Oldal: 2 / 20 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (481 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Akinek Norton vírusirtója van és nem tud csatlakozni a szerverhez...
    Az ESET-el is volt valami ilyesmi, hogy külön engedélyezni kellett.

  2. #27
    Hali! Lenne egy kerdesem .DTM moddal hol lehet kotelezo boxkialast alitani single race -ben ,mert sehol nem kapom.
    Utoljára módosította: pRoject; 2015. 07. 05. 11:32.

  3. #28
    Idézet Eredetileg colman szell jr írta Hozzászólás megtekintése
    Hali! Lenne egy kerdesem .DTM moddal hol lehet kotelezo boxkialast alitani single race -ben ,mert sehol nem kapom.

    Mikor már bent vagy a játékban ott van egy Pit Strategy nevű fül és azon belül tudod létrehozni a profilt.

    Car Setup stb.

  4. #29
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Mikor már bent vagy a játékban ott van egy Pit Strategy nevű fül és azon belül tudod létrehozni a profilt."lol ott semmit se tudok ,wtcc ben lehet legalabb ,hogy gumi csere stb ,de dtm be nuku"

    Car Setup stb.
    Csatolt képek Csatolt képek

  5. #30
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a probléma csak RaceRoom-ban keletkezik, máshol nem?
    Tedd meg kérlek, hogy másik szimmel is futsz pár kört, hogy ki tudjuk zárni a hardveres problémát.
    Köszi Szabi a segítséget kipróbálom de előtte veszek jövő héten 1 G27et, mert a DFGT ben már több millió km van.

  6. #31
    Ez nem igaz heee,ma a flag system alatt megjelent meg 1 ful" amit annnyit kerestem a box kialas , lehetett allitani , hogy igen ,nem ...stb , kilepek ,visssza megint nincs ott !!!! , feladom .....
    Csatolt képek Csatolt képek

  7. #32
    Valakinek esetleg valami ötlet a gumikopásomra?

    WTCC 14-ben egy lassú felvezető kör után 99%-ra kopnak a gumik egy verseny alatt pedig 88-89%-ra. 4. kör után már esélyem sincs a többiekkel szemben még időmérő kört sem tudok rendeset teljesíteni.

    Már windows reinstall is megvolt minden lehetséges dolgot kipróbáltam más beállítások alap beállítás alap FFB stb.


  8. #33
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498

    irányítás kérdés

    Tegnap teszteltem Monzán a WTCC autót, és miutá sikerült ismét átírnom a kormány configot(miután viszaírta magát) nyomtam ár kört. Nagyon élveztem.
    Aztán átváltottam GT3-ra ,de olyan szinten rosszak a DFGT visszajelzései, hogy alig tudtam pályán maradni. Hiába minden próbálkozásom. Megnéztem megint a beállításokat és az ini-ben átírtakat, de nem változott semmi. Az a gondom, hogy így tulajdon képpen nem tudom vezetni a GT autókat. akármelyiket is próbáltam. GT6-ban, IR-ben is versenyeztem, szóval elég rutinom van GT autók terén.

    Alig tekerek a kormányon, már kanyarodni akar. Egyenesben alig tudodm tartani, mert apró korrigálásnál is érthetetlenül nagy ellenerő lép fel. Egyáltalán nem érzem a kanyarodást és a kigyorsításokon mikor kezd elkönnyülni, vagy túrni az orrát.

    Va ötlet hogy mi lehet a gond? valamiket át kell állítani a GT-hez?

  9. #34
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Alig tekerek a kormányon, már kanyarodni akar. Egyenesben alig tudodm tartani, mert apró korrigálásnál is érthetetlenül nagy ellenerő lép fel. Egyáltalán nem érzem a kanyarodást és a kigyorsításokon mikor kezd elkönnyülni, vagy túrni az orrát. Va ötlet hogy mi lehet a gond? valamiket át kell állítani a GT-hez?
    Lehet nem passzol a belőtt kormány áttételed a GT autókhoz, itt a Guide a helyes beállításhoz..

  10. #35
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet nem passzol a belőtt kormány áttételed a GT autókhoz, itt a Guide a helyes beállításhoz..
    majd megnézem, de nem emlékszem, hogy hol lehet ilyen arányszámot állítani R3E-ben. Minden esetre tanulságos olvasmány volt.

  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    majd megnézem, de nem emlékszem, hogy hol lehet ilyen arányszámot állítani R3E-ben. Minden esetre tanulságos olvasmány volt.
    Car setup-ban van egy külön menü rá.

  12. #37
    Lol ,ez nem problema ,de nem tudom hova irjam ,szoval ,ma beleptem a competitinsban" az adac gt 2014 ,nekem ebbol a szeriabol csak a bmw van meg , de hasznalhattam mind az ossszes tipust .A meglepetes az volt miutan kileptem single raceben tovabra is valaszthattam az osszes marka koozul . Ezek szerint mig tart az a gt competitions ,addig singleben hasznalhatom barmeik autot ,peddig csak a bmw-t vettem meg!!

  13. #38
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Valaki hasznal itt dash meter prot?
    Nekem egyik pályán sem mutatja az utolso szektornal a delta livet.
    Ez mitől lehet?

  14. #39
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Car setup-ban van egy külön menü rá.
    Megtaláltam hol kell beállítani, de igazából nem segíett. Persze jobb lett, hogy nem fordult egyből keresztbe az autó, de a GT autók kormány visszajelzése szerintem nagyon rossz. Játszottam jópár szimulátorral, de ilyet még sose éreztem. Azt hittem Ir nehéz, de ezek után gyerekjáték lesz vezetni Ezek a féktávok... Alig tudom pályán tartani az autót. Gyors egyenesekben szinte kóvályog az autó. Még jó hogy ilyen széles monza. Jobb időt megyek WTCC autóval, mint GT-vel
    Minimális kanyarnál is nagyon erős a visszaható FFB. Egyáltalán nem érzem, mikor kezd el csúszni az eleje vagy a segge, mert egyszerűen nem változik az erő. El kellene könnyülnie, hogy érezem. De semmi...

  15. #40
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Megnyugodtam, akkor nem csak engem lepett meg a GT autók viselkedése. Én is úgy éreztem mikor beültem a WTCC autók után, hogy úgy mászkálnak az úton mint az ökörhugyozás. Most már hozzászoktam, de tény és való sokkal nehezebb úton tartani őket mint a WTCC autókat.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  16. #41
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Megnyugodtam, akkor nem csak engem lepett meg a GT autók viselkedése. Én is úgy éreztem mikor beültem a WTCC autók után, hogy úgy mászkálnak az úton mint az ökörhugyozás. Most már hozzászoktam, de tény és való sokkal nehezebb úton tartani őket mint a WTCC autókat.
    Ozolinak hála sikerült végre belőni a kormányt. Pár dolgot át kellett még írni a csr fájlban, de szerintem a legfőbb változás a korányszög beállítás volt.
    Ugyanis összesen 3 helyen lehet állítani a kormányszöget.
    Logitech profiler: 900°
    játékba belépve-->beállítások-->Vehicle settings--->rotation 900°-ra kell állítani (WTCC autóknál én visszaállítom 540-re.)
    játék ujraindítás
    Ezekután az autó setupjánál a steering settings 540/23

    Érdekes módon sokat lassultam, de legalább a pályán maradnak a kocsik

  17. #42
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Valakinek esetleg valami ötlet a gumikopásomra?

    WTCC 14-ben egy lassú felvezető kör után 99%-ra kopnak a gumik egy verseny alatt pedig 88-89%-ra. 4. kör után már esélyem sincs a többiekkel szemben még időmérő kört sem tudok rendeset teljesíteni.

    Már windows reinstall is megvolt minden lehetséges dolgot kipróbáltam más beállítások alap beállítás alap FFB stb.

    Monzán se lesz jobb a helyzet, 15 perces futam alatt 92%-ig kopott a gumi! De még mindig nem annyira drasztikus a változás, mint Race07-ben!
    Csatolt képek Csatolt képek

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  18. #43

    Question Rajt

    Sziasztok!Eddig csak időmérő köröket futottam. Álló rajtnál mi a trükk? Van rajt elektronika? (Valami ilyesmit mintha láttam volna az irányítás beállításánál.) Bocs, ha lúzer a kérdés...

  19. #44
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Szabó Zsolt Cogita írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!Eddig csak időmérő köröket futottam. Álló rajtnál mi a trükk? Van rajt elektronika? (Valami ilyesmit mintha láttam volna az irányítás beállításánál.) Bocs, ha lúzer a kérdés...
    Egyes fokozat, kb 80%-os tartott gáz, és go!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  20. #45
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236

    Analog szektor

    Üdv Urak

    Kis segítség kéne mi a bánat az az analóg szektor mit állítok vele hova állítsam
    Mia az a Return Multipiler mia szerepe a beállításban
    Megvettem a G27 et végre de még szoknom kell úgy érzem sikerült beállítanom, de még koránt sem vok vele olyan jó viszonyban mint az ezeréves DFGTmel amíg rendesen mukodott. Ha van valakinek jótanácsa azt is szívesen fogadom

    Előre is köszi

  21. #46
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv Urak

    Kis segítség kéne mi a bánat az az analóg szektor mit állítok vele hova állítsam
    Mia az a Return Multipiler mia szerepe a beállításban
    Megvettem a G27 et végre de még szoknom kell úgy érzem sikerült beállítanom, de még koránt sem vok vele olyan jó viszonyban mint az ezeréves DFGTmel amíg rendesen mukodott. Ha van valakinek jótanácsa azt is szívesen fogadom

    Előre is köszi
    Én is G27-et használok, de hagytam mindent a gyári beállításokon. A Force Feed Back beállításoknál vettem vissza az intenzitásból, erősségekből ennél a játéknál, mert kicsit túlzott volt.

  22. #47
    Horváth Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 01. 10.
    Város
    Sárvár
    Üzenetek
    11
    Találkozott vki olyan problémával wtcc-nél, hogy free practicben kb. 3 körönként, gyors kör közben magától nyom egy pause-t? Elég idegesítő. Már olyan is volt, hogy ha ezután vissza akartam térni a játékba, a boxba tett be, de a köridőt számolta tovább.

    + Még egy kérdés: üzemanyagszintet hol tudok állítani?

  23. #48
    Sziasztok!
    Az miért lehet, hogy ha van egy átlagos létszámú mezőny (20-22), akkor a rajtnál és az az utáni pár körben laggolok a többieknél?
    Az internet lehet a baj? (10MB-os netem van, 1MB/s letöltés, 0,2MB/s feltöltés)
    Gépem nem lehet, medium grafikán 100+ FPS-sel megy a játék.
    Ha az internet az, akkor ha váltok egy ilyenre, az elég? Letöltési seb.:15MB/s Feltöltési seb.:1MB/s
    Ez egy 50MB-s csomag a Telekomnál, ennél már csak a 120MB-s nagyobb, amiben csak annyi a változás, hogy 2MB/s a feltöltési sebességem.
    Előre is köszönöm a segítséget!

  24. #49

    Question Gumikopás kijelzés

    Hol kell bekapcsolni, hogy mutassa a gumik állapotát? Nem találom.

  25. #50
    Idézet Eredetileg Szabó Zsolt Cogita írta Hozzászólás megtekintése
    Hol kell bekapcsolni, hogy mutassa a gumik állapotát? Nem találom.
    Meg a hőfokot sem láttam még. A másik kérdés nekem is az üzemanyagszint. AC-ban minden tiszta, itt ezeket mintha kicsi eldugták volna.

Oldal: 2 / 20 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •