Szavazás eredménye: Részt vennél-e a következő túraautó bajnokságban? (több válasz adható)

Szavazók
67. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen, ott leszek a következő Race07 bajnokságban

    13 19,40%
  • Igen, ott leszek a következő Race07 bajnokságban, szervezést is vállalok

    2 2,99%
  • Igen, de már új generációs szim-et hajtanék (R3E, AC)

    47 70,15%
  • Jövök Race07 nyári kupára is

    6 8,96%
  • Nyáron inkább a R3E-t és az AC-t tesztelném

    40 59,70%
  • Szögre akasztom a bukót.

    3 4,48%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 35 (35 összesen)

Téma: HTCM9 - Legyen-e folytatás?

  1. #26
    Kis Gábor Versenyző kicsiii logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 21.
    Város
    Szarvas
    Üzenetek
    66
    En is mindenkepp az AC t preferálom!

  2. #27
    Nagy Zsolt Szervertag 2024 nagi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 14.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    260
    A sok előny mellett a legnagyobb hátránya az új játékoknak az volt, hogy lemorzsolta a HTCM mezőnyt. Gondolom ezt már az "öregebbek" megélték a GTL és Race váltas ideje alatt én nagyon sajnálom hogy ez így alakult.
    Mindemellett azt gondolom, hogy lépni kell és ha sok szívással debuggolással is jár nem kéne egy 2007es és az óta toldozott foltozott játéknál megragadni, hanem használjuk ki az új lehetőségeket.

    Hogy melyik az nagy kérdés. A R3R eddig nem nagyon jött be, de a teszt futamokon nagyon jó móka volt. Az AC meg hard core sim, de látszik, hogy valahogy nincs a multiplayeres ligás felhasználókra kihegyezve -reméljük csak még. A túlzott kormány rázás is agyrém.
    A R3Rben tetszenek a friss WTCCs csomagok és talán a HTCMre ez lenne a megfelelő alap a folytatáshoz, ha beérik....

    Vagyis tesztelgessünk jobbra is, balra is aztán majd meglátjuk, de mindenképpen lépjünk tovább és inkább legyenek teszt bajnokságok nyáron és ősztől mint 2 teszt platform (AC+R3R) és egy Race07es éles HTCM. Nem hiszem, hogy ehez elegendő versenyzőt és szervezőt találunk.

  3. #28
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    418
    Valószínű indulnék a következő race07-es valamin, akárilyen talicskák is lesznek! Sajna annyi időm nincs, hogy szervező legyek, de a bíráskodásban továbbra is segítkeznék!!!
    A többiről, én alapban az AC-t ki sem próbáltam, nem tudom, már a neve sem tetszett, a Raceszobát meg már frissiben leszedtem, így arra vártam abból legyen valami! Tehát így érdemben nem tudok nyilatkozni, nincs összehasonlítási alapom!
    Még annyi, hogy nekem egy kb 8-9 éves csernobil 0.2-em van, eddigi próbák alapján, nem totálbutított graffal, simán el megy rajta az R3E!

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Kedves Versenyzők!

    Az szavazatok alapján úgy látszik nincs igény Race07 nyári kupára, így most nyáron minden figyelmünket az új generációs szimulátorok felé irányítjuk:

    Masters Nyári Kupák - 2015




    Hogy ősszel mivel folytatódik az éles WTCC bajnokságunk, azt pedig a nyári tapasztalatoktól tesszük majd függővé... és természtesen Ti fogjátok majd eldönteni a kérdést, így gyertek minél többen a nyáron is futamokra, hogy minél alaposabban kiismerjük az új szimulátorainkat!


    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 21. 14:51.

  5. #30
    Ha lesz htcm és r3-mal, akkor szerintem inkább '13-as autókkal.
    Nem jelenteném ki határozottan, hogy ez vagy az lesz htcmX-ben részemről, mert a dolgok jelen állása szerint simán benne van, hogy szögreakasztom a masters-es acc-om... egy ideje egyszerűen nem vonz a wtcc gondolata.
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 06. 22. 01:19.

  6. #31
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    .. hogy ez vagy az lesz htcmX-ben részemről, mert a dolgok jelen állása szerint simán benne van, hogy szögreakasztom a masters-es acc-om... egy ideje egyszerűen nem vonz a wtcc gondolata.
    Erről szó sem lehet!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  7. #32
    Illés György Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 08. 03.
    Város
    Detk
    Üzenetek
    8
    Részemről a Race07-bajnokságban szivesebben mennék mint AC vagy Raceroom....a gépem mindhez megfelel ....de egy Race07-bajnokságot még fellehetne dobni extra pályákkal..Mexico-Interlagos-Surfers Paradise-Watkins Glen-stb....ezek simán beszerethetők... !!

  8. #33
    Ságodi Dániel Versenyző Godi logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 20.
    Életkor
    32
    Üzenetek
    43
    Én csak most kezdek játszani a R3E-vel,de megvan az AC is.A Logitech Momommal a Raceroom játszhatóbbnak tűnik,plusz ott vannak a WTCC tartalmak,így én a HTCM jövőjét ott képzelném el.Nem tudom,ősszel mennyi időm lesz játszani,de simán jönnék még egy szezon Race07-re is,ha úgy alakul.

  9. #34
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Évekkel ezelőtt játszogattam néha a Race07-el offline, de akkoriban nemigen tetszett. Fogalmam nem volt a különbségről a szimulátoros és az arcade játékok közt. Most viszont megvettem a Race07-et ma reggel, mert kifejezetten túraautókkal szeretnék versenyezgetni és ez mondjuk úgy, alap dolog, hogy akkor ezt a játékot is kipróbáljam, immár komolyabban. Két online WTCC futam után a Raceroom-al nem kezdenék tapasztalatokról beszélni, de nekem jónak tűnt. Ettől függetlenül, szívesen versenyeznék Race07-el ősztől, akár párhuzamosan is a Raceroom-al.

    Más ötlet: nem lehet indítani Race07-el egy "oldies" bajnokságot, nem a friss TC-s autókkal, a Raceroom-ban meg a 2014-es WTCC-s vasakkal? Nem tudom volna-e igény rá, de így talán kicsit több lehetőséget találna mindenki. Akinek lassabb a gépe otthon, az is versenyezhet, illetve adott esetben itt is, ott indulhatna valaki, ha két különböző élményt keres.

  10. #35
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Más ötlet: nem lehet indítani Race07-el egy "oldies" bajnokságot, nem a friss TC-s autókkal, a Raceroom-ban meg a 2014-es WTCC-s vasakkal? Nem tudom volna-e igény rá, de így talán kicsit több lehetőséget találna mindenki. Akinek lassabb a gépe otthon, az is versenyezhet, illetve adott esetben itt is, ott indulhatna valaki, ha két különböző élményt keres.
    Lehetőség van, a kérdés az, hogy mekkora lesz rá az érdeklődés...
    Nyár végén kiírunk róla majd egy szavazást, ott majd eldől, hogyan alakulnak számok és mennyi lesz a jelentkező egy Race07-es bajnokságra..

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •