Oldal: 4 / 20 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (481 összesen)
  1. #76
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Nekem ugyanilyen gondom van a RACE07-ben és az AC-ban. Race-ben a megoldás hogy Lan módban csatlakozz a saját szerveredhez. AC-ban ez szintén müködik, R3E-ben nem tudom.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  2. #77
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Kis képről nemlátom, de nekemis azt iirja hogy karbantartás miatt levannak kapcsolva a szerverek.
    Sztem jön a DTM15...

  3. #78
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    A probléma R3E indításakor!

    ( Kristóf töröltem a hozzászólást, megpróbáltam nagyobb képpel de nem jött össze!)

    Csatolt képek Csatolt képek

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  4. #79
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Kis képről nemlátom, de nekemis azt iirja hogy karbantartás miatt levannak kapcsolva a szerverek.
    Sztem jön a DTM15...
    Valami ilyesmit írt ki nekem is!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  5. #80
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Sztem jön a DTM15...

    Az ütős lenne mert azzal együtt ígérték a GT fizikájának frissítését, meg 1 rakat javítást ha a google félrefordítóval jól értelmeztem.

  6. #81
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Mai frissítés változásai: https://forum.sector3studios.com/ind...e-2#post-35395

    Added full name, total time, finish status and lap information such as time, position and pit stop status to race result logs. <--- hurrá

    Due to car physics changes, it is advised to reset Car Setups and Steering Settings to their default values. <-- húdeköszi

    Due to the downshift prevention implementation we have cleared all the leaderboards <--- ezt is köszi!!!

    Értem én, hogy megváltozott valami ezért törölni, vissza kell állítani dolgokat. De nem lehetne előtte szólni, hogy mentsd le bakker?

  7. #82
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Köszi az infót Tamás én ki is mentettem. Nagy kérés lenne ha te vagy valaki angolul bíró emberke pár mondatban leírná a mostani frissítés lényegét? Előre is köszi.

  8. #83
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi az infót Tamás én ki is mentettem. Nagy kérés lenne ha te vagy valaki angolul bíró emberke pár mondatban leírná a mostani frissítés lényegét? Előre is köszi.
    Mondjuk ahogy nézem a kormány beállításaim nem változtak. Bár lehet, hogy csak a setupnál található Steering settings-t resetelték. A leaderboard viszont üres.

  9. #84
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Az a múltkor is így volt az Acc meg a többi és 1,2 nap alatt vissza ált

  10. #85
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Az a múltkor is így volt az Acc meg a többi és 1,2 nap alatt vissza ált
    Akkor a saját adatok törlődtek (megtett km, körök száma, stb) De most írták, is, hogy törölték.

  11. #86
    Chevy-vel megnéztem tegnap este a Red Bull Ringet a frissítés után is. Az autó setup-olását tényleg újra kellett végezni, ideges volt a hátulja, könnyen kitört, pedig pont ezt orvosoltam korábban. Végül sikerült helyrehozni, de így is lassabb köridőt sikerült futni, mint korábban. A Leaderbord-ot megnézve, úgy látom, a Hondák nem lassultak, bár várjuk még meg a többi versenyző véleményét is.

  12. #87
    Bognár Dániel Versenyző Bognár Dániel logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 04.
    Város
    Dunaharaszti
    Üzenetek
    296
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Chevy-vel megnéztem tegnap este a Red Bull Ringet a frissítés után is. Az autó setup-olását tényleg újra kellett végezni, ideges volt a hátulja, könnyen kitört, pedig pont ezt orvosoltam korábban. Végül sikerült helyrehozni, de így is lassabb köridőt sikerült futni, mint korábban. A Leaderbord-ot megnézve, úgy látom, a Hondák nem lassultak, bár várjuk még meg a többi versenyző véleményét is.
    Nekem megmaradt a régi Hondás szetem, azzal mentem pár kört tegnap. Nem éreztem jelentős változást.

  13. #88
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Nekem is megmarat a Hondához a setup de én javultam majd 4 tizedet

  14. #89
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Viszont kipróbáltam a Mclarent és a Ruffot és a két jóindulatú autóból lett két sárkány. Minden előjel nélkül dobják el a seggüket meg az agyamat. Most már végkép lemondtam a SEGGE GYORSABB MINT AZ ELEJE STÍLUSÚ VASAKRÓL.

  15. #90
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Csak nekem nem működik a leaderboard chellange? állandóan kidob Server Content error-al. Valami itt nagyon nem jó. A fájl ellenőrzést már lefuttattam.
    A serverre se enged fel. Nagy feketeség aztán csá.

  16. #91
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Engem tegnap be sem engedett egyáltalán a játékba. Ráadásul nekem minden setupom ment a levesbe, rosszabb köröket is futok mint előtte. Néha kezd fárasztani hogy ezek a játékok állandóan változnak, hiába állitasz be valamit, gyakorolsz be valamit, egy javitás és dobhatsz mindent a kukába. Jó, tudom ezekkel a feltételekkel vettük meg, de szerintem senki nem gondolta előtte végig, hogy ez ilyen leszl. Néha az az érzésem, se az AC, se ez nem lesz soha kész.....
    Öregember nem gyorsvonat.......

  17. #92
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Csak nekem nem működik a leaderboard chellange? állandóan kidob Server Content error-al. Valami itt nagyon nem jó. A fájl ellenőrzést már lefuttattam.
    A serverre se enged fel. Nagy feketeség aztán csá.
    Nálam is, Varga Ákosnál is ugyanez. Ma a sokadik ilyen után pont ezért nem jöttem DTM futamra. Megspóroltam egy enyhe agyvérzést
    Vártam nagyon, hogy frissítsék a játékot, de egyre nagyobb csalódás. Mondanám, hogy bezzeg az AC, de az 1.3-as frissítés betett a 2 magos procimnak. Lehet újra felrakom a Race07-et

  18. #93
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Friss után 1-2 nap mindig beteg a játék holnap már minden ok lesz
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2015. 10. 21. 22:50.

  19. #94
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam is, Varga Ákosnál is ugyanez. Ma a sokadik ilyen után pont ezért nem jöttem DTM futamra. Megspóroltam egy enyhe agyvérzést
    Vártam nagyon, hogy frissítsék a játékot, de egyre nagyobb csalódás. Mondanám, hogy bezzeg az AC, de az 1.3-as frissítés betett a 2 magos procimnak. Lehet újra felrakom a Race07-et
    Szerintem amíg Fejlesztés alatt lévő játékról beszélünk, kétlem hogy nagy elvárásokat lehetne támasztani a játékkal szemben. Szerintem számolni kell azzal, hogy elvesznek a mentések vagy setupok, eredményeket törölnek, esetleg egy frissítés miatt problémák adódnak. Még az is lehet hogy nagyobb lesz a gebasz, mint eddig volt.

  20. #95
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    olyannal már találkozott valaki ,hogy nem tölti be a pályát és autot
    frissítés elött kezdte letöröltem ,ujra letöltöttem és ugyan az hiba ,üzenet nincs
    betölti a játékot minden jonak tünik de amikor kiválasztod az autot és pályát onnan már nem enged tovább
    online sem enged semmit ,látom a szervereket de nem enged csatlakozni
    a fájlok javitását lefutattam de semmi

  21. #96
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    olyannal már találkozott valaki ,hogy nem tölti be a pályát és autot
    frissítés elött kezdte letöröltem ,ujra letöltöttem és ugyan az hiba ,üzenet nincs
    betölti a játékot minden jonak tünik de amikor kiválasztod az autot és pályát onnan már nem enged tovább
    online sem enged semmit ,látom a szervereket de nem enged csatlakozni
    a fájlok javitását lefutattam de semmi
    Ha csak nagy feketeséget láttál, akkor nekem is azt csinálta. Nekem megjavult. nem csináltam vele semmit. Fájl ellenőrzés, aztán kész. Jah talán még annyi, hogy újraindítottam a gépem. valamit frissített utána.

  22. #97
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Ha csak nagy feketeséget láttál, akkor nekem is azt csinálta. Nekem megjavult. nem csináltam vele semmit. Fájl ellenőrzés, aztán kész. Jah talán még annyi, hogy újraindítottam a gépem. valamit frissített utána.
    belépek kiválasztom amit akarok elkezdi tölteni és semmi ,abba hagyja
    letöröltem ujra leszedtem telepítettem már másodjára ,de ugyan az hagyom is ezért most nem telepítem ujra a gépet

  23. #98
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    belépek kiválasztom amit akarok elkezdi tölteni és semmi ,abba hagyja
    letöröltem ujra leszedtem telepítettem már másodjára ,de ugyan az hagyom is ezért most nem telepítem ujra a gépet
    Dokumentumok\My games\simbin könyvtarat tötröld le a C meghajtorol, es ugy inditsd a gamet (előtte másold át valahova, hogy meglegyen, mert az osszes auto meg kormanybeallitasod ebben van).

    Uninstallnal ezt a könyvtarat nem torli automatikusan, szal ha itt keveredett ossze valami akkor reinstall utan is rossz lesz.

  24. #99
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg Drei írta Hozzászólás megtekintése
    Dokumentumok\My games\simbin könyvtarat tötröld le a C meghajtorol, es ugy inditsd a gamet (előtte másold át valahova, hogy meglegyen, mert az osszes auto meg kormanybeallitasod ebben van).

    Uninstallnal ezt a könyvtarat nem torli automatikusan, szal ha itt keveredett ossze valami akkor reinstall utan is rossz lesz.
    Köszi
    ezt is megcsináltam de sajna nem segített

  25. #100

    V sync

    Akinek játék közben minden különösebb ok nélkül kifagy illetve problémái vannak az mindenképp Vertikális Szinkronizáció (vsync) nélkül menjen!

Oldal: 4 / 20 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •