Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (63 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Masters Nyári Kupák - 2015

    Kedves Versenyzők!

    Ezen a nyáron az új generációs szimulátoroké lesz a főszerep és a már egy ideje nyüstől Assetto Corsa mellett jó alaposan meghatjuk a RaceRoom-ot (R3E) is, mely Race07 és GTR2 közvetlen utódjának tekinthető!
    Mindkét szimulátorral 2-2 ingyenes nyári kupát fogunk rendezni, melyben a GT, a TC és Historic verdák szerelmesei is mind meg fogják találni a nekik való szórakozást!

    .
    .
    ..

    A nyári programban szerepel WTCC 2014 és GT3-as megmérettetés a RaceRoom-mal, az Assett Corsa-val pedig a kis hőskor méregzsákot, az Alfa Romeo GTA-t fogjuk meghajtnai, valamint indítunk egy GT3-as sorozatot is, hogy a nyár végére eldönthessünk, hogy melyik szimulátorral vágjunk majd neki ősszel az éles GT bajnokságunknak! Ami fontos, hogy mind a 4 bajnokság azonos pályákon fog zajlani, hogy még kevesebb idő menjen el a pályatanulással és hogy még jobban összemérhessünk egymással a két szimulátor képességeit!

    Nyári Kupák:


    Assetto Corsa: elérhető a Steam-ről, a nyáron a Dream Pack-re is szükség lesz, ami a lézer szekkenelt Nordschleife és a 10 db igen impozáns autó miatt amúgy is kötelező vétel!
    Race Room: szintén elérhető Steam-ről, maga az alap program és hozzá néhány autó és pálya ingyenes, viszont a legtöbb tartalomért fizetni kell. A legjobban azzal jártok, ha beszerzitek mind közül a legolcsóbb DTM 2013 Experince Pack-ot, ami 9 pályát is tartalmaz, ezen kívül a nyár során csak Monza-ra lesz majd még szükség. Autókat illetően attól függően, hogy melyik kupában szeretnétek indulni, szükséges lesz egy WTCC 2014-es autóra és/vagy egy GT autóra... illetve akit elsősorban a GT kategória érdekel, annak megfontolanó vétel az ADAC GT Masters 2013 vagy 2014 Pack is, melyek szintén tartalmazzák a szükséges pályákat.


    Íme a teljes 2015-ös nyári naptárunk:


    Ezen felül a fennmaradó szerdákon R3E, keddenként pedig AC Fun futamokat fogunk rendezni!


    További részletes infók és SummerCup topikok a fenti linkeken!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 08. 17. 02:54.

  2. #2

    Unhappy

    Kár hogy nem lesz hungaroring

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg shodan írta Hozzászólás megtekintése
    Kár hogy nem lesz hungaroring
    FunRace-en még bármikor betehetjük, így ha lesz rá igény, akkor verseny is lesz a nyáron a Hungaroring-en és ősszel sem feledkezünk majd meg róla!

    A naptár összeállításakor az elsődleges szempont az volt, hogy mindkét szimulátorral azonos és lehetőleg gyári pályákon mejünk, illetve az R3E esetében, hogy a lehető legkisebb anyagi befektetéssel bele lehessen vágni a dologba. Sajnos a Hungaroring az AC-ben nem gyári tartalom és az akciós R3E Experience Pack-ekban sincs bent, csak is ezért eset most ki a rostán...


    ---------------
    Illetve aki nem tette volna még meg, az kérjük töltse ki ezt a RaceRoom felmérést:

    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 21. 20:16.

  4. #4
    Értem.
    Nem pont ide tartozik, de arra még kiváncsi lennék hogy Norbi ment e már a 2014-es autóval. Érdekelne hogy mi az ami hasonló és mi az ami nagyon más mint a valóságban.

  5. #5
    Szabi
    Egy olyan kérdésem lenne hogy RRE DTM bajnokságon nem é gondolkodtatok,akár 13-de 14-en is,már kipróbáltam a 15-gépet is na az meg aztán nagyon ütős lett.
    Gondolom ezek is már mint a 13-14 is megvan jó pár embernek.
    Érdemes lenne kipróbálni,akár fun jellegel is mert az ősztől ez is bekerülhetne egy bajnokságnak,persze ha van rá igény, csak hogy színesebb legyen a paletta

  6. #6

    Thumbs up

    Sziasztok!

    Ottleszek a WTCC2014-es versenyeken!

    MÁS: Jóbarátom R3E-ben vesz egy db WTCC2014-es gépet, (spórol) viszont pályaválasztásból eléggé tanácstalan. Olyan pályát vegyen, amit feltűntettetek a WTCC2014-es nyári kiírásban (Nürburgring, Monza, Zandvoort, Hockenheim, Oschersleben) vagy lesz más pálya is tesztelve?

    Üdv,
    Tibi
    Utoljára módosította: Beda Tibor; 2015. 06. 21. 17:39.

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Beda Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    MÁS: Jóbarátom R3E-ben vesz egy db WTCC2014-es gépet, (spórol) viszont pályaválasztásból eléggé tanácstalan. Olyan pályát vegyen, amit feltűntettetek a WTCC2014-es nyári kiírásban (Nürburgring, Monza, Zandvoort, Hockenheim, Oschersleben) vagy lesz más pálya is tesztelve?
    A Steam-es R3E csomagok közül közül a legjobb ár/érték arányt a DTM 2013 Pack képviseli, ami a DTM-es gépeken felül 9 db pályát is tartalmaz, tehát erre annak is érdemes beruháznia, akit nem érdekel a DTM! De bármelyik csomagot is veszitek meg a 3 akciós Experience Pack közül, mindhárom tartalmaz 6 db azonos pályát (Nürburgring, Zandvoort, Hockenheim, Oschersleben, Red Bull Ring, EuroSpeedway Lausitz) és ezekre fogunk mi is építeni a következő időszakban, ezeken felül a két legnépszerűbb pálya, azaz a Hungaroring és Monza fog még majd kelleni. Ezeken kívül nem nagyon fogunk bajnoki futamot rendezni más pályákon sem nyáron, sem ősszel, pont azért, hogy alacsonyan tartsuk a költségeket.

    Más népszerű pályák, ami sok embernek megvan a táblázat alpaján (Brands Hatch, Slovakiaring, Moszkva, Suzuka), azok fun futamon persze attól még szóba jöhetnek!

    Aki DLC csomagra ruház be, az utána a RaceRoom Store-ban már töredék áron juthat hozzá az European Track Pack-hez is, hiszen a már meglévő pályák költsége levonódik az árból!
    Ha vesztek valamilyen tartalmat, kérlek ne felejtsétek el frissíteni a táblázatot: R3E táblázat


    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Egy olyan kérdésem lenne hogy R3E DTM bajnokságon nem é gondolkodtatok, akár 13-de 14-en is, már kipróbáltam a 15-gépet is na az meg aztán nagyon ütős lett.
    Gondolom ezek is már mint a 13-14 is megvan jó pár embernek. Érdemes lenne kipróbálni,akár fun jellegel is mert az ősztől ez is bekerülhetne egy bajnokságnak, persze ha van rá igény, csak hogy színesebb legyen a paletta
    Igen, a DTM-es gépekkel is vannak terveink , és a nyár folyamán lesznek vele Fun futamok, illetve megfelelő fogadtatás és érdeklődés esetén ősszel bajnokságra is nyitottak vagyunk vele, csak most nyáron már nem fért bele..
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 30. 20:57.

  8. #8
    pályák
    Én sajnos csak az AC GT3-as futamain tudok részt venni, pedig szívesen kipróbálnám a R3E-t is a WTCC-s pakkal

  9. #9
    R3E-ben ugye ugy van h letöltöm az alap játékot ami ingyenes és hozzá megveszem a pakkokat?

  10. #10
    +lenne még egy kérdésem
    most ugye regisztráltam a raceroom oldalon
    ahhoz nem kell csatlakoztatni a steam fiókot?
    vagy pontosan hogyan jön meg majd steamhez a pack?

  11. #11
    Az imént jól bevásároltam, szóval valamelyik GT3 Kupában biztosan indulok. Hogy RaceRoom vagy Assetto Corsa az még kérdéses! Egyetlen probléma, hogy az Assetto Corsa egyik futama épp a Magyar Nagydíj estéjére esik. Hullafáradt leszek négy kemény nap után... (Sőt, lehet, hogy haza sem érek a kezdésre)

    Nincs más hátra, mint előre: vásárolok egy féléves szervertagságot, mint újonc

  12. #12
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi
    ...már kipróbáltam a 15-gépet is na az meg aztán nagyon ütős lett.

    Mi van? Se steamen se R3E-en belül nem találom. Hogy próbáltad ki? :O

  13. #13
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    R3E-ben ugye ugy van h letöltöm az alap játékot ami ingyenes és hozzá megveszem a pakkokat?
    most ugye regisztráltam a raceroom oldalon
    ahhoz nem kell csatlakoztatni a steam fiókot?
    vagy pontosan hogyan jön meg majd steamhez a pack?
    Röviden tömören, igen az alap, platform, ingyenes, nincs előfizetési diij, a tartalmakért (kocsi, pálya) kell egyszer fizetned, és elvileg csak azért amit használni is akarsz. Tudsz a steam-en vásárolni dlc-ket hozzá, meg a raceroom.store-ban is (ami böngészőben, meg magában a játékban is elérhető). Néha iigy, néha úgy az olcsóbb (pl vrp kupon, vagy ha pack-ba vásárolsz), kicsit szétkell nézni elötte.

    Raceroom oldalon regisztrálsz, és amikor a játékot elindiitod, akkor is kérni fogja ugyanazt a hozzáférést. A játékot kell a raceroom-os accoddal összekapcsolni (innen már tudni fogja mid van meg).

    Az összes kocsit kitudod próbálni ingyen, egy tesztpályán.
    Utoljára módosította: Kettel; 2015. 06. 21. 21:18.

  14. #14
    Idézet Eredetileg NamathX írta Hozzászólás megtekintése
    Mi van? Se steamen se R3E-en belül nem találom. Hogy próbáltad ki? :O
    DTM 2015 Virtual Championship

  15. #15
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése

    Igen, közben rátaláltam. Köszönöm!

  16. #16
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs más hátra, mint előre: vásárolok egy féléves szervertagságot, mint újonc
    Azt tartogasd meg őszre, a nyári kupákhoz nem kell szervertagság..

  17. #17
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Elszédülök, mire ebből a táblázatból kibogarászom a talán érdekes és tök érdektelen infókat...

  18. #18
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Elszédülök, mire ebből a táblázatból kibogarászom a talán érdekes és tök érdektelen infókat...
    legérdekesebb hogy Hungaroring van meg a legtöbbeknek, annak ellenére hogy nincs benne abba a 6 pályába amit az experiences-ek tartalmaznak, ahogy a második legnépszerűbb Monza sem

  19. #19
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Elszédülök, mire ebből a táblázatból kibogarászom a talán érdekes és tök érdektelen infókat...
    Pedig még be is színeztem neked szép igényesen!

    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    legérdekesebb hogy Hungaroring van meg a legtöbbeknek, annak ellenére hogy nincs benne abba a 6 pályába amit az experiences-ek tartalmaznak, ahogy a második legnépszerűbb Monza sem
    Ezek vannak bent a WTCC 2013 Pack-ben (+Suzuka), amit korábban sokan megvettek, illetve gondolom ez a két legnépszerűbb pálya, amit az első ismerkedés során mindenki valamilyen úton-módon beszerez. Én is ezt a kettőt vettem meg először bő fél éve...

  20. #20

    Kösz a tippeket!

    Köszönjük a tippeket. Tegnap be is vásárolt egyik jóbarátom. DTM 2013 illetve egy db WTCC 2014 Honda Civic. Nem tud belépni a fórumba, de írt a facebook oldalatokra, ahol megadta melyik e-mail címmel regisztrált. Remélhetőleg hamarosan kitölti az excel táblát ő is.

  21. #21
    Nordschleife nélkül AC GT bajnokság? Hát őőőőő...
    És Oschersleben mióta van AC-ban? Nem találkoztam még vele (mostanában már nem is követem a modokat).

    De hogy jót is mondjak: Alfa Romeo GTA Imádnivaló kis kocsi, nagyon élvezetes vezetni.
    Utoljára módosította: gaall; 2015. 06. 22. 12:28.

  22. #22
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Nordschleife nélkül AC GT bajnokság? Hát őőőőő...
    És Oschersleben mióta van AC-ban? Nem találkoztam még vele (mostanában már nem is követem a modokat).

    De hogy jót is mondjak: Alfa Romeo GTA Imádnivaló kis kocsi, nagyon élvezetes vezetni.
    R3E-ben nincs (még) Nord és az egyik fő szempont volt, hogy a korrekt és tartalmas összehasonlítás érdekében teljesen azonos pályákon menjünk az AC és a R3E GT3-as nyári kupán.
    A két utolsó pálya az AC-ben pedig mod lesz, illetve reméljük Zandvoort is az ígéretek szerint időben megérkezik.

  23. #23
    Sziasztok
    a GT3-as futamokhoz mit kell megvenni mert most nem annyira tiszta nekem kicsit nagy a hasonlóság
    A játék szerinti GTR 3-at vagy az ADAC 2013 / 2014 valamelyikét ?

  24. #24
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok
    a GT3-as futamokhoz mit kell megvenni mert most nem annyira tiszta nekem kicsit nagy a hasonlóság
    A játék szerinti GTR 3-at vagy az ADAC 2013 / 2014 valamelyikét ?
    Mindegy, mindhárom GT3-as csomagot engedélyezni fogjuk a szerveren.
    Én mindenesetre a legújabb ADAC GT Masters 2014 Pack-et javaslom... vagy abból 1 autót külön, ha a pályák már megvannak és elvagy 1 verdával is.

  25. #25
    lesz WTCC tesztelesre szerver inditva? THX

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •