Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (30 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    R3E - GT3 Shakedown futam - 07.01

    Kedves Versenyzők!

    Most vasárnap indul a RaceRoom Summer Cup, aminek keretében igencsak alaposan próbára fogjuk tenni a GT3-as és a WTCC-és gépeket a nyár során!
    Hogy ne az első futamon érjenek minket a meglepetések, ezért most szerdán tartunk egy bemelegítő "Shakedown" futamot az első megmérettetés paramétereivel!



    Helyszín: Nürburgring GP (LINK)
    Időpont:
    2015.07.01 - szerda
    Autók: GTR3, ADAC GT Masters 2013-2014 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez: GTR3, ADAC 2013, ADAC 2014)
    Practice: 20:00 (60 min)
    Qual: 21:00 (20 min)
    Race: 21:20 (~60 min)
    Nehézség: Get Real
    Gumi és üzemanyag használat:
    100%

    Szerver1: GTR-Masters.hu #1
    Szerver2: GTR-Masters.hu #2
    Gyakorló: GTR-Masters.hu - GT
    Szerverjelszó:
    masters


    GTR-Masters Team Speak: Masters TS


    Fontos!!
    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások, és egyéb kellemetlenségek az online játék során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!




    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 02. 10:53.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Figyelem!

    Aki szeretne velünk tartani a RaceRoom Summer Cup-on és majd ősszel is az éles bajnokságokban, az úgy jár a legjobban, ha beszerzi a DTM 2013 Experince Pack-ot, ami a kocsikon felül 9 pályát is tartalmaz. Ezen kívül a nyár során csak egyedül Monza-ra lesz majd még szükség. Autókat illetően attól függően, hogy melyik kupában szeretnétek indulni, szükséges lesz egy WTCC 2014-es autóra és/vagy egy GT autóra... illetve akit elsősorban a GT kategória érdekel, annak megfontolandó vétel az ADAC GT Masters 2013 vagy 2014 Pack is, melyek szintén tartalmazzák a szükséges pályákat.

    A teljes csomagok a Steam-en a legolcsóbbak, de aki már rendelkezik belőlük tartalmakkal, annak a RaceRoom Store-ban is érdemes megnézni az árakat, mert a levonásokkal együtt már lehet itt olcsóbban kijön.
    Annak is érdemes a Pack-okat megnéznie, aki idővel az összes pályát szeretné bezsebelni, hiszen például a DTM 13 Pack megvétele után már jelentősen olcsóbban juthat hozzá az European Track Pack-hez is...
    (a DTM 13 Pack és European Track Pack egymás után megvéve olcsóbb, mint a Track Pack önmagában!)


    -------------------------------
    Ha vesztek valamilyen tartalmat, kérlek ne felejtsétek el frissíteni a táblázatot: R3E táblázat
    A cél az, hogy a jövőben is olyan tartalmakkal rendezzünk FunRace-eket, ami a lehető legtöbb embernek megvan, de ehhez tudnunk kell mitek van..



    Szavazás:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?5289-RaceRoom-(R3E)-Felmérés!!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 30. 16:22.

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    A ma esti Shakedown futamhoz nem lesz nevezés, bárki részt vehet a futamon, a GTR-Masters.hu #1 és #2 szervereket pedig érkezési sorrendben tudjátok majd elfoglalni este 8 után.

    A vasárnapi futamhoz azonban már lesz prekvalifikáció és nevezés, erről bővebben itt olvashattok az "indulási feltételek" résznél: R3E - GT3 Summer Cup
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 01. 12:46.

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Kezdünk, gyertek... 21:20-ig még tudtok csatlakozni!

    Futam után meg várjuk ide a tapasztalatokat a gumikopásról, boxkiállásról és egyéb érdekességekről...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 01. 21:53.

  5. #5
    Nekem nem volt meg, hogy a q és az r1 közt lényegében nincs idő,így mire kimentem vízért,már mindegy volt.Sry mindenkitől.Utána lagg miatt kiléptem,sajnos pár percenként meghülyül a net,nen tudom mi van vele...

  6. #6
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Basszus, elfelejtettem bekapcsolni az auto clutch-ot, megint vezető helyről (miután Kemény Ákos kiállt, remélem jól írtam a neved ) döglött be a váltó.
    Egyébként nagyon vagány kis kategória, ezzel igencsak jó bajnokságok lesznek még!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  7. #7
    Biztos f@sza lesz ez, ha lesz hozzávaló videókártyám, így nincs értelme erőltetni...

    Addig is jó mókázást mindenkinek!
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 07. 01. 21:55.

  8. #8
    Takács Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 06. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    11
    Pedig olyan jó volt, amíg a 20. percben ki nem dobott fekete képernyővel.. GTX460-am van, de azt vettem észre, hogy amikor kidobott mintha a háttérben a Windows színösszeállításába nyúlt volna bele, gondolom a teljesítményjavítás érdekében, de ez megzavarhatta a R3E-et.

  9. #9
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Az elején ugrált mindenki mindenhova, hol eltűnt hol megjelent - volt is belőle baleset, sőt a rajtnál valaki el sem indult. Aztán jó kis csoportba kerültem, de sajnos voltak többen, akik mintha az életükért küzdenének nem hagynak helyet, hanem simán lelöknek, akár egyenesben is koccolva, hol oldalról, hol hátulról tolva. Na ezt untam meg negyed óra után, így nem tudok más érdemi kritikát, csak a versenyzőkről. (Nevek a szerkesztőségben. )

  10. #10

    Végeredmény


    Csatolt képek Csatolt képek

  11. #11
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Srácok! Ez überf@sza volt! Mézes Gyula, nagyon gyors voltál! Gábornak pedig grat a futamgyőzelemhez, és azoknak is akik befejezték a versenyt!!!!!
    Csatolt képek Csatolt képek

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  12. #12
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Velem nem tudom mi történt...
    92%-ig koptak az elsők a feltáv környékén, azt hittem hogy emiatt nem tudok bemenni a kanyarokba. Lecseréltem. Iggymár kanyarodott, de nemvolt motorerőm. Piros volt már a motorikonom. Talán túlhamar váltogattam vissza mercinek? Dehát aza legjobb benne. Szóval mintha 8 hengerből 5 működött volna. 4-esig is alig tudott felpörögni. Nemtudom mitől lehetett. Rossz benyát kaptam volna? Nem ütköztem senkivel. Autókuplung bevolt kapcsolva. A váltóval égvilágon semmi gond sem volt.
    Motort meg nemlehet javiitani, vagy cserélni, hátpersze a vége elött 3 percel, mintha kihúzták volna a konnektorból, végleg feladta. Gameover. Elötte nem dadogott, nem is füstölt, egyszerűen csak nem pörgött.
    Új tapasztalat. A nagyobbik gond hogy nemtudom mitől volt.
    Gumikopásom is elég durvának tünt, vagy a többiek nemtudom hogy manage-elték.


    Végeredményhez, kép alapján:
    Sagodi, vagy Kemény hogy végezhetett elöttem, hogyha nemtudom a felénél elhagyták a játékot, én meg majdnem a végéig mentem?
    Utoljára módosította: Kettel; 2015. 07. 01. 22:45.

  13. #13
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Velem nem tudom mi történt...
    92%-ig koptak az elsők a feltáv környékén, azt hittem hogy amiatt nem tudok bemenni a boxba. Lecseréltem. Iggymár kanyarodott, de nemvolt motorerőm. Piros volt már a motorikonom. Talán túlhamar váltogattam vissza mercinek? Dehát aza legjobb benne. Szóval mintha 8 hengerből 5 működött volna. 4-esig is alug tudott felpörögni. Nemtudom mitől lehetett. Rossz benyát kaptam volna? Nem ütköztem senkivel. Autókuplung bevolt kapcsolva. A váltóval égvilágon semmi gond nemvolt.
    Motort meg nemlehet javiitani, vagy cserélni, hátpersze a vége elött 3 percel, mintha kihúzták volna a konnektorból. Gameover.
    Új tapasztalat. A gond csak hogy nemtudom mitől volt.
    Gumikopásom is elég durvának tünt, vagy a többiek nemtudom hogy manage-elték.

    Nekem az ég világon semmi problémám nem volt sem a kocsival sem pedig a gumikkal. Gondolom az autoclutch-od bevolt kapcsolva!?
    Sajnálom, hogy ez történt veled mert az a 8-10 kör amikor egymás ellen mentünk az állat volt

  14. #14
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok! Ez überf@sza volt! Mézes Gyula, nagyon gyors voltál! Gábornak pedig grat a futamgyőzelemhez, és azoknak is akik befejezték a versenyt!!!!!



    Ezen még dolgozni kell, hogy legalább a mezőny 90%-a érjen célba

  15. #15
    Mihály Gábris Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Tokod (Esztergom)
    Üzenetek
    25
    Srácok ez egy nagyon nagy élmény volt nekem! Életem első szimulátoros futama volt. Féltem nagyon, de szerencsére senkinek nem okoztam gondot, nem ütköztem senkivel (csak a fallal). Sőt a verseny elején engem forgattak ki kicsit (8. kanyarban egy Corvette), de cseppet sem voltam mérges, folytattam és befejeztem. Egyébként sem lett volna meg a tempóm az élmezőnyhöz. Sok mindent tanultam ebből a futamból, próbára tett rendesen. T. Dezsővel távol egymástól de jót versenyeztünk. A hiba sok volt tőlem, stabilabban kell vezetnem. 6-7 perc volt hátra mikor 7-8mp-el vezettem Dezső előtt és begörcsölt mind két lábfejem! Hirtelen azt sem tudtam mit csináljak, annyira kizökkentett, hogy kiforogtam. Nagyon sajnáltam ezt.. így kört is kaptam. De végtelenül elégedett vagyok, nem keveredtem lökdösődésbe, végig mentem, és élveztem. Kemény egy óra volt szellemileg és fizikailag is megéreztem.

    A GT3-as nyári kupában biztos indulok, a WTCC-t még nem tudom. Eddig akartam, de olvasom a többiek véleményét, hogy nem könnyű vezetni a Hondá-t. Megnézem majd magamnak és döntök, de a GT3 nagyon jó lesz!

    Gratulálok a dobogósoknak és mindenkinek aki befejezte!
    És köszönöm, hogy ilyen jó versenyt hoztak (vagy hozott) össze a szervezők!

  16. #16
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    0 gyakorlással jöttem, ráadásul az időmérő előtt még autót cseréltem, de sikerült egy viszonylag stabil settet beállítani a Z4-esre....bár így is vagy 4x megforogtam. A futam jó volt, az elsődleges cél az volt, h végigmenjek.

    Idézet Eredetileg LnB írta Hozzászólás megtekintése
    T. Dezsővel távol egymástól de jót versenyeztünk. A hiba sok volt tőlem, stabilabban kell vezetnem. 6-7 perc volt hátra mikor 7-8mp-el vezettem Dezső előtt és begörcsölt mind két lábfejem! Hirtelen azt sem tudtam mit csináljak, annyira kizökkentett, hogy kiforogtam. Nagyon sajnáltam ezt.. így kört is kaptam. De végtelenül elégedett vagyok, nem keveredtem lökdösődésbe, végig mentem, és élveztem. Kemény egy óra volt szellemileg és fizikailag is megéreztem.!
    Ja ahhoz képest, hogy nem nagyon voltunk előzési közelségben elég sokszor előzgettük egymást Viszont inkább a Tamást preferálom

    Amit viszont nem értek, ha valaki felvezető körre jön ki, miért kezd el meccselni, lökdösni a gyors körön lévőt? Még akkor is ha lassabb nála.

  17. #17
    Mihály Gábris Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Tokod (Esztergom)
    Üzenetek
    25
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont inkább a Tamást preferálom
    Jajj bocs! Elfelejtettem, hogy Keresztnév van elöl! Figyelni fogok rá.

  18. #18
    Gáspár József Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 12. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    50
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    0 gyakorlással jöttem, ráadásul az időmérő előtt még autót cseréltem, de sikerült egy viszonylag stabil settet beállítani a Z4-esre....bár így is vagy 4x megforogtam. A futam jó volt, az elsődleges cél az volt, h végigmenjek.



    Ja ahhoz képest, hogy nem nagyon voltunk előzési közelségben elég sokszor előzgettük egymást Viszont inkább a Tamást preferálom

    Amit viszont nem értek, ha valaki felvezető körre jön ki, miért kezd el meccselni, lökdösni a gyors körön lévőt? Még akkor is ha lassabb nála.
    Ha ezt nekem írtad be a szerveren, akkor elnézést kérek tőled, de egyáltalán nem úgy tűnt, hogy gyors körön vagy. 1 versenyzővel kezdtem el "viaskodni", de azt is teljesen normális körülmények közt. Először indult úgy, hogy a box kivezetőben !!!! izomból hátba löktek. Ember!!! box utcába vagyunk!? limiter ? ...

    Ezek után mentem ki, de aki előttem volt, bevallom nem figyeltem, több alkalommal elfékezte már magát. Nem is agresszíven, csak odatettem a kocsit a rossz ívre és 2 alkalommal így is rám húzta a kormányt. Jó értem én, hogy fékeznem kell, mert én vagyok kivezetőn, de szeretném a gumikat melegíteni és ahhoz tempó kell. Ha a kivezetőn hideg gumival, rossz íven mellette tudok maradni akkor az nem gyors kör.

    Ettől eltekintve, ha én lettem volna, elnézést. mindig figyelek a többiekre

  19. #19
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Igen rád gondoltam, már azt se értettem miért jöttök ki elém a boxból úgy hogy én épp megkezdeném a gyors köröm. Az meg hogy gumimelegítés címen támadod az előtted lévőt felvezető körödön az teljesen nonszensz (abba most ne menjünk bele, hogy kezeli-e egyáltalán a gumihőmérsékletet a játék, mert emlékeim szerint sehol nem jelzi). Teljesen mindegy, hogy lassabb vagy gyorsabb vagy nála. Ha valaki mért körön van, akkor onnantól neki van elsőbbsége, annak kell igazodni hozzá, aki felvezető körön van. A versenyzésre ott van a futam. Nincs harag, csak erre figyeljünk oda.

    Idézet Eredetileg BugBeaR írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ezt nekem írtad be a szerveren, akkor elnézést kérek tőled, de egyáltalán nem úgy tűnt, hogy gyors körön vagy. 1 versenyzővel kezdtem el "viaskodni", de azt is teljesen normális körülmények közt. Először indult úgy, hogy a box kivezetőben !!!! izomból hátba löktek. Ember!!! box utcába vagyunk!? limiter ? ...

    Ezek után mentem ki, de aki előttem volt, bevallom nem figyeltem, több alkalommal elfékezte már magát. Nem is agresszíven, csak odatettem a kocsit a rossz ívre és 2 alkalommal így is rám húzta a kormányt. Jó értem én, hogy fékeznem kell, mert én vagyok kivezetőn, de szeretném a gumikat melegíteni és ahhoz tempó kell. Ha a kivezetőn hideg gumival, rossz íven mellette tudok maradni akkor az nem gyors kör.

    Ettől eltekintve, ha én lettem volna, elnézést. mindig figyelek a többiekre

  20. #20
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    ...Amit viszont nem értek, ha valaki felvezető körre jön ki, miért kezd el meccselni, lökdösni a gyors körön lévőt? Még akkor is ha lassabb nála.
    (Ezt én sem értettem soha. Volt olyan, hogy a 6 km-es pályán 3(!) voltunk, de muszáj volt a seggembe jönnie... )


    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    ...Ha valaki mért körön van, akkor onnantól neki van elsőbbsége, annak kell igazodni hozzá, aki felvezető körön van (...) erre figyeljünk oda.
    Ennek jelzését könnyítné meg nagyban, ha lehetne a refit kapcsolgatni, ahogy azt illik.
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 07. 02. 12:34.

  21. #21
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    "Ha a kivezetőn hideg gumival, rossz íven mellette tudok maradni akkor az nem gyors kör. "

    Mivel különböző képességü versenyzőkről van szó, igenis gyors kör, csak neki és nem neked. Ez már nekem is régen csipi a csőrömet, hogy megyek a gyors körömön, de ugye az élmezőnyhöz képest lassú vagyok.
    Kijön a menő a boxból és két perc múlva már a fenekemben nyomul, megróbál mindenáron előzni, illetve hibára késztetni engem. Innentől kezdve még azt a keveset is bukom, amit esetleg lenne eshetőségem elérni.

    Vegyük már tudomásul hogy ez nem csak egy-két személy játéka, aki eljön versenyezni, hiába lassabb nálad, attól még szeretné szintén élvezni a versenyt és a lehetőségeit.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  22. #22
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Amellett, hogy maximálisan igazad van, én azért néha szoktam olyat csinálni, hogy gyakorláson vagy akár kvalon is rátapadok az előttem gyors kört futóra... de arra mindig nagyon figyelek, hogy fizikailag a legkisebb mértékben sem befolyásoljam, korlátozzam... persze ha a pszichológiai nyomást nem bírja, az már az Ő gondja.

    Szerintem ha gyors körön vagy, akkor teljesen felesleges ráparázni a mögötted jövőre, le kell sz..rni mit csinál és csak a saját körödre koncentrálni!
    Ha meg esetleg bepróbálkozik vmivel, akkor teljesen mindegy hol mit csinál, mert mindenképpen el fogja rontani a gyorsköröd, ilyenkor jelezni kell ezt a szervezők felé!

  23. #23
    Gáspár József Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 12. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    50

    Cool

    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Igen rád gondoltam, már azt se értettem miért jöttök ki elém a boxból úgy hogy én épp megkezdeném a gyors köröm. Az meg hogy gumimelegítés címen támadod az előtted lévőt felvezető körödön az teljesen nonszensz (abba most ne menjünk bele, hogy kezeli-e egyáltalán a gumihőmérsékletet a játék, mert emlékeim szerint sehol nem jelzi). Teljesen mindegy, hogy lassabb vagy gyorsabb vagy nála. Ha valaki mért körön van, akkor onnantól neki van elsőbbsége, annak kell igazodni hozzá, aki felvezető körön van. A versenyzésre ott van a futam. Nincs harag, csak erre figyeljünk oda.
    Teljesen igaz, mondom a szituhoz hozzá tartozik, hogy nem mentem ki a boxból, hanem kilöktek szó szerint.
    Ez a reflektorozás amúgy nagyon hiányzik a race07-ből. Ott aki világított, gyors körön volt és lehetett tudni, hogy most ne menj elé egyáltalán.

    A pracc alatt többször is lejöttem direkt, viszont futamon ami ment srácok..... Az hogy ívre dobod vissza a kocsit ha kicsúszol az úgy elég meleg.
    Értem én, hogy az első körben mindenképpen meg kell nyerni a futamot és a másik 59 percre szarni kell, de azért na.. kilöktek a visszafordító utáni sikánba, mégis meg tudtam várni a mezőny legvégét és onnan folytatni, mert ott tudtam csak biztonságosan megfordítani a gépet.

    Most új játék, relatíve új mezőny, erre kérlek legyünk tekintettel picit gyors és lassú versenyzőtől független. Főleg, hogy ez után még 45 percnyi vezetés vissza van, csomó lehetőség rendesen visszaelőzni.

    De ezen felül elég Fun volt a futam, köszönöm a szervezőknek !

  24. #24
    Ha az időmérőt gördülő rajtra állítod, akkor megszűnnek az ilyen problémák. Nem látják egymást a versenyzők és felvezető kör sincs. Így időt is lehet spórolni.
    Persze, nem get real, de az sem az, hogy gonoszkodásból a lökhárítóján autózok a másiknak, vagy beszúrogatok mellé, mert nekem kell eldöntenem milyen körön van ..

    Egyébként, -bár nem jelzi sehol- számol gumimelegedést a program, ez különösen időmérőn látható jól. Kivezető körön gyenge a tapadás, majd a harmadik-negyedik körön már újra.

  25. #25
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Másfél évet kihagytam, semmi nem változott. BNW-ésnek, MERCISNEK, ÉLMENŐNEK MINDENT SZABAD "MEEE ÚGY IS MEGMAGYARÁZOM"
    Az etikettet nem megmagyarázni kell hanem betartani.Ha látod hogy lassabb nálad akkor nem mind1?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AZ élmenőknek kéne a jó példát mutatni.

    Bocsi hogy belepofázok hisz még a futamon sem voltam ott de már rég utáltattam meg magam itt valakivel, és a WTCC-és gyakorlásokon engem is sírba vittek ezzel.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •