Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (66 összesen)
  1. #26
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Hova az anyjába menti az RE3 a replay-eket illetve az autó setupokat?
    Egyszerűen hihetetlen, hogy nem találok rá.
    C:\Users\neved\Documents\My Games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\ReplayData


    Akadáshoz.
    Én úgy érzem hogy offline tök sima, flow, smooth a játék, AI-k ellen. Ez is tetszett benne. Hivatalos, online szervereken sem volt semmi akadás, vagy kevésbé folyamatos az érzés. (Masters) dedi szerveren viszont néha akadozik. De akkor folyamatosan egy kicsit. Csak picit zavaró, de érzem. Számokat nemtudok mondani, csak érzésre.

  2. #27
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos mint már beszéltük az is akadáshoz vezet, amikor valaki belép a pályára...
    Igen, ez is igaz, de amiről én beszélek, az egy másik történet.

  3. #28
    Nem tudom találkozott-e már valaki ezzel a problémával, vagy leírta-e?
    Tehát fps megfelelő (90-130) folyamatosan. Ha belép valaki akad egyet persze, de nem ez a gond.
    Versenyen hol eltűnnek, hol megjelennek a társak, futam elején mindig ez van, később random. Emellett laggolnak is néha körülöttem ide-oda. Mindezek miatt nem tudok, nem merek futamokon indulni. Eközben az fps állandó, nem akad a játék, pályát jól látom.
    Más játékban ilyet nem tapasztaltam. (Illetve régen, gyenge procival és kevés memóriával volt hasonló, ha saját dediszerveren versenyeztem 10+ emberrel, Race07-ben.)
    Ati kártyák mennek nálam Crossfire-ben, grafika állítgatása nem segít. AI ellen nincs ilyen probléma, tehát netes gond, csak a megoldást nem találom

  4. #29
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom találkozott-e már valaki ezzel a problémával, vagy leírta-e?
    Tehát fps megfelelő (90-130) folyamatosan. Ha belép valaki akad egyet persze, de nem ez a gond.
    Versenyen hol eltűnnek, hol megjelennek a társak, futam elején mindig ez van, később random. Emellett laggolnak is néha körülöttem ide-oda. Mindezek miatt nem tudok, nem merek futamokon indulni. Eközben az fps állandó, nem akad a játék, pályát jól látom.
    Más játékban ilyet nem tapasztaltam. (Illetve régen, gyenge procival és kevés memóriával volt hasonló, ha saját dediszerveren versenyeztem 10+ emberrel, Race07-ben.)
    Ati kártyák mennek nálam Crossfire-ben, grafika állítgatása nem segít. AI ellen nincs ilyen probléma, tehát netes gond, csak a megoldást nem találom
    Én is tapasztaltam hasonlót a tegnap esti futamon, de csak a rajtnál és az első pár kanyarig, és hozzá kell tenni, hogy csak 1 autó tűnt el- majd jelent meg random, de legalább folyamatosan . Nem értettem, hogy mi okán.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  5. #30
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Versenyen hol eltűnnek, hol megjelennek a társak, futam elején mindig ez van, később random. Emellett laggolnak is néha körülöttem ide-oda. Mindezek miatt nem tudok, nem merek futamokon indulni. Eközben az fps állandó, nem akad a játék, pályát jól látom.
    Más játékban ilyet nem tapasztaltam. (Illetve régen, gyenge procival és kevés memóriával volt hasonló, ha saját dediszerveren versenyeztem 10+ emberrel, Race07-ben.)
    Szerintem ez sima LAG és ilyen hülyén kezeli egyelőre a netkód.
    Ez ellen csak az tehet, akinél a lag van...

  6. #31
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Tegnap próbáltunk nyilt szerveren versenyezni. Na ott pont az volt, hogy az egyik versenyzőt nekem még negyedik helyen mutatta, aztán egyik pillanatról a másikra a kanyar kellős közepén megjelent előttem keresztben, ebből kifolyólag telibe is vertem, én mentem a füre és utolsó hely, ő vigan poroszkált tovább. Utána a csapattársaim is mondták hogy hol eltünik, hol megjelenik, teljesen kiszámithatatlanul. Igy tényleg elég gáz versenyezni, ezt a teljesen kiszámithatatlan faktort jó lenne valahogy eltüntetnék a játékból.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  7. #32
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez sima LAG és ilyen hülyén kezeli egyelőre a netkód.
    Ez ellen csak az tehet, akinél a lag van...
    Gondolom, hogy nálam van a gond, mivel a legtöbben nem szenvednek ettől. De irreálisnak érzem.
    Közben egyébként fent a sorrend/különbség jelző csíkon korrekt és pontos adatok jelennek meg. Ott nem ugrál senki, így ez segít valamennyit belőni hol is vannak éppen.

  8. #33
    Tegnap en is hasonloan jartam egy szerveren ,start .....ficko eltunt elollem ,majd ket mp mulva toltam keresztbe a Citroen-jet. Ki is jottem meg azt hiszik satu vak" vagyok lol



  9. #34
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    AC-ban szó esett a helyes kormányszög beállításokról. Tudna valaki egy jó kis összefoglalót átfogalmazni RaceRoomra is?
    Nekem nem egyértelmű, hogy hogyan kezeli. Hiába állítom a játékban a nagyobb szöget (540 fok talán) csak 180-ra fordul vizuálisan. Vagy az nem számít? Driverben 900-on van. Köszi

  10. #35
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    AC-ban szó esett a helyes kormányszög beállításokról. Tudna valaki egy jó kis összefoglalót átfogalmazni RaceRoomra is?
    Nekem nem egyértelmű, hogy hogyan kezeli. Hiába állítom a játékban a nagyobb szöget (540 fok talán) csak 180-ra fordul vizuálisan. Vagy az nem számít? Driverben 900-on van. Köszi
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Varga Ákos; 2015. 07. 03. 15:25.

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    AC-ban szó esett a helyes kormányszög beállításokról. Tudna valaki egy jó kis összefoglalót átfogalmazni RaceRoomra is?
    Nekem nem egyértelmű, hogy hogyan kezeli. Hiába állítom a játékban a nagyobb szöget (540 fok talán) csak 180-ra fordul vizuálisan. Vagy az nem számít? Driverben 900-on van. Köszi
    Ki kell szedni a kezek animációját és akkor bármennyit forog. De ennek a jelentősége amúgy nulla, mert semmi köze az irányításhoz, ez csak kormány animáció.
    RaceRoom esetében tökéletesen helytálló a korábbi írásom: Kormány beállítás: a helyes áttétel

  12. #37
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ki kell szedni a kezek animációját és akkor bármennyit forog. De ennek a jelentősége amúgy nulla, mert semmi köze az irányításhoz, ez csak kormány animáció.
    RaceRoom esetében tökéletesen helytálló a korábbi írásom: Kormány beállítás: a helyes áttétel
    Köszi! Pont erre az össze vagy nem összefüggésre voltam kiváncsi.

  13. #38
    Trib Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    22
    Sziasztok!

    Nekem GeForce GTX 650Ti videokártyám van, és stabilan 5-10 fps ingadozással működik. Csak akkor akad meg csúnyán ha belépnek a szerverre. Semmi más problémát nem észleltem.

  14. #39
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    A grafikai beállításoknál nem tudom ki, hogy szokta állítani de ha a Shadow split-et kikapcsoljátok akkor 10-15%-os teljesítmény növekedés lesz tapasztalható.
    (persze fps teljesítmény nem ti lesztek gyorsabbak )
    ez jó !!
    nekem a 65 ből lett 80 FPS
    már csak a nézőket kellene likvidálni

  15. #40
    offline módban simán megy medium grafikával a játék, de szerveren akad. lowra levéve oké, de az mégsem lehet végleges megoldás. mit érdemes lejjebb venni szerintetek?

  16. #41
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg komlosip írta Hozzászólás megtekintése
    offline módban simán megy medium grafikával a játék, de szerveren akad. lowra levéve oké, de az mégsem lehet végleges megoldás. mit érdemes lejjebb venni szerintetek?
    Szerintem indulj el fordítva: szedjél le mindent minimumra, egyedül a textúrák és az árnyékok minőségének adj egy kicsit és nézd meg így hogy fut... (így már szebbnek kell lennie a játéknak mint a Race07 vala volt)
    Ha így van 100-150+ FPS-ed, akkor esetleg el lehet kezdeni egyesével más opciókat is felkapcsolni, nézve azt, hogy milyen hatással van a látványra és cserébe az FPS-re.
    Viszont ha alapon hagyva sincs elég kraft, akkor lehet hogy nem is a VGA lesz a kevés, hanem CPU...

  17. #42
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Srácok!
    Vennék Geforce GT730 2GB-os videókártyát, jelenleg GT630-as (1GB-os) van, de ezzel szaggat a R3E, és alacsony az FPS számom.
    Szerintetek ezzel megoldódna a problémám?
    Válaszokat köszi!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  18. #43
    nekem is alacsony volt az fps este, 26-30 körül low grafikán. megnéztem és 2 tételt lehetett lowest-re tenni, így megszűnt az apró szaggatás és olyan simán ment, mint egy film. próbáld ki esetleg ezt.

  19. #44
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok!
    Vennék Geforce GT730 2GB-os videókártyát, jelenleg GT630-as (1GB-os) van, de ezzel szaggat a R3E, és alacsony az FPS számom.
    Szerintetek ezzel megoldódna a problémám?
    Válaszokat köszi!

    Ha már beruházol akkor szerintem érdemesebb egy picit még hozzátenni mivel ha megnézed az összehasonlítást akkor látod, hogy nem ugrasz olyan oltárit.
    Ámbár van a GT730 2GB verzióbol erősebb is én az alapot néztem.

    Milyen az a GT730 pontosan?

  20. #45
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    FIGYELEM, a most kedden kiadott Patch felülírta a grafikai beállításokat, azokat mindenkinek újra be kell lőnie magának!

    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Vennék Geforce GT730 2GB-os videókártyát, jelenleg GT630-as (1GB-os) van, de ezzel szaggat a R3E, és alacsony az FPS számom.
    Szerintetek ezzel megoldódna a problémám?
    Szerintem pénzkidobás ez a kategória és legfeljebb csak tüneti kezelésre jó... illetve az sem biztos, hogy nem a CPU fogja neked a gépet.
    VGA-ból nyugodtan vehetsz használtat és 30-35 ropiért 4x ilyen gyors karit kaphatsz, itt a lista aminek az alsó feléről érdemes szemezgetni, melyik mit tud...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 09. 12:28.

  21. #46
    Idézet Eredetileg WERES írta Hozzászólás megtekintése
    nekem is alacsony volt az fps este, 26-30 körül low grafikán. megnéztem és 2 tételt lehetett lowest-re tenni, így megszűnt az apró szaggatás és olyan simán ment, mint egy film. próbáld ki esetleg ezt.
    Ha nem titok, mi volt ez a két tétel?

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ... lista ...
    Mivel borzalmasan nem vagyok képben és a listán sem látom... szerintetek ezen a listán hol van a hd6750. Jól tippelem a negatív dobogót?
    Tudom, elég hülye kérdés, most már tényleg szeretném tudni, mennyire rossz maga a kártya?!
    (Nem új, nem erős, ezt én is tudom, a kérdés inkább, az, hogy mennyire nem?)
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 07. 09. 13:21.

  22. #47
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel borzalmasan nem vagyok képben és a listán sem látom... szerintetek ezen a listán hol van a hd6750. Jól tippelem a negatív dobogót?
    Tudom, elég hülye kérdés, most már tényleg szeretném tudni, mennyire rossz maga a kártya?!
    Igen, vmivel a R7 250 alatt van, de nem sokkal.


    Szerintem a listáról a Best BUY a HD 7870, 30-40 ropi között lehet kapni használtan és gyakorlatilag teljesen megegyezik a frissebb Radeon 270, 270X és 370 szériákkal.
    De persze kicsit kevesebb vagy több pénzért a 7850 és a 7970 is ugyan olyan jó választás, ha legalább 2 GB-osat szerzünk...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 09. 13:55.

  23. #48
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, vmivel a R7 250 alatt van, de nem sokkal...
    Alatt? Rosszabb a helyzet, mint gondoltam. Én egy hajszállal feljebb tippeltem volna.
    Na mindegy, ez van. Azért köszi!

  24. #49
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem titok, mi volt ez a két tétel?
    Húha, nem jegyeztem fel. 2 dolog volt a customnál, amit low alá lehetett tenni, sztem hamar megtalálod majd

  25. #50
    Idézet Eredetileg WERES írta Hozzászólás megtekintése
    Húha, nem jegyeztem fel. 2 dolog volt a customnál, amit low alá lehetett tenni, sztem hamar megtalálod majd
    Ok, van ilyen. Akkor majd ranezek.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •