Oldal: 3 / 20 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (481 összesen)
  1. #51

    Question

    Idézet Eredetileg Szabó Zsolt Cogita írta Hozzászólás megtekintése
    Hol kell bekapcsolni, hogy mutassa a gumik állapotát? Nem találom.
    Verseny közben megjelent... De csak az online verseny közben. ?

  2. #52

    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem, nem bírom elindítani a játékot, vagyis el indul a bevezető videó, amit tejfehér ködben látok és ennyi. Újratelepítettem többször de semmi változás. Régebben fel volt már telepítve és akkor simán működött , most meg ezt csinálja velem, nem tom mi a problémája !
    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg rr.jpg (84,8 KB, 437 megtekintés)

  3. #53
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Frissítettem Windows 10-re. Már korábban felment (meg újra is telepítettem) az NVIDIA Win10-hez való új driverét is. Viszont kifagy az R3E. Starting kép megvan, betölt a játék, aztán a "nyomd meg bármelyik gombot" után bejön a kezdőképernyő, 2mp után kidob asztalra, és kiírja, hogy az NVIDIA driver kihagyott (vagy mi), majd helyreállt. Csakhogy ezután nem megy a játék, sőt, az asztal sem használható, csak ha ALT-F4-gyel bezárom a játékot, utána tudom az asztalt is csak használni.

    (Az AC elindul, legalábbis betöltődik és tudok benne működni, bár játékot indítani még nem volt időm, de látszólag ezzel minden oké.)

    Szóval eddig minden rendben volt a 8.1 alatt, de ez most nem indul. Tud valaki valami okosat? (A miért frissítettél, ha eddig jó volt megjegyzéseken kívül. Mert volt rá okom.)

    Köszi előre is.

  4. #54
    A multiplayeres játék során megjelenő, piros színű állapotjelzőt (gumi, benzin, stb. kijelzőt) nem lehet elpakolni valahová? Pont belelóg a középső tükörbe...

  5. #55
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Frissítettem Windows 10-re. Már korábban felment (meg újra is telepítettem) az NVIDIA Win10-hez való új driverét is. Viszont kifagy az R3E. Starting kép megvan, betölt a játék, aztán a "nyomd meg bármelyik gombot" után bejön a kezdőképernyő, 2mp után kidob asztalra, és kiírja, hogy az NVIDIA driver kihagyott (vagy mi), majd helyreállt. Csakhogy ezután nem megy a játék, sőt, az asztal sem használható, csak ha ALT-F4-gyel bezárom a játékot, utána tudom az asztalt is csak használni.
    Ez nálam is megvolt, talán sikerült a hétvégén orvosolni, legalábbis az utolsó pár alkalommal nem találkoztam vele.

    Amiket csináltam:
    - komplett nVidia driver uninstall, reboot, majd "clean install" a weboldalukról letöltött legfrissebb telepítővel és újabb reboot
    - R3E Options menüben a felbontást átállítottam kisebbre, apply, majd vissza a natív felbontásra és apply
    - ugyanitt valamiért a "fullscreen" off értéken volt, ezt bekapcsoltam

    A fentiek után eddig (lekopogom) üzembiztosnak tűnik.

  6. #56
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Nekem továbbra is előfordul, hogy menet közben eltűnik az FFB, legutóbbi GT3 futamon is ez volt. Futam közben nyilván nem tudtam ezt megcsinálni, de ha ilyenkor leállok akár a pálya szélére, ALT+TAB-al kilépek az asztalra, és végigzongorázom a Startmenü-Eszközök-Játékvezérlő beállítások-tulajdonságok-settings, leokézás, ezek után újra működik az FFB. Van valakinek ötlete erről?
    AC-ban nincs baj az FFB-el.
    Utoljára módosította: Bakos Gábor; 2015. 08. 20. 11:19.

  7. #57
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Bakos Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem továbbra is előfordul, hogy menet közben eltűnik az FFB, legutóbbi GT3 futamon is ez volt. Futam közben nyilván nem tudtam ezt megcsinálni, de ha ilyenkor leállok akár a pálya szélére, ALT+TAB-al kilépek az asztalra, és végigzongorázom a Startmenü-Eszközök-Játékvezérlő beállítások-tulajdonságok-settings, leokézás, ezek után újra működik az FFB. Van valakinek ötlete erről?
    AC-ban nincs baj az FFB-el.
    Race07-ben ALT+F-el lehetett újraéleszteni (nem mindig sikerült) az FFB-t, nem tudom itt működik-e.

  8. #58
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Race07-ben ALT+F-el lehetett újraéleszteni (nem mindig sikerült) az FFB-t, nem tudom itt működik-e.
    Köszönöm, kipróbálom.

  9. #59
    Hummel Péter Versenyző Petter logója
    Csatlakozott
    2007. 06. 14.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    418
    Hilfe!
    Monza után kezdte, hogy nem tudok csatlakozni semmilyen szerverhez! Connection lost!
    Újra telepítettem a rendszert, és a játékot, még mindig ugyan az a problémám!
    Kiválasztom a szervert, autó stb., majd mire betöltené, le is dob!

  10. #60
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Nektek megy a Steam? Próbálom beröffenteni a játékot de semmi... De semelyik Steam-es játék nem megy.
    A király nem Elvis volt...

  11. #61
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Igen, megy.

  12. #62
    Papp György Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    Hajdúbagos
    Üzenetek
    18
    Sziasztok

    Próbálnám a saját gépemen futtatni a szervert, elvileg sikerül is mert a játékban látom a saját szerverem de nem tudok becsatlakozni. Minden úgy van csinálva ahogy kell, routeren megnyitva a portok tűzfalat nem használok, és még se sikerül.

    Tudna valaki segíteni ?

  13. #63
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    A legutolsó frissités óta nekem hol elindul a raceroom, hol nem, általában elsőre elindul, de ha leállitom és még egyszer el akarom inditani, akkor az egész gépet kell újrainditanom, mert különben csak tölt.

    A játékban pedig komoly videó problémák jelentek meg. Időnként becsikozódik az egész, mintha a videókártyámmal lenne gond, de csak és kizárólag ez a játék csinálja, semelyik másik. Ezt előadja a menüben is, de pályán is. Nem túl jó dolog, mikor Oschersleben célegyenes előtti kanyarjában keresztbe csikozódik és villog a kép, többször egymás után is.

    Nem tudom mit kezdjek vele, lehet letörlöm az egészet és újrarakom.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  14. #64
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Sziasztok!

    Nektek működik most a Raceroom? Azt írja, hogy "portal service unavailable".

  15. #65
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nektek működik most a Raceroom? Azt írja, hogy "portal service unavailable".
    Nekem most mükszik.
    egy darabig küzdöttem mert, nem akarta elindítani csak töltött. Újra kellett indítani a gépet, hogy frissítse a steamet. Tegnap előtt valami bejelentkezési ablakot dobott be, ahova aztán a profilom jelszavával nem engedett be

  16. #66
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem most mükszik.
    egy darabig küzdöttem mert, nem akarta elindítani csak töltött. Újra kellett indítani a gépet, hogy frissítse a steamet. Tegnap előtt valami bejelentkezési ablakot dobott be, ahova aztán a profilom jelszavával nem engedett be
    Ugyanez a szitu most nálam.

  17. #67
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap előtt valami bejelentkezési ablakot dobott be, ahova aztán a profilom jelszavával nem engedett be
    Ezt velem is eljátszotta.

  18. #68
    Hajdu Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Város
    Bazsi
    Üzenetek
    40
    Beakartam ma lépni a szerverre,kiválasztom a kocsit belépek és rá pár másodpercre Conection lost és ledob,most csínálta elöször!

  19. #69
    Hajdu Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Város
    Bazsi
    Üzenetek
    40
    Beakartam ma is lépni a szerverre és Connection Lost,másodszor csínálta!
    Mért van ez ??

  20. #70
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg selby87 írta Hozzászólás megtekintése
    Beakartam ma is lépni a szerverre és Connection Lost,másodszor csínálta!
    Mért van ez ??
    Ennél kicsit több infó kell... pontosan mikor csinálja, hova dob ki, más szerverekről is kidob?

  21. #71
    Hajdu Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Város
    Bazsi
    Üzenetek
    40
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ennél kicsit több infó kell... pontosan mikor csinálja, hova dob ki, más szerverekről is kidob?
    Belépek a multira,kiválasztom a szervert beírom a jelszót kiválasztom a kocsit és tölt egy kicsit,utána dob le.

  22. #72
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg selby87 írta Hozzászólás megtekintése
    Belépek a multira,kiválasztom a szervert beírom a jelszót kiválasztom a kocsit és tölt egy kicsit,utána dob le.
    És minden szerven ezt csinálja, vagy csak a Masters-en?

  23. #73
    Hajdu Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Város
    Bazsi
    Üzenetek
    40
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    És minden szerven ezt csinálja, vagy csak a Masters-en?
    Most jó lett,be enged a szerverre!

  24. #74
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    LAG Probléma!

    Sajnos a WTCC Bajnokság első fordulóján volt 1-2 versenyző, akiknek folyamatosan "villogott" az autójuk a futam során, ami egyrészt roppant zavaró, másrészt meglehetősen balesetveszélyes.

    Lehetséges okok:

    • Netforgalom: kapcsoljatok le minden szoftvert, ami a netet használja (torrent, outlook, online kliensek, automatikus frissítők, stb..) ne csak a gépeteken, hanem a lakásában a többi eszközön is (tablet, mobil, stb...), a családot meg megkérni, hogy ne nagyon a szörfölgessenek!
    • Wifi: a számítógépeteket lehetőleg kábellel kössétek össze a router-rel, a futam alatt a fentiekre meg egyszerű trükk lehet a többi gép kábelének kihúzása és a wifi letiltása a futam idejére.
    • Internet kapcsolat: a pingtest és egyéb oldalakon teszteljétek, hogy milyen késéssel éritek el Budapest-et. 50 ms alatt jó, 100 ms fölött már necces.
    • Alacsony FPS: a Steam-ben van beépített FPS mérő (Steam --> Beállítások --> Játékban), ezt kérlek használjátok és figyeljétek, hogy ha LAG-ot jeleznek a többiek, akkor mennyit mutat a szám. Alapvetően ha 60 alá megy bármikor is, az már problémát jelenthet, vegyétek lejjebb a grafikát, az autók láthatóságát, stb... (V-sync-et ki kell kapcsolni a méréshez)
    • Modem, Router: A T-Home ADSL net-hez adott D-Link DSL-360R típusú modem teljesen alkalmatlan az R3E multizáshoz. Javasolt típus a D-Link DSL-321B modem, ezzel a tapasztaltok szerint teljesen rendbe jön a multi. Érdemes a modemet lekorlátozni valamivel a rendelkezésre álló sávszélesség alá (7 Mbit esetén mondjuk 6-ra), így marad a hálózatban tartalék és a szinkron hibák is teljesen megszűnnek. Erről bővebb infót Kovács Sanyi tud adni, ha kérdésetek van.


    Ami nagyon fontos, hogy aki LAG-ol az saját és a többiek versenyét is kockáztatja, így aki úgy érzi magáról hogy problémás lehet, az még jóval futam előtt jelezze ezt nekünk és igyekszünk segíteni megoldani a problémát, illetve futam előtt megnézzük, hogy fennáll még-e a gubanc.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 10. 08. 16:17.

  25. #75
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg gyurii írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Próbálnám a saját gépemen futtatni a szervert, elvileg sikerül is mert a játékban látom a saját szerverem de nem tudok becsatlakozni. Minden úgy van csinálva ahogy kell, routeren megnyitva a portok tűzfalat nem használok, és még se sikerül.

    Tudna valaki segíteni ?
    Sziasztok!

    Én is ezzel a problémával küzdök. Van valakinek valami ötlete?

Oldal: 3 / 20 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •