Szavazás eredménye: Részt vennél-e a következő túraautó bajnokságban? (több válasz adható)

Szavazók
67. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Igen, ott leszek a következő Race07 bajnokságban

    13 19,40%
  • Igen, ott leszek a következő Race07 bajnokságban, szervezést is vállalok

    2 2,99%
  • Igen, de már új generációs szim-et hajtanék (R3E, AC)

    47 70,15%
  • Jövök Race07 nyári kupára is

    6 8,96%
  • Nyáron inkább a R3E-t és az AC-t tesztelném

    40 59,70%
  • Szögre akasztom a bukót.

    3 4,48%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (35 összesen)

Téma: HTCM9 - Legyen-e folytatás?

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

    HTCM9 - Legyen-e folytatás?

    Friss hírek: Indulnak a Masters - Nyári Kupák!!
    --------------------------------------------------

    Kedves Versenyzők!


    Hamarosan véget ér aktuális túraautó bajnokságunk a HTCM8 és itt az ideje, hogy elkezdjünk a jövőn gondolkodni!
    Egyrészt előttünk a nyár és itt az alkalom, hogy vmi érdekes/izgalmas programot találjunk ki a nyári kupára, ami mindenki számára kellemes kikapcsolódást nyújt a kánikulában, másrészt beszélnünk kell az ősszel esedékes új éles szezonról is, HTCM9-ről!



    Különösen fontos most ez a téma, hiszen megérkeztek az új generációs szimulátorok, az Assetto Corsa, a RaceRoom (R3E) és társaik, és felvetődik a kérdés, hogy melyik platformon folytatódjon tovább a túraautó bajnokságunk a következő szezonban? A nyár folyamán a már egy ideje nyüstölt AC mellett a R3E-vel is teszt futamokat fogunk indítani, hogy alaposan is szemügyre vegyük a képességeit és a benne rejlő lehetőséget, viszont természetesen azon versenyzőkről sem szeretnénk megfeledkezni, aki továbbra is a Race07-tel szeretnének versenyezni.


    A HTCM (Hungarian Touring Car Masters) bajnokság a GTR-Masters legsikeresebb sorozata, az elmúlt 8 évben több mint 300 versenyző vett részt a futamainkon, a legtöbb szezonunkban egyszerre több szervert is kellett indítani, hogy mindenki felférjen a rajtrácsra, a legnépesebb bajnokságunkban (HTCM7) az átlagos résztvevőszám 50 fő fölött alakult, a legnépesebb futamunkon pedig közel 70 versenyző veselkedett neki a küzdelemnek, ami könnyen lehet hogy nem csak Masters, hanem egyben magyar rekord is! A HTCM8 - Őszi szezon is még igen népes mezőnnyel futott, a tavaszi szezonra azonban némileg csökkent a létszám, de persze még így is bőven 20 fő felett vagyunk, ami több mint elég egy jó bajnoksághoz!


    Nos, tehát a kérdés az, hogy szeretnétek-e folytatást és ha igen, akkor melyik szimulátorral?

    A fenti szavazáson szeretnénk kérni, hogy mindenki nyilatkozzon a neki szimpatikus folytatásról, illetve kérjük írjátok le ide a topikba a jövővel és a folytatással kapcsolatos javaslataitokat, kérdéseiteket és véleményeiteket, legyen az akar csak vmi apróság, vagy akár nagy horderejű kérdés! Jöhetnek ide az R3E vs Race07 gondolatébresztő monológok is, szeretnénk ha kialakulna itt ez ügyben egy jó kis csevej és egy közös brainstorming...


    Amit a végén viszont fontosnak tartok kiemelni, hogy történt némi átalakulás a szervezőségben, így a Race07 bajnokság folytatásához szükség lesz 1 vagy 2 önként jelentkezőre, akik aktívan szerepet vállalnának a lebonyolításban, így aki érez magában ehhez ambíciót, az kérjük ezt is jelezze a szavazáson. Nagy dolgokra nem kell gondolni, mindenkitől csak annyit kérünk, amennyit vállal.




    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 21. 14:50. Indoklás: plk

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    A témához szorosan kapcsolódik a RaceRoom (R3E) felmérésünk is, kérlek ne felejtsétek el ezt is kitölteni:
    RaceRoom (R3E) - Felmérés!!



    Illetve várjuk ide az ölteletek, javaslatokat a Nyári Kupát illetően is, legyen az Race07, R3E, vagy akár AC!
    Akinek tetszik egy javaslat, mindenképpen bökjön ide legalább egy '+1'-et, hogy lássuk mire mekkora az érdeklődés!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 15. 15:02.

  3. #3
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Mindenképpen folytatódjon, mert nagyon jó veletek csatázni( kivétel, ha kilöktök ), sok izgalmas órát töltöttem el veletek a pályákon.
    Remélem addig ki tudjuk tesztelni a R3E -t, és gőzerővel belecsapunk a HTCM9-be!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  4. #4
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Szívesen tolnám valamelyik next gennel, de sajnos a gépem csak a race07-et bírja. Az őszi szezonra még nem, de remélem év végére tudok fejleszteni. Abban azért bízom, hogy bármivel lesz is a folytatás, rwd lesz benne.

  5. #5
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Nálam attól függ mennyire lesznek előre haladva az új sim-ek.
    Szabadidőm alig van, szóval csak 1 bajnokságban tudok indulni, és az valszeg valamelyik GT lesz, persze csak ha olyan időben lesz ami nekem is jó, a race csak ilyen ha nincs ló jó a szamár is alapon lenne, ha nem találok megfelelő időpontban futó bajnokságot.

  6. #6
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szívesen tolnám valamelyik next gennel, de sajnos a gépem csak a race07-et bírja.
    Nekem is ez a helyzet, a videókártyám lassú nagyon. Ha esetleg valaki aki jártas a témában, és tudna adni ötletet hogy milyen videókártyát kéne vennem hogy jól fussanak rajta a next gen szimek azt nagyon megköszönnem.

    Egyéb: Maga a Race07 platformban szerintem még bőven vannak lehetőségek, szerintem a GT Club, vagy sima GT, esetleg Radicalok/Formula autók mind olyan részei a játéknak amelyekkel nagyon jó kis bajnokságokat lehetne indítani.
    Viszont a túraautó bajnokságot lehet érdemes lenne átpakolni egy next gen szimre, pl a RaceRoom TC1-es autói nagyon izgalmasnak tűnnek.

  7. #7
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is ez a helyzet, a videókártyám lassú nagyon. Ha esetleg valaki aki jártas a témában, és tudna adni ötletet hogy milyen videókártyát kéne vennem hogy jól fussanak rajta a next gen szimek azt nagyon megköszönnem.

    Egyéb: Maga a Race07 platformban szerintem még bőven vannak lehetőségek, szerintem a GT Club, vagy sima GT, esetleg Radicalok/Formula autók mind olyan részei a játéknak amelyekkel nagyon jó kis bajnokságokat lehetne indítani.
    Viszont a túraautó bajnokságot lehet érdemes lenne átpakolni egy next gen szimre, pl a RaceRoom TC1-es autói nagyon izgalmasnak tűnnek.
    Nekem egy Nvidia 670gtx van, használtan vettem, szerintem jó választás, alternativa lehet a 760-is bár ha meghúzod a 670-et akkor elveri, akkor 770, vagy a legujabb 970.
    Atiba is vannak alternativák, de soha életemben nem volt ati kártyám, nem is szeretem őket, igy ott nem nyilatkzok.
    Minimum 2gb ramos kell.

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szívesen tolnám valamelyik next gennel, de sajnos a gépem csak a race07-et bírja. Az őszi szezonra még nem, de remélem év végére tudok fejleszteni. Abban azért bízom, hogy bármivel lesz is a folytatás, rwd lesz benne.
    Idézet Eredetileg Bognár Dániel írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is ez a helyzet, a videókártyám lassú nagyon. Ha esetleg valaki aki jártas a témában, és tudna adni ötletet hogy milyen videókártyát kéne vennem hogy jól fussanak rajta a next gen szimek azt nagyon megköszönnem.
    A most következő tesztfutamokon azért javaslom mindenképpen próbáljátok ki, hogy fut nálatok az R3E online, ha minden grafikai opciót levesztek minimumra és egyedül csak textúráknak és az árnyékoknak adtok egy kicsit magasabb értéket, akkor már szebben néz ki a cucc, mint a Race07 valaha!

    Ati-ból HD 7870-et és 7970-et ajánlanék, nVidia-ból pedig GTX 670, vagy 760.
    Ha viszont kicsit többet tudsz rá költeni, akkor egyértelműen GTX 770.

    Innen lehet szemezgetni: Prohardver - 22 videókártya teszjte
    Annyi kiegészítés, hogy a Nvidia kártyák szimekben vmivel jobban muzsikálnak a fenti rangsornál
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 16. 08:32.

  9. #9
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Én is azon a véleményen vagyok hogy a WTCC-t át kellene vinni. Nekem az R3R jön be jobban, viszont eléggé eltántorit az a rengeteg probléma ami mostanában van vele. Lévén hogy egy olyan játékról beszélünk ami csak internetes szerveren keresztül elérhető, amig ilyen bizonytalanok lesznek a Sector szerverei, a bajnokság is bizonytalan. Emlékeztek mikor a Race07-ben nem voltak szerverek és mindenféle mókolásokat kellett csinálni?
    Nekem az AC annyira nem jön be, bár lehet hogy a bizonytalanságok miatt mégis azzal kellene menni.

    Mindegy, ha belefér az időmbe és lesz még RACE07 bajnokság, szerintem jövök.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  10. #10
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Én is az új platformokra szavaznék. Viszont abban Hezsonak igaza van, hogy R3E igen bizonytalan még. Viszont az AC keretein belül meg lehetne rendezni egy Blancpain Gt jellegű bajnokságot.

  11. #11
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    45
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Én is az új platformokra szavaznék. Viszont abban Hezsonak igaza van, hogy R3E igen bizonytalan még. Viszont az AC keretein belül meg lehetne rendezni egy Blancpain Gt jellegű bajnokságot.
    Egy kis időt adjunk a R3E-nek! Reméljük, hogy szeptemberre már kialakul náluk valami,és akkor lehet csapatni!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  12. #12
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Srácok, mielőtt véleményt alkotunk valamiról azért ne felejtsük el a R3E jelenleg még ALFA verzió tehát tele hiányossággal, hibával problémával. Amíg legalább egy stabil megbízható verziója nem lesz a játéknak addig biztosak lehettek benne, hogy nem tervezünk vele éles bajnokságot, ha lesz is valami az inkább teszt bajnokságok lesznek.

    Biztos vagyok benne, hogy lesz is vele probléma sokféle sokszor, de ha egyszer elér egy megbízható státuszt akkor majd biztosan több örömet fog okozni mint most. Tudom, hogy többen sok pénzt öltek bele és nehezményezik ezt az instabil működést, de egy kialakulóban lévő játékban ezt figyelembe kell venni és azt se felejtsük hogy cserébe a pénzünkért folyamatos fejlesztés, új dolgokat kapunk a frissítésekkel!
    Utoljára módosította: Zoliee; 2015. 06. 16. 21:40.







  13. #13
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A most következő tesztfutamokon azért javaslom mindenképpen próbáljátok ki, hogy fut nálatok az R3E online, ha minden grafikai opciót levesztek minimumra és egyedül csak textúráknak és az árnyékoknak adtok egy kicsit magasabb értéket, akkor már szebben néz ki a cucc, mint a Race07 valaha!

    Ati-ból HD 7870-et és 7970-et ajánlanék, nVidia-ból pedig GTX 670, vagy 760.
    Ha viszont kicsit többet tudsz rá költeni, akkor egyértelműen GTX 770.

    Innen lehet szemezgetni: Prohardver - 22 videókártya teszjte
    Annyi kiegészítés, hogy a Nvidia kártyák szimekben vmivel jobban muzsikálnak a fenti rangsornál
    Próbáltam már, minimum grafikán rendben elmegy (mondjuk csak pár autóval a pályán teszteltem) de úgy olyan, mintha kartondobozok lebegnének a pályán jobra balra.
    AC minimumon is szép,de 15-20 fps
    Nekem egy videokártya már kevés, komplett gépcsere kell
    Sebaj, a jövő az új progiké, majd összekaparok valami gépet év vége felé és jövök.

    Egy másik dolog viszont fontos lehet. Nem ismerem pontosan az autókínálatokat, de feltételezem a 2014-es wtcc autók közé nem hackeltek rwd-t, ami sokunknak hiányozhat, ezért remélem lesz nekünk is valami megoldás, akár gt bajnokság vagy valami. Mondjuk AC inkább rwd-ket tartalmaz, max ott indulok.

  14. #14
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Egy másik dolog viszont fontos lehet. Nem ismerem pontosan az autókínálatokat, de feltételezem a 2014-es wtcc autók közé nem hackeltek rwd-t, ami sokunknak hiányozhat, ezért remélem lesz nekünk is valami megoldás, akár gt bajnokság vagy valami. Mondjuk AC inkább rwd-ket tartalmaz, max ott indulok.
    Hát erre az RWD-és problémára megoldás lehet a WTCC 2013-as mód, mert abban még ott a BMW-é. Lehetséges, hogy első körben inkább azt nyúznánk, hogy a hátsó kerék fanok ne pártoljanak el tőlünk!







  15. #15
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Zoliee írta Hozzászólás megtekintése
    Hát erre az RWD-és problémára megoldás lehet a WTCC 2013-as mód, mert abban még ott a BMW-é. Lehetséges, hogy első körben inkább azt nyúznánk, hogy a hátsó kerék fanok ne pártoljanak el tőlünk!
    Amíg nincs normális súlyozás, addig nincs sok értelme a BMW-nek, mert kb 1mp-cel lassabb a 2013-as FWD-knél.

  16. #16
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Egy másik dolog viszont fontos lehet. Nem ismerem pontosan az autókínálatokat, de feltételezem a 2014-es wtcc autók közé nem hackeltek rwd-t, ami sokunknak hiányozhat, ezért remélem lesz nekünk is valami megoldás, akár gt bajnokság vagy valami. Mondjuk AC inkább rwd-ket tartalmaz, max ott indulok.
    Azért ha lesz rá lehetőséged, próbáld ki a 14-es vasakat, azért ezek nem úgy viselkednek mint Race07-es testvéreik, lehet a végén még tetszeni fog!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  17. #17
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Egy másik dolog viszont fontos lehet. Nem ismerem pontosan az autókínálatokat, de feltételezem a 2014-es wtcc autók közé nem hackeltek rwd-t, ami sokunknak hiányozhat, ezért remélem lesz nekünk is valami megoldás, akár gt bajnokság vagy valami. Mondjuk AC inkább rwd-ket tartalmaz, max ott indulok.
    Igen, tervben van GT nyári kupa indítása is R3E-val és AC-val is, viszont ez itt most elsősorban TC topik és nem GT...
    Assetto Corsa-ba az egyelten szóba jöhető gyári TC autó az a BMW M235i Racing, ez RWD, de emellett nagyon kezes és élvezetes is, nagyon jó kis gép, simán alkalmas egy bajnokságra!



    Emellett nagyon fontolgatjuk, hogy indítunk egy Alfa Romeo GTA kupát, ez is TC, csak 1965-ből!
    Illetve emellett ha tudtok olyan AC mod-ot, ami szóba jöhet TC témára és a minősége is rendben van, akkor lehet javasolni!


    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont az AC keretein belül meg lehetne rendezni egy Blancpain Gt jellegű bajnokságot.
    Oké, csak nem igazán értem, hogy ez miben is különbözne ettől, ami most is éppen fut nálunk?

    Assetto Corsa - GT Tesztkupa
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 17. 10:47.

  18. #18
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Oké, csak nem igazán értem, hogy ez miben is különbözne ettől, ami most is éppen fut nálunk?

    Assetto Corsa - GT Tesztkupa
    Futam hosszra gondoltam. Nem egy órás lenne hanem a Race-ben szokott 25-30 perc és 2 futam egymás után.

  19. #19
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Én a nyárra mindenféleképpen az új simekkel való ismerkedést preferálnám, de elnézve a jelenlegi dedi állapotát, nem tartom valószínűnek, hogy ősszel ezzel lehetne komolyabb bajnokságot futni. Szóval szerintem ősszel még a jó öreg Race07-tel lehetne bajnokságot futni (mellette R3E teszt/fun futamok). Lehetne egy best of évad az elmúlt 1-2 év legsikeresebb, legkedveltebb pályáiból.

  20. #20
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont az AC keretein belül meg lehetne rendezni egy Blancpain Gt jellegű bajnokságot.
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Futam hosszra gondoltam. Nem egy órás lenne hanem a Race-ben szokott 25-30 perc és 2 futam egymás után.

    De hát a Blancpain Sprint Series-ben is 1 órásak a futamtávok, tehát lényegében most is Blancpain GT jellegű dolgot tolunk az AC-val...
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 17. 12:42.

  21. #21
    Suput Zsolt Versenyző Supi logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 30.
    Életkor
    30
    Üzenetek
    81
    Egy kicsit meglepett, hogy ennyire lecsökkent az érdeklődés a Race07 iránt, 10%-on áll. Én ősszel azért hagytam abba, mert már az AC-re akartam koncentrálni, úgy gondoltam pár hónap alatt pótolják a hiányosságokat, meg kijavítják a bugokat. De úgy látom hiába várok, úgyhogy most visszatértem a szezonzáróra, és megjött a kedvem a Race07-hez. R3E-t még nem próbáltam ki rendesen, de az itt olvasottak alapján az se alkalmas még egy komoly bajnokságra.
    Úgyhogy ha összejön egy bajnokságnyi ember, és lesz időm, én szívesen Race07-eznék még egy kicsit.

  22. #22
    Rácz Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 16.
    Életkor
    30
    Üzenetek
    58
    Eléggé kétségbeejtőnek érzem ezt a helyzetet, mert a Race07 már nem népszerű, a szervereken ember nincs és a HTCM mezőnye is megfogyatkozott. Tényleg kellene egy frissítés a WTCC-s bajnoksághoz, de az új TC1-es mezőnyben kár, hogy nincs hátsó kerekes. Emellett azt is olvastam, hogy könnyűre sikerült a fizikája a TC1-nek (R3E), ami abból a szempontból jó, hogy talán közelebb hozná a mezőny hátsóbb régióját az elejéhez, de a vezetési élmény fontos elem. A pályák viszont nagyon szépek, valamikor ki fogom őket próbálni.
    R3E nagyon sok bugot tartalmaz még, szerintem meg kéne várni , amíg stabil lesz, mert így csak pénzkidobás az egész.

    Assetto Corsa tényleg jó fizikával rendelkezik , élmény vezetni, de sok a bug benne, ami bajnokság indítására alkalmatlanná teszi. Gondolok itt a kuplung! hiányára, a rajtprocedúra nonszensz lebonyolítására, a két autó között fellépő kontakt esetén a bugyuta fizikára és sorolhatnám. Hotlapozni tényleg nagyon jó vele, de a versenyeket én nem élvezem ...még.

    Szóval van már egy meglevő, stabil, de megunt (Race07) , és van jó pár új, de félkész sim amire érdemes lenne váltani.... MAJD, ha bajnokság lebonyolítására alkalmasak lesznek.Nekem speciel mindegyik elveszi a kedvem az egésztől egy fél óra után, mert tudom, hogy komoly versenyzés egyikkel sem lesz, és csak időpocsékolásnak érzem, pedig kb 11 éves korom óta tolom. Szerintem összesen egy bajnokságot kéne indítani szeptembertől a lehető legnagyobb létszámmal minden versenyen, hogy minél többen kedvet kapjanak, élvezzék és később, ha lesz egy valóban kecsegtető sim, akkor azzal indítani egy másikat (pl. WTCC).

    Én maximum egy-két versenyre ugranék be, mint tettem most én anno Monaco-ban, amíg nem lesz egy használható sim.

  23. #23
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg rdani001 írta Hozzászólás megtekintése
    Assetto Corsa tényleg jó fizikával rendelkezik , élmény vezetni, de sok a bug benne, ami bajnokság indítására alkalmatlanná teszi. Gondolok itt a kuplung! hiányára, a rajtprocedúra nonszensz lebonyolítására, a két autó között fellépő kontakt esetén a bugyuta fizikára és sorolhatnám. Hotlapozni tényleg nagyon jó vele, de a versenyeket én nem élvezem ...még.
    A kuplung a legtöbb modern autóban csak a rajtig érdekes, a rajt meg valóban nem acélos még, de hát az a futamnak csak az első pillanata, illetve hamarosan jön az 1.2-es patch és reméljük orvosolják. Az ütközés modell jobb mint eddig bármiben, ezt igen alaposan leteszteltük a múltkor, szerintem nagyon reális, már nincsenek olyan fura egymásról lepattanások mint pár hónappal ezelőtt. A törés modellnek viszont valóban vannak még hibái, de az is közelebb áll már a valósághoz mint az eddig használt cuccaink. Összességében nézve az AC már jelen formájában is alkalmas teljes értékű bajnokság lebonyolítására, annak ellenére, hogy a szerver oldali lehetőségeket nézve még mindig kissé fapados.


    Idézet Eredetileg rdani001 írta Hozzászólás megtekintése
    R3E nagyon sok bugot tartalmaz még, szerintem meg kéne várni , amíg stabil lesz, mert így csak pénzkidobás az egész.
    Nincs nagyon értelme várni, hajtani kell, kitapasztalni hibákat és jelezni a fejlesztők felé, hogy javítsák, hogy mielőbb élesben is bevethető legyen a cucc!
    Az a része, meg hogy mennek az autók a pályán és versenyeznek egymással már most is kb használhatóan működik és elvégre ez a lényeg..
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 18. 14:52.

  24. #24
    Sályi Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 02. 12.
    Életkor
    38
    Üzenetek
    52
    Mivel az AC már futamok óta bizonyítja, hogy működőképes én ezen program haználatát szorgalmazom. Gép szempontjából amúgy is mindegy, mert ha valakinek csak a Race 07 fut, így is úgy is kénytelen lesz fejleszteni. Mivel ebben a ligában a bajnokságok többsége hátsó kerekes autókkal fut én kimondottan örülnék egy első kerekesnek, mivel könnyeben össze lehet szenvedni egy értelmes időt az átlagos képességű "pilótáknak" is, sűrűbb lehet a mezőny, koccanás esetén jóval nagyobb az esély a kocsi megfogására is, stb., viszont az AC platformon ehhez kéne egy jó mod, mert gyárilag nagyon alulreprezentált a kínálat.

    1 szó mint száz, ha lenne egy izgalmas első kerekes mod az AC-hez (legyen Renault clio, SEAT Leon, vagy bármi), én arra neveznék.

  25. #25
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Igazából nekem is ez az egyik bajom az AC-val, én az első kerekes autókat szeretem, abból szinte mutatóban sincs, illetve ami van, az maszek.
    Öregember nem gyorsvonat.......

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •