Találatok: 1 - 8 (8 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    AC - Alfa Historic Summer Cup

    Indul az Assetto Corsa Alfa Historic SummerCup!



    A nyár legszórakoztatóbb és egyben legférfiasabb kihívása lesz a kis Alfa Romeo GTA-val vívott küzdelmünk, hiszen a kis hőskori méregzsák biztosan mindenkiből előcsalja az állatot, aki él-hal a hátsókerekes autók vezetési élményéért! Itt nincs elektronika, hatalmas szárnyak, kifinomult futómű, meg mindent megengedő brutál széles gumik... ezen kis dög volánja mögött minden méterért meg keményen kell dolgozni, de közben fülég ér a szád!

    Az Alfa Historic Summer Cup összesen 5 fordulóból fog állni, melyek kéthetente vasárnap esténként kerülnek megrendezésre. A futamokon való részvétel teljesen nyílt, a versenyzőkkel szemben az egyelten elvárás a szabályok betartása, valamint a versenytársak és a fairplay maximális tiszteletben tartása mind a pályán és mind a fórumon! A nyárra való tekintettel az összesített pontozásban az 5 versenyből csak a 3 legjobb futam eredménye számít, de ha csak 1-1 futamra szeretnél beugrani egy jót körözni, akkor is várunk szeretettel!

    Az Alfa Historic kupával párhuzamosan azonos pályákon más sorozatok is fognak indulni, minden vasárnap egymást váltva egy Assetto Corsa és egy RaceRoom GT3-as bajnokság kerül megrendezése, hogy szemtől szembe vethessük össze egymással a két új generációs szimulátort, de ezen kívül lesz még WTCC 2014 nyári kupa is az új TC1-es gépekkel, így mindenki megtalálhatja a neki szimpatikus kihívást és szórakozást!


    Versenynaptár:
    1. futam: 07.16 - 21:00 - Nürburgring: az 1. futam topikja
    2. futam: 07.30 - 21:00 - Monza: a 2. futam topikja
    3. futam: 08.13 - 21:00 - Zandvoort: a 3. futam topikja
    4. futam: 08.27 - 21:00 - Hockenheim: a 4. futam topikja
    5. futam: 09.10 - 21:00 - Oschersleben: az 5. futam topikja



    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:
    • Az Assetto Corsa és a Dream Pack eredeti és legfrissebb kiadása, mely beszerezhető és frissíthető a Steam-ről.
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az Assetto Corsa-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Masters Rank App használata a legjobb köridők regisztrációjához
    • Érvényes köridő futása a GTR-Masters.hu #Prequal - Alfa szerveren
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a fairpaly maradéktalan betartása!



    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!



    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 09. 05. 18:25.

  2. #2
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193

    :)

    "Az autóválasztás szabad"

  3. #3
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    "Az autóválasztás szabad"


    Jöhetsz 4Cvel.

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    "Az autóválasztás szabad"
    Bármelyik autó választható az Alfa GTA-ak közül!

  5. #5

    nem működő link

    Valaki feltenné a Hockenheim pályát? Még nem mentem rajta, és a GT3-as versenyen található link nem él.

  6. #6
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg a.milan írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki feltenné a Hockenheim pályát? Még nem mentem rajta, és a GT3-as versenyen található link nem él.
    Gondoltam beszúrom Neked, mivel tegnap töltöttem le én is - a Miura fun futamról nyitottam meg. De most valóban nem működik, kicsit később próbáld meg, mivel tegnap ment.

  7. #7
    Fábián Szilárd Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    121
    Idézet Eredetileg a.milan írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki feltenné a Hockenheim pályát? Még nem mentem rajta, és a GT3-as versenyen található link nem él.
    Ha esetleg nem javulna meg: [link].

  8. #8
    Köszönöm!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •