Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (99 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Látom, hogy Hegyi Zsolti és Prill Béla is fent van a szerón,gondoltam meghajtom az egyik GT2-es vasat. Felléptem Ruf-sal mentem 2 fél kört, autó váltás ADAC GT '14-re, na ezt már nem kellett, mert kidobott 503-as hibával
    Úgy tűnik megzakkant az egész.
    Előbb Zsolti tűnt el, utána én is kiléptem, de a lobbynál visszább már nem engedett, most meg valami dlc contentes összekapcsolós hülyeséggel és az 500as hibával fáraszt.

  2. #52
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Marhajó, most azt irja hogy ami DLC-t hivatalosan megvettem, azt nem is vettem meg és jelentkezzek be korrekt azonositóval. Kezd elegem lenni ebből a kupac sz.....rból.

    Azóta az azonositómra folyamatosan azt irja ki, hogy nem létező. Király, remélem le is tiltottak.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  3. #53
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Marhajó, most azt irja hogy ami DLC-t hivatalosan megvettem, azt nem is vettem meg és jelentkezzek be korrekt azonositóval. Kezd elegem lenni ebből a kupac sz.....rból.
    Én bosszankodás helyett inkább megyek pőcsikélni.

  4. #54
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Szint úgy
    Nálam már a múltkor is és most is a legtöbb pálya szakszon,(Shanghai)5-10 fps van
    Amíg nem rakják rendbe biztos nem veszem meg.
    A többinél ilyen nincs ,persze van némelyiken kissebb beakadás de játszható.
    Ahogy múltkor írtam SG-n is, furcsállom ezt, hogy akad neked a cucc, mert nekem a tiédhez képest egy gyengébb VGA van (GTX 660).

    Nem lehet, hogy ez valami Radeon anomália lesz, és azért akad Shanghai-ba? (Mondjuk az is érdekes, hogy más pályán meg nincs probléma, csak itt.)

  5. #55
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy múltkor írtam SG-n is, furcsállom ezt, hogy akad neked a cucc, mert nekem a tiédhez képest egy gyengébb VGA van (GTX 660).

    Nem lehet, hogy ez valami Radeon anomália lesz, és azért akad Shanghai-ba? (Mondjuk az is érdekes, hogy más pályán meg nincs probléma, csak itt.)
    Valahol érthető,mivel minden konfigra nem lehet egyformán jó minden,főleg ha nincs optimalizálva ,rendesen,
    Komoly belassulás (fps esés)volt még a megjelenés után az Amerikai pályán ,Monzában,IRacinben,majd azt is renbe rakták és azóta elég az fps.
    Itt is az elején aszem Moszkva volt ami ilyen volt mostmár használható,a többivel együt
    ,Igaz Nürburgringen is néha vannak furcsa dolgok de nem mindig....
    Ez a kínai pálya annyira nemm izgat,úgy is rüheltem mindig
    Mindig a hardver oldalon keresik a hibákat....így volt ez anno az AC-nál is és láss csodát már feljebb tekert graffal se akad úgy mint anno min grafon.
    Meg kellene csinálni használhatóra egy adott játékot,pályát,ja udom nem egyszerű......ezért nem is állok neki én
    Igazából itt még betudom annak hogy tényleg oda van írva ALFA
    4 pályán kívül az összes megvan így nincs gond hogy hol is guruljak.
    Ja igen és azt se felejtsük el a legtöbb játék Nvidiára van optimalizálva,az AMD le se sincs ..va
    Utoljára módosította: endy papp; 2015. 06. 27. 06:40.

  6. #56
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Kipróbáltam a szervereket, nálam rendben működik minden!

    Ez a mai és holnap programunk, pontos részletek az első hsz.-ben:

    Szombat 16:00: Group5 Classic - Bathurst
    Szombat 21:00: DTM 1992 - Bathurst
    Vasárnap 16:00: WTCC 2014 - Macau




  7. #57
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam a szervereket, nálam rendben működik minden!

    Ez a mai és holnap programunk, pontos részletek az első hsz.-ben:

    Szombat 16:00: Group5 Classic - Bathurst
    Szombat 21:00: DTM 1992 - Bathurst
    Vasárnap 16:00: WTCC 2014 - Macau



    sajna nem leszek ma..de ez a group5 tetszik
    jó lesz ha kész lesz
    Utoljára módosította: Sziszka; 2015. 06. 27. 10:12.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  8. #58
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Na megkésve, ami emlékfoszlányok maradtak.
    Sanghai pálya nekem is elég darabos volt. Egykét kanyarban érezni lehetett hogy itt esőben az fps. Amúgy nekem online dedi szerveren mindegyik pályán kicsit rosszabbnak tűnik az fps, mint offline, vagy mint RR-es szerveren online. Ezt csak érzésre mondom, lehet a gépemben lett elállitódva valami.
    R1: Kemény Ákos, bocsi az első pöcökért. Igazából kinéztem, hogymajd bizto jókat fogok tudni veled csatázni, deh ezlett belőle, valahogy összeértünk, mind1. Bevártalak, de láttam hogy üldözött a balsors.
    Futam végér összejött egy 4-es boly, asszem a 3-ik helyért, azmár elég klafa volt.
    R2 mindeki gameover...

    Amimég megvan, hogy egypár autónál a hangminőség mintha kicsit rosszabb lenne az új clutchváltós mechanizmus után. Nevezetesen G5-ös Corvette, nagyon zajos.
    Cadillac CTS meg úgy siipol, hogy hosszúrávon kiszúrja a fejemet.

  9. #59
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Belőttem a retro G5-ös szervert, megy a practice. 16-kor kezdődik az első időmérő.

  10. #60
    In-game chat hogy működik? Még nem jöttem rá, még bocsánatot sem tudtam kérni egy kalandnál.

  11. #61
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Csak amikor a kocsiban ülsz akkor müködik, akkor látod.
    Alapból talán "T" gomb, de beállitásokban a chat résznél megtalálod.

  12. #62
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    12 perc mulva indul a R2, most lehet még beszállni.

  13. #63
    Bakos Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Város
    Ajka
    Üzenetek
    29
    Nem volt rossz ez a két verseny. Köszi a lehetőséget. Első verseny startjánál még ki sem villantak a lámpák többen bemozdultak. Lehet nálam volt lagg nem tudom. Végül csak sikerült egy 2. helyet összeraknom. 2 versenyen csúnyán benéztem az első kanyart, becsületből azért lenyomtam. A pálya kellő kihívást adott.

  14. #64
    Hompoth Szilárd Regisztrált H. Szilárd logója
    Csatlakozott
    2011. 01. 14.
    Város
    Gyergyóditró > Székelyföld
    Üzenetek
    87
    Sziasztok, én nem tudok csatlakozni a szerverhez.. 9 előtt felmentem, de akadt (előtte 24 autós single versenyt futottam, nem volt gond..), ezért kiléptem, és lejjebb vettem a részletességet, most meg amikor csatlakozni akarok a szerverre, Connection lost with server hibával eldob. Valami tipp?
    Sok oka van az embernek az örömre a győzelem nélkül is. - Kimi Räikkönen

  15. #65
    Idézet Eredetileg H. Szilárd írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, én nem tudok csatlakozni a szerverhez.. 9 előtt felmentem, de akadt (előtte 24 autós single versenyt futottam, nem volt gond..), ezért kiléptem, és lejjebb vettem a részletességet, most meg amikor csatlakozni akarok a szerverre, Connection lost with server hibával eldob. Valami tipp?
    Próbáld meg, hogy restartolod a géped de előtte törőld ki az ideiglenes internetfile-okat és a szemetet a C: meghajtóról. Frissítsd a VGA drivert és nézd meg,hogy a Routered-ben a NAT Open-en van-e

  16. #66
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Újralőttem a DTM92-es szervert. Elvileg 21:02-kor kezdődik a Q, lehet csatlakozni...

  17. #67
    Hompoth Szilárd Regisztrált H. Szilárd logója
    Csatlakozott
    2011. 01. 14.
    Város
    Gyergyóditró > Székelyföld
    Üzenetek
    87
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáld meg, hogy restartolod a géped de előtte törőld ki az ideiglenes internetfile-okat és a szemetet a C: meghajtóról. Frissítsd a VGA drivert és nézd meg,hogy a Routered-ben a NAT Open-en van-e
    Most már tudtam csatlakozni, a Q sem sikerült rosszul ahhoz képest, hogy forgalomba kerültem, de erre fel verseny előtt kilépett! Röhelyes ez a netkód!
    Sok oka van az embernek az örömre a győzelem nélkül is. - Kimi Räikkönen

  18. #68
    Hátizé... bocsi mindenki, de elég fura volt. Soka csak akkor jelentek meg (az úton keresztbe állva; kanyar kijáraton megforogva, ilyesmi), amikor már sokmindent nem tudtam csinálni... vakuvillanásszerűen jelentek meg és tűntek el emberek.
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 06. 27. 21:41.

  19. #69
    Kristóf, ez életem 2. legjobb csatája volt!
    Gratulálok, jól mentél!
    Nem gondoltam volna, hogy vissza tudok jönni az egyenesben, de szerencsére működött a szélárnyék

  20. #70
    Hompoth Szilárd Regisztrált H. Szilárd logója
    Csatlakozott
    2011. 01. 14.
    Város
    Gyergyóditró > Székelyföld
    Üzenetek
    87
    Egy gyors kört már nem tudtam futni, miután a szerver felengedett, aztán beragadtam 8. helyre, kár volt erre az R3E-re a fél napomat rászánni..
    Sok oka van az embernek az örömre a győzelem nélkül is. - Kimi Räikkönen

  21. #71
    Mekkora futamok voltak..
    Kristóf a 2. futamon nagyon király volt ahogy csatáztunk azt hittem az utolsó kanyar előtt, hogy te fogsz nyerni de valahogy aztán azt a célegyenesre fordító kanyart eltudtam találni

    Ez nagyon ott volt
    Utoljára módosította: pRoject; 2015. 06. 27. 22:35.

  22. #72
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Kristóf, ez életem 2. legjobb csatája volt!
    Gratulálok, jól mentél!
    Nem gondoltam volna, hogy vissza tudok jönni az egyenesben, de szerencsére működött a szélárnyék
    Örülök, csak nem Norbis volt a #1?
    Ez volt a tegnapinak a kárpótlása. Mustangnak volt egy kis hendikepje az egyenesben, de iigy volt kiegyenlittett a küzdelem
    Jobban tetszett eza DTM92, mint a Gr5. Szorosabb, közelibb csatákat, jobban követhető mozgást eredményezett.

    Amúgy mentem ma este valami 45 perces GTR2-t, Hockenheimbe, Cadillac-kel. Végis szoros üldüzés. Utolsókörös arénás előzés. Megint beleestem a gammába...


    Félek a holnaptól. FWD. Nekem ezekkel mindig azt csinálja hogy kanyar bejáraton, az ellentétes irányba elindul az eleje, vagy a hátulja a kanyar irányába. Macauban ez palánkfejelés.
    Szóval hogyan is kéne a kanyarbejáratot csinálni elsőkerekessel?
    Itt nemlehet olyat hogy beletaposok a fékbe, és váltogatok vissza? Csak érzékien simizni lehet egyszerre a fék/gázt?

    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Mekkora futamok voltak..
    Kristóf a 2. futamon nagyon király volt ahogy csatáztunk, azt hittem az utolsó kanyar előtt,hogy te fogsz nyerni de valahogy aztán azt a célegyenesre fordító kanyart eltudtam találni
    Ez nagyon ott volt
    Klafa volt. Örülök, mert már volt afférunk, most kiegyenlitődött. Jó az irány, alakul...
    Utoljára módosította: Kettel; 2015. 06. 27. 22:35.

  23. #73
    De az utolsó körben az 1-es kanyar után mi történt? Miért lassultál le annyira, hogy a 2-es nél befértem melléd?

  24. #74
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.051
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    De az utolsó körben az 1-es kanyar után mi történt? Miért lassultál le annyira, hogy a 2-es nél befértem melléd?
    Erre már nem emlékszem pontosan, de azért hagytam benne itt ott....
    Opel, meg Audi nemtünt sokkal lassabbnak mint a Ford, maradék kettővel ellentétben.

  25. #75
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Kristóf, ez életem 2. legjobb csatája volt!
    Gratulálok, jól mentél!
    Nem gondoltam volna, hogy vissza tudok jönni az egyenesben, de szerencsére működött a szélárnyék
    Replay-t valahogy lehet megosztani?

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •