Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (55 összesen)

Téma: HTCM - TV Közvetítés infók

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

    HTCM - TV Közvetítés infók

    Ebben a topikban lesznek megtalálhatók mindig az aktuális HTCM futammal kapcsolatos infók, elsősorban a TV közvetítés (AAR TV) elősegítéséhez.

    Az első hsz-t mindig frissíteni fogjuk, a topik többi részében pedig kérném, hogy minden résztvevő (aki szeretne magáról hallani a közvetítésen, vagy szeretné, hogy legalább a nevét helyesen ejtsék ) írjon pár sort magáról, a mintát mutatom a második hsz-ben. Akinek van még ötlete, hogy mi szerepelhetne itt, az jelezze bátran!


    Aktuális futam információk:

    HTCM7 - Futamok topikja

    Aktuális bajnokság információk:

    HTCM7 - Tavaszi Szezon


    Versenynaptár, Prekvalifikáció, Szabályzat, Bajnokság állása + versenyzők profilja (klikk a nevekre)


    Ami a szerveren kell:

    Race07, Race On, STCC, STCC2



    -------------------------------------------------

    Előző bajnokság HTCM6 végeredménye:
    http://www.gtr-masters.hu/standing/htcm6/tavasz

    GTR-Masters bemutatkozás és ligatörténet:

    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...utatkoz%C3%A1s
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 02. 04. 23:05.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Név: teljes név + helyes kiejtés fonetikusan, nicknevek (a fórumból, vagy ahogy más ligákból ismernek)
    Személyes adatok: születési év + aktuális kor, származási hely, lakhely
    Szimulátoros múlt: mióta szimulátorozol, hogy kezdted, miket próbáltál, melyik a kedvenced (csak röviden )
    Online élet és eredmények: Milyen évben mely ligákban indultál, milyen eredményeket értél el (felsorolás szintjén)
    Cockpit-em elemei: kormány, pedál, képernyő, stb
    Én és a Masters:
    hogy találtál ránk, miért itt versenyzel, mit szeretsz itt?
    Erősségek/Gyengeségek: miben vagy jó a pályán és miben kell még fejlődnöd?
    Érdekesség: Egyéb, amit fontosnak tartasz magadról elmondani


    Szeretnék kérni mindenkit, hogy tartsa magát a formához és fogalmazzon minél tömörebben és átláthatóbban, ezzel is könnyítsük a kommentátor dolgát. Természetesen nem kötelező minden adatot kitölteni. Kisregénnyekkel és főleg a hülyeséggel kíméljetek!


    Illetve ha másra nem is, legalább ez arra jó lesz, hogy kicsit jobban megismerjük egymást..
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 02. 13. 14:51.

  3. #3
    Vétek Csaba Versenyző RWD logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    580
    Név: Vétek Csaba, nick: RWD
    Személyes adatok: 91-ben születtem (22), Komárom Esztergom-megyéből származom
    Szimulátoros múlt: 2011 óta szimulátorozom, aktívan RACE sorozatban veszek részt, illetve a GTL ligában. Hébe hóba LFS mókázás.
    Online élet és eredmények: HGTLM7, HGTLM8, HTCM5 (6. hely), HTCM6 Tavasz (7. hely)
    Cockpit-em elemei: Logitech G25 (gyári), íróasztal, mezei szék, 19 colos Samsung monitor, DDRII memóriás PC (nem mai csirke)
    Én és a Masters:
    Ha jól emlékszem, teljesen véletlenül találtam az oldalra. Zseniális a banda, profi a szervezés.
    Erősségek/Gyengeségek:
    Érdekesség: Élljen az RWD, az FWD hurkalé.
    Amúgy tanulok még, közgáz fősuliban, illetve van egy autószerelő szakmám. Mindennapokban egy '81-es Toyota Starletet vezetek, természetesen a jó végén hajt.


    Köszi Szabi!*
    Utoljára módosította: RWD; 2013. 08. 27. 18:51.

  4. #4
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Név: Vent Ákos ( ejtsd: Vent Ákos ), SFAkos
    Személyes adatok: 1989.06.06 tehát 24, Siófokon születtem, Győrben nőttem fel, most pedig Pesten lakok.
    Szimulátoros múlt: 1-1,5 éve kezdtem billentyűzettel majd billentyűzettel és egérrel ( igen, azzal kanyarodtam )kb 1 éve van kormányom. Szimulátorok: rFactor, Race07-el itt kezdtem el az előző szezon felétől kb. Most éppen ez a kedvenc GTL-el ismerkedek..
    Online élet és eredmények: Hopto ligában kezdtem (rFactor), most pedig itt vagyok. Eredményeket nem kezdem el sorolni mert sose érne vége... szóval nincsenek még.
    Cockpit-em elemei: Logitech DFP, Notebook-ról nyomom (15.6"), ezért egy nagy monitor beszerzése van most tervben egyenlőre.
    Én és a Masters:
    Nem tudom már hogyan tévedtem ide, valahogyan böngészés közben és bevallom azért Michelisz Norbi, Wéber Gábor neve miatt is keltette fel az érdeklődésemet először. Aztán többször visszanéztem, majd regeltem, megvettem a játékot és itt vagyok. Tetszik a profi lebonyolítás, szervezés, jó és átlátható honlap valamint a segítőkész emberek. Szerintem egy jó közösség, ahol sok olyan versenyző van akitől lehet tanulni.
    Erősségek/Gyengeségek: Fejlődnöm mindenben...
    Érdekesség: Imádom az Alfa Romeo-t és mindent ami olasz. Tagja is vagyok az Alfa Amore-nak (www.alfaamore.hu) szóval csak jókat mondani rólam, ha már AAR TV!


  5. #5
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Életkor
    33
    Üzenetek
    191
    Leírom Én is hátha bekerülök a TOP25be

    Név: Lehoczky Dávid (ejtése: Lehocki Dávid) nick: Dawe2
    Személyes adatok:
    1991-ben születtem (22) Budapesten, de jelenleg Pécelen élek
    Szimulátoros múlt:
    Régebb óta játszok de az első komolyabb versenyemet a 2012es vsr.hu-n indultam és 2013ban a tavaszi szezonba kerültem ide át (Matejka Zoltán invitálására)
    Ezeken kívül nagyon sok szimulátorral játszok/játszottam,többek közt Forza 1től 4ig,GTR-GTR2,Race,LfS,Colin McRae sorozat

    Online élet és eredmények:
    Live for Speed szimulátorral játszok már 5-6 éve és kb 3 hónapja kezdtem el driftelgetni
    Cockpit-em elemei:
    Gyári Logitech G25 és egy ebédlőszék (bár remélem nemsokára le tudom cserélni), 17'' Hanns-G TFT monitor
    Én és a Masters:
    2009ben csatlakoztam,de valamiért csak a tavaszi szezonra jelentkeztem először a szervezés meg fenomenális
    Erősségek/Gyengeségek:
    Tanulni kell nagyon sokat
    Erősségem nincs, Gyengeségem hogy gyorsan elmelegítem a gumikat és elfékezem magamat a pályán, nincs ritmusom amit tudnék tartani folyamatosan a verseny alatt.
    Érdekesség:
    Szabadidőmben 1:18-as méretarányú modelleket gyűjtők,adok-veszek és átépítek párat.
    Utoljára módosította: Dawe2; 2014. 02. 17. 13:04.

  6. #6
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Név: Diczházi Péter (ejtsd: Dicházi, simán C-vel)
    Személyes adatok: 33 éves vagyok,80-ban születtem Dombóváron és ott is éltem 32 évig. Tavaly költöztem családommal Győr-Moson-Sopron megyébe Levél nevezetű kis faluba Mosonmagyaróvár mellett. Nős vagyok, van egy 5 és fél éves kislányom.
    Szimulátoros múlt: a 2012-es Masters Nyári Seat kupával kezdődött minden, akkoriban ismerkedtem a szimulátorozással. Nem emlékszem hogyan akadtam az oldalra, megtetszett nem AI ellen menni, kipróbáltam és itt ragadtam.
    Online élet és eredmények: néha belekóstolok a GTL-be, de leginkább a Race07 / WTCC a világom.
    2012 Nyári kupa - 5. hely
    HTCM6 Őszi szezon - 3. hely
    HTCM6 Tavaszi szezon 8. hely, csapat 3. hely (DAPE Motorsport, Kelemen Dáviddal és Vétek Csabával) (ejtsd: DAPE)
    2013 Nyári kupa - 3. hely
    Cockpit-em elemei: fotel, íróasztal, 24"-os monitor, jelenleg egy mezei G25 de nagyon fáj a fogam egy PTR loadcell-re
    Én és a Masters: Szenzációs a társaság és szuper a rendezés! A pogácsa is finom.
    Érdekesség: Én lennék a HTCM plakátfelelőse.
    Utoljára módosította: Petryx; 2013. 10. 05. 16:28.


  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Név: Kiss Szabolcs, nick: neilszab (és azé' ez, mert 8 évesen életem első számítógépes regisztrációjánál nem tudtam jobbat kitalálni )
    Személyes adatok: 1986 (27), első 18 év Zalaegerszeg, majd egyetem, Budapest és fent ragadás
    Szimulátoros múlt: amióta csak emlékszem, tolom (első szerelem), 2006-ban vettem az első kormányom, azóta végigpróbáltam mindent, ami létezik. Fő szerelemem a hőskori gépek, a sínautózás langyiknak való!
    Online élet és eredmények: vmi neve nincs F1C ligában kezdtem 2006-ban, majd fél év után rátaláltam a GT Legends-re és vele a Masters-re, azóta itt tolom (pár kisebb kitérővel). Legjobb helyezés 5., de TOP10-be azé' illik beférni.
    Cockpit-em elemei: Logitech G25, PTR Pedál, 24'-es monitor + összetákolt versenyzős üléspozíció
    Erősségek/Gyengeségek:
    Ami megy: interakciók, előzés, védekezés, kiidegelés és 1 gyors kör összerakása. Ami kevésbé: Folyamatos konstans stabil teljesítmény, hibamentesség.
    Érdekesség: cikkek írása (pl: Kormány Kalauz), a liga életének terelgetése..
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 08. 24. 03:17.

  8. #8
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Név: Kelemen Dávid, nick: Keca
    Személyes adatok: 1988 (25), érettségiig Eger, onnantól Pest
    Szimulátoros múlt: 2007-ben vettem meg életem első kormányát. Aztán LFS-el játszottam sokat, de csak single-be. 2012-től Race07.
    Online élet és eredmények:
    2012 Nyári kupa - 10. hely
    HTCM6 Őszi szezon - 6. hely
    HTCM6 Tavaszi szezon 6. hely, csapat 3. hely (DAPE Motorsport)
    Cockpit-em elemei: íróasztal, konyhaszék, Logitech G25+Nixim fékrugó, 24" monitor
    Erősségek/Gyengeségek: Gyorsköröket már egész jól sikerül összehozni, futamon viszont nagy nyomás alatt becsusszannak hibák.
    Érdekesség: Éljen az RWD és a BMW. Részt vettem a Totalcar Extrém Rutin műsorában

  9. #9
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Név: Vida Zoltán nick: Zoliee
    Személyes adatok: 1978 (35) Szentendrén születtem, de Pest megyében Pomázon éltem szüleimmel 30 évet, 5 éve költöztem Óbudára (Békásmegyer) saját családommal. Van egy 5 éves kislányom.
    Szimulátoros múlt: Hát offline vagy 15-20 éve még C64-es időkbe nyúlik vissza első ilyen élményem. Lehet sokaknak semmit nem mond, de GP sorozattal és társaival játszottam először. Az első kormányos élményem a GTR 1-hez fűződik 2003-ban, de akkor még szintén csak offline nyomtam. 2011-től kezdtem el online versenyezni itt illetve egy másik ligában, a Race sorozat illetve a GTR 2, GTL a kedvenc játékaim.
    Online élet és eredmények:
    2011 - GTR Masters Nyári kupa 2011 - 7. hely
    2011 - GTR Masters HTCM 5 - 18. hely
    2011 - VSR BTCC 2011 TC kategória - 7. hely
    2012 - VSR-PSRL Porsche Super Cup - 21. hely
    2012 - VSR Cruze Cup TC kategória - 4. hely
    2012 - GTR Masters Nyári kupa 2012 - 66. hely
    2012 - VSR HTCC 2012 TC kategória - 12. hely
    2012 - HROC WTCC 2012 - 62. hely
    2013 - GTR Masters HTCM 6 Tavasz - 31. hely
    2013 - GTR Masters Nyári kupa 2013 - ?. hely
    Cockpit-em elemei: Íróasztal+főnöki gurulós szék+Logitech DFGT+19"-os 4:3-as monitor
    Én és a Masters:
    Online szerettem volna versenyezni a Race sorozattal és így találtam a Mastersre. Jók a versenyek, megfelelő a szervezés.
    Erősségek/Gyengeségek: Most mondhatni stabilan minden versenyt befejezek és nem megyek bele kétes szituációkba. Amiben fejlődnöm kellene az a gyorsaság, mert messze vagyok még az élmezőnytől.
    Érdekesség: VSR-ben BT tag voltam és rengeteg cikket összefoglalót írtam a honlapjukra. illetve szervezésben is részt vettem egyéb háttérmunkákat végeztem.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 09. 12. 18:13.







  10. #10
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Mivel holnap verseny, így nem árt tisztázni pár apróságot....
    Név: Szalafai Fedor (így is mondják), nick: Flexibilis, és nem vagyok orosz, nem is beszélek oroszul
    Személyes adatok: 1974, vagyis 39 év, Pécsen születtem, Kaposváron élek családommal, két gyerkőcöm van, egy fiú és egy lány
    Szimulátoros múlt: nagy múltam nincs, 2012 nyári szezonban kezdtem, azóta itt vagyok. Előtte, amíg nem tudtam csatlakozni nyomtam néhány futamot a RaceDepartmenten tanulásnak. Néha megfordulok még ott, WTCC-ben és GSC V8-ban, fun jelleggel.
    Online élet és eredmények: 2012 nyári kupa 3. hely. HTCM 6 ősz, 3 versenyt kihagytam és ha jól emlékszem a végén 8. lettem (bár lehet, utána kéne néznem), HTCM 6 ősz eredménye nem értékelhető, mert 3 kocsival hajtottam végig, vagyis így kétszer lenulláztam az állást.
    Cockpit-em elemei: 22-es monitor, irodai gurulós székre szerelt Ford Scorpio ülés (csak a kényelem miatt), G27 kormány, AP Electrix load cell fék (Tilust kerestem, de nem találtam meg sajnos) és hosszabított pedálok.
    Én és a Masters:
    A játék cirka 2010-óta van meg, kicsit mentem AI-k ellen, aztán amikor rátalátam erre a fórumra, akkor eldöntöttem, hogy csatlakozok és igen sokat tanultam azóta. A többi ligához képest a TC versenyek itt abban az időpontban vannak, ami nekem megfelel a két gyerkőc mellett (korábbi kezdés igen macerás lenne...). A fórumot olvasva nagyon sok apróságot ki lehet hámozni és ebből elég jól meg lehet tanulni "vezetni".
    Erősségek/Gyengeségek: az FWD-kkel jól megy a dolog, a roncsderbi mentes versenyeken rendszerint a TOP10 nem probléma. Az RWD-vel még bírkózom, szeretem, de valahogy még nem megy úgy, ahogy szeretném.
    Érdekesség: NEM VAGYOK OROSZ!
    Utoljára módosította: Flexibilis; 2013. 08. 27. 12:35.

  11. #11
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Név: Ledzényi László Nick: Wega
    Személyes adatok: 1987 (26év) Békéscsaba
    Szimulátoros múlt: 2004 óta eleinte offline utána online, 2009 óta GTR-Masters
    Online élet és eredmények: 2007-2009 HRC-Maszim, 2009-> GTR-Masters
    Cockpit-em elemei: Állvány, Logitech DFP-Fanatec Clubsport, 22' LCD
    Én és a Masters:
    Taky nyomán kerültem ide kezdetekbe a HGTRM, majd később HTCM versenyző, 2010 óta HGTRM,2012 óta pedig HTCM szervező és versenybíró. Szeretem a liga profizmusát melynek alapjait szervező elődjeink és alapítóink fektették le és mi ezt tovább visszük.
    Erősségek/Gyengeségek: Van kitartásom, ha valami nem jön össze elsőre nem adom fel, gyengeség, a viszonylag kevés idő a gyakorlásra.
    Érdekesség: Privát életben autószerelőként tevékenykedek, szabadidőmben autósportot nézek.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 09. 12. 18:11.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  12. #12
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Név: Verpeléti József alias prost, és igen kis pével, mivel a nagy P-st nem lehet űberelni.
    Személyes adatok: fiatalon születtem, viszont jövőre belépek az ötödik x-be, így majd vén hülyeként rontom tovább a levegőt. És Kecskemét az én városom.
    Szimulátoros múlt: 1985-ben kezdtem ZX Spectrumon az első nagy F1-es szimulátorral (Chequered Flag), aztán Amigán F1GP, majd pc-n F1GP 2-3-4, F1 Challenge, ETCC mod, majd jött a Simbin korszak.
    Online élet és eredmények: F1GP 3-4, F1 Challenge, ETCC mod hotlap bajnokságokban, majd GTR2 Race7 itt a Masters-en a HTCM 3 óta. A legbüszkébb az F1GP3-as WR-re vagyok, amit a Hungaroring-i pályán értem el a kőkemény nemzetközi mezőnyben. Soha nem tudták megjavítani.
    Cockpit-em elemei: G27 egy 20"-os monitorral, sima számítógépasztal és szék
    Én és a Masters:
    mindig is szimulátorbuzi voltam és ahogy az online korszak beindult, a GTR2 oldalvizén idetaláltam.
    Erősségek/Gyengeségek: látásom évről-évre romlik, nincs load cellám, viszont lelkesedéssel pótolom az ebből adódó hátrányokat.
    Érdekesség: Én sem vagyok orosz.
    Utoljára módosította: prost; 2013. 08. 27. 12:16.

  13. #13
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Név: Sörös Gábor / helyesen pont úgy, ahogy az előbb /Becenevem:Söri /Bacardi-Cola-t nem a sört szeretem /

    Személyes adatok:
    1979-ben születtem, 34. évemet taposom. Veszprémben lakom és itt is születtem. /szeretem nahh /

    Szimulátoros múlt:
    Commodore 64 -el kezdtem Accolade stb.. majd a 92' - 93'-as Indycar, Nascar /az egyik legjobb játékok voltak azóta is évjárat-élvezet értékben/ meg ami szimulátor volt kb. minden. Később jöttek a rally szimulátorok /Colin M 1-4 -ig, Richard B. / Dirt3, Toca3, majd LFS. Ezeket mind billentyűzettel. 2013 márciusa óta szimulátorozom onlány a race07-el. 1 hónap billentyűzet, majd beruháztam egy Momo-ra, majd egy G25-re. Ha már sok kicsit a gyorsaság beülök az Euro Truck szimulátorba és elpöfögök.. / ha nem 150-el megyek szlalomban épp az autópályán / Amennyiben a játékok engedték mindig belső nézetből mentem és megyek is.

    Online élet és eredmények:
    Nahh az nincs sok egyelőre.
    Egyéni: 2013 - Racing Club - Hungary RC-HURC1 3. hely /Az a rohadt egy pont! /
    Csapat: 2013 - Racing Club - Hungary RC-HURC1 / Lendület Team/ 1. hely

    Cockpit-em elemei:
    G25, pedál G25 Load Cell, Samsung 22" Led TV-Monitor, Bodnár Leo kábel. Telon pedig, ha kirakom GTR2/Race07 Dashmeter. És egy házilag barkácsoltan vett állvány, ülés stb.

    A Masters és Én:
    Ismertem az oldalt rég óta szegről - végről , de komolyabban június körül kerültem ide azt hiszem egy guugli setup keresés közben. Olvasgattam - megtetszett. Aztán jó fej volt az Admin is / Szabi/,mert egy másik ligához / ami nem volt liga akkor / való tartozás után sem éreztette,hogy más lennék. Ritka dolog szerintem. Köszönet érte itt is. Kipróbáltam a nyári kupán a Sebring-i futamot, nem is ment rosszul és korrektek a versenyzők is így beneveztem a bajnokságba is.

    Erősségek/Gyengeségek:
    Erősség: Elég precízen tudok vezetni és gumikímélően. Általában a gumim fele olyan gyorsan kopik ,mint akik agresszívan vezetnek. Gyengék: Sajnos egyelőre /e.ü. okok miatt/ csak jobb lábbal tudok gázt adni és fékezni is így azért sok bent marad a pályán a bal láb fék hiánya matt.
    Amin változtatni kell, és az egyik gyengém is egyben,hogy néha túl sokat akarok és bele megyek olyan előzésbe amibe már nem kellene. Értsd.: Verseny utolsó kör-utolsó kanyar 3. helyért előzés..fal, kocsi kuka és egy biztos 4. hely helyett és 0 pont. Az ilyen helyzeteket kell megtanulnom jobban kezelni és biztos versenyeredményeket elérni. A másik néha kicsit agresszívabb kellene vezetnem, ami a való élettől eltérő fizikát hozna létre, de itt ideig-óráig megengedhető.

    Érdekesség:
    Forog a Föld... Nem vicc.. pár ember tudná, kapaszkodna .. Ezen az eget rengető felfedezésen kívül egy másik ligát igazgatok másodmagammal.
    -úsztam
    -vitorláztam
    -kézilabdáztam
    -majd 20 évig fociztam versenyszerűen / flúgos kapus /

    A jó képességű Isuzu Diesel Vectrámmal vettem részt szlalomversenyen 2x . Kategória 2. és 3. hely / kategória 1600cc fölött ömlesztve. 2 Subaru wrx egy Subaru 2i meg én. Jahh erre büszke vagyok nahh /

    Hobbiból egy ideig gokartozni jártunk egy baráti társasággal Győrzámolyba /meg ahol épp gokart volt/

    ui: szeretnék ,majd egyszer én is annyit írni az onlány részhez,mint a Cola
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 11. 15. 11:14.

  14. #14
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514
    Név:Pechnig Rezső ejteni: Pehnig Becenév: Rezsesz
    Személyes adatok: 1970 ben születtem 43 éves vagyok,Budapesti,van család,gyerek,meg miegymás.
    Online élet:GPL el kezdtem,majd folytattam a GTR-Mastersben sok évig,aztán áttértem az IRacing re,de két évnél többet nem bírtam finanszírozni,ugyhogy visszatértem a jó öreg GTR-Mastershez.Két évig szerveztem,és pálybíróskodtam a GTR-Mastersben
    Játékstílus:Öregesen megyek már,prekvalifikációban lassu vagyok,versenyen szeretem a széles autó taktikáját,szeretek lökhárítót lökdösni csak bosszantás céljábol,és tükröt nézetni az elöttem haladóval.
    Érdekesség:RC drift (1:10),ésAirsoft a hobbym a szimulátor mellett.
    Utoljára módosította: Pechnig Rezső; 2013. 09. 15. 09:38.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  15. #15
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375
    Név: Matejka Zoltán a.k.a. zolibphc
    Személyes adatok: 1981-ben születtem (32), Budapesten, itt is élek
    Szimulátoros múlt: isten igazából 3 éve találkoztam a szimulátorozással, de az első 1-1,5 évben inkább skinezés, "modolgatással" ütöttem el az időm. A Race sorozat mellett pár hónapja az iRacing, ami beszippantott teljesen
    Online élet és eredmények: Kiemelkedő eredmények mellőzésével itt a mastersen kezdtem pár futam erejéig a HTCM 4-ben, de megfordultam a VSR-en, és a HROC ligákban is
    Cockpit-em elemei: Logitech G27, mezei irodai szék, és egy Acer 23'-os monitor, persze asztallal
    Én és a Masters: anno a google-on keresztül találtam rá a ligára, kisebb-nagyobb kitérőkkel csak-csak visszatérek, mind szervezésben, mind társaság szintjén itt érzem magam a legjobban
    Erősségek/Gyengeségek: 1-1 gyorskör összerakására képtelen vagyok, képességeimhez mérten viszont a versenyeken konstans,- stabil köröket hozok, valamelyest kompenzálva lassúságom!
    Érdekesség: Hobbi a szimulátorozás mellett a foci (Forza Inter), és hamár az aktív "pályafutásom" megszakadt, edzőként kezdem bontogatni a szárnyaim (U-8), amint munkahelyem ezt lehetővé teszi.
    Emellett a hardcore zene, ami örök!

  16. #16
    Huber Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2011. 06. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    89
    Név: Huber Péter (fonetikusan is) Nick név: Peter Speed
    Személyes adatok: 1995-ben Budapesten születtem, jelenleg még 18 éves vagyok és Budapesten is élek
    Szimulátoros múlt:
    2009 Gtr2 (offline)
    2011/12 már online HGTRM9
    2012/13 HGTRM10
    2013/14 HTCM7
    Online élet és eredmények: HGTRM10 Donington: szabad edzés 1. és szintén ezen a versenyhétvégén az időmérőn 3.. Legjobb verseny eredmény: HGTRM10 Belgium 6.
    Cockpit-em elemei: Logitech G27, Íróasztal, egy sima szék, LG Flatron Monitor.
    Én és a Masters:
    A keresztapukám hívott mert láttott bennem valamit. Azért versenyzek itt mert jó a hangulat és remélem hogy egyszer kikerülhetek innen a valóságba. Azt szeretem nagyon itt hogy sok erős versenyző van és azt is hogy mindenki egyenlő eséllyel indul
    Erősségek/Gyengeségek: Egy körön nagyon jól megyek néha, de a versenyen nagyon darálom a gumikat, lágyítani kéne a vezetésemen.
    Érdekesség: Jelenleg tanulok, a Fáy András MSZKI-ban. Nagyon szeretek papír maketteket építeni, elsősorban Forma 1-es gépeket csinálok.

  17. #17
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Név: Balogh Tamás (ejtsd: Balog Tamás néma h-val) Nick: Tomcy (ejtsd: Tomci)
    Személyes adatok: 1985, 28 éves vagyok Kisbér a városom
    Szimulátoros múlt: Amióta élek mindig az autó az autó volt a hobby, F1 GP2, GP3, Viper Racing, Colin1-2-3-4, RBR, GTR1-2, Race06-07, Flat Out(gondolom nem meglepő ) az online szimezést RBR-el kezdtem, majd hamar váltottam GTR1-re a mastersen, mert untam a csak idővel való versenyzést, és azóta megragadtam itt.
    Online élet és eredmények: RBR felejthető eredménnyel, GTR1, GTR2 (Itt több összetett 3. és 2. helyet szereztem csapatban a Top Crash-el aminek a vezetője vagyok voltunk elsők is)
    Cockpit-em elemei: G27, 22" moncsi, sima irodai szék
    Én és a Masters:
    Már nem tudom hogy találtam ide, ha jól emlékszem akkor simán a neten keresgéltem és megtetszett, azért versenyzek itt, mert imádom ezt a csapatot, rengeteget tudunk egymással és egymáson röhögni, és ettől függetlenül egy profi liga! Meghatározó élmény volt közel egy szezont végig TS-eznem a Dexter Team-el ahol Csicsi és TT-n kívül még Ceglédi Csabi ott volt, és eszméletlen sokat röhögtünk(mocsok perverz banda ).
    Erősségek/Gyengeségek: Fejlődni szinte mindenben, amiben talán jó vagyok, hogy stabilan tudok menni kevés hibával, és viszonylag jól védekezek. A támadásokban kell még sokat fejlődni és kellene még egy kis tempó...
    Érdekesség: Imádom a SUBARU-t, friss házas vagyok, ezek mellett japán autó rajongó, van egy 2007-es Suzuki Swift Sportom ami szerepelt már teszten a TC-n és a Garázs TV-ben, amúgy a Telekomnál dolgozom Győrben értékesítőként, mellette most autószerelőnek tanulok, mert érdekel.
    Utoljára módosította: Tomcy; 2013. 09. 16. 22:46.

  18. #18
    Vass Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 01. 23.
    Város
    Ziliz
    Életkor
    37
    Üzenetek
    6
    Név: Vass Gábor, nick: fess
    Személyes adatok: 1986, 26 éves vagyok. Szabolcs megyéből származok, egy kis faluból, Laskodról, de jelenleg legtöbb időmet Miskolcon töltöm el, egyetem miatt, ha minden igaz decembertől gépészmérnök leszek.
    Szimulátoros múlt: 4-5 éve RBR-el kezdtem, Race07t-el folytattam, kisebb-nagyobb kihagyásokkal ez meg is maradt, de közben el-el kalandoztam f1 201X és a dirt sorozat felé is. Az aktuális farming simulatorral is mindig játszok úgy egy hónapig
    Online élet és eredmények: Gocompete ligában indultam f1-el, valahol a középmezőnyben végeztem, ahogy a WTCC bajnokságban is.
    Cockpit-em elemei: logitech force ex, sima irodai szék, 19" monitor, asztal
    Én és a Masters: Régóta hallottam már a Mastersről, sokszor akartam indulni is a nyári bajnokságban, de valami miatt soha nem jött össze. Most úgy néz ki, hogy ezek a szerdai napok megfelelnek majd nekem. Tetszik, hogy mindenki nagyon gyors, így látom a célt magam előtt, hogy hová kell fejlődnöm.
    Erősségek/Gyengeségek: Egy gyors kört nem nagyon tudok összehozni, de a versenyeken általában előrébb végzek, mint a kvalikon. Ha egy kis esélyem adódik az előzésre akkor megpróbálom, ha kicsit szoros is lesz, ez azt hiszem előny és hátrány is egyben.
    Érdekesség: Amúgy horgászgatok, szóval nyugodt vagyok ,nem nagyon bosszant ha az első kanyarban ki is löknek, legalább izgalmas felzárkózás vár rám. Szeretem a focit, kedvenc csapatom a Real.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 09. 18. 13:16.

  19. #19
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Életkor
    45
    Üzenetek
    368
    Név:Ozsváth Zoltán
    Személyes adatok: 1978 35 év Jnk Szolnok megye Örményesen lakom
    Szimulátoros múlt: Gt5 el kezdtem 2 éve konzolon, tavasszal részt vettem itt a mastersen 2-3 futamon.Többet inkáb Iracingezek ,de a Race07 is nagyon tetszik és szeretem,csak a steam ne lenne .Komolyabban ez év májusa óta simulátorozok.
    Online élet és eredmények: 2013 Iracers nyári kupa rookie 3.hely
    Cockpit-em elemei: G27, Honda Integra Typer ülés
    Én és a Masters: Ez érdekes mert a nagy kormányos topikban láttam egy tavaszi szezonról egy plakátot.
    Erősségek/Gyengeségek: Mindíg megpróbálok sportszerű maradni még ha az 1-2 helyezésbe is kerül.
    Érdekesség: Hobbim a Hondám Építettem 2009 óta egy civic et gyorsulási versenyre ,tavalyi évben 450 HP volt és 400NM nyomaték.Brutális
    Utoljára módosította: ozoli78; 2013. 09. 18. 20:20.

  20. #20
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    418
    Név: Hummel Péter ,Nick:Petter , Versenyen: Hummel Petter
    Személyes adatok: 1976 Múzeális:36, Mosonmagyaróvár, itt is lakom.
    Szimulátoros múlt: Talán 10 éve kezdtem, konzolos McRae-vel, aztán pc:F1 Challenge 99-02, majd jött a Burns Rally a hozzá kapcsolódó magyar bajnoksággal, később GTR, majd GTR2, GTL, és a race sorozat! Kedvenc, olyan nincs, bár imádtam rallyzni!
    Online élet és eredmények: 3-4 év Burns rally borzasztó mennyiségű indulóból középmezőny, lényeg, hogy célba érjek! Majd GTR2 2007-től, egy hosszabb kihagyással, és még pár futam GTL, valamint Race07.
    Cockpit-em elemei: DFGT, 19"széles lapos, egy rég fejlesztett Csernobil hagyaték!
    Én és a Masters:
    Emlékezetem nem csal, valaki a Rurns rallys ligában említette, kipróbáltam és megtetszett a pályázás! Minden tetszik itt, és mindent szeretek, csak valaki adjon rá több időt!
    Erősségek/Gyengeségek: Semmiben sem vagyok jó, talán abban, hogy pár kör alatt megtanulok új pályákat! Viszont görcsösen, kissé rángatva vezetek, rallyban ez bejött, itt nem előnyös.
    Érdekesség: Ahogy időm engedi, makettezek, főként rally, és pályaautókat! Valamint bukósisakokat, és motorokat festek! NFL minden mennyiségben!

  21. #21
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Név: Tóth Gábor, nicknév: toga
    Személyes adatok: 1987-ben születtem (26év) Nyíregyházán és jelenleg is mellette lakom egy kis faluban.
    Szimulátoros múlt: 2005 körül kezdődött az LFS-el. Egészen 2009-ig billentyűvel komolytalankodtam és publicoltam, ezidőben sok arcade autós játékkal játszottam. Ugyanebben az évben beruháztam egy Momo-ra és rátaláltam az lfshu-ra és komolyabbra vettem a figurát. Ismerkedés szintjén kipróbáltam még: rF, rF2, iR, GPL, netKar, Kart Racing Pro, AC, SimBin
    Online élet és eredmények: eddig csak LFS-es eredményeim vannak:
    2010 - 11. DeWALT Magyar S2 Bajnokság - 6.hely (debütálás)
    2010 - 8. Magyar DEMO Bajnokság - 1.hely
    2011 - 1. B[M]E-F[RT] Kupa - 3.hely
    2011 - Demo Nyári Kupa - 2.hely
    2011 - Ranga Emlékkupa - 1.hely
    2012 - RCM 12. Magyar S2 Bajnokság - 2.hely
    2012 - RCM Kupa 2012 - 1.hely
    2012 - eLiX Kupa - 2.hely
    2012 - 2. B[M]E-F[RT] Kupa - 1.hely
    2012 - NDR GT2 World Series - 2.hely (rangos nemzetközi pilótacserés többfordulós endurance csapatbajnokság)
    2013 - Nemzetközi 4-6-12-24órás pilótacserés endurance csapatversenyek változó eredményekkel
    2013 - RCM 13. Magyar S2 Bajnokság - 1.hely
    Cockpit-em elemei: G27 loadcella nélkül, 22" monitor, egy közepesen elavult hardver és egy kényelmes fotel
    Én és a Masters: Véletlenek során kerültem ide. 2011-ben egy barátom a kihagyhatatlan évvégi steam leárazásra hívta fel a figyelmem, így beruháztam, igaz egy jódarabig nem használtam. Egy másik barátom pedig megmutatta a Michelisz Norbis HTCM6-os tavaszi plakátot, itt pár preQ-n részt vettem, egyéb elfoglaltság miatt versenyeken nem indultam. Végül a debütáló futamom 2013.szept.18-ra esett.
    Erősségek/Gyengeségek: jelenleg még kevés a SimBin-es versenytapasztalatom, versenyről versenyre kell információkat gyűjtenem és ezek alapján fejlődnöm.
    Érdekesség: már volt szerencsém Formula autót vezetni és a BME-s FRT járgányt is kipróbálhattam, örök élmény!
    Utoljára módosította: toga; 2013. 11. 03. 21:41.
    Any Given Sunday!

  22. #22
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Név: Bognár Dániel
    Személyes adatok: 1988.07.09. Budapesten születtem, de 20 éve Dunaharasztin élek.
    Szimulátoros múlt: GP Legends-el kezdődött, aztán Grand Prix 3-aztam, végül SimBin összes, telejsen amatőr módon offline. Online 1 éve vagyok fent, azóta kicsit komolyabban játszok.
    Online élet és eredmények: Eddig semmi, egy RaceRoom hotlapos dobogót kivéve. (amivel megnyertem a Race 07 legújabb kiegészítőit)
    Cockpit-em elemei: Egy kb. 12 éves Microsoft Side Winder Force Feedback, és egy alapgép.
    Én és a Masters: Kb. egy éve már regisztráltam, de most jutottam el oda hogy a hobbi szintről hús vér emberek ellen is kirpóbáljam magam. Eddig nagyon pozitívak a GTR Masters-el kapcsolatos tapasztalataim.
    Erősségek/Gyengeségek: Gyenge a monotonitástűrésem, néha kicsit forrófejú vagyok, illetve a setupolást nem ismerem. Erősség: gyorsan tanulok
    Érdekesség: Több éve motorozok, szeretem a sebességet és minden motorsportot. Talma és Norbi a király.

  23. #23
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    804
    Név: Sinka Dániel
    Személyes adatok: 23 éves vagyok, Budapesten lakom.
    szimulátoros múlt: GTR2, GTL, Rac07, Iracing
    Online élet és eredmények: 2009 nyarán kezdtem le szimulátorozni itt veletek.
    GTL-el több bajnokságot nyertem (ezek voltak az első liga nyereményeim)
    Tavaly race07 bajnoki cím
    Magyar iracers.hu bajnokság 2011-2012 szezon bajnoki cím.
    Iracing Intel Gt Series döntő 5. hely
    GTR2 24 Lemans összetett győzelem magyar csapattal (időmérőn és futamon is a leggyorsabb kör)
    2012 Magyar GT Academy 1. hely (nyereményem egy Hungaroringi élményvezetés volt Nissan 370z vel)
    2013 GT Academy Magyar régióban 1. hely -> Silverstone race camp
    cockpit-em elemei: G27, PTR pedáll, 1x23 colos monitor (eddig 3x23 colos monitoron játszottam, de költözés miatt most csak 1et tudok használni)
    Errőségek/ gyengeségek: Konstans teljesítmény, koncentráció, gyors alkalmazkodás / ...
    Érdekességek:
    sportok: foci, kézilabda (ezekben kapus), Amerikaifoci
    Tanulok BME építőmérnöki karon
    Autós élmények:
    -Gokart amatőr versenyek
    -Ariel Atom élményvezetés
    -Hungaroring nissan 370z élmény vezetés
    -Euroring Astra teszt
    -Silverstone race camp

  24. #24
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Tyű mi van itt csak most vettem észre.

    Név: Niebel Zoltán (ejtsd: Nibel), becenév: Nibi
    Személyes adatok: 1981-es vagyok 32 éves, születésem óta Dombóváron lakok.
    Szimulátoros múlt: Ahogy Szabi is írta kiskoromtól életem értelme a száguldozás. 2004 körül vettem az első alsókategóriás kormányomat és nyomattam vele a GP4-et, és azóta is minden megjelenő szimet nyomok. Örök kedvenc a GTL és a GTR2 marad. Életpályám legnagyobb sikereit értem el velük, több egyéni és bajnoki cím.
    Cockpit-em elemei: G25, 3 monitor, rezgő ülés és egy kismacska: Joda, becenevén: Cicu , aki olykor versenyzés közben az ölembe ugrik ergo a cockpitem része.
    Én és a Masters: GP4 után online megmérettetésre vágytam, így csatlakoztam a Mastershez, azóta jól összeszokott banda lett, szeretek itt versenyezni mert jó a verseny kultúra! Másképp gentleman race-ek vannak, amik igen közel állnak a vezetési stílusomhoz/felfogásomhoz.
    Erősség: Hosszútávú stabil körök. Gyengeség: Ez nem kedvező a sprint futamokra. Minden futamon hosszútávra rendezkedek be (mivel az az erősségem), de itt a sprinteken nincs idő a taktikára, kiidegelésre, egyéb fortélyokra... Az erőszakosság nem az én pályám, ami sprinten szintén hátrány. Ezért egy jó időre abba is hagytam ezt a sorozatot ehhez én túl gentleman vagyok és az FWD-k se kedveznek nekem, igaz RACE-ben a BMW-k sem. Hosszú idő után most kicsit visszatértem mert nincs GTR bajnokság.
    Érdekesség: Mindegy hol végzek ha jó a verseny és úgy érzem kipaszíroztam magamból mindent. Pláne ha ezzel a riválisok előtt végzek.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  25. #25
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Név: Huszár Norbert, nick: huszi
    Személyes adatok: 1987 májusában születtem, 26 éves vagyok, Nagyváradon élek
    Szimulátoros múlt: Sokmindent kipróbáltam, eleinte csak billentyűzettel, 2008ban vettem meg első kormányomat, ekkor Rfactorral mentem, 1 évre rá, 2009 végén léptem be a Simbines világba, azóta itt ragadtam.
    Online élet és eredmények:
    2010: HROC wtcc: 2.hely
    2010: HROC wtcc '87: 1. hely
    2011: HROC wtcc: 2.hely
    2012: HROC wtcc: 3.hely
    2012: HROC suzuki cup: 1. hely
    2012: HTCM6 ősz: csapat 1. hely
    2013: HROC wtcc 2. hely
    2013: HROC wtcc: csapat 2. hely
    2013: HROC special: 2. hely
    2013-2014: HTCM7 ősz: 3. hely
    2014: HROC wtcc: 1. hely
    Cockpit-em elemei: 4 évig egy logitech formula force ex, lassan egy éve egy alap g25. 19"-es 4:3 monitor, hétköznapí íróasztal, gurulós irodaszék
    Én és a Masters: ki szerettem volna próbálni egy olyan ligát is ahol nincs teljesítmény alapú súlybüntetés, megtetszett ez a felfogás is, így ide is beneveztem.
    Erősségek/Gyengeségek: Hosszútávú és sprint versenyekhez is jó alkalmazkodás, konstans teljesítmény, jó helyzetfelismerés-, helyezkedés- versenyszituációkban / gyengeség: az motivál ha lassabb vagyok, ha jobb időt látok az enyémnél. Ha én vagyok elöl, nem próbálok mégjobb lenni, akkor nem feszegetem a határokat.
    Érdekességek: Több harcművészetet is űztem, focizom, snowboardozom. Foglalkozásomat tekintve, építészetet végeztem.
    Utoljára módosította: huszi; 2014. 05. 01. 22:13.

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •