Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 63 (63 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon egyszerű. Próbáld ki mindkettőt, és amelyik jobban esik. Ennyi.
    Ezt fogom tenni. Egyébként a Te autódnak az üldözése különösen jól esett a RaceRoom bajnokság első futamán!

    Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

  2. #52
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149

    kezdő

    Üdv,kezdő vagyok még és lenne egy-két kérdésem. GT3-as kupában indulnék,csak még sokat kell gyakorolnom,a kérdésem az lenne hogy a váltóhasználat/kuplung stb-ről nem láttam semmi infót,kötelező-e valamelyik?Azért kérdem,hogy megfelelően tudjak felkészülni. A másik kérdésem az lenne,hogy a nevezésről/köridő-ről bővebb infó nincs?Mivel még nem vettem részt versenyen nem tudom a folyamatot,miként megy ez.Segítséget előre is köszönöm,és bocsánat a tudatlanságomért....igyekszem ahogy tudok

  3. #53
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg rilo írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv,kezdő vagyok még és lenne egy-két kérdésem. GT3-as kupában indulnék,csak még sokat kell gyakorolnom,a kérdésem az lenne hogy a váltóhasználat/kuplung stb-ről nem láttam semmi infót,kötelező-e valamelyik?Azért kérdem,hogy megfelelően tudjak felkészülni. A másik kérdésem az lenne,hogy a nevezésről/köridő-ről bővebb infó nincs?Mivel még nem vettem részt versenyen nem tudom a folyamatot,miként megy ez.Segítséget előre is köszönöm,és bocsánat a tudatlanságomért....igyekszem ahogy tudok
    Szia, minden infót megtalálsz a nevezésről, ha a GT3-as kupa topikjára kattintasz a kiírásban.
    A kuplunghasználat nem kötelelző, ezekben az autókban egyébként sem kuplungolnak, de azért váltani kell...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 09. 21:26.

  4. #54
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, minden infót megtalálsz a nevezésről, ha a GT3-as kupa topikjára kattintasz a kiírásban.
    A kuplunghasználat nem kötelelző, ezekben az autókban egyébként sem kuplungolnak, de azért váltani kell...


    Értem,sikerült beállítani.Még azt szeretném megtudni,hogy a stabilitás 100%?Más,a baj ott kezdődik,hogy a Rank játék közben errort ír ki a kis ablakban,mi a teendő?Az acuser.txt-t felülírtam és azután írja.

  5. #55
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg rilo írta Hozzászólás megtekintése
    Értem,sikerült beállítani.Még azt szeretném megtudni,hogy a stabilitás 100%?Más,a baj ott kezdődik,hogy a Rank játék közben errort ír ki a kis ablakban,mi a teendő?Az acuser.txt-t felülírtam és azután írja.
    Help-ek: A különböző használható segítséget a szerver korlátozza, tehát amint fellépsz a szerverünkre csak azokat tudod használni, amit nincs letiltva. A stabilitás help a szerveren le van tiltva, azaz 0%.

    Rank App: Nézd át újra a telepítési leírást, valószínűleg valahol hibáztál az egyik lépésnél. Illetve a másik ötletem, hogy valószínűleg Firefox-ot használsz, ami a fájlhoz kéretlenül hozzápakol egy "txt" kiterjesztést, arra nincs szükség, ki kell törölni.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 10. 13:10.

  6. #56
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Help-ek: A különböző használható segítséget a szerver korlátozza, tehát amint fellépsz a szerverünkre csak azokat tudod használni, amit nincs letiltva. A stabilitás help a szerveren le van tiltva, azaz 0%.

    Rank App: Nézd át újra a telepítési leírást, valószínűleg valahol hibáztál az egyik lépésnél. Illetve a másik ötletem, hogy valószínűleg Firefox-ot használsz, ami a fájlhoz kéretlenül hozzápakol egy "txt" kiterjesztést, arra nincs szükség, ki kell törölni.

    Köszönöm még egyszer a helpet,a rankról annyit hogy jól csináltam mindent szerintem a .txt kiterjesztés lesz a hiba ahogy írtad. (chrome-ot használok)

  7. #57
    Halmi József Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    57

    Raceroom

    Sziasztok! Láttam, hogy már korábban is fel lett téve a kérdés, de azóta lement a liga nagy része. Mik a jövőbeli tervek, mik a feiss tapasztalatok, mibe érdemes inkább fektetnem? Assetto vs raceroom. Lesz-e jövője ennek a két játéknak (leginkább a r3e-nek), s ha igen, a nyári kupához ajánlott csomagok jó iránymutatók? :-) Bocs a sok kérdésért, iRacing helyett keresek alternatívát (túl drága), hogy tudjak idegenek ellen online játszani, ill. megfelelő eredmények esetén vmilyen magyar ligát is megpróbálnék. Köszönöm a válaszokat előre is.

  8. #58
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Hamarosan kiírásra kerül egy szavazás, amiben az ősszel induló bajnokságokról lehet majd dönteni, konkrétan, hogy milyen szimulátorokkal azon belül milyen kategóriákkal vessünk bele magunkat az éles szezonba!

    Assetto Corsa az biztosan lesz, a RaceRoom pedig majd csak rajtatok múlik, hogy már most generációt váltsunk-e, vagy menjünk még egy szezont a Race07-tel...

    Ami a RaceRoom pályákat illeti, a korábban leírt iránymutatások továbbra is mérvadóak, ha lesz bajnokság, akkor ezek a pályák biztosan benne lesznek: Nürburgring, Hockenheimring, Red Bull Ring Spielberg, Oschersleben, EuroSpeedway Lausitz, Zandvoort
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 08. 16. 20:48.

  9. #59
    Halmi József Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    57

    Köszönet

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hamarosan kiírásra kerül egy szavazás, amiben az ősszel induló bajnokságokról lehet majd dönteni, konkrétan, hogy milyen szimulátorokkal azon belül milyen kategóriákkal vessünk bele magunkat az éles szezonba!

    Assetto Corsa az biztosan lesz, a RaceRoom pedig majd csak rajtatok múlik, hogy már most generációt váltsunk-e, vagy menjünk még egy szezont a Race07-tel...

    Ami a RaceRoom pályákat illeti, a korábban leírt iránymutatások továbbra is mérvadóak, ha lesz bajnokság, akkor ezek a pályák biztosan benne lesznek: Nürburgring, Hockenheimring, Red Bull Ring Spielberg, Oschersleben, EuroSpeedway Lausitz, Zandvoort
    Príma, köszönöm a válaszodat!

  10. #60
    Valaki belinkelné a R3E, AC összehasonlitásos topicot? sehol nem találom

  11. #61
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki belinkelné a R3E, AC összehasonlitásos topicot? sehol nem találom
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...sa-vs-RaceRoom


  12. #62

  13. #63
    Halmi József Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    57

    Netcode

    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm
    Köszi a linket, leginkább a netcode-ra voltam kíváncsi, mert bizony mind a két szimulátor esetében nagyon sok régebbi, negatív véleményt lehet olvasni. Azóta sokat változhatott a dolog (és feltételezem, hogy változott is), de nem volt megnyugtató pl. a legutóbbi RaceRoom V-DTM számomra (amiben pont személyed is látható volt), ahol az élő közvetítésen nem egyszer jobbra-balra táncoltak az autók, de nem tudom, hogy ez csak a közvetítés miatt volt ilyen, vagy Ti is úgy láttátok a dolgokat belülről. Nekem már az is elég megnyugtatás volt, hogy nincs elvetve a dolog, hogy legyen a jövőben RaceRoom liga, úgyhogy nyugodt szívvel vertem el jópár ezer forintot a leárazások alatt..

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •