Oldal: 2 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (255 összesen)
  1. #26
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Aludtam ra egyet es sikerult javitani egy nagyot. Inkabb vezetestechnikaban alkalmazkodtam, de a set tanacsok is hasznosnak bizonyultak.
    Ezt az ffb dolgot kiprobalom ha hazaertem mert kovalyognak nekem is az egyenesben a gepek, koszi!
    Először én is csodálkoztam a Race07 után, de ha belegondol az ember ez azért valóságosabbnak tűnik. Itt nem lehet kemény féktávon belerántani a kormányba, mert amúgy is az FWD-nek "könnyű" a hátulja hogy jól kanyarodjon, meg ahogy a súlypont is előre megy nyilván mégjobban elkönnyül az autó. Szerintem valóságosabb mint a Race csak meg kell szokni.

    (Mondjuk a Citroenekkel én sem tudtam dűlőre jutni, elég furán csúszik/úszik meg a hátulja.)

  2. #27
    Idézet Eredetileg colman szell jr írta Hozzászólás megtekintése
    FFB rumble strip pull factor="1.2" // How strongly wheel pulls right/left when running over a rumble strip. Suggested range: -1.5 to 1.5. nekem ez sokat segitett ,0.valamenyin volt ,feltettem 1.2 -re ...most a razokoo megdolgoz rendesen ..

    Köszönöm!

  3. #28
    BMW Z4hez van esetleg valakinek setupja? Szívesen elfogadnám, mert halvány lila pukedlim nincs a setupolásról. Köszönöm előre is.

  4. #29
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez a rossz kormánybeállítás miatt van! Legalábbis nálam nincs ilyen gond, pedig elég határozottan teszem ívre a vasat. Viszont van egy másik probléma, ami kihatással lehet erre is. Régebben én is éreztem, ill. legutóbb TS-en is mondták, hogy az autó egyenesben kóvályog, olyan mintha a súlypont folyamatosan áthelyeződne, és ezt kormánnyal állandóan korrigálni kell, szerintem ez történik kanyarban is. Az autó alapvetően a belső ív felé húz, amire ha egy kicsit határozottabban rátekersz már megy is keresztbe!

    Én ezeket módosítottam a Controlset-nél és jó lett:

    (c:\Users\TE_NEVED\Documents\My Games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\UserData\ControlSet\): *.rcs

    FFB steer force exponent="0.75"
    FFB steer update thresh="0.01"
    FFB steer force rear grip exponent="0.25"
    Megnéztem tegnap este, sokkal jobb lett, megszűnt a kóválygás! Azt hogy a súlypont áthelyeződésekre megoldást jelentett-e azt nem tudom. Összeszoktam vezetési stílusilag az autóval és a setet is sikerült magamra állítani.
    A kezdeti éles kritika ellenére, azon a véleményen vagyok most már mint Dani, hogy sokkal valóságosabb ez, mint a race07-es fwd dömping. Oda kell figyelni több mindenre, szem előtt tartani a pálya adottságait, huplis részeken máshogy fékezni, máshogy helyezkedni, gázzal óvatosabban bánni, ésatöbbi..
    Any Given Sunday!

  5. #30
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem tegnap este, sokkal jobb lett, megszűnt a kóválygás! Azt hogy a súlypont áthelyeződésekre megoldást jelentett-e azt nem tudom. Összeszoktam vezetési stílusilag az autóval és a setet is sikerült magamra állítani.
    A kezdeti éles kritika ellenére, azon a véleményen vagyok most már mint Dani, hogy sokkal valóságosabb ez, mint a race07-es fwd dömping. Oda kell figyelni több mindenre, szem előtt tartani a pálya adottságait, huplis részeken máshogy fékezni, máshogy helyezkedni, gázzal óvatosabban bánni, ésatöbbi..
    Módosítottam én is, most nem éreztem azt az ökörhugyozásszerű kóválygást én sem. Még csak 2-3 napja próbálgatom, de eddig alapvetően tetszik.

  6. #31

    Gumikopás

    Ti nem vettétek észre, hogy pár napja jobban kopik a gumi?
    Tegnapi GT3 futamon 89%-ra koptak a gumijaim amit annak tudtam be, hogy eltoltam a kerékdőlést de ma a WTCC 14-ben is alap beállítással is ugyanúgy kopik a gumim. Most vissza állítottam a kormány profil file-ban amit a Balázs javasolt de így is kopik körönként 1%-ot.

    Van valami ötletetek, hogy ez mitől lehet? Eddig nem volt ilyen problémám

  7. #32
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    (c:\Users\TE_NEVED\Documents\My Games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\UserData\ControlSet\): *.rcs

    FFB steer force exponent="0.75"
    FFB steer update thresh="0.01"
    FFB steer force rear grip exponent="0.25"
    Hála és köszönet, most már tudok egyenesen menni az egyenesben

  8. #33
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Ti nem vettétek észre, hogy pár napja jobban kopik a gumi?
    Tegnapi GT3 futamon 89%-ra koptak a gumijaim amit annak tudtam be, hogy eltoltam a kerékdőlést de ma a WTCC 14-ben is alap beállítással is ugyanúgy kopik a gumim. Most vissza állítottam a kormány profil file-ban amit a Balázs javasolt de így is kopik körönként 1%-ot.

    Van valami ötletetek, hogy ez mitől lehet? Eddig nem volt ilyen problémám
    Nekem ma volt az első futamom, tahát nem tudok referencia értéket, de nekem is 87%-osra koptak. (igaz nagy dőlésekkel mentem jól leültetve az autót) Egyébként ha már gumikopás, egy futam alatt körönként 1% az soknak számít? Illetve nekem a futam végére bepirosodott a gumikopást jelző rész, és alig tudtam befordulni a kanyarokba, lehet a futóművem ment el az ütközésünk után, vagy a gumi hevült túl?

  9. #34
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem ma volt az első futamom, tahát nem tudok referencia értéket, de nekem is 87%-osra koptak. (igaz nagy dőlésekkel mentem jól leültetve az autót) Egyébként ha már gumikopás, egy futam alatt körönként 1% az soknak számít? Illetve nekem a futam végére bepirosodott a gumikopást jelző rész, és alig tudtam befordulni a kanyarokba, lehet a futóművem ment el az ütközésünk után, vagy a gumi hevült túl?

    Nekem ez a jelenség a tegnapi GT3 verseny óta áll fenn. Ott is vezető helyről buktam be mint ma

    Fogalmam sincs, hogy mi az oka már újratelepítettem a játékot a profilt és próbáltam basic setuppal de semmi eredmény.
    Egyébiránt normál esetben 99 max 98%-ig kopnak le a gumik. Ehhez képest nézd meg ezt a képet:

    http://kepfeltoltes.hu/150706/923051...toltes.hu_.jpg

    Ez a mai 2. futamon volt 7-8 percel a vége előtt, jócskán 90% alatt és azt hiszem eldurranhatott mert egyszer csak nem állt meg hanem beszálltam a falba

  10. #35
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Ti nem vettétek észre, hogy pár napja jobban kopik a gumi?
    Tegnapi GT3 futamon 89%-ra koptak a gumijaim amit annak tudtam be, hogy eltoltam a kerékdőlést de ma a WTCC 14-ben is alap beállítással is ugyanúgy kopik a gumim. Most vissza állítottam a kormány profil file-ban amit a Balázs javasolt de így is kopik körönként 1%-ot.

    Van valami ötletetek, hogy ez mitől lehet? Eddig nem volt ilyen problémám
    Lassabban kell a pályán közlekedni, és már nem is kopik annyira!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  11. #36
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Lassabban kell a pályán közlekedni, és már nem is kopik annyira!

    Hmm ne sunyulj láttam én a Prekval időd
    Nem volt az sem olyan lassú, gondolom felgyorsultak az események mióta bekapcsolt monitorral mész mi?

  12. #37
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Lassabban kell a pályán közlekedni, és már nem is kopik annyira!

  13. #38
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Hmm ne sunyulj láttam én a Prekval időd
    Nem volt az sem olyan lassú, gondolom felgyorsultak az események mióta bekapcsolt monitorral mész mi?
    Ezért jó a TS-en megbeszélni a dolgokat, mindig tanulok új dolgokat ( Monitor legyen bekapcsolva!!)

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  14. #39
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Ezért jó a TS-en megbeszélni a dolgokat, mindig tanulok új dolgokat ( Monitor legyen bekapcsolva!!)


  15. #40
    Gáspár József Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 12. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    50

    Question fék

    Köszi a tegnapi WTCC futamot mindenkinek.

    Lenne egy technikai kérdésem, segítség reményében teszem fel. Bármilyen tanácsot elfogadok, de főként vezetés technika.
    Nürburgring - Citroen WTCC 2014-es autó.

    Az első körön semmi gondom nincs a kanyarokkal, minden tökéletes. A második körtől, ahogy a fékek elérik az üzemi hőfokot, onnantól viszont a kocsi elkezdi kidobálni a hátulját helytelen fékezésnél. Az 1es kanyarban, ha ívet kell védeni, elég nehéz dolog a rendes féktávon megállni, mert a jobb hátsó kerék "üresen forog" és blokkol amitől az egész autó először balra indul el (érezni az FFB-n) majd bármit csinálok, kidobja a másik irányba a hátulját és már pörgés is.

    Próbálkoztam a stab rudakkal, hogy több "csavarodást" engedek a kasztninak, illetve azzal is, hogy a bump rebound -al jobban megszűntessem a kocsi pattogását, hátha ez lenne, de sikertelenül. Amit nem néztem, az a fékerő.

    Szóval az lenne a kérdés, hogy abban az esetben, ha verseny tempót kell menni és az 1es kanyarban 100%-os féket kell nyomni, a kocsi eleje elindul balra -- van e olyan mozdulat fék / gáz adagolás, amivel még visszalehet tekerni egyenesre a nélkül, hogy keresztbe állna?

    Hátsó kerekesnél ugye ezért rúgsz rá picit a gázra, hogy a tapadás ne szűjön meg hátul és ne dobálja.
    Kicsit tanácstalanul állok a szitu előtt és ezért futamon rendre benne kell hagynom a körökbe időt, mert a féktávokat nagyobbra vettem kisebb fékerővel inkább, minthogy határon autózva rallyzzak 4 kereket csúsztatva folyton.

    Köszi előre is

  16. #41
    Idézet Eredetileg BugBeaR írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a tegnapi WTCC futamot mindenkinek.

    Lenne egy technikai kérdésem, segítség reményében teszem fel. Bármilyen tanácsot elfogadok, de főként vezetés technika.
    Nürburgring - Citroen WTCC 2014-es autó.

    Az első körön semmi gondom nincs a kanyarokkal, minden tökéletes. A második körtől, ahogy a fékek elérik az üzemi hőfokot, onnantól viszont a kocsi elkezdi kidobálni a hátulját helytelen fékezésnél. Az 1es kanyarban, ha ívet kell védeni, elég nehéz dolog a rendes féktávon megállni, mert a jobb hátsó kerék "üresen forog" és blokkol amitől az egész autó először balra indul el (érezni az FFB-n) majd bármit csinálok, kidobja a másik irányba a hátulját és már pörgés is.

    Próbálkoztam a stab rudakkal, hogy több "csavarodást" engedek a kasztninak, illetve azzal is, hogy a bump rebound -al jobban megszűntessem a kocsi pattogását, hátha ez lenne, de sikertelenül. Amit nem néztem, az a fékerő.

    Szóval az lenne a kérdés, hogy abban az esetben, ha verseny tempót kell menni és az 1es kanyarban 100%-os féket kell nyomni, a kocsi eleje elindul balra -- van e olyan mozdulat fék / gáz adagolás, amivel még visszalehet tekerni egyenesre a nélkül, hogy keresztbe állna?

    Hátsó kerekesnél ugye ezért rúgsz rá picit a gázra, hogy a tapadás ne szűjön meg hátul és ne dobálja.
    Kicsit tanácstalanul állok a szitu előtt és ezért futamon rendre benne kell hagynom a körökbe időt, mert a féktávokat nagyobbra vettem kisebb fékerővel inkább, minthogy határon autózva rallyzzak 4 kereket csúsztatva folyton.

    Köszi előre is

    Én inkább azt mondanám, hogy a 2. körtől mikor a gumik elérik az üzemi hőfokot és jobban betapad akkor jön elő ez a jelenség.
    Hondával mész? Fékerő elosztás az szokott segíteni ezen a problémán plusz az sem jó ha nagyon megdöntöd a kerekeket mert kell azért a futófelület jó része a tapadáshoz féktávon is.

    Pl nekem Chevy-vel 60-40% os fékerő elosztással atom stabil féktávon

  17. #42
    Mihály Gábris Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Tokod (Esztergom)
    Üzenetek
    25

    kormány

    Az normális, hogy álló helyzetben a bokszban, vagy akár a rajtrácson, a kormány elkezd ütközésig tekeredni az egyik irányba?
    Ha nem akkor mi lehet a megoldás?

  18. #43
    Idézet Eredetileg LnB írta Hozzászólás megtekintése
    Az normális, hogy álló helyzetben a bokszban, vagy akár a rajtrácson, a kormány elkezd ütközésig tekeredni az egyik irányba?
    Ha nem akkor mi lehet a megoldás?

    Nekem is ezt csinálja (DFGT) és szvsz azért mert a Centering Force funkció kivan kapcsolva ami ilyenkor szívás de a pályán haladva élvezetesebb vele menni.

    Szóval nyugodj meg nem krepált be a kormányod

  19. #44
    Mihály Gábris Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Tokod (Esztergom)
    Üzenetek
    25
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is ezt csinálja (DFGT) és szvsz azért mert a Centering Force funkció kivan kapcsolva ami ilyenkor szívás de a pályán haladva élvezetesebb vele menni.

    Szóval nyugodj meg nem krepált be a kormányod
    Oké, köszi!

  20. #45
    Gáspár József Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 12. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    50
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Én inkább azt mondanám, hogy a 2. körtől mikor a gumik elérik az üzemi hőfokot és jobban betapad akkor jön elő ez a jelenség.
    Hondával mész? Fékerő elosztás az szokott segíteni ezen a problémán plusz az sem jó ha nagyon megdöntöd a kerekeket mert kell azért a futófelület jó része a tapadáshoz féktávon is.

    Pl nekem Chevy-vel 60-40% os fékerő elosztással atom stabil féktávon
    Hmmm, ezen én is gondolkodtam, hogy valami a tapadás körül, de letettem róla. Ahogy írtam, a kocsi a citroen. megnézem ma azért szerveren féknyomást fogom szerintem lejjebb venni, hogy hátha úgy nem blokkol.

  21. #46
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg BugBeaR írta Hozzászólás megtekintése
    Hmmm, ezen én is gondolkodtam, hogy valami a tapadás körül, de letettem róla. Ahogy írtam, a kocsi a citroen. megnézem ma azért szerveren féknyomást fogom szerintem lejjebb venni, hogy hátha úgy nem blokkol.
    Ha az a gond, hogy csak hátul blokkol a kerék, akkor a következő dolgokat lehet tenni:
    • fékerő elosztás előrébb állítása
    • rugót keményíteni, főleg elől..
    • lengéscsillapító (lassú berugózás) elől keményít, (lassú kirugózás) hátul keményít
    • Hasmagasság csökkentése
    • esetleg guminyomás csökkentése hátul (de ez lehet, hogy hülyeség)
    • A stab-oknak szerintem ebben nincs szerepük
    • A féknyomáshoz szerintem csak akkor kell nyúlni, ha képes vagy blokkolni az első és a hátsó kerekedet is.



    Itt még külön kiemelném azt is, hogy ha probléma csak azokban a kanyarokban jelentkezik, ahol lejt az út (T1, T5) akkor ezeken a helyeken lehet tényleg érdemes kicsit finomabban fékezni, de alapvetően nem ide belőni az autó egyensúlyát...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 07. 17:05.

  22. #47
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    mit kell ezzel a nyavalyás civiccel csinálni,- meg gyanítom az összes wtcc14-es autóval, hogy ne vágja keresztbe magát minden kanyarbejáratnál? hétvégén dtm-eztem, adac-oztam remek élményekkel és eredményekkel, de ez...
    Nem nagyon vagyok 100%-os, sőt inkább csak úgy, 70-80, de egyrészt masszívan kell szorítani a kormányt , másrészt kemény fékezés után fokozatosan felengedni a féket. Illetve minimális kormánymozdulat lehet, de akkor már határozottan, kanyarodási céllal. Kicsit még gokartosan rá is segít a csúszó hátsó a kanyarra.

  23. #48
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...lengéscsillapító (lassú berugózás) elől keményít, (lassú kirugózás) hátul keményít
    esetleg guminyomás csökkentése hátul...

    na és ezeket hol állítod r3-ban?
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  24. #49
    Gáspár József Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 12. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    50
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...

    • Hasmagasság csökkentése

    ...
    Szabi, ez hogy működik? Ennek mi a tényleges hatása? Az "aszfalthoz szívó" hatását értem, de ez hogy befolyásolja a csúszást ?

  25. #50
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg BugBeaR írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi, ez hogy működik? Ennek mi a tényleges hatása? Az "aszfalthoz szívó" hatását értem, de ez hogy befolyásolja a csúszást ?
    Ennek jelen helyzetben csak annyi szerepe van, hogy lejjebb kerül a súlypont, ezáltal a kasztni billegése is némileg csökken és vmivel kevesebb súly terhelődik át előre fékezéskor.
    Ez csak az elmélet, de hogy a gyakorlatban van-e bármi érezhető hatása és ha igen, akkor ennek mi az "ára", az már egy másik kérdés.


    Az aszfalthoz szívó hatásról szerintem egyébként sem beszélhetünk a kemény féktávok közepén-végén lévő sebességeknél...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 08. 11:25.

Oldal: 2 / 11 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •