Oldal: 4 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (255 összesen)
  1. #76
    Trib Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    22
    Bocsi, hol lehet állítani a TC-ét, nem találom?

  2. #77
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Shetiath írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi, hol lehet állítani a TC-ét, nem találom?
    Setup-ban van 6 db TC profil, azokat ízlés szerint beállítod magadnak.
    A Controls menüben meg beállítasz 2 gombot, amivel tudod őket váltogatni.

  3. #78
    Trib Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    22
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Setup-ban van 6 db TC profil, azokat ízlés szerint beállítod magadnak.
    A Controls menüben meg beállítasz 2 gombot, amivel tudod őket váltogatni.
    uuuhhuu
    köszi

  4. #79
    WTCC autóknál, konkrétan a Ladánál tapasztaltam, hogy a Brake bias-t nyugodtan előrehúzhatom akár 68%-ra is, úgy lesz sokkal stabilabb fékezéskor, nem tör ki a hátulja. Elvileg ez nem annyira egészséges érték, de nálam így jó a Chevy-nél is. Másnál is így jó ez vagy csak az én ízlésem ennyire "különc"? A Citroen-nek is ideges a segge, de azon nem is igazán segített ez.

  5. #80
    Gáspár József Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 12. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    50

    Thumbs up Citroen

    Most elég sokat próbálgattam Monzában a Citroen-t és nagyon sokáig szerette a seggével venni a kanyart a gép, viszont úgy tűnik megvan a megoldás.

    A helyzet az, hogy ezeknél a fékezéseknél megcsavarodik a kasztni és simán látható, hogy az egyik kerék elemelkedik és onnantól indul a piruett. Ha növeltem a hátsó szárny értékét, a csúszás annál inkább eltűnt. Monzában 4 click -nél gyakorlatilag megszűnt, hacsak nem akarok sokkal nagyobb sebességgel beleszáguldani a kanyarba, mint kéne. A másik meg a stab rudak. Ha elég merevre teszed, kellő rugózással, akkor nem "ugrál" el az a bizonyos kerék és megint nem csúszik a gép.

    Remélem segít. Hondán nem próbáltam, de erős a gyanúm, hogy ott is a leszorító erő változása okozza az ideges hátsó kitöréseket.
    Monzában mondjuk nem egészséges a túl nagy leszorító erő, de így stabil a gép

  6. #81
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg BugBeaR írta Hozzászólás megtekintése
    Hondán nem próbáltam, de erős a gyanúm, hogy ott is a leszorító erő változása okozza az ideges hátsó kitöréseket.
    Monzában mondjuk nem egészséges a túl nagy leszorító erő, de így stabil a gép
    Hondánál a stabok elől minimumon, hátul maximumon vannak, a szárny pedig 2-esen

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  7. #82
    Horváth Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 10.
    Város
    Sárvár
    Üzenetek
    11
    Korábban már volt szó a control set-es értékek átírásáról. Mivel nyitjátok meg az rcs-fájlokat?

    (c:\Users\TE_NEVED\Documents\My Games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\UserData\ControlSet\): *.rcs

    A következő értékeket szeretném átírni:
    FFB steer force exponent="0.75"
    FFB steer update thresh="0.01"
    FFB steer force rear grip exponent="0.25"

    Köszi

  8. #83
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Hondánál a stabok elől minimumon, hátul maximumon vannak, a szárny pedig 2-esen
    Kipróbáltam a Hondát is, nekem jobban ízlett közepesen erős első stabilizátorral, de kétségkívül sokkal jobb lett:
    http://images.akamai.steamuserconten...11CF09EA1C64F/
    Így otthonosabban éreztem magam benne, mint a Citroenben, bár az is sokat javult, a fentebb leírt változtatásoknak köszönhetően. Kezd tisztulni a kép logikailag, hogy a gyakorlatban mi mit eredményez, ha változtatgatok. Pár év és már tök sima ügy lesz
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2015. 07. 21. 21:47.

  9. #84
    Idézet Eredetileg Horváth Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Korábban már volt szó a control set-es értékek átírásáról. Mivel nyitjátok meg az rcs-fájlokat?

    (c:\Users\TE_NEVED\Documents\My Games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\UserData\ControlSet\): *.rcs

    A következő értékeket szeretném átírni:
    FFB steer force exponent="0.75"
    FFB steer update thresh="0.01"
    FFB steer force rear grip exponent="0.25"

    Köszi
    Én Notepad-et használtam. Jobb egér klikk és közöld vele, hogy ezzel akarod megnyitni.

  10. #85
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Horváth Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Korábban már volt szó a control set-es értékek átírásáról. Mivel nyitjátok meg az rcs-fájlokat?

    (c:\Users\TE_NEVED\Documents\My Games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\UserData\ControlSet\): *.rcs

    A következő értékeket szeretném átírni:
    FFB steer force exponent="0.75"
    FFB steer update thresh="0.01"
    FFB steer force rear grip exponent="0.25"

    Köszi
    Notepad-dal meg lehet nyitni.

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  11. #86
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    WTCC 2014 Honda-Monza
    1:50:508. Megtankoval is tudja, sőt még stabilabb is!
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Kresp; 2015. 07. 21. 23:33.

  12. #87
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    WTCC 2014 Seat-Monza
    1:50:508. Megtankoval is tudja, sőt még stabilabb is!
    Ööö, nem Honda?

    Amúgy a Brake Pressure nem tiszta még nekem, hogy pontosan mire jó? Mi változik az autó vezethetőségében, fékezhetőségében, ha állítom?

  13. #88
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ööö, nem Honda?

    Amúgy a Brake Pressure nem tiszta még nekem, hogy pontosan mire jó? Mi változik az autó vezethetőségében, fékezhetőségében, ha állítom?
    De Honda Javítottam is. Nem is érte honnan jött a Seat

    Tudtommal a fékerőt szabályozza. Ha szeretd tövig nyomni a fékpedált, és nem érzed hol lenne az ideális, ezen tudsz viszább venni. Ha pl nyomsz egy satuféket, a kerekeid akkor sem fognak blokkolni.
    Utoljára módosította: Kresp; 2015. 07. 21. 23:37.

  14. #89
    Gáspár József Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 12. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    50

    Én ezt nem értem

    Hát beírom ide a setup-ba, hogyhátha tud nekem valaki valami megoldást mondani erre, mert én makacs fejű vagyok és egy autóval szeretném az egész szezont végigtolni, ez pedig Lopez citroenje lesz.

    Állítgattam derekasan a mai és a tegnapi napon, aminek az eredménye:
    1:52.033

    Ugyanabban a pillanatban kíváncsiságból átültem a Chevy-be és mentem 3 kört kb. (gyári setup):
    1:52.520

    No hát akkor izibe át a Hondába, full gyári setup 4 körből:
    1:50.810 - ráadásul ebbe a körömbe még maradt is idő a középső szektorban

    WTF??!?!
    Én eddig úgy tudtam, hogy a 2014-es VB címet JM Lopez nyerte a Citroennel, ehhez képest:
    - A Chevy féktávja röhej. Célegyenesbe a 100-as táblánál is túl tudtam engedni nyugalommal, a Citroennel ott már nekem lehetetlen volt bevenni (valahol a 150 után picivel van a max nálam). Honda valahol a kettő közt van, de stabilabb jóval mint a Citroen.
    - A Chevy motorfékje és stabilitása brutális, egyszerűen mintha egy tankot vezetnék a Citroen után. Meg se moccan bárhogy tépem.
    - A francia csodaautóval valóságos küzdelmet kell folytatni, akár hányszor áthelyeződik a súlypont eléggé hajlamos idegesen reagálni rá. Parabolica-t egyszerűbb vele rally-ba bevenni
    - A Honda a nyugodt eleganciájával kihúz bárhonnan, minimálisan kell korrigálni és motorfékkel brutált lassul.

    Van valakinek jó Citroen setupja, amivel képes közelíteni az 1.49-es időket? Nem hiszem el, hogy én lennék ennyire tehetségtelen, de hátha

  15. #90
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Prost 1:49.578-at ment vele, szóval biztos van valami trükkje ennek a gépnek is...

  16. #91
    Gáspár József Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 12. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    50

    Cool

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Prost 1:49.578-at ment vele, szóval biztos van valami trükkje ennek a gépnek is...
    De ő ezért Prost Régen is folyton űridőket ment. Nekem elég, ha már 1 mp-en belül lennék hozzá képest.

  17. #92
    Én is a Citroent érzem a legnehezebben kezelhetőnek. A Lada-val pár kör próbálgatás után sokkal jobbat mentem, mint a világverő Citroen-el. Majdnem Chevy-s időt

  18. #93
    Valami jó FFB setup van DFGT-hez?

  19. #94
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    A Citroen az R3E Scirocco-ja. Lehet tompítani a drift hajlamát, de be is lassul, ha sok mindent ez ellen állítunk. Ami szóba jöhet: hátsó szárny emelés, hátsó toe emelés, első antiroll emelés, hátsó magasság csökkentés, hátsó bump/rebound csökkentés, hátsó rugók legpuhábbon. A Lada viszont nagyon király, stabil és ugyan a motorerő nem acélos, de 50 közepét lehet menni vele Monzán.

    Citroen set
    Csatolt képek Csatolt képek

  20. #95
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    A Citroen az R3E Scirocco-ja. Lehet tompítani a drift hajlamát, de be is lassul, ha sok mindent ez ellen állítunk. Ami szóba jöhet: hátsó szárny emelés, hátsó toe emelés, első antiroll emelés, hátsó magasság csökkentés, hátsó bump/rebound csökkentés, hátsó rugók legpuhábbon. A Lada viszont nagyon király, stabil és ugyan a motorerő nem acélos, de 50 közepét lehet menni vele Monzán.
    Ezt majd kipróbálgatom a Citroen-el a napokban még. Hasznosak az ilyen megerősítések, mivel kevés a tapasztalatom e téren.

  21. #96
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Zandvoort McLaren set 1:35.956

    kormány:540/23

    Csatolt képek Csatolt képek

  22. #97
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Ha valaki tudna dobni egy Seat setapot Zandvortra azt megköszönné. Akárhogy tekergetem, nem igazán érzem. Lehet ez a pálya lesz a mumusom
    Gondolom, Hondát akartál írni ismét
    Nem voltam gyorsabb ezzel a setup-al, mint te, de hátha rutinosabb kézben többet lehet belőle kihozni. Szerintem még nekem is van benne pár tized.

  23. #98
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolom, Hondát akartál írni ismét
    Nem voltam gyorsabb ezzel a setup-al, mint te, de hátha rutinosabb kézben többet lehet belőle kihozni. Szerintem még nekem is van benne pár tized.
    Köszi a settet. Kiindulási pontnak tökéletes volt. kicsit hangoltam a saját technikámhoz, és nagyon faca. Főleg jó, hogy megtankolva is stabil.

  24. #99

    Hockenheim WTCC

    Sziasztok,

    Honda, Citrom, vagy Chevi beállítások jöhetnének

    Illetve némi alapvetés a beállításokkal kapcsolatban. A korábban linkelt excelt átnyálaztam és próbáltam belőle okosodni, de azért rutinosabb beállítás mesterektől is szívesen vennék egy kis segítséget.

  25. #100
    Idézet Eredetileg Nagy Dénes írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Honda, Citrom, vagy Chevi beállítások jöhetnének

    Illetve némi alapvetés a beállításokkal kapcsolatban. A korábban linkelt excelt átnyálaztam és próbáltam belőle okosodni, de azért rutinosabb beállítás mesterektől is szívesen vennék egy kis segítséget.
    Chevy setup-al tudok szolgálni - Cruze setup - Hockenheim GP circuit
    Biztosan érdemes még finomítani rajta, de alapvetően így már stabil a vas. Először nagyjából belőttem az áttételeket, aztán ahogy gyorsultam, tapasztaltam hogy az arénába visszavezető gyors jobbosban és az utolsó előtti jobbosban (ott valószínűleg a szintkülönbség miatt elkönnyül az autó) nagyon hajlamos a seggét meglódítani. Ezt a szárny növelésével és a rugózás-lengéscsillapítás lágyításával nagyjából megszüntettem. Ily módon gyorsultam két másodpercet, 1,41.135-ös kör lett belőle, de ebben volt bőven hiba még. 40-es körre biztosan jó ez a setup. Ezen a pályán lehet bőven rázóköveken közlekedni, így a lágyabb futómű egyébként is jobbnak tűnik. Különösen az első kanyarban, de a második és a hatodik, nagyon lassú fordulókban így bátrabban lehet rátenni a hurkákra is.
    Mivel ezen a futamon nem veszek részt nyaralás miatt, nem mélyedek bele jobban, csak próbáltam egy elfogadható időt összerakni, illetve a beállítást próbálgatni, hogy mire mit reagál. Szokás szerint egy viszonylag semleges és nyugodt viselkedésű autót akartam kihozni belőle, ami talán sikerült is. Inkább legyen fél másodperccel lassabb körönként, de ne veszítsek vele alkalmasint 5-10 másodpercet kicsúszásokkal, vagy akár áthajtásost.

Oldal: 4 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •