Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 54 (54 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ööö... nem biztos, hogy a megfelelő részét ragadod meg a problémának...
    Magával az előzéssel önmagával nincs gond viszont az alábbi elvek bizonyos mértékben sérültek a szóban forgó manővered során: pályára való visszatérés, hirtelen irányváltás, leszorítás...

    Ami pedig a fórumot illeti, a kissé lekezelő stílus sem feltétlenül helyénvaló...
    Tudom, hogy volt 1-2 konfliktusod más versenyzőkkel illetve a szervezőkkel is az elmúlt időszakban, de talán mindenkinek könnyben lenne a jövőre nézve, ha ezeken már továbblendülnénk és megpróbálnánk tiszta lappal és pozitívan állni egymáshoz... még akkor is ha esetleg kritikáról, vagy véleménykülönbségről van szó egyes témákban. Nem kell mindenben egyetértenünk egymással, de attól még feszkó nélkül is meg lehet ezeket beszélni...

    Így van, ez az ami nem tesz jót egy konfliktus kezelésben mikor lekezelően nyilatkozik valaki.
    Megtörténik az incidens és a rövidebbet húzó player felé dobok egy elnézést ne haragudj vagy hasonlót. Ezzel el van intézve.

  2. #52
    2-es szeró, utolsó helyről rajtoltam, mivel 2-3 másodperccel elmaradtam az offline legjobbamtól. Valamit annyira "sikerült" beállítanom a setupnál, hogy egy kanyart sem tudtam bevenni korcsolyalecke nélkül. Sokadik csapódásom után, megpróbáltam javítani a kocsit a boxban,de fogalmam nem volt hogyan kell . Amíg pályán voltam Gergővel jókat csatáztam. Egyszer befordultam Prill Béla elé, elnézést érte, próbáltam úgy tenni mint ha ott sem lennék.

  3. #53
    Idézet Eredetileg Krajcsi Richárd írta Hozzászólás megtekintése
    ... Egyszer befordultam Prill Béla elé, elnézést érte, próbáltam úgy tenni mint ha ott sem lennék.
    Benne van, semmi gond. Csak egy enyhe lefolyású infarktus volt, de lábon kihordtam.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  4. #54
    Én így láttam a "második vonal" küzdelmét:

    A pályaválasztásnak félig örültem, mert az 1984-ban épült Nürburgring remek pálya, de a 2002-ben hozzáadott Mercedes-Benz Aréna sehogysem illik a képbe. Ez a "nyakatekert" szakasz teljesen elrontja a ritmusát ennek az klassz aszfaltcsíknak! Ennek ellenére a részidők alapján itt voltam a legközelebb az élmezőnyhöz. Az autóválasztás során majdnem minden autót kipróbáltam, csak a Corvette-et nem, mert arról úgy gondoltam, hogy nehezen vezethető. Aztán mégis beleültem, és legnagyobb meglepetésemre az feküldt a legjobban a vezetési stílusomnak!

    Sajnos csak hatan vágtunk neki a távnak, de legalább nem egyforma autókkal. Én a harmadik helyről vártam a rajtot a Corvette-tel, persze akár a második is lehetett volna, ha nem vétem el a lassítót a leggyorsabb körömben. A rajt jól sikerült, majdnem bejöttem az előlem rajtoló két Audi közé, de nem akartam karambolt már az első körben, így beálltam a harmadik helyre. Krajcsi Richárd üldözött, de sajnos már az első körben megperdült. A vezető trió, vagyis Mezei Richárd, Hegedűs Csaba és én, kicsit elhúztunk a többiektől. Utána sajnos hibáztam, megforogtam, de így is megtartottam a harmadik helyet. Később Csaba is hibázott, megperdült a lassítóban, majd az első kanyarban elvétette a féktávot, így elékerültem. Fél körrel később én fékeztem el magam, így a Dunlop visszafordítót szélesen kellett kezdenem. Arra gondolván, hogy Csaba mellettem van, nem mertem befelé húzódni, pedig a verseny visszanézésre után láttam, hogy nem volt ott. Így aztán a mire a külső íven bevettem a kanyart, tényleg ott termett, és szemfülesen megelőzött belülről. Pedig szívesen magam mögött próbáltam volna még tartani pár körig! (Bár Csaba volt a gyorsabb.)

    Nem sokkal később újra megperdültem, és visszaestem a negyedik helyre, Prill Béla mögé. Hosszú körökön át üldöztem, de nem tudtam megelőzni, mert nagyon jól gyorsított ki a kanyarokból és úgy tűnt, hogy a Nissanja gyorsabb az egyenesekben, mint az én Corvette-em. Az utolsó előtti körben - némileg optimistán - megpróbáltam kifékezni a lassítónál. Béla nem valószínűleg számított rám, mert befordult a kanyarba, így kicsit összekoccantunk. Szerintem szokásos versenybaleset volt, ráadásul mindkettőnk tovább tudott menni. Az utolsó körben, a célegyenes végén ismét kifékeztem, de ekkor már számított rám és elengedett. A kanyarból kifelé jövet belenéztem a tükörbe, hogy nem perdült-e meg, és ezzel egy időben lementem a pályáról... Így Béla ismét elémkerült. Mivel Krisztián kiesett, a három célbaérő közül én lettem a harmadik. Ennek ellenére óriási élmény nyújtott a verseny, várom a következőt!

    Hosszúra sikeredett ez a beszámoló. Ha nem akarjátok, hogy ilyeneket írjak ide, nyugodtan állítsatok le!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •