Oldal: 3 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (255 összesen)
  1. #51
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Lehetne esetleg alfórumot csinálni a különböző kategóriáknak (GT,WTCC...) setupoknak, hogy külön legyenek. esetleg külön setup tippek kérdések, mert ez így már most egy elég nagy összevisszaság. szerintem
    Törölhető hozzászólás

  2. #52
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Tegnap egy túlalkoholizált hétvégéből kilábalva kiprobáltam a 14-es wtcc-s hondát Monzában, ma pedig a sevit. A tapasztalatom ugyanaz volt, mint a Nürburgring után. Fél de inkább negyed idő alatt megfutottam sevivel azt mint a hondával, vagy még jobbat is. A szim jelen állapotában versenyképesebbnek érzem a sevit. Bepasszintom a setem, igaz nem hinném hogy nagy hókuszpók lenne benne. 1:49.90-et mentem vele ~70km-ből, közepében maradt tiszta két tized, de azt majd holnap.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Any Given Sunday!

  3. #53
    Tegnap különböző GT3-as autók próbálgattam Monzában. Kezdem kapisgálni a setupolás lényegét... Rájöttem valamire, ami valószínűleg nem újdonság a legtöbb versenyző számára. Nem akarok túl okosnak tűnni, de nagyjából így fogalmaznám meg a dolgot:

    "Nincs rossz autó, csak rosszul beállított autó van"

  4. #54
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap egy túlalkoholizált hétvégéből kilábalva...
    Keddig heverni a hétvégét? Tudsz élni!

  5. #55
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap egy túlalkoholizált hétvégéből kilábalva kiprobáltam a 14-es wtcc-s hondát Monzában, ma pedig a sevit. A tapasztalatom ugyanaz volt, mint a Nürburgring után. Fél de inkább negyed idő alatt megfutottam sevivel azt mint a hondával, vagy még jobbat is. A szim jelen állapotában versenyképesebbnek érzem a sevit. Bepasszintom a setem, igaz nem hinném hogy nagy hókuszpók lenne benne. 1:49.90-et mentem vele ~70km-ből, közepében maradt tiszta két tized, de azt majd holnap.
    Én a Hungaroringen próbálgattam a Cruze-t és a Civic-et, hasonlókat tapasztaltam. A Chevy egyszerűen kezesebb és stabilabb, főként beesve egy kanyarba a Honda fara szereti beelőzni az elejét, pedig majdnem teljesen előre toltam a fékerő egyensúlyt. És mellesleg a Cruze-al kapásból bő egy másodperccel jobbat futottam, mint a Hondával sikerült több próbálkozás során is.

  6. #56
    Tud valaki egy GT3-as setupot adni Monzára?

  7. #57
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Krajcsi Richárd írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsánat hogy beleugatok, de azt a Z4es setupot esetleg elkunyizhatnám? Csak azt az autót vettem meg és hulla hülye vagyok a setupoláshoz(úgy általában). Bár ez már inkább off, de nekem az is jó ha valaki elmagyarázza mit miért és merre állítok?!
    Nürburgringen ezt használtam, stabil voltam vele, igaz nem olyan gyors (mondjuk erről én tehetek ) Monzához egy kicsit biztos állítani kell, de alapnak hátha jó lesz.
    Csatolt képek Csatolt képek

  8. #58
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Nürburgringen ezt használtam, stabil voltam vele, igaz nem olyan gyors (mondjuk erről én tehetek ) Monzához egy kicsit biztos állítani kell, de alapnak hátha jó lesz.
    Kószónóm.

  9. #59
    A Traction Control-al kapcsolatban kérdeznék. Tulajdonképpen hogyan befolyásoljuk vele a tapadást? Mi a Preset 1, Preset 2, stb...? Ilyen beállítási lehetőséget nem láttam még más játékokban.

  10. #60
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A Traction Control-al kapcsolatban kérdeznék. Tulajdonképpen hogyan befolyásoljuk vele a tapadást? Mi a Preset 1, Preset 2, stb...? Ilyen beállítási lehetőséget nem láttam még más játékokban.
    A TC az a sima kipörgésgátló, ami egyes autókban (pl GT3) több fokozatban állítható. Itt annyi a plusz, hogy te állíthatod be magadnak az egyes profilokat, amiket futam közben szabadon váltogathatsz a megfelelő gomb-bal.

    Amúgy az állítsa igen egyszerű, úgy érdemes belőni, hogy minimális engedje azért picit túlpörögni kereket ha erőlteted, de közben ne kelljen azért tojást se tenni a gázpedálod alá!

  11. #61
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A TC az a sima kipörgésgátló, ami egyes autókban (pl GT3) több fokozatban állítható. Itt annyi a plusz, hogy te állíthatod be magadnak az egyes profilokat, amiket futam közben szabadon váltogathatsz a megfelelő gomb-bal.

    Amúgy az állítsa igen egyszerű, úgy érdemes belőni, hogy minimális engedje azért picit túlpörögni kereket ha erőlteted, de közben ne kelljen azért tojást se tenni a gázpedálod alá!
    Ahh, így már világos. Ezt nem tudtam, hogy lehet ezt is állítgatni futam közben.

    Más: végigpróbáltam az összes GT3-as vasat. Az Audi és a McLaren egyenesekben egyszerűen kígyómozgással közlekedik. Ez már szóba került másnál is, de általában a GT3-as kocsik kapcsán. Nem kategória hiba, mert a többivel nincs bajom. A Merci például olyan stabil, mintha egy mozdonyt vezetnék. Hasonlóképpen a Camaro is, amivel a legjobb időt tudtam menni. Pedig ezt Sziszka (ha jól emlékszem a nevére) nagyon szidta, hogy vezethetetlen. A Corvette szintén elég jó kezelhető, a BMW-nek csak a segge szeret az első két sikánban beelőzni (Monza-ban, főként a Roggia-ban)), ha véletlenül még a féken állok és már elkezdek kanyarodni. Az Audi és a McLaren kivételével 1:50.xxx időket futottam mind, tehát elég konzekvensen be sikerült állítani a magam stílusához a többi négyet és valószínűleg nincs is nagy eltérés köztük "képességek" tekintetében. Ha ezzel az egyenesbeli kígyózással kapcsolatban van valakinek javaslata, valószínűleg sokaknak segítene. Az FFb-módosításokat már elkövettem az .rcs file-ban, itt már csak car setup-ra volna szükség.
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2015. 07. 18. 22:52.

  12. #62
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Más: végigpróbáltam az összes GT3-as vasat. Az Audi és a McLaren egyenesekben egyszerűen kígyómozgással közlekedik. Ez már szóba került másnál is, de általában a GT3-as kocsik kapcsán. Nem kategória hiba, mert a többivel nincs bajom. Ha ezzel az egyenesbeli kígyózással kapcsolatban van valakinek javaslata, valószínűleg sokaknak segítene. Az FFb-módosításokat már elkövettem az .rcs file-ban, itt már csak car setup-ra volna szükség.
    Logikai úton megközelítve szerintem a setup-ban a kerékösszetartásnak (toe in) és a csapdőlésnek (caster) lehet ehhez közvetlen köze.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 18. 23:08.

  13. #63
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ezzel az egyenesbeli kígyózással kapcsolatban van valakinek javaslata, valószínűleg sokaknak segítene. Az FFb-módosításokat már elkövettem az .rcs file-ban, itt már csak car setup-ra volna szükség.
    Beállítások-->Vehicle settings--> a wheel rotation-t állítsd át 900°-ra

  14. #64
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Beállítások-->Vehicle settings--> a wheel rotation-t állítsd át 900°-ra
    Kipróbáltam, de nem változott vele ez a jelenség.

  15. #65
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Logikai úton megközelítve szerintem a setup-ban a kerékösszetartásnak (toe in) és a csapdőlésnek (caster) lehet ehhez közvetlen köze.
    Elbíbelődtem az Audi-val bő egy órát, kipróbáltam mindenféle irányban állítgatva, de veszélyesen nagy változások nem történtek végül. A futómű keményítésével lehetett még javítani rajta kicsit, de jellemzően 240 feletti tempónál megmarad egy ide-oda kanyargás, amit folyamatosan korrigálni kell. Így féktávon nem lehet a pálya széléig menni, mert biztosan megcsípi a füvet és már irány is a rezulás... Lassabb tempónál már nem volt vele baj. Szárnyat növelve javult valamelyest, de el nem tűnt ez a "szokása" az Audinak.

  16. #66
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Elbíbelődtem az Audi-val bő egy órát, kipróbáltam mindenféle irányban állítgatva, de veszélyesen nagy változások nem történtek végül. A futómű keményítésével lehetett még javítani rajta kicsit, de jellemzően 240 feletti tempónál megmarad egy ide-oda kanyargás, amit folyamatosan korrigálni kell. Így féktávon nem lehet a pálya széléig menni, mert biztosan megcsípi a füvet és már irány is a rezulás... Lassabb tempónál már nem volt vele baj. Szárnyat növelve javult valamelyest, de el nem tűnt ez a "szokása" az Audinak.
    Betudnád linkelni a setupot, és az FFB beállításokat? ...úgy talán könnyebben segíthetünk!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  17. #67
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Betudnád linkelni a setupot, és az FFB beállításokat? ...úgy talán könnyebben segíthetünk!
    Persze
    Car setup:
    http://images.akamai.steamuserconten...D0369DDE09C34/
    FFB settings 1.:
    http://images.akamai.steamuserconten...57EB488A9741D/
    FFB settings 2.:
    http://images.akamai.steamuserconten...3E0699B5E9EEB/
    A Steering settings maradt az 540/23

  18. #68
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Még nem próbáltam, de azt lehet tudni hogy, a Toe In Front kerékösszetartás (ill.ez estben széttartás) miért +0,40-re van állítva? ...nem mínusz akart az lenni?
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  19. #69
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Még nem próbáltam, de azt lehet tudni hogy, a Toe In Front kerékösszetartás (ill.ez estben széttartás) miért +0,40-re van állítva? ...nem mínusz akart az lenni?
    Wéber Gábor összefoglalója szerint hagytam végül pozitív értéken, de végigpróbáltam -0,80-tól +0,80-ig. Elöl is, hátul is, egyesével állítgatva az értékeket, hogy tudjam, mitől változott, ha változott.

    Most találtam Kemény Ákos WR-setup-jára a Nürburgringen, azt kipróbáltam. Valamivel talán kezesebb lett, de azzal is megmaradt ez a kóválygás, ami a Merci, a BMW, a CR-6 és a Camaro esetében egyáltalán nem jelentkezik, meg persze a WTCC-s vasaknál sem. Mivel azok jók, így nem gondolom, hogy valami alapvető probléma volna nálam akár a G27-el, akár mással.
    Amúgy teljesen mindegy is volna, mert van elég GT3-as autó, ami használható, csak idegesít, hogy az Audit és a McLarent miért nem sikerül belőni...
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2015. 07. 19. 15:41.

  20. #70
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Wéber Gábor összefoglalója szerint hagytam végül pozitív értéken, de végigpróbáltam -0,80-tól +0,80-ig. Elöl is, hátul is, egyesével állítgatva az értékeket, hogy tudjam, mitől változott, ha változott.

    Most találtam Kemény Ákos WR-setup-jára a Nürburgringen, azt kipróbáltam. Valamivel talán kezesebb lett, de azzal is megmaradt ez a kóválygás, ami a Merci, a BMW, a CR-6 és a Camaro esetében egyáltalán nem jelentkezik, meg persze a WTCC-s vasaknál sem. Mivel azok jók, így nem gondolom, hogy valami alapvető probléma volna nálam akár a G27-el, akár mással.
    Amúgy teljesen mindegy is volna, mert van elég GT3-as autó, ami használható, csak idegesít, hogy az Audit és a McLarent miért nem sikerül belőni...
    Na kipróbáltam, hát az összetartás mellett még a fék is elég meredek volt, konkrétan nem tudtam megállni. Amúgy igen, Audi-nál, Mclaren-nél egyenesben érezni egy kis bizonytalanságot, de ez inkább az autó súlyelosztása miatt van. Amíg Merci, Corvette, Camaro-nál, az első tengely mögött van a motor, és így orr nehéz, addig az Audi inkább középmotoros, így a viselkedése is más, cserébe nagyon jól fordul, és féktávon is sokkal stabilabb.

    Közben csináltam saját setet, pár kört után 1:48.2×× lett a vége, tudnék még javítani, de ahhoz több idő kell.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  21. #71
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Na kipróbáltam, hát az összetartás mellett még a fék is elég meredek volt, konkrétan nem tudtam megállni. Amúgy igen, Audi-nál, Mclaren-nél egyenesben érezni egy kis bizonytalanságot, de ez inkább az autó súlyelosztása miatt van. Amíg Merci, Corvette, Camaro-nál, az első tengely mögött van a motor, és így orr nehéz, addig az Audi inkább középmotoros, így a viselkedése is más, cserébe nagyon jól fordul, és féktávon is sokkal stabilabb.

    Közben csináltam saját setet, pár kört után 1:48.2×× lett a vége, tudnék még javítani, de ahhoz több idő kell.
    Valóban kezesebb lett, bár az én ízlésemnek még mindig kiszámíthatatlan kissé, ami a középmotoros jellegből adódik valószínűleg. Féktávon a pálya melletti fű úgy vonzza, mint egy fekete lyuk
    Érezhetően gyorsabb tud lenni, mint az orrmotorosak, de nehezebb vele hiba nélkül menni. Lassabb pályán biztosan jobb azoknál, de Monza-ban egy kezdőbb "sofőrnek" lehet, hogy a konzekvensebb viselkedésű vasak célszerűbbek, ha nem akar folyton a pálya mellől visszakolbászolni, hanem egyelőre a stabil körök futása a cél.
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2015. 07. 19. 16:58.

  22. #72
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A TC az a sima kipörgésgátló, ami egyes autókban (pl GT3) több fokozatban állítható. Itt annyi a plusz, hogy te állíthatod be magadnak az egyes profilokat, amiket futam közben szabadon váltogathatsz a megfelelő gomb-bal.

    Amúgy az állítsa igen egyszerű, úgy érdemes belőni, hogy minimális engedje azért picit túlpörögni kereket ha erőlteted, de közben ne kelljen azért tojást se tenni a gázpedálod alá!
    Jut eszembe, elvileg az lenne a cél hogy összehasonlítsuk az ACt és a R3Et, ezért is megyünk azonos autó kategóriával, akkor miért nem tiltjuk vagy engedjük meg mindkettőnél a TCt? Gondolom R3Eben még szerver oldalon nem lehet állítani, de attól még megállapdhatunk abban hogy mindenki lenullázza a setupban.

  23. #73
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    McLaren MP4-12C GT3 Monza setup 1:46.929


    540/23


  24. #74
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    miért nem tiltjuk vagy engedjük meg mindkettőnél a TCt?
    Jó meglátás, én egyetértek. (mármint a tiltással)

  25. #75
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Jó meglátás, én egyetértek. (mármint a tiltással)
    ez jó ötlet volt ,elsőre 1:46.683

Oldal: 3 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •