy a tartalmak fizetősek istenem ez ilyen, most más hogy fogalmazok mint a multkor, magyar ember nem nagyon szeret semmiért fizetni
    AC ban FFB t könnyebb beállítani ez tény de nem jobb semmivel.
    AC ra jön mostanában valami komolyabb frissítés esetleg kiegészítő vagy más ?
    R3e t folyamatosan frissítik és fejlesztik a contentek árából meg is van nekik rá a fedezet.
    Egy pár év és kiforrja magát ők nem igérgetnek hanem szépen csendben fejlesztgetnek.





    Csatolt képek Csatolt képek

  19. #19
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    AC ra jön mostanában valami komolyabb frissítés esetleg kiegészítő vagy más ?
    Ebben a hónapban jön az 1.2-es verzió, új funkciókkal, valamint 5 új ingyenes autóval + Zandvoort (laser scan).
    A fejlesztés itt sem állt le, még pár évig biztos fogják csiszolgatni, illetve az új tartalmak is folyamatosan jönnek, jelenleg közel 50 új autó érkezéséről tudunk a következő másfél évben, meg pályákon is dolgoznak.


    Fizikáról mi a véleményed a két címet összehasonlítva?
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 14. 20:48.

  20. #20
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Fizikárol direkt nem írtam mert nem értek hozzá.
    Irányítása és FFB je mindkettőnek tetszik bár R3E ben ez a hintázás idegesítő.
    AC ban ez az 50 auto ezeket külsős modderektől veszik meg vagy saját?

  21. #21
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    AC ban ez az 50 auto ezeket külsős modderektől veszik meg vagy saját?
    Nem megveszik, hanem nagy részüket kiadják bérmunkában profi csapatoknak és ellenőrzik, felügyelik a minőséget, vagy beveszik a moddereket a stábba, ahogy az a Cobra-t készítő srácokkal is történt.
    Ebben a szakmában így megy ez, azok például akik pár éve még az rF-hez csinálták a legjobb pályákat, azok már mind valamelyik cégnél dolgoznak, hogy milyen formában (belsős, külsős) az részletkérdés.

  22. #22
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    jóeste....
    Engem kimondottan a TI, vagy a MI, vagy hogy is írjam, ...... véleményetek érdekel.... nekem még csak az ingyenes verzió van, meg, de ahogy asszem Ozoli írta egyenlőre ezzel is elvagyok és "kóstolgatom" és majd döntök, hogy mit vegyek meg.
    Pont ilyen beszélgetéseket, véleményeket olvasgatnék, mint amit Szabi és Zoli írt, úgyhogy én nem vágyom "Stigre", engem az érdekel, hogy kinek mi a véleménye erről és arról.....
    Az meg, hogy mennyire élethű:
    - Nekem pont elég az amikor Norbi AC-zni jön hozzánk, hogy gyakorolja Nord-ot, az Ő és Kiss Norbi véleménye nekem pont elég......
    - ..... és ha Ők azt mondják, hogy nem annyira élethű....? Tudunk/tudnánk rajta változtatni......? Nem! vagy valaki durcásan bedobná a kormányt a sarokba.....? ...... akkor ezzel többet nem játszom.... ....
    úgyhogy hajrá......

  23. #23
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Nem tudtam eldönteni, hogy AC vagy R3E problémám van, úgyhogy ide írom az összehasonlításba.
    R3E után, ha AC-t indítok egyszerűen nem tudom elég erősen nyomni a féket a max fékerőhöz, a csúszka nem megy fel teljesen. (load cell). És utána visszalépve már az R3E sem működik rendesen. Csak a mindent kikapcsol, vár, újraindít segít. Valaki tapasztalt hasonlót?

  24. #24
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem megveszik, hanem nagy részüket kiadják bérmunkában profi csapatoknak és ellenőrzik, felügyelik a minőséget, vagy beveszik a moddereket a stábba, ahogy az a Cobra-t készítő srácokkal is történt.
    Ebben a szakmában így megy ez, azok például akik pár éve még az rF-hez csinálták a legjobb pályákat, azok már mind valamelyik cégnél dolgoznak, hogy milyen formában (belsős, külsős) az részletkérdés.
    Oké értem
    Nekem ami nagyon fontos hogy az összhang /kép meg legyen ,leülök felveszem a fülest megfogom a kormányt és ha tetszik akkor tolom.
    AC nél valahogy nincs meg az az érzés hogy pályán vagyok iR ben és R3E ben megvan.
    Rengeteg hiányossága és hibája van R3E nek dehát még csak 0.3 jó uton járnak remélem nem q..ák el.

  25. #25
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudtam eldönteni, hogy AC vagy R3E problémám van, úgyhogy ide írom az összehasonlításba.
    R3E után, ha AC-t indítok egyszerűen nem tudom elég erősen nyomni a féket a max fékerőhöz, a csúszka nem megy fel teljesen. (load cell). És utána visszalépve már az R3E sem működik rendesen. Csak a mindent kikapcsol, vár, újraindít segít. Valaki tapasztalt hasonlót?
    Nekem is van ilyen para, a logitechnél a profilerben a bekonfigolt profilt kiválasztva helyére kerülnek a dolgok. A rácsrom valamit elkefélhet, amit kilépéskor nem állít vissza. Remélem segít.

Oldal: 1 / 8 1 2 3 4 5 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •