Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (63 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mindegy, mindhárom GT3-as csomagot engedélyezni fogjuk a szerveren.
    Én mindenesetre a legújabb ADAC GT Masters 2014 Pack-et javaslom... vagy abból 1 autót külön, ha a pályák már megvannak és elvagy 1 verdával is.

    köszi

  2. #27
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig még be is színeztem neked szép igényesen!
    Jajnagyontündérvagy!

  3. #28
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Csongesz írta Hozzászólás megtekintése
    lesz WTCC tesztelesre szerver inditva? THX
    Egyész nap mennek a szerverek:

    R3E WTCC: GTR-Master.hu - WTCC
    R3E GT3: GTR-Master.hu - GT3

  4. #29
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416
    THX

  5. #30
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Az elmúlt hetekben fórumokon, face-n többször előjött, illetve engem is többen megkerestek, hogy nem igazán értik az R3E fizetési rendszerét, mit és hogyan kell beszerezni, meg hogy egyáltalán honnan indul ez az egész. Ebben szeretnék némi segítséget nyújtani!

    Most a VRP vásárlást mellőzném, mert sokaknál még az alap játék sem volt meg, így inkább a közvetlen tartalom vásárlást mutatnám be, és ebben segít az alábbi videó is.

    Onnan indulunk hogy Steam-ről letöltöttük az alap ingyenes tartalmat (LINK), ugye ezt nem különösebben kell magyarázni, csinálta már mindenki ilyet, mint ahogy az ott látható 4 DLC beszerzése sem különösebben okozhat problémát.

    Itt egy "R3E Store"-n történő skin vásárlást fogtok látni, de autók (Cars), pályák (Tracks), pakkok (Packs) vásárlása is ugyan ez, illetve ez esetben a kifizetés, Steam pénztárcából történik, természetesen nem kötelező hogy a pénztárcád előre feltöltsd. 10€-s vásárlás felett a pontos vételárat is kifizetheted, az alatt viszont minimum 5€-t kér tőled, amiből majd a vásárolt érték lesz levonva.

    Nos tehát, a játék telepítve van, elindítod, bent vagy a főmenüben...



    Azt hogy miért 60fps-ben vettem fel a videót, a válasz: ...nem tudom!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 23. 08:32.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  6. #31
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Jövő vasárnap indula R3E SummerCup, bővebb infók itt!

    Mivel az R3E sajnos nem ad szerver log-ot, ezért a köridők rögzítésének és a nevezés módját még most dolgozzuk ki, 1-2 napon belül lesz pontos kiírás, de Ti már addig is tudtok készülni az első fordulóra!

    Szerdán rendezünk legközelebb R3E versenyt, tartunk egy Shakedown futamot GT3-as vasakkal a vasárnap induló Nyári Kupánkhoz
    Illetve ezentúl minden szerdán lesz R3E futam nálunk: két hetente WTCC kupa, váltott héten epdig FunRace-ek, amikhez meg lehet kombókat kérni!



    R3E - GT3 Shakedown futam!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 30. 11:04.

  7. #32
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498

    WTCC

    Sziasztok!

    Új vagyok az oldalon. Kerestem a WTCC nyári kupához fórumot, de nem találtam. Van vagy csak én vagyok vaksi, esetleg lesz-e ilyesmi.

  8. #33
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Új vagyok az oldalon. Kerestem a WTCC nyári kupához fórumot, de nem találtam. Van vagy csak én vagyok vaksi, esetleg lesz-e ilyesmi.
    Még nincs kiírva, 1-2 napon belül kint lesz és be lesz linkelve a topiknyitó hozzászólásba.

    Egyelőre a nevezés kérdésén dolgozunk még, mivel a dedikált szerver jelenleg nem képes regisztrálni a köridőket, így kénytelen leszünk a gyári leaderboard-ot használni és ennek részleteit pontosítjuk még...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 30. 10:40.

  9. #34
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Még nincs kiírva, 1-2 napon belül kint lesz és be lesz linkelve a topiknyitó hozzászólásba.

    Egyelőre a nevezés kérdésén dolgozunk még, mivel a dedikált szerver jelenleg nem képes regisztrálni a köridőket, így kénytelen leszünk a gyári leaderboard-ot használni és ennek részleteit pontosítjuk még...

    Köszönöm a gyors választ!
    Setupokat meg szoktátok osztani egymással,(mert sajna ahhoz elég hülye vagyok) vagy inkább gyári beállítások vannak preferálva?

  10. #35
    Mihály Gábris Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Tokod (Esztergom)
    Üzenetek
    25
    Sziasztok.

    Új versenyzőként szeretnék én is csatlakozni a nyári kupákhoz. Engem pont ez a két kategória érdekel a GT3 és a WTCC. Igaz kezdő vagyok, de nagyon fogok figyelni. És ma elkezdem a felkészülést. Azt szeretném kérdezni, hogy a futamok időpontja mikorra várható (Órát kérdezem, a dátumokat megtaláltam)? És pontosan, hogyan zajlik az egész. Mert ha a "Shakedown" futamoknak megfelelő időrend lesz akkor az nekem jó. Bár lehet csak a Practice felétől (20:30-tól) tudok csak becsatlakozni. A másik kérdésem pedig abból adódik, hogy még sose ligáztam. A futamra mindenki bekerül aki teljesít időt a qualifikáción?! Vagy van egy játékos limit? Mert kezdő létemre lassú is vagyok, és jó lenne tudni, hogy egyáltalán van e esélyem indulni. Hirtelen most ennyi jutott eszembe. Várom a holnapi futamot az lesz az első próbám, sok mindenre nem számítok, csak tisztán szeretnék célba érni!

  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a gyors választ!
    Setupokat meg szoktátok osztani egymással,(mert sajna ahhoz elég hülye vagyok) vagy inkább gyári beállítások vannak preferálva?
    Setup-olni mindig érdemes és általában mindig akad 1-2 élmenő, aki megosztja a saját set-jét.
    Addig is egy kis szakirodalom a cikk alján: Tippek, trükkök, turpisságok

    Idézet Eredetileg LnB írta Hozzászólás megtekintése
    Azt szeretném kérdezni, hogy a futamok időpontja mikorra várható (Órát kérdezem, a dátumokat megtaláltam)? És pontosan, hogyan zajlik az egész. Mert ha a "Shakedown" futamoknak megfelelő időrend lesz akkor az nekem jó. Bár lehet csak a Practice felétől (20:30-tól) tudok csak becsatlakozni. A futamra mindenki bekerül aki teljesít időt a qualifikáción?! Vagy van egy játékos limit?
    A qual mindig este 21:00-kor fog kezdődni és annyi szervert fogunk indítani, amennyi csak szükséges, így senki sem fog lemaradni!
    Lesz előzetes prekvalifikácó és nevezés, mint említettem ezek pontos részletein még dolgozunk, mert sajnos jelenleg még elég butácska dedi szerver...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 30. 11:03.

  12. #37
    Mihály Gábris Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Tokod (Esztergom)
    Üzenetek
    25
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A qual mindig este 21:00-kor fog kezdődni és annyi szervert fogunk indítani, amennyi csak szükséges, így senki sem fog lemaradni!
    Lesz előzetes prekvalifikácó és nevezés, mint említettem ezek pontos részletein még dolgozunk...
    Rendben, akkor gondolom elég a qual-ra odaérni. Azért kérdezem ezt mert ismerősöm máshol, másokkal játszik. És mesélte, hogy nekik van egy limit amit előzetesen teljesíteni kell. 40kör/pálya. Minden egyes futam előtt. De értem még kidolgozás alatt vannak a részletek, várom majd az információkat.

  13. #38
    Jut eszembe, nem lehetne valahogy leiltani a szeverre csatlakozást R3Res veresenyeken már quali alatt?
    Tudom ez szívás lenne minden későn érkezőnek és szerverről ledobottnak, de ezzel a belépéskor laggal meg mindenki szív. Én Macaun palánknak csaptam az autót egy új belépő miatt

    Szerintem jó lenne erre valami ideiglenes megoldást kiötleni amig meg nem oldják ezt a bugot a programban.

  14. #39
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    Jut eszembe, nem lehetne valahogy leiltani a szeverre csatlakozást R3Res veresenyeken már quali alatt?
    Tudom ez szívás lenne minden későn érkezőnek és szerverről ledobottnak, de ezzel a belépéskor laggal meg mindenki szív. Én Macaun palánknak csaptam az autót egy új belépő miatt

    Szerintem jó lenne erre valami ideiglenes megoldást kiötleni amig meg nem oldják ezt a bugot a programban.
    Szerintem a nyári kupák alatt ezzel együtt kell élnünk, szóban ugyan megtilthatnánk a belépést a qual alatt, de egy tesztkupa és egy friss szimulátort esetében ezt nem tartom most még indokoltnak. Jövő héten elvileg jön egy patch, aztán persze lehet ezzel is kezdenek benne valamit.

    Bár nem vagyok benne biztos, hogy erre egyáltalán van megoldás. AC esetében ugye elve szerverre lépés előtt betölt miden autót (ez azért nem jó, mert előre meg kell határozni az autók típusát, festését és darabszámát), más címek meg vagy láthatatlan, vagy pálcika autókat töltenek be és csak a boxba kilépéskor történik meg a valós betöltés. Szóval ez nem valószínű hogy BUG, ez inkább egy technikai korlát.

  15. #40
    Mihály Gábris Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Tokod (Esztergom)
    Üzenetek
    25
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a nyári kupák alatt ezzel együtt kell élnünk, szóban ugyan megtilthatnánk a belépést a qual alatt, de egy tesztkupa és egy friss szimulátort esetében ezt nem tartom most még indokoltnak. Jövő héten elvileg jön egy patch, aztán persze lehet ezzel is kezdenek benne valamit.

    Bár nem vagyok benne biztos, hogy erre egyáltalán van megoldás. AC esetében ugye elve szerverre lépés előtt betölt miden autót (ez azért nem jó, mert előre meg kell határozni az autók típusát, festését és darabszámát), más címek meg vagy láthatatlan, vagy pálcika autókat töltenek be és csak a boxba kilépéskor történik meg a valós betöltés. Szóval ez nem valószínű hogy BUG, ez inkább egy technikai korlát.
    Esetleg nem lehet menet közben jelszót változtatni? Vagy akár a qual kezdésekor tenni rá a jelszót? Mert ha alapból jelszavas a szerver, és lehet menet közben módosítani akkor ez félmegoldás lehetne. Persze aki véletlenül disconnectel annak így is vissza kell csatlakoznia. Nem néztem még a szerver indítást, ezért nem tudom, hogy működőkepés e amit írok.

  16. #41
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Tisztelt Szervezők!

    1. Remélem jó helyre írom a kérdésemet.
    2. Szeretném nagy tisztelettel megkérdezni, hogy R3E-vel tervbe van-e véve egy 1992-es DTM, vagy Touring Classics bajnokság, nem Fun verseny, hanem bajnokság, mert sajnos egyik autó típus sem volt benne a nyári bajnokság kiírásában. Sajnos a Wttc autók nekem nem tetszettek annyira, (megy a feneke úgy mintha valaki meglökte volna, nem tudok vele normálisan kanyarodni, nyilván egy set sokat segít), a GT-3-as autók meg nem érdekelnek.

  17. #42
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    1. jó helyre írod!
    2. a nyári kupa teljes programja kihirdetésre került, ennél több sorozat ha akarnák se férne bele a naptárunkba , szóval a 92-es DTM-es gépek a nyáron már csak Fun-ként férnek bele..

    Viszont ami Neked való kihívás lesz az az Assett Corsa - Alfa Historic kupa, ez a kis dög minden RWD fan igényét kielégíti!



    Én magam is ezt várom a legjobban...

  18. #43
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    1. jó helyre írod!
    2. a nyári kupa teljes programja kihirdetésre került, ennél több sorozat ha akarnák se férne bele a naptárunkba , szóval a 92-es DTM-es gépek a nyáron már csak Fun-ként férnek bele..

    Viszont ami Neked való kihívás lesz az az Assett Corsa - Alfa Historic kupa, ez a kis dög minden RWD fan igényét kielégíti!



    Én magam is ezt várom a legjobban...
    Szabi valahonnan ismersz.... én is várom az Alfát AC-vel, de most az ingyenes hétvégén jó sokat mentem a 92-es DTM-el és nagyon tetszett! Ezért kérdeztem, de ha nem lesz csak Fun .....

  19. #44
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Elindult az Assetto Corsa GT3 és Alfa Historic prekval:

    ..

    GT3: http://www.gtr-masters.hu/prequal/AC2015_SC1
    Alfa: http://www.gtr-masters.hu/prequal/AC2015_SC2

    Server1: GTR-Masters.hu #Prequal - GT3
    Server2: GTR-Masters.hu #Prequal - Alfa
    Pass: masters

    Az AC nyári kupák hivatalos kiírása a hétvége során elérhető lesz, addig is lehet már gyakorolni!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 06. 19:22.

  20. #45
    Vacillálok, hogy a RaceRoom GT3-as bajnokságot válasszam, vagy Assetto Corsában ugyanezt. Milyen érvek szólnak az egyik, illetve a másik mellett? Ilyenekre gondolok például, mint gépigény, a setupolás nehézsége, az autók kezelhetősége, ellenfelek, stb. Sok időm persze nincs eldönteni, mert holnap keződik az első!

  21. #46
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Vacillálok, hogy a RaceRoom GT3-as bajnokságot válasszam, vagy Assetto Corsában ugyanezt. Milyen érvek szólnak az egyik, illetve a másik mellett? Ilyenekre gondolok például, mint gépigény, a setupolás nehézsége, az autók kezelhetősége, ellenfelek, stb. Sok időm persze nincs eldönteni, mert holnap keződik az első!
    Csak dióhéjban:
    - Gépigény hasonló, talán AC-nak kicsivel erősebb kell
    - Setup AC-ben komplexebb. R3E-ben kevesebb az allithatóság, és azokat is kevésbé lehet monitorozni
    - GT3 autókat AC-ben talán nagyobb kihivás terelni. Könnyebb elfékezni, megcsúszni.
    - Ellenfél, hát azok mik vagyunk. Kétség ne legyen felőle, aki egyikben gyors, a másikban is az tud lenni.
    - Egyik szim sincs 100%-os állapotban. Mindkettőben vannak hiányosságok. AC-ben a kontaktok, lagkezelés elég idegesiitő. R3E-ben meg előfordul hogy eltünnek autók, vagy villódznak egy darabig.
    - Ha egy keményebb szimulátorra vágysz, ami több időt követel, jobban eltudsz mélyedni benne, akkor AC. Ha élvezni akarod inkább, akkor R3E

  22. #47
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Vacillálok, hogy a RaceRoom GT3-as bajnokságot válasszam, vagy Assetto Corsában ugyanezt. Milyen érvek szólnak az egyik, illetve a másik mellett? Ilyenekre gondolok például, mint gépigény, a setupolás nehézsége, az autók kezelhetősége, ellenfelek, stb. Sok időm persze nincs eldönteni, mert holnap keződik az első!
    Ezt próbáljuk meg kideríteni ezzel az "összehasonlító" tesztsorozattal.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  23. #48
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Kristofnak sokmindenben igaza van, en is ugy erzem, h az r3e-t siman lehet komoly set nelkul is normalisan vezetni az ac.-t mar nem annyira. Szerintem sokan erre gondoltak amikor azt irtak, h steril az r3e. Tenyleg ha elvezni szeretned a vezetest es konnyeden szeretnel versenyezni akkor r3e, ha meg szertenel megtanulni, setupolni es (szerintem) kozelebb kerulni az elohoz akkor AC

    Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI G6-L11-el

  24. #49
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Vacillálok, hogy a RaceRoom GT3-as bajnokságot válasszam, vagy Assetto Corsában ugyanezt. Milyen érvek szólnak az egyik, illetve a másik mellett? Ilyenekre gondolok például, mint gépigény, a setupolás nehézsége, az autók kezelhetősége, ellenfelek, stb. Sok időm persze nincs eldönteni, mert holnap keződik az első!

    Nagyon egyszerű. Próbáld ki mindkettőt, és amelyik jobban esik. Ennyi.

    Az R3-ban minden autó megkóstolható pár perc erejéig ingyen. Az AC (tudtommal) nem. (És ezzel a kérdés nálam el is dőlt. Nem fogok egy tesztért 45€-t kiadni. )
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 07. 05. 09:44.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  25. #50
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    - Egyik szim sincs 100%-os állapotban. Mindkettőben vannak hiányosságok. AC-ben a kontaktok, lagkezelés elég idegesiitő. R3E-ben meg előfordul hogy eltünnek autók, vagy villódznak egy darabig.
    A kontaktkezelés szerintem most már kifogástalan az AC-ban, feltéve ha nincs LAG.

    Ha meg LAG van, akkor jelenleg mindkét szimulátor elvérzik: AC-ban előre hátra ugrálnak az autók métereket, R3E-ben meg hol kámforrá válnak, hol újra előbukkannak a semmiből. Mindkettő rendkívül balesetveszélyes, ezért kérünk mindenkit, hogy szerverre lépés előtt csekkolja a rendszerét, hogy biztos ne okozzon a többieknek nem várt bonyodalmat az esetleges lagolásával...

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •