Találatok: 1 - 4 (4 összesen)

Téma: Tesztek? Hol?

  1. #1

    Tesztek? Hol?

    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e tudni Monza után merre lesznek a tesztfutamok? Ha mindkét bajnokságban (GT NGT) szeretnék indulni azt jelezni kell valahová? A 2006-os szezonban is pénteken lesznek a tesztfutamok? Előre is köszönöm!!!

  2. #2

    Re: Tesztek? Hol?

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e tudni Monza után merre lesznek a tesztfutamok? Ha mindkét bajnokságban (GT NGT) szeretnék indulni azt jelezni kell valahová? A 2006-os szezonban is pénteken lesznek a tesztfutamok? Előre is köszönöm!!!
    Monza az utolsó nyílt tesztfutam, utána már a soron következő bajnoki helyszínek következnek.
    Két hetes lebontásban valószínűleg így fog kinézni a dolog:
    Péntek GTL tesztfutam, szombat GTR-NGT tesztfutam, vasárnap GTL bajnoki futam, hétfőn GTR-NGT bajnoki futam, következő pénteken GTR-GT tesztfutam, vasárnap GTL tesztfutam, hétfőn GTR-GT bajnoki futam.
    Külön jelentkezned nem kell, hiszen már jelentkeztél a site-on, csak meg kell jelenned adott bajnoki futamon és ennyi.

  3. #3

    Re: Tesztek? Hol?

    Bocsánat, Sándor Tibor, hogy meglöktelek nem is kicsit. Az én szemszögemből még időben fékeztem, talán még hamarabb is egy hajszálnyira, sajnos rossz irányba is akartalak kikerülni, meg nem is sikerült a kikerülő hadművelet.

  4. #4

    Re: Tesztek? Hol?

    Nem probléma Ákos!!!
    Nekem még ez nagyon az eleje mármint az online futamoknak. Most is az volt a cél, hogy végigmenjek. Ez sikerült is (2 stop&go-val) igaz. Nagyon élveztem így is a játékot! Az istennek se éreztem a célegyenes végi lassítót!Gratulálok a győzteseknek.
    B.U.É.K.
    Utoljára módosította: Sándor Tibor; 2006. 01. 03. 10:46.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •