Oldal: 11 / 20 ElsőElső ||| 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 251 - 275 (481 összesen)
  1. #251
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Nekem is totál szar lett. Újra kellett állítanom az FFB-t. Ami rosszabb, hogy ma amíg fenn voltam mindenki 500 feletti pinggel ment!!!

  2. #252
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Win 10 frissítésként fellopódzott a gépre a Logitech Download Assistant. Állítanám be a kormányt (g27), de új kontrol panel fogad. Ok, belépek a játékba, de ott meg missing device. Autodetect, erre kiírja, hogy driving force pro usb. És nem kalibrálható a 3. pedál. Nézem az eszközkezelőben ott g27 van, de ismeretlen gyártótól(?), viszont a profiler is driving force pro-t mutat. Leszedtem minden logi drivert, eszközkezelőből eltávolítottam, reinstall, ugyanaz a probléma. Ekkor már anyáztam.
    Driver kézi telepítés listából, de nem ajánlja fel a g27-et, csak a force pro-t. Neten ismert hiba, hogy a g27-et másnak ismeri fel a driver, de a megoldás nem működik, mert kézzel nem ajánlja fel a g27 driver telepítést. Anyázás, kisbalta, végső elkeseredés. Végső elkeseredésemben rányomtam a driving force pro driverre és kézzel feltettem listából, hogy mit csinál rá. A barom erre feltette a g27 drivert és minden tökéletesen működik, mint előtte. Sose add fel!

  3. #253
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Win 10 frissítésként fellopódzott a gépre a Logitech Download Assistant. Állítanám be a kormányt (g27), de új kontrol panel fogad. Ok, belépek a játékba, de ott meg missing device. Autodetect, erre kiírja, hogy driving force pro usb. És nem kalibrálható a 3. pedál. Nézem az eszközkezelőben ott g27 van, de ismeretlen gyártótól(?), viszont a profiler is driving force pro-t mutat. Leszedtem minden logi drivert, eszközkezelőből eltávolítottam, reinstall, ugyanaz a probléma. Ekkor már anyáztam.
    Driver kézi telepítés listából, de nem ajánlja fel a g27-et, csak a force pro-t. Neten ismert hiba, hogy a g27-et másnak ismeri fel a driver, de a megoldás nem működik, mert kézzel nem ajánlja fel a g27 driver telepítést. Anyázás, kisbalta, végső elkeseredés. Végső elkeseredésemben rányomtam a driving force pro driverre és kézzel feltettem listából, hogy mit csinál rá. A barom erre feltette a g27 drivert és minden tökéletesen működik, mint előtte. Sose add fel!
    Majdnem ugyan ez volt nálam is, csak DFGT-vel. Annyival kiegészítve, hogy a fülesem is teljesen megkavarta, így azzal is szívhattam A driverben a DFGT-t más kormánynak ismerte fel. A programba belépve meg egyáltalán nem ismerte. Rádugtam a G25 pedált, erre a utomatikusan feltette az új drivert, ami természetesen nem ismeri fel Le kellet szednem az összes drivert, majd újratelepítettem. DFGT pedál-kormány visszadug, raceroom elindít. Így felismerte. DFGT pedál helyére utána dugtam be a g25 pedált. így azt is felismerte. Laza 1.5 órás kínlódás hajtépéssel. Remek volt.

  4. #254
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Majdnem ugyan ez volt nálam is, csak DFGT-vel. Annyival kiegészítve, hogy a fülesem is teljesen megkavarta, így azzal is szívhattam A driverben a DFGT-t más kormánynak ismerte fel. A programba belépve meg egyáltalán nem ismerte. Rádugtam a G25 pedált, erre a utomatikusan feltette az új drivert, ami természetesen nem ismeri fel Le kellet szednem az összes drivert, majd újratelepítettem. DFGT pedál-kormány visszadug, raceroom elindít. Így felismerte. DFGT pedál helyére utána dugtam be a g25 pedált. így azt is felismerte. Laza 1.5 órás kínlódás hajtépéssel. Remek volt.
    OFF
    nem tudok elmenni a hsz-od azon része mellett, hogy dfgt-g25 kormány-pedál kombót használsz... dfgt megy g25 pedállal? (kuplung is?)
    ON

  5. #255
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Valaki találkozott már hasonlóval? Mi a csecs ez? Win 7 és Win 8.1 alatt is beköszön, eddig ilyen probléma nem volt.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2016. 05. 26. 19:07.

  6. #256
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki találkozott már hasonlóval? Mi a csecs ez? Win 7 és Win 8.1 alatt is beköszön, eddig ilyen probléma nem volt.
    Nálam már volt párszor, töröld a Crash Dumps mappából, legtöbbször ennyi elég!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  7. #257
    Idézet Eredetileg Finkoo1980 írta Hozzászólás megtekintése
    OFF
    nem tudok elmenni a hsz-od azon része mellett, hogy dfgt-g25 kormány-pedál kombót használsz... dfgt megy g25 pedállal? (kuplung is?)
    ON
    A pedál Leo Bodnar adapterrel van a gépre kötve, nem magára a kormányra. Ezzel teljesen függetlenül működik a pedál, bármilyen kormánnyal használható.

  8. #258
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki találkozott már hasonlóval? Mi a csecs ez? Win 7 és Win 8.1 alatt is beköszön, eddig ilyen probléma nem volt.
    Nekem teljes reinstall kellett. Dumpok, profil törlése, fájlok újra ellenőrzése se segített

  9. #259

    Thumbs up

    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A pedál Leo Bodnar adapterrel van a gépre kötve, nem magára a kormányra. Ezzel teljesen függetlenül működik a pedál, bármilyen kormánnyal használható.
    köszi...

  10. #260
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A pedál Leo Bodnar adapterrel van a gépre kötve, nem magára a kormányra. Ezzel teljesen függetlenül működik a pedál, bármilyen kormánnyal használható.
    Mennyi volt a leobodnar? Használtan vetted, vagynújonnan külföldiából?
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  11. #261
    Ipolyi János Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    170
    Én tervezek rendelni a leo-tol potmétert. Ha esetleg kell onnan valami és nem sürgős (kb. Augusztus) akkor tudok segíteni, mert ingyen Magyarországra tudom juttatni.

  12. #262
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Mennyi volt a leobodnar? Használtan vetted, vagynújonnan külföldiából?
    Összeállt egy gruppen rendelés, így a nem kevés szállítási díjat nagyságrendileg osztottuk:
    http://logout.hu/bejegyzes/thechos3n...b_kabelek.html
    Érdemes lenne itt is egy körkérdést elindítani, tuti, hogy negyedévente páran valamit rendelnének Leo-éktól és úgy kicsit más az ár.

  13. #263
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A pedál Leo Bodnar adapterrel van a gépre kötve, nem magára a kormányra. Ezzel teljesen függetlenül működik a pedál, bármilyen kormánnyal használható.
    "B" megoldás, hogy átforrasztod a megfelelő csatlakozókat a G25 kábelén, de inkább a Leo Bodnar kábel ajánlott a sufnituning helyett.

  14. #264
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    "B" megoldás, hogy átforrasztod a megfelelő csatlakozókat a G25 kábelén, de inkább a Leo Bodnar kábel ajánlott a sufnituning helyett.
    Másrészt az érzékelés "felbontása" is azzal nő a négyszeresére Továbbá a G25/27 pedált loadcell-esítve bármilyen kormányhoz használhatjuk már valóban jó pedálszettként, ha tovább akarunk lépni valami komolyabb kormány felé.

  15. #265
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    353
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Mennyi volt a leobodnar? Használtan vetted, vagynújonnan külföldiából?
    Én továbbadnám az adaptert, amennyiért megkaptam.

  16. #266
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    T300-as tulajoktól kérhetnék egy használható ffb beállítást R3E- hez? Ac-ban ez mem okozott gondot de itt szinte nincs ffb.

  17. #267
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Ez az enyém:
    Csatolt képek Csatolt képek
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  18. #268
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Ez az enyém:
    köszi megpróbálom!

  19. #269
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Hát ez sem vált be. Gyakorlatilag ellenállás nélül tekergetem a kormányt. Néha megmozdul az ffb ha rámegyek a rázóra, de legtöbbször nem. Driverben is kéne állítani valamit?

  20. #270
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Fiúk, valaki mondja meg mi a gond ezzel a játékkal! A múltkori frissítés óta sikerült a kormányt helyre raknom, de azóta folyamatosan mindenkinek 500 feletti pingje van nálam, és mindenki összevissza ugrál a pályán.
    Márk ma azt írta, nála oké minden. Mikor megkérdeztem nekem mennyi a pingem, akkor viszont azt írta, hogy nulla!!!!!
    Semmi nem változott nálam a konfigban, nem megy torrent, semmi.... Mi ez az egész és mit csináljak, hogy jó legyen? Így nem tudom, hogyan fogok holnap elindulni.

  21. #271
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez sem vált be. Gyakorlatilag ellenállás nélül tekergetem a kormányt. Néha megmozdul az ffb ha rámegyek a rázóra, de legtöbbször nem. Driverben is kéne állítani valamit?
    driver: lefelé írom ha nem látszana: 80,100,100,0,10%
    Csatolt képek Csatolt képek
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  22. #272
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    driver: lefelé írom ha nem látszana: 80,100,100,0,10%
    Köszi Tomi! A periodic neked 100? Azt én levettem 40-re mert kiszedi a kormányt a kezemből.

  23. #273
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi Tomi! A periodic neked 100? Azt én levettem 40-re mert kiszedi a kormányt a kezemből.
    Igen annyi de a játékban is tudsz valamennyit állítani a car setup menüben a steering settingsben vedd lejjebb a multipleer értéket. nekem 1300-on van és így jó.
    Ugyanitt a kormányszög legyen 900 a lock pedig 29-32 között valahol.Nekem asszem most 30 -on van.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  24. #274
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Igen annyi de a játékban is tudsz valamennyit állítani a car setup menüben a steering settingsben vedd lejjebb a multipleer értéket. nekem 1300-on van és így jó.
    Ugyanitt a kormányszög legyen 900 a lock pedig 29-32 között valahol.Nekem asszem most 30 -on van.
    Inkább 20 és 24 között optimálisabb, főleg gumikopás tekintetében...

  25. #275
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Fiúk, valaki mondja meg mi a gond ezzel a játékkal! A múltkori frissítés óta sikerült a kormányt helyre raknom, de azóta folyamatosan mindenkinek 500 feletti pingje van nálam, és mindenki összevissza ugrál a pályán.
    Márk ma azt írta, nála oké minden. Mikor megkérdeztem nekem mennyi a pingem, akkor viszont azt írta, hogy nulla!!!!!
    Semmi nem változott nálam a konfigban, nem megy torrent, semmi.... Mi ez az egész és mit csináljak, hogy jó legyen? Így nem tudom, hogyan fogok holnap elindulni.
    Nincs valakinek valami ötlete ezzel kapcsolatban?

Oldal: 11 / 20 ElsőElső ||| 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •